Zaktualizowano: 2020, 30 stycznia

Najwyżej oceniane wzmacniacze seksualne w 2020 roku

Oto 5 najlepszych wzmacniaczy seksualnych w 2020 roku, które mogą pomóc zwiększyć pewność siebie, poprawić sprawność seksualną i zmaksymalizować długość.
W tym artykule omawiamy najważniejsze informacje na temat wzmacniaczy seksualnych i wymieniamy niektóre z najlepszych wzmacniaczy w 2020 roku.

Prawda za wzmacniaczami seksualnymi

Wzmacniacze seksualne to rodzaje leków przeznaczonych do leczenia powszechnych problemów związanych z dysfunkcją seksualną zarówno u mężczyzn, jak iu kobiet. Jednak męskie wzmacniacze seksualne zawsze wiodły prym.

Leki te występują zarówno w postaci naturalnej, jak i syntetycznej i są stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji, przedwczesny wytrysk, niskie libido, brak wytrzymałości i inne problemy ze sprawnością seksualną.

Na rynku dostępne są najwyżej oceniane wzmacniacze seksualne roku 2020. Robią to poprzez poprawę rozluźnienia mięśni prącia i zwiększenie przepływu krwi do narządów płciowych.

Najwyżej oceniane wzmacniacze seksualne

Oto najwyżej oceniane wzmacniacze seksualne

#1 TestoMAX200

TestoMAX200
TestoMAX200 - suplement wzmacniający dla mężczyzn

Dowiedz się więcej o TestoMAX200

Mówi się, że TestoMAX200 pomaga organizmowi w wytwarzaniu naturalnego wolnego aktywnego testosteronu, który wywołuje prawdziwą spontaniczną erekcję - w przeciwieństwie do niebieskich tabletek i innych substancji, które sprawiają, że erekcja jest syntetyczna. Zasadniczo ma to na celu stymulowanie organizmu do wytwarzania większej ilości męskich hormonów testosteronu i przestawienie go w tryb przesterowania.

Producenci produktów zwiększających erekcję, takich jak ten, twierdzą, że zaburzenia erekcji są spowodowane obniżeniem poziomu testosteronu, które może wynikać z takich rzeczy, jak spożywanie żywności GMO, obecność estrogenu w napojach, które bierzemy, zażywanie pewnych rodzajów leków i noszenie telefonu komórkowego w swoim kieszeń. Oprócz stopniowej utraty wytrzymałości erekcji, osoba dotknięta chorobą może odczuwać słabą wydajność w łóżku, uczucie ospałości nawet podczas wykonywania innych zadań, a czasem także zwiększoną ilość tłuszczu w brzuchu.

Twórca tego produktu twierdzi, że wdrożył nową, całkowicie naturalną formułę, która jest ozdobiona Tongkat Ali, o którym mówi się, że jest bezpieczniejszy i działa szybciej. Będąc podstawowym składnikiem, mówią, że ten korzeń pochodzi z Indonezji i jest kojarzony z dodatkową siłą i skutecznością - w przeciwieństwie do korzeni z Malezji, które zostały zdyskredytowane przez naukowców. Osoby, które chcą odzyskać młodzieńczy powrót, mogą uznać ten suplement dla mężczyzn za pomocny, podobnie jak wiele innych produktów na rynku.

#2 VigRX

Vigrx
VigRX - Siła prawdziwych mężczyzn

Dowiedz się więcej o Vigrx

Zaraz za Virectinem w tym niesamowitym wyścigu najlepszych produktów poprawiających seksualność jest VigRX. Oprócz fajnej i efektownej nazwy, oto, co musisz wiedzieć o tym produkcie.

VigRX to dobrze znany suplement, który pomaga prowadzić życie spełnione seksualnie. Twierdzi, że jest wiodącym produktem poprawiającym męskość, który zwiększa poziom twojej wytrzymałości i zapewnia lepszą erekcję, dzięki czemu możesz dłużej pozostać w łóżku. Jest to formuła, która została wyprodukowana przy użyciu naturalnych składników, które działają razem, aby zapewnić satysfakcjonujące rezultaty.

Uważa się, że zwiększa poziom energii i zapewnia utrzymanie długotrwałych i mocniejszych erekcji. Służy do zwiększenia płynności przepływu krwi w organizmie i zapewnia właściwości przeciwutleniające, aby chronić organizm przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Utrzymuje Cię w zdrowiu, ponieważ zmniejsza ryzyko związane z zaburzeniami nerek, serca, układu oddechowego i neurologicznymi.

Wygląda na to, że VigRX może być właściwym rozwiązaniem Twoich problemów w worku. Jest bardzo popularny na rynku, a nawet groził, że zdobędzie Virectin z tronu.

#3 Zynev

Zynev
Zynev - Male Enhancement Formula

Dowiedz się więcej o Zynev

Chociaż nie ma zbyt wielu informacji na temat firmy stojącej za Zynevem, ich produkt wydaje się dość skuteczny. Oni (producenci) twierdzą, że Zynev z powodzeniem radzi sobie z utratą wytrzymałości, zmęczeniem, słabą sprawnością seksualną, przyrostem masy ciała i libido.

Poza tym twierdzą, że ich produkt jest również doskonałym sposobem na naturalne zwiększenie poziomu testosteronu. Mając to na uwadze, wszyscy, którzy „mocno uderzają na siłownię”, nie muszą się martwić. Ten produkt może ci w tym pomóc. Oczywiście musisz to odpowiednio przyjąć i nie brać za dużo ani za mało.

Idąc dalej, Zynev jest kolejnym faworytem w dziedzinie wzmacniaczy seksualnych z kilku powodów. Po pierwsze, zawiera naturalne składniki, dzięki czemu jest to kolejny całkowicie bezpieczny wzmacniacz seksualny. Po drugie, poprawia jakość erekcji, jednocześnie działając jako afrodyzjak wzmacniający przyjemność.

A co najważniejsze, Zynev jest dostępny w przystępnej cenie, dzięki czemu jest to niedrogi suplement diety na problemy ze sprawnością seksualną. Głównym składnikiem Zynev jest Tongkat Ali, który jest ziołowym ekstraktem stosowanym od wieków w leczeniu problemów z erekcją[4].

W niedawnym systematycznym przeglądzie stwierdzono, że poprawia erekcję u mężczyzn. Inne składniki Zynev to Saw Palmetto, Sarsparilla, bor i Horny Goat Weed.

# 4 Wiatropina

Wiatropina
Viatropin - Formuła termogeniczna

Jeśli chodzi o Viatropin, nie udało się znaleźć solidnych informacji o producencie, jednak skuteczność produktu była łatwa do wykrycia. Siedząc wygodnie pod numerem 5, mamy Viatropin.

Ludzie zwykle pytają o skutki uboczne. Ten produkt (podobnie jak wszystkie inne na tej liście) nie ma żadnych skutków ubocznych! To bardzo ważny fakt, który powinien usunąć trochę wątpliwości. Muszę jednak ponownie ostrzec, że chociaż nie zgłoszono żadnych skutków ubocznych, należy zachować ostrożność podczas przyjmowania tego produktu.

Viatropin to wszechstronny naturalny suplement dla mężczyzn, który może być stosowany z różnych powodów. Viatropin może zwiększyć siłę mięśni, poprawić ogólną wytrzymałość i poprawić sprawność seksualną. Jego działanie pochodzi z mieszanki aminokwasów, które, jak stwierdzono, zwiększają poziom testosteronu.

Testosteron to hormon, którego poziom naturalnie spada wraz z wiekiem lub z powodu pewnych zaburzeń endokrynologicznych. Zwiększenie poziomu testosteronu może poprawić ogólny poziom energii u mężczyzn. Aminokwasy zawarte w Viatropin, takie jak ketoizokapronian argininy, również poprawiają poziom tlenku azotu, co zapewnia optymalne funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

Podsumowując, Viatropin opiera się na tlenku azotu i wszystkie dotychczasowe doniesienia twierdzą, że jest on bezpieczny i bardzo skuteczny.

#5 Zytenz

Zytenz
Zytenz - suplement wzmacniający męskość

Dowiedz się więcej o Zytenz

Ostatni na tej liście, ale nie mniej ważny, Zytenz. Zyntenz to produkt, który działa na wiele różnych problemów seksualnych (takich jak libido, wytrzymałość itp.) I skutecznie je rozwiązuje. Nie znaleziono żadnych skutków ubocznych!

Zytenz to kolejny bezpieczny suplement wzmacniający męskość produkowany w zakładzie zatwierdzonym przez CMP. Producenci oferują gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku stwierdzenia, że ​​ten produkt nie działa dla Ciebie. Składniki tego produktu są w 100% naturalne i bezpieczne. Zytenz zawiera Tribulus Terrestris, roślinę kwitnącą z tropikalnego i ciepłego klimatu.

Stwierdzono, że zioło to działa jako afrodyzjak zwiększający poziom testosteronu. Zawiera również wiele innych korzystnych składników, takich jak selen, magnez, niacyna, witamina B6, Cnidium Monnieri i mięso ostrygi. Dzięki tym składnikom zakwalifikował się do najwyżej ocenianego wzmacniacza seksualnego w 2020 roku.

Podsumowując, Zytenz to produkt wolny od skutków ubocznych, który oferuje wiele korzyści i składa się z naturalnych składników. Niewiele jest informacji o producentach Zyntenz, co można uznać za wadę, ale jeśli się zastanowić nad skutecznością tego produktu i listą składników, nie ma to większego znaczenia. Biorąc pod uwagę wszystko, Zytenz ma zielone światło!

Czy wszystkie tabletki wzmacniające dla mężczyzn są przeznaczone do powiększania penisa?

Nie wszystkie męskie tabletki wzmacniające są stworzone specjalnie do powiększania penisa.

Większość z nich jest na celowniku zaburzenia erekcji, libido, wytrzymałość itp. Produkty, które zobaczysz powyżej, oferują Ci jedno i drugie (niektóre z nich).

Czy wzmacniacze seksualne są bezpieczne i skuteczne?

Wzmacniacze seksualne są bezpieczne i skuteczne, gdy są odpowiednio używane. Stwierdzono niewłaściwe użycie wzmacniaczy seksualnych, takich jak syldenafil[1] wywoływać nadciśnienie, cukrzyca, wysoki cholesterol.

Te same skutki uboczne mogą z kolei prowadzić do dysfunkcji seksualnych, dlatego niewłaściwe stosowanie syldenafilu może powodować więcej problemów niż pożytku.

Z drugiej strony, zgodnie z artykułem stwierdzono, że większość naturalnych wzmacniaczy seksualnych w postaci ziołowych afrodyzjaków jest bezpieczna i do pewnego stopnia skuteczna.[2] opublikowane w Sexual Medicine Reviews.

Jak długo utrzymają się wyniki?

Rezultaty mogą utrzymywać się przez długi czas przy stosowaniu zgodnie z zalecaną dawką dla medycyny konwencjonalnej. Dzięki naturalnym i ziołowym wzmacniaczom seksualnym efekty utrzymają się tak długo, jak długo będziesz przyjmować regularną dawkę lub dopóki nie ustąpią podstawowe problemy zdrowotne powodujące dysfunkcje seksualne.

Naturalne wzmacniacze seksualne mogą działać zarówno jako afrodyzjaki, jak i leki poprawiające zdrowie, a ich skuteczność jest bardzo zróżnicowana u różnych osób i ich obrazu klinicznego.

Jak można się spodziewać, niewiele badań poświęcono wzmacniaczom seksualnym. Spośród wielu suplementów i mikstur reklamowanych jako wzmacniacze seksualności, tylko kilka zostało przebadanych pod jakimkolwiek kątem. (źródło)

Jak znaleźć najlepsze wzmacniacze seksualne?

The najlepsze wzmacniacze seksualne to osoby, które przeszły rygorystyczne testy w badaniach klinicznych, aby udowodnić ich bezpieczeństwo i skuteczność. Większość naturalnych wzmacniaczy seksualnych zapewnia niesamowite rezultaty bez żadnych skutków ubocznych, co czyni je idealnym wyborem dla osób, które obawiają się, że konwencjonalne metody leczenia mogą zagrozić ich zdrowiu.

Szukając dobrego wzmacniacza seksualnego, skup się na liście składników, przejrzystości firmy i poszukaj badań klinicznych, które wykazały, że niektóre składniki wybranego produktu mają poprawione funkcjonowanie seksualne w obiektach testowych.

Referencje

[1] Naturalne afrodyzjaki - przegląd wybranych wzmacniaczy seksualnych https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1002/smrj.62
[2] Wpływ niacyny na erekcję u mężczyzn z zaburzeniami erekcji i dyslipidemią. Opublikowano w czasopiśmie medycyny seksualnej 2011 https://www.semanticscholar.org/paper/Effect-of-niacin-on-erectile-function-in-men-and-Ng-Lee/efa953e314f4550b898a0ba8e8b88e54ef25011d
[3] https://www.science.gov/topicpages/a/aphrodisiacs.html
Autor
Facebook Twitter

Evan Jensen, CPT

Evan Jensen jest znanym amerykańskim dietetykiem, dietetykiem i pisarzem o zdrowiu. Ma tytuł magistra dziennikarstwa, z więcej

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, sugerujemy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.