Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest EstrAval?

EstrAval to suplement, który przeznaczony jest dla kobiet, u których występują objawy związane z menopauzą.

EstrAval
EstrAval

Suplement składa się z naturalnych estrogenów roślinnych. Producent twierdzi, że może regulować miesięczny cykl kobiet i łagodzić objawy, których kobiety doświadczają każdego miesiąca.

Produkt jest w stanie złagodzić objawy menopauzy, takie jak uderzenia gorąca, wahania nastroju i nocne poty. Ten produkt jest wykonany w całości z naturalnych, organicznych składników.

Kto jest producentem EstrAval?

EstrAval jest produkowany przez Melaleuca, gigantyczny internetowy sklep wellness. Firma powstała w 1985 roku w Idaho Falls w stanie Idaho. Misją firmy jest poprawa jakości życia klientów i pomoc w osiągnięciu ich celów.

Sprzedają ponad 400 produktów zdrowotnych, które trafiają do klientów na całym świecie. Ta znana na całym świecie organizacja generuje ponad 2 miliardy dolarów sprzedaży. Tylko ich strona internetowa każdego miesiąca generowała ponad milion kupujących.

Jak działa EstrAval?

Produkt składa się z naturalnych estrogenów roślinnych. W okresie menopauzy poziom estrogenu spada. Jest to główny powód, dla którego kobiety doświadczają objawów, takich jak uderzenia gorąca i nocne poty.

Estrogeny zawarte w tym suplemencie to hormony, które przywracają organizm kobiety do jego naturalnej równowagi hormonalnej, zastępując brakujący estrogen naturalnymi hormonami.

Spożycie tych estrogenów jest w stanie skutecznie leczyć objawy menopauzy, takie jak uderzenia gorąca i nocne poty.

Składniki EstrAval - czy są bezpieczne i skuteczne?

Produkt składa się w większości z naturalnych estrogenów roślinnych, które przywracają organizmowi prawidłową równowagę hormonalną. Skutecznie leczy objawy menopauzy.

Podstawowe składniki tego produktu to:

 • Koncentrat izoflawonu sojowego: To jest białko sojowe. Jedną z zalet soi jest to, że zmniejsza ryzyko chorób sercowo-naczyniowych. Soja zawiera izoflawony. Istnieją dowody na to, że mogą skutecznie leczyć chorobę zwyrodnieniową stawów. Badania wskazują na skuteczność soi w leczeniu objawów menopauzy[1].
 • Dong Quai: To jest roślina Angelica Sinensis, której substancja jest często nazywana „żeń-szeniem żeńskim”. Od wieków jest używany do celów leczniczych[2], i jest obecnie używany w Chinach, Korei i Japonii. Ma wzbogacać krew kobiet. Substancja jest bardzo pomocna w leczeniu objawów menopauzy.
 • Czarny Cohosh: Ta roślina należy do rodziny jaskier i pochodzi z Ameryki Północnej. Był używany do celów leczniczych[3] przez Chińczyków i przez niektóre plemiona indiańskie. Badania pokazują, że może to być bardzo skuteczna metoda leczenia uderzeń gorąca i innych objawów menopauzy.
 • Dwutlenek krzemu: Występuje w naturze jako kwarc. W większości krajów z tego składa się piasek. To jest składnik wypełniający[4].

Jakie są zalety EstrAval?

 • Suplement może leczyć niektóre objawy menopauzy.
 • EstrAval może regulować Twój cykl miesięczny.
 • Może przynieść ulgę w bólu miesiączkowym.
 • Produkt może zrównoważyć twoje hormony.
 • EstrAval zawiera wyłącznie naturalne składniki.

Jakie są wady EstrAval?

 • Istnieją inne popularne składniki, które mogły zostać uwzględnione, takie jak czarny pieprz.
 • Produkt nie leczy niedoborów witamin, które mogą pomóc przy objawach menopauzy.
 • Niektóre osoby mogą mieć trudności z połykaniem kapsułek.
 • Przyjmowanie zbyt dużej ilości tego produktu może być niebezpieczne dla dorosłych i dzieci.

Pytania i odpowiedzi EstrAval

P: Jak należy przyjmować EstrAval?

A: Zalecana dzienna porcja tego suplementu to 2 kapsułki popijając pełną szklanką wody. Kapsułki można przyjmować z jedzeniem lub bez, nie ma to znaczenia.

P: Ile kosztuje EstrAval?

A: Chociaż produkty są szczegółowo opisane na oficjalnej stronie producenta, w rzeczywistości nie są tam takie same. Suplement jest sprzedawany przez innych sprzedawców internetowych, a średnia cena wynosi około 30 USD za miesięczną dostawę.

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów EstrAval?

A: Firma nie sprzedaje produktu bezpośrednio, więc na stronie nie ma polityki zwrotów. Jeśli kupisz produkt od innego sprzedawcy internetowego, będziesz objęty jego polityką zwrotów.

P: Czy EstrAval oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Nie, nie ma bezpłatnej wersji próbnej produktu wymienionego na oficjalnej stronie internetowej. Wydaje się, że nie ma również dostępnych próbek produktów.

Przegląd EstrAval - ostateczny werdykt

EstrAval to naturalny suplement przeznaczony do leczenia objawów menopauzy kobiet. Wykorzystuje głównie estrogen pochodzący z roślin, który przywraca naturalną równowagę hormonalną w organizmie. Jak podaje producent produktu, suplement ten skutecznie redukuje objawy menopauzy, takie jak nocne poty i uderzenia gorąca. Może regulować cykl miesięczny i leczyć dolegliwości związane z tą porą miesiąca.

Dodatek ten ma też pewne wady. Jednym z głównych składników produktu jest soja, która jest powszechnym alergenem. Produkt nie będzie odpowiedni dla wielu osób. Większość suplementów menopauzy zawiera witaminy, takie jak na przykład K, aby uzupełnić wszelkie niedobory. Ten suplement nie zawiera żadnych witamin ani minerałów. Istnieją również inne popularne składniki, które można było wykorzystać, takie jak ekstrakt z czarnego pieprzu.

Kupując suplement łagodzący menopauzę, zwróć uwagę na marki, które działają podobnie jak EstrAval. Może się okazać, że produkt taki jak MenoSense lub Estropauza oferuje takie same lub w niektórych przypadkach lepsze korzyści z naukowo zbadanymi formułami.

Bardzo ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem przyjmowania tego produktu, a także upewnić się, że można go przyjmować razem z innymi lekami. Kolejnym sprytnym posunięciem byłoby przeprowadzenie niezależnych badań tego produktu, zwłaszcza składników. Powinieneś także porównać z innymi podobnymi produktami pod względem ceny, składników i jakości.

Na szczęście dostępne są naturalne terapie na objawy menopauzy, takie jak przyrost masy ciała, uderzenia gorąca, nocne poty, obniżone libido i wahania nastroju. Ponieważ wiele kobiet doświadcza przyrostu masy ciała w okresie menopauzy, wiele naturalnych suplementów menopauzy zawiera zioła i zioła, które wspierają zdrowy metabolizm. Suplementy menopauzalne powinny być oceniane na sprawdzonych składnikach, zdolności do redukcji uderzeń gorąca i nocnych potów, zdolności do zapewnienia równowagi hormonalnej oraz zwiększenia libido i jego ogólnej wartości.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych suplementów menopauzy dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące menopauzy
Amberen
Seal
#1
Amberen
Potencjał ograniczenia uderzeń gorąca i nocnych potów *
Potencjał zapewnienia wsparcia libido *
Potencjał promowania równowagi hormonalnej *
Potencjał poprawy kontroli wagi *
Jakość składników *
Potencjał ograniczenia uderzeń gorąca i nocnych potów *
Potencjał zapewnienia wsparcia libido *
Potencjał promowania równowagi hormonalnej *
Potencjał poprawy kontroli wagi *
Jakość składników *
Estrovera
Potencjał ograniczenia uderzeń gorąca i nocnych potów *
Potencjał zapewnienia wsparcia libido *
Potencjał promowania równowagi hormonalnej *
Potencjał poprawy kontroli wagi *
Jakość składników *
Referencje

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.