Przegląd Amberen - czy pomaga w objawach menopauzy?

Amberen wykorzystuje całkowicie naturalne i ziołowe składniki, aby pomóc Twojemu organizmowi w naturalny sposób zwalczyć objawy menopauzy i przywrócić równowagę hormonalną.
Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Co to jest Amberen?

Amberen to suplement łagodzący menopauzę, który został opracowany w celu poprawy równowagi hormonalnej w organizmie, zwalczając główną przyczynę objawów menopauzy[1].

Amberen został specjalnie opracowany, aby zwalczać najbardziej problematyczne objawy menopauzy, w tym przyrost masy ciała, uderzenia gorąca, niskie libido i drażliwość.

Ten produkt zawiera opatentowane inteligentne cząsteczki, które współpracują w celu rozwiązania problemu nierównowagi hormonalnej estrogenu i progesteronu, która jest typową przyczyną wielu objawów menopauzy.

Ten szczególny produkt menopauzalny został stworzony w celu skorygowania tego braku równowagi i jest dostępny w cenie 29.95 USD miesięcznie, z bezpłatną wysyłką.

Amberen - wielobjawowa ulga w menopauzie
Amberen - wielobjawowa ulga w menopauzie

Więcej

Ten produkt został wyprodukowany przez Lunada Biomedical[2], od 2008.

Mają dobrą reputację w porównaniu z niektórymi innymi konkurentami na rynku i twierdzą, że Amberen był szeroko badany i przeszedł wszystkie testy kliniczne.

Twierdzą również, że wszystkie ich produkty są wytwarzane z naturalnych składników, dzięki czemu są bezpieczne w użyciu.

Jak działa Amberen?

Amberen zawiera pewne składniki, które pomagają regulować produkcję hormonów i z kolei zmniejszają nasilenie typowych objawów menopauzy, takich jak uderzenia gorąca, przyrost masy ciała, drażliwość i nocne poty.

Podczas gdy większość kobiet doświadcza jednego lub więcej z tych objawów, dla niektórych mogą one być bardzo poważne, wymagając skutecznego i szybko działającego rozwiązania.

Możesz go pobrać bezpośrednio z amazon.com

Składniki Amberen - czy są bezpieczne i skuteczne?

Główne składniki tego naturalny suplement menopauzy są: żelatyna, mąka ryżowa, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu, ryboflawina, karmin, woda

 • Bursztynian amonu - Wnika w błony biologiczne i szybko działa jako cząsteczka sygnalizacyjna, pomagając regulować układ hormonalny, aby pomóc w normalizacji produkcji hormonów w organizmie.[3] Zgodnie z artykułem opublikowanym w Journal of Gynecology and Endocrinology, trzymiesięczne badanie 125 kobiet w wieku 42-60 lat wykazało, że kobiety, które stosowały lek Amberen, doświadczyły złagodzenia menopauzy w 13 z 21 objawów.
 • Dibursztynian wapnia - Doskonałe źródło łatwo przyswajalnego wapnia, który jest ważny w tworzeniu tkanki kostnej
 • Glycine - Aminokwas odgrywający ważną rolę w regulacji aktywności komórek mózgowych, normalizując równowagę psycho-emocjonalną, częsty problem kobiet w okresie menopauzy.
 • L-glutaminian sodu - Aminokwasowa postać soli, która działa jako neuroprzekaźnik, regulując reakcje chemiczne. Niektórzy ludzie są wrażliwi na glutaminian sodu, który może powodować nudności i zaczerwienienie.[4]
 • Hydrat difumaranu cynku - Ten składnik może poprawić metabolizm energetyczny i działać na rzecz normalizacji metabolizmu tłuszczów i węglowodanów
 • Octan tokoferolu - Octan tokoferolu, znany również jako witamina E, pomaga zapobiegać uszkodzeniom błon komórkowych, które mogą prowadzić do przedwczesnego starzenia. Według badań przeprowadzonych w researchgatewitamina E jest zalecana w leczeniu uderzeń gorąca.

Jakie są zalety Amberen?

 • Działa jako przeciwutleniacz
 • Zapewnia równowagę hormonalną
 • Pomaga regulować reakcje chemiczne
 • Zawiera cynk[5] dla lepszego metabolizmu
 • Pomaga regulować aktywność komórek mózgowych

Jakie są wady Amberen?

 • Amberen jest dostępny głównie w Internecie
 • Może niekorzystnie wpłynąć na kobiety wrażliwe na niektóre jego składniki

Amberen Pytania i odpowiedzi

P: Jak należy przyjmować Amberen?

Odp .: Zaleca się przyjmowanie dwóch kapsułek dziennie po śniadaniu przez minimum 90 dni, aby zaobserwować najlepsze rezultaty.

P: Jak długo zanim zobaczę jakąkolwiek poprawę?

Odp .: Producent twierdzi, że namacalne efekty zobaczysz po co najmniej 90 dniach codziennego stosowania. Jednak te ramy czasowe mogą się różnić w zależności od osoby.

P: Czy Amberen ma jakieś skutki uboczne?

O: Tak, ale bardzo rzadko. Niewiele kobiet zgłosiło łagodne bóle głowy, swędzenie, wysypki i uderzenia gorąca

P: Z jakich składników składa się Amberen?

Odp .: Składniki Amberen składają się z difumaranu cynku, octanu tokoferolu, bursztynianu amonu, dibursztynianu magnezu i L-glutaminianu sodu o czystości farmaceutycznej.

P: Jakie środki ostrożności należy podjąć podczas korzystania z tego produktu?

Odp .: Unikaj stosowania tego produktu, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek z wymienionych składników i skonsultuj się z lekarzem przed użyciem Amberen, jeśli zażywasz leki.

P: Jaki jest koszt Amberen?

O: Amberen kosztuje około 40 dolarów.

P: Gdzie można kupić Amberen?

Odp .: Amberen jest dostępny za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej lub innych witryn detalicznych, takich jak Amazon, Walgreens, Walmart, GNC itp.

P: Potrzebuję pomocy z problemami z libido z powodu menopauzy. Co jest zalecane? Czy Amberen działa?

Odp .: Tak, Amberen twierdzi, że pomaga złagodzić następujące objawy menopauzy: uderzenia gorąca, nocne poty, drażliwość, bóle głowy, niskie libido, zmęczenie, bezsenność i inne objawy.

P: Czy możesz przyjmować Amberen, jeśli masz wysokie ciśnienie krwi?

Odp .: Nie powinieneś go przyjmować, jeśli masz ciężkie nadciśnienie. Badania kliniczne nie ujawniły żadnych niepożądanych skutków ubocznych związanych z Perimenopauzą Amberen. Jednak zaprzestań stosowania i skonsultuj się z lekarzem, jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane.

Alternatywy dla Amberen

ostrzeżenia

UNIKAJ NAŚLADÓW: zastrzeżone składniki Amberen są wytwarzane w opatentowanym procesie, który gwarantuje ich wyjątkową biodostępność. Ponieważ żaden inny produkt nie zawiera zastrzeżonych składników firmy Amberen, żaden inny produkt nie będzie miał takich samych efektów.

Wskazania do zaprzestania stosowania: Przerwij stosowanie i skonsultuj się z lekarzem, jeśli wystąpią jakiekolwiek niepożądane reakcje

UWAGA: Produkt nie jest przeznaczony do stosowania przez kobiety w ciąży lub karmiące. Nie przyjmować, jeśli masz ciężkie nadciśnienie. Jeśli zażywasz leki na receptę lub masz schorzenia, przed użyciem skonsultuj się z lekarzem.

Recenzja Amberen - ostateczny werdykt

To suplement łagodzący menopauzę jest poparty kilkoma rodzajami badań klinicznych potwierdzających jego bezpieczeństwo i skuteczność, a nawet jest objęty gwarancją zwrotu pieniędzy, co świadczy o jego skuteczności i bezpieczeństwo.

Zawiera kilka składników, które łagodzą objawy, takie jak przyrost masy ciała, uderzenia gorąca, nocne poty, zmniejszone libido i wahania nastroju[6] a ponieważ wiele kobiet doświadcza przyrostu masy ciała w okresie menopauzy, zawiera on również zioła i zioła, które wspierają zdrowy metabolizm.

Podobnie jak w przypadku każdego suplementu, niektóre kobiety mogą uznać, że nie jest on odpowiedni dla ich szczególnych potrzeb lub że są uczulone na jeden lub więcej składników, dlatego ważne jest, aby dokładnie go zbadać przed podjęciem decyzji o zakupie.

Gdzie to znaleźć?

Amberen można kupić za pośrednictwem amazon.com.

72
Opinie klientów dla Amberen

Przegląd Amberen - czy pomaga w objawach menopauzy?

Średnia ocena klientów

3.0
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Rhonda K Zuluaga
  Pod wrażeniem Amberen
  Gdy skończyłem 40 lat, zaczęły pojawiać się różnego rodzaju objawy. Przyrost masy ciała, drażliwość, uderzenia gorąca itp. Myślałem, że umieram z powodu wszystkich moich wyszukiwań w Internecie. Moja teściowa powiedziała mi, że to najprawdopodobniej menopauza. Zignorowałem ją, bo nie chciałem w to uwierzyć… Wiedziałem, że umieram… ​​lol W zeszłym tygodniu zrobiłem bieg Costco i znalazłem się w loży Amberen. Miałem WSZYSTKIE objawy wymienione na pudełku, więc zrobiłem krok i zdecydowałem się wypróbować Amberen na menopauzę. Minął dopiero tydzień i czuję różnicę. Mam lepszy nastrój. Mój poziom energii wzrósł. Rozważałam nawet intymność z mężem. 🙂
 2. Alice Liberto
  Nie widziałem żadnych wyników
  Biorę to od 3 miesięcy i nie widziałem żadnych zmian w moich objawach. Nie jestem pewien, czy powinienem więcej zamawiać, jeśli to nie działa. Czy jest możliwe, że zobaczenie zmian może potrwać dłużej?
Pokaż 10 więcej recenzji

Rozpocznij recenzję Amberen - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.