Zaktualizowano: Nov 27, 2019

Zastrzeżenia dotyczące informacji medycznych i zdrowotnych

Tylko w celach edukacyjnych i informacyjnych

Klauzula: Chociaż pracujemy nad poprawnością informacji o produkcie, czasami producenci mogą zmieniać swoje listy składników. Rzeczywiste opakowanie i materiały produktu mogą zawierać więcej i / lub inne informacje niż te przedstawione na naszej stronie internetowej. Zalecamy, aby nie polegać wyłącznie na przedstawionych informacjach i zawsze czytać etykiety, ostrzeżenia i wskazówki przed użyciem lub spożyciem produktu. Aby uzyskać dodatkowe informacje o produkcie, skontaktuj się z producentem. Treść tej witryny służy do celów informacyjnych i nie ma na celu zastąpienia porady udzielonej przez lekarza, farmaceutę lub innego licencjonowanego pracownika służby zdrowia. Nie należy wykorzystywać tych informacji do autodiagnozy lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby. Jeśli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny, natychmiast skontaktuj się ze swoim lekarzem. Informacje i oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez Food and Drug Administration i nie mają na celu diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie lub stanowi zdrowia. ConsumerHealthDigest.com nie ponosi odpowiedzialności za nieścisłości lub nieprawidłowości dotyczące produktów.

Cała zawartość obecna na ConsumerHealthDigest.com, w tym tekst pisany, zdjęcia, filmy i grafiki, a także inne zasoby, które możemy dołączyć (będą one objęte wspólnym terminem „witryna internetowa”), ma na celu edukację i powinno nie być postrzegany jako substytut profesjonalnej porady lekarskiej, diagnozy lub leczenia. Nie powinieneś uciekać się do informacji na stronie internetowej w celu postawienia diagnozy lub rozwiązania problemów zdrowotnych lub różnych schorzeń. Nie zastępuje opieki medycznej świadczonej przez lekarza specjalistę. W sytuacji, gdy masz określone objawy i możesz podejrzewać, że masz problem zdrowotny, najlepiej skonsultować się z lekarzem.

Nie traktuj informacji przedstawionych na naszej stronie jako propozycji lub wskazówek dotyczących określonych produktów i procedur, testów lub firm, opcji medycznych lub jakichkolwiek innych określonych szczegółów. Użytkownik ponosi wyłącznie własne ryzyko, polegając na informacjach oferowanych przez naszych autorów, a także na wszelkich innych informacjach znajdujących się w witrynie, pochodzących z innych zasobów lub odwiedzających witrynę.

Jeśli jesteś w złym stanie zdrowia fizycznym lub psychicznym, cierpisz z powodu wcześniejszych schorzeń, jesteś narażony na ryzyko, jeśli zastosujesz się do zaleceń na stronie internetowej. Zawsze dobrze jest porozmawiać z lekarzem prowadzącym przed zastosowaniem takich zaleceń lub zakupem produktów, które mogą dodatkowo zagrozić Twojemu zdrowiu. Chętne uczestnictwo odbywa się dobrowolnie i z uznaniem związanego z tym ryzyka. Oświadczenia dotyczące produktów / usług na stronie internetowej mogły nie zostać ocenione przez Agencję ds. Żywności i Leków (FDA), a co ważniejsze, NIE mają służyć jako diagnostyka, leczenie lub rozwiązania zapobiegawcze w przypadku różnych schorzeń.

Lci.org.pl NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ANI NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEKOLWIEK PORADY, PRZEBIEG LECZENIA, DIAGNOZĘ ANI ZA INNE INFORMACJE, USŁUGI LUB PRODUKTY, KTÓRE UZYSKASZ ZA POŚREDNICTWEM TEJ STRONY INTERNETOWEJ.

Zakup produktu

Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, powinieneś porozmawiać z lekarzem przed skorzystaniem z produktów lub usług dostępnych na stronie internetowej. Zawsze należy przyjmować ZALECANĄ DAWKĘ, a nie więcej, ponieważ mogą wystąpić działania niepożądane. Jeśli cierpisz na wcześniej istniejące schorzenia, najpierw skonsultuj się z lekarzem. Przestań używać i skonsultuj się z lekarzem w przypadku wystąpienia działań niepożądanych, zwłaszcza alergicznych. TYCH PRODUKTÓW NIE MOGĄ KORZYSTAĆ OSOBY NIELETNICH (PONIŻEJ 18 LAT).

Zastrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Wszelkie zmiany w diecie należy dokładnie omówić z lekarzem, zwłaszcza jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. To samo dotyczy osób cierpiących na cukrzycę i inne wcześniej istniejące schorzenia, przyjmujących inne leki lub uczestniczących w programie kontroli wagi. Zaprzestań używania produktów w przypadku wystąpienia reakcji alergicznych.

Zastrzeżenie dotyczące utraty wagi

Czytając referencje dotyczące utraty wagi, pamiętaj, że dotyczą one tylko tych indywidualnych przypadków i nikt nie może zagwarantować takich samych wyników. Ponadto nie należy ich uważać za normę. Jeśli chcesz schudnąć przez dłuższy czas, musisz przestrzegać określonego planu żywieniowego i angażować się w wiele ćwiczeń fizycznych (ważnych dla każdego programu zdrowotnego lub fitness).

Zrzeczenie się FDA

Produkt i programy obecne na stronie internetowej, jak również powiązane informacje, nie zostały ocenione przez FDA. Dlatego nie służą one do celów diagnostycznych, ani jako rozwiązanie do leczenia lub profilaktyki różnych schorzeń. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek zmiany stylu życia, związanej ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem, najlepiej skonsultować się z lekarzem. Uzyskanie porady lekarskiej jest szczególnie ważne, jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, kobietą w ciąży lub karmiącą piersią, jeśli masz alergie lub inne schorzenia. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznych należy zaprzestać stosowania jakiegokolwiek produktu. W przypadku diabetyków stosowanie dowolnego produktu powinno odbywać się wyłącznie pod bezpośrednim nadzorem lekarza. PRODUKTY NALEŻY PRZECHOWYWAĆ Z DALA OD DZIECI.

Wyniki mogą się różnić w zależności od osoby

Wyniki, które możesz uzyskać, mogą różnić się od tych obecnych na stronie internetowej, a wpływa na nie wiele czynników. Wśród tych czynników można znaleźć regularną dietę, istniejące tempo metabolizmu i zużycie energii. Aby osiągnąć pożądaną utratę wagi w dłuższej perspektywie, należy stosować skuteczną dietę i pozostać aktywnym fizycznie. Referencje i studia przypadków na stronie służą jako przykłady i mają zastosowanie do każdego indywidualnego przypadku. Nie należy ich postrzegać jako typowych, ponieważ każda osoba jest inna i może uzyskać inne rezultaty.

W sytuacji nagłego wypadku jedynym wyjściem jest skontaktowanie się z lekarzem. Poleganie na informacjach medycznych oferowanych przez ConsumerHealthDigest.com, jej autorów lub innych współpracowników pojawiających się na stronie internetowej na osobiste zaproszenie lub odwiedzających witrynę, odbywa się na własną odpowiedzialność.

Zewnętrzne (wychodzące) linki do innych stron internetowych lub materiałów edukacyjnych (np. PDF itp.), Które nie zostały w sposób wyraźny utworzone przez Lci.org.pl, są używane na własne ryzyko. W żadnym wypadku Lci.org.pl nie ponosi odpowiedzialności za roszczenia stron trzecich lub dostawców usług edukacyjnych.

Zastrzeżenia zawarte w niniejszym dokumencie znajdują się na tej stronie w celu ułatwienia odniesienia. Te zastrzeżenia uzupełniają i są częścią Lci.org.pl Warunki korzystania.

Jeśli chcesz uzyskać wyjaśnienia w powyższych sprawach, skontaktuj się z zespołem Lci.org.pl.