Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Balanced Femme?

Balanced Femme to najlepszy produkt wspomagający menopauzę, który zwalcza typowe objawy menopauzy przy użyciu kilku dobrze znanych naturalnych składników.

Balance Femme działa szybko, ponieważ występuje w postaci płynnej, która szybko wchłania się do organizmu.

Twierdzi, że jest naturalny produkt menopauzy który działa, aby zapewnić pożądane rezultaty bez wywoływania żadnych negatywnych reakcji.

Zrównoważona kobieta
Zrównoważona Femme - Ziołowe Wsparcie PMS i Menopauzy

Kto jest producentem zrównoważonej femme?

Firma produkcyjna odpowiedzialna za Balanced Femme nazywa się Rejuvica[1].

Twierdzą, że produkt został wyprodukowany z naturalnych i bezpiecznych składników, które działają synergistycznie w zwalczaniu skutków menopauzy.

Firma gwarantuje obsługę klienta 24 godziny na dobę, dzięki czemu konsumenci będą mogli się z nimi skontaktować w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących produktu.

Producent zapewnia gwarancję zwrotu pieniędzy, która pozwala konsumentom wypróbować produkt bez ryzyka finansowego.

Jak działa Balanced Femme?

Balanced Femme twierdzi, że jest skuteczny w kontrolowaniu objawów zarówno menopauzy, jak i PMS[2] stosując dobór naturalnych składników, które sprzyjają równowadze hormonalnej.

Zbilansowane składniki Femme - czy są bezpieczne i skuteczne?

Ten produkt zwalcza niekorzystne skutki menopauzy, takie jak nocne poty i uderzenia gorąca, i działa na rzecz zrównoważenia hormonów i poprawy nastroju.

Balanced Femme dostarcza naturalnej energii i niweluje dolegliwości związane z menopauzą za pomocą następujących składników:

 • Maca Root - Maca dostarcza organizmowi niezbędnych minerałów i witamin, zwiększa poziom energii i witalności oraz pomaga radzić sobie ze stresem[3]. Maca pomaga również poprawić pożądanie seksualne, a to twierdzenie jest potwierdzone Badania.
 • Czerwony Liść Maliny I Czysta Jagoda - Ten składnik został dodany, aby nadać Balanced Femme słodki smak.
 • Dong Quai - Dong Quai[4] ma na celu pomóc w leczeniu problemów menstruacyjnych.
 • Black Cohosh - Black Cohosh jest stosowany w leczeniu bólu mięśni, gorączki i nieregularnych miesiączek[5], ZA studiować odkryli, że czarny cohosh może również pomóc w zmniejszeniu objawów menopauzy u kobiet.
 • Dziki ignam - Jest to pomocne w zwalczaniu PMS i skurczów menstruacyjnych. Zwiększa również poziom energii i zwalcza suchość pochwy[6].

Jakie są zalety Balanced Femme?

 • Może to działać, aby zwiększyć poziom energii.
 • Może pomóc zmniejszyć uderzenia gorąca i nocne poty.
 • Może ustabilizować nastrój.
 • Jest używany, aby pomóc zrównoważyć twoje hormony.
 • Zmniejsza drażliwość.

Jakie są wady Balanced Femme?

 • Ilości składników nie są ujawniane
 • Jego wynik może się różnić w zależności od osoby

Może Ci się spodobać - Relizen i Estrovera

Zrównoważone pytania i odpowiedzi Femme

P: Jak wziąć zrównoważoną kobietę?

Odp .: Musisz zastosować krople tego produkt menopauzalny pod językiem, aby szybko się wchłonął i szybko przyniósł ulgę.

P: Ile kosztuje zrównoważona femme?

Odp .: Koszt tego produktu to 44.00 USD, ale może być również dostępny po obniżonej cenie na oficjalnej stronie internetowej.

P: Co to jest polityka zwrotów Balanced Femme?

O: Możesz zwrócić produkt do producenta w ciągu 60 dni od zakupu.

P: Jakie środki ostrożności należy podjąć podczas używania tego produktu?

Odp .: Jest mało prawdopodobne, aby zrównoważona Femme spowodowała jakiekolwiek szkodliwe skutki uboczne, ale powinna być stosowana ostrożnie przez każdego, kto ma problemy zdrowotne lub przyjmuje inne leki.

P: Jak długo, zanim zobaczę jakieś ulepszenia?

Odp .: Nie ma wskazówek, jak szybko można oczekiwać rezultatów w przypadku tego produktu i będą się one różnić w zależności od osoby.

P: Czy Balanced Femme jest bezpieczny?

Odp .: Tak, Balanced Femme zawiera składniki, które są całkowicie naturalne i bezpieczne.

P: Czy istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy dla Balanced Femme?

O: Absolutnie! Balanced Femme jest objęty gwarancją zwrotu pieniędzy. Oferują to z polityką bez zadawania pytań.

P: Czy są jakieś negatywne skutki uboczne Balanced Femme?

Odp .: Formuła jest silnym, całkowicie naturalnym suplementem diety bez znanych skutków ubocznych.

Balanced Femme Review - Final Verdict

Balanced Femme to dobrej jakości produkt, który wykorzystuje różnorodne naturalne składniki, aby zapewnić szybką ulgę w niekorzystnych skutkach menopauzy i PMS.

Znany jest z zwalczania różnych objawów menopauzy, takich jak uderzenia gorąca[7], rozdrażnienie i nocne poty, jednocześnie zwiększając poziom energii i równoważąc nastrój.

Będąc w formie płynnej jest również łatwy i wygodny w użyciu.

Na rynku jest jednak wiele suplementów takich jak np Amberen, Estroven, Estrovive które oferują takie same korzyści jak Balanced Femme, więc warto przyjrzeć się wszystkim dostępnym opcjom.

Produkty takie jak Balanced Femme stanowią naturalną alternatywę dla innych terapii menopauzy, takich jak HTZ, która choć jest korzystna, może powodować szkodliwe skutki uboczne.

„Balanced Femme” można kupić poprzez ich Oficjalna strona internetowa.

Na szczęście dostępne są naturalne terapie na objawy menopauzy, takie jak przyrost masy ciała, uderzenia gorąca, nocne poty, obniżone libido i wahania nastroju. Ponieważ wiele kobiet doświadcza przyrostu masy ciała w okresie menopauzy, wiele naturalnych suplementów menopauzy zawiera zioła i zioła, które wspierają zdrowy metabolizm. Suplementy menopauzalne powinny być oceniane na sprawdzonych składnikach, zdolności do redukcji uderzeń gorąca i nocnych potów, zdolności do zapewnienia równowagi hormonalnej oraz zwiększenia libido i jego ogólnej wartości.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych suplementów menopauzy dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące menopauzy
Amberen
Seal
#1
Amberen
Potencjał ograniczenia uderzeń gorąca i nocnych potów *
Potencjał zapewnienia wsparcia libido *
Potencjał promowania równowagi hormonalnej *
Potencjał poprawy kontroli wagi *
Jakość składników *
Potencjał ograniczenia uderzeń gorąca i nocnych potów *
Potencjał zapewnienia wsparcia libido *
Potencjał promowania równowagi hormonalnej *
Potencjał poprawy kontroli wagi *
Jakość składników *
Estrovera
Potencjał ograniczenia uderzeń gorąca i nocnych potów *
Potencjał zapewnienia wsparcia libido *
Potencjał promowania równowagi hormonalnej *
Potencjał poprawy kontroli wagi *
Jakość składników *

4
Recenzje klientów dotyczące Balanced Femme

Zrównoważone recenzje Femme

Średnia ocena klientów

2.5
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Florence G.
  Nie działa cały czas
  Po osiągnięciu menopauzy poczułam się, jakbym została wprowadzona w kolejny etap mojego życia. Doświadczyłem wielu objawów menopauzy, które były nieprzyjemne i trudne do zniesienia. Zacząłem stosować różne suplementy menopauzy, aby złagodzić dolegliwości związane z menopauzą. Wydawało się, że tylko Zrównoważona Femme działa na mnie, przynajmniej odkąd poradziła sobie z niektórymi objawami. Nocne poty znacznie się zmniejszyły, chociaż naprawdę chciałem, aby zadziałały na inne objawy menopauzy, takie jak uderzenia gorąca. Zamierzam kontynuować stosowanie Balanced Femme, aż znajdę kolejny suplement, który pomoże poradzić sobie ze wszystkimi objawami.
 2. Mary S.
  Nigdy więcej nocnych potów
  Dojście do menopauzy wcale nie jest zabawne, ze wszystkimi związanymi z tym symptomami. Moje doświadczenie nie było płynną jazdą, zwłaszcza z nocnymi potami i uderzeniami gorąca. Próba dobrego snu jest prawie niemożliwa ze względu na częste budzenie się w środku nocy w celu zmiany ubrania z powodu nadmiernego pocenia się. Po dokładnym rozważeniu, który suplement menopauzy kupić, wybrałem Balanced Femme, który kupiłam online. Ze względu na składniki i opinie klientów, które czytałem. Zrównoważona Femme pomogła mi zmniejszyć nocne poty, a teraz mogę cieszyć się spokojnym snem.
 3. Norma U
  Poprawiony popęd seksualny. Brak pomocy w okresie menopauzy
  Zrównoważona Femme została pierwotnie kupiona przez moją córkę, która jest studentką medycyny i pomyślała, że ​​może to pomóc złagodzić niektóre objawy, których doświadczałem. Jak dotąd nie widziałem żadnych zauważalnych korzyści w uderzeniach gorąca, wahaniach nastroju, a nawet suchości pochwy, ale zauważyłem, że wydaje mi się, że mój popęd seksualny wzrósł. Nie spodziewałem się niczego w tym dziale, ale nie jestem zbyt niezadowolony z wyników lol. Niemniej jednak nadal muszę znaleźć coś innego, co złagodzi niektóre z tych objawów, ponieważ zrównoważona femme wydaje się bardziej przypominać seksualną stymulację!
 4. Sue Brown
  Żadnej ulgi dla uderzeń gorąca !!
  Używam tego produktu od ponad 3 miesięcy. Niestety wydaje się, że stracił swoją skuteczność. Na początku byłem bardzo optymistycznie nastawiony do produktu, ponieważ miał tak wiele świetnych recenzji - postępowałem zgodnie ze wszystkimi instrukcjami dotyczącymi dawkowania, ale niestety u mnie po prostu nie działało. Jednak każda kobieta jest inna i miejmy nadzieję, że będzie to działać lepiej dla innych przechodzących menopauzę.

Rozpocznij recenzję Balanced Femme - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.