Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Co to jest Estroven?

Estroven to marka suplementów wspomagających menopauzę, które zwalczają różne objawy, które często towarzyszą temu naturalnemu okresowi życia.

Podczas gdy niektóre kobiety przechodzą menopauzę stosunkowo bezobjawowo, najczęściej, większość odczuwa dyskomfort, od uderzeń gorąca i nocnych potów po wahania nastroju i silne zmęczenie.

Trochę najlepsza ulga w okresie menopauzy suplementy oferują jedną formułę leczenia ogólnych objawów, podczas gdy Estroven oferuje kilka różnych formuł, które mogą być ukierunkowane na określone problemy.

Estroven
Estroven - Najlepszy suplement łagodzący menopauzę

Maksymalna siła, energia, Weight Management, Nastrój i pamięć oraz Nocna pora wszystkie formuły są dostępne w firmie, która prezentuje ich pełny asortyment na oficjalnej stronie internetowej Estroven.

Witryna zawiera informacje na temat radzenia sobie z menopauzą, porady i artykuły dotyczące zmian w stylu życia, które można również wprowadzić w celu uzyskania ulgi w tym czasie.

Każda z formuł ma oddzielną stronę informacyjną, a konsumenci są zachęcani do przyłączenia się do „społeczności” Estroven, gdzie mogą nawiązać kontakt z innymi kobietami również w okresie menopauzy.

Konsumenci mogą kupić tę markę online lub w sklepach detalicznych, które ją noszą.

Cena różni się w zależności od rodzaju formuły, ale ogólnie produkt jest bardzo przystępny, kosztując od 20 do 25 USD za miesięczną dostawę. Kupony rabatowe są również oferowane na oficjalnej stronie internetowej[1] .

Możesz go pobrać bezpośrednio z amazon.com

Recenzja Estroven - jak to działa?

The Formuła Estroven używaj składników, które są dobrze znane w łagodzeniu objawów menopauzy.

Każda formuła jest nieco inna, w zależności od jej przeznaczenia, ale we wszystkich występuje kilka kluczowych składników aktywnych najlepsze suplementy menopauzalne.

Czarny Cohosh jest popularnym dodatkiem i jest używany ze względu na jego zdolność do zmniejszania nasilenia nocnych potów i uderzeń gorąca.

jeden studiować Doszli do wniosku, że kobiety w okresie menopauzy doświadczyły zmniejszenia nocnych potów i uderzeń gorąca podczas stosowania suplementów czarnego Cohosh.

Fitoskładniki, izoflawony sojowe, osłabiają działanie zmniejszającego się hormonu estrogenu.

Na podstawie badań opublikowanych w Journal of Clinical & Diagnostics Research, stosowanie izoflawonu sojowego może być korzystne w okresie okołomenopauzalnym.

Kora Magnolii[2] usuwa drażliwość i niepokój, które często występują u kobiet w okresie menopauzy.

Melatonina pozwala na bardziej regularne wzorce snu[3], Według US National Library of Medicinepoprzez normalizację fazy snu melatonina może również ułatwić kobietom zasypianie i budzenie się bardziej wypoczętymi.

Witamina B wspiera układ nerwowy i zwiększa energię, a połączenie miłorzębu japońskiego i L-teaniny działa razem, aby zwiększyć przepływ krwi, poprawiając pamięć, skupienie i koncentrację.

Formuła Estroven Weight Management zawiera Synetrim CQ, zastrzeżoną mieszankę, która kontroluje apetyt i reguluje metabolizm.

W przeciwieństwie do hormonalnych terapii zastępczych[4], Estroven jest uważany za bezpieczny i wolny od szkodliwych skutków ubocznych.

Należy go przyjmować codziennie i może zająć do 60 dni, aby uzyskać optymalne wyniki.

Składniki Estroven - czy są bezpieczne i skuteczne?

 • Izoflawony sojowe - to polifenole występujące w produktach sojowych i innych roślinach.
 • Black Cohosh - (Cimicifuga racemosa) to roślina powszechnie stosowana w ziołolecznictwie do łagodzenia objawów menopauzy.
 • Kora Magnolii - działa przeciwlękowo, pomagając zmniejszyć lęk i depresję oraz zredukować stres
 • Ginko Biloba - to zioło bogate w przeciwutleniacze, stosowane w celu poprawy zdrowia mózgu i leczenia różnych schorzeń.
 • L-teanina[5]
 • Synetrim CQ - pochodzi z Cissus quadrangularis (CQ), pochodzi z winorośli winorośli veldt, rodzimej rośliny Afryki i Azji.
 • Witaminy B - to grupa składników odżywczych, które pełnią wiele ważnych funkcji w Twoim organizmie.

Jakie są zalety Estroven?

 • Składniki Estroven zostały szczegółowo wyjaśnione
 • Jest dostępny w kilku formułach
 • Oferowane są kupony rabatowe
 • Istnieją opinie klientów

Jakie są wady Estroven?

 • Dane z badań naukowych nie są wyświetlane
 • Nie oferujemy gwarancji zwrotu pieniędzy

Ukryte fakty - twórcy Estroven nigdy nie ujawniają

Jeśli ma tak wiele zalet do powiedzenia, ma kilka ukrytych faktów, które pokazują jego skutki uboczne.

 • Estroven zawiera czarny kohos, który może mieć działanie przeciwzapalne, ponieważ zawiera związki cukrowe. Ma bezpośredni związek z toksycznością wątroby, jeśli jakikolwiek produkt zawiera wysokie dawki Black Cohosh.[6]
 • Stosowanie izoflawonów przez dłuższy czas może powodować raka.[7]
 • Powoduje obniżenie ciśnienia krwi i zaburzenia widzenia.
 • Ceny Estroven nie są spójne.

Alternatywy Estroven

Pytania i odpowiedzi Estroven

P: Jak zażywać Estroven?

Odp .: Zaleca się przyjmowanie jednej kapsułki dziennie i codzienne stosowanie przez 60 dni, aby uzyskać optymalne wyniki.

P: Czy Estroven zawiera soję?

O: Tak, Estroven zawiera soję.

Udowodniono klinicznie, że zmniejsza uderzenia gorąca i nocne poty.

P: Czy Estroven zawiera hormony?

O: Nie. Estroven nie zawiera żadnego rodzaju hormonów.

P: Czy mogę przyjmować Estroven z innymi suplementami diety?

Odp .: Zaleca się skonsultowanie się z lekarzem przed zażyciem Estroven z innymi suplementami diety i lekami.

P: Czy są jakieś skutki uboczne przyjmowania leku Estroven?

Odp.: Ma bardzo łagodne skutki uboczne, takie jak ból brzucha i głowy.

P: Czy Estroven może pomóc przy uderzeniach gorąca?

Odp .: Tak, Estroven pomaga zmniejszyć uderzenia gorąca i nocne poty.

P: Jaki jest najlepszy czas na przyjmowanie leku Estroven?

O: Najlepszą porą na przyjęcie leku Estroven jest poranek podczas śniadania.

P: Czy Estroven pomaga w odchudzaniu?

Odp .: Tak, pomaga kontrolować wagę w okresie menopauzy.

P: Chcę wziąć Estroven kompletny jak to pomaga prawie wszystkie objawy, które mam ale waham się, ponieważ mam niską tarczycę i szpony synthroid 100mcg. Czy to bezpieczne?

Odp .: Nie znaleziono interakcji między Estrovenem a Synthroidem. Nie musi to oznaczać, że żadne interakcje nie istnieją.[8] Jeśli zażywasz jakiekolwiek leki na receptę, powinieneś powiedzieć o tym lekarzowi przed przyjęciem produktu zawierającego czarny Cohosh lub jakiegokolwiek innego suplementu ziołowego.

Recenzja Estroven - ostateczny werdykt

Ponieważ menopauza może być bardzo trudnym okresem dla kobiet, potrzebują produkt menopauzalny mogą ufać, że będą skuteczne i bezpieczne w codziennym użytkowaniu.

Chociaż Estroven może potrzebować kilku tygodni, aby pokazać wyniki, jest to marka, która ma dobrą reputację i jest tworzona przez firmę, która oczywiście dba o swoich klientów.

Na uwagę zasługuje fakt, że użytkownik może dobrać formułę najbardziej dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb, co daje tej marce przewagę nad innymi markami na rynku.

Chociaż nie ma gwarancji zwrotu pieniędzy, Estroven jest oferowany w rozsądnej cenie, dzięki czemu jest dostępny dla większości kobiet.

Gdzie to znaleźć?

Estroven można kupić za pośrednictwem amazon.com.

72
Recenzje klientów dla Estroven

Recenzje Estroven

Średnia ocena klientów

2.6
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Janet Hall
  W ogóle niezadowolony.
  Estroven nie wytrzymuje całego dnia. Mam 69 lat i mój lekarz wydaje się sądzić, że jestem zagrożony zachorowaniem na raka. Stosowałam HTZ przed histerektomią, a następnie podano mi estrogen. Może producent Estroven mógłby dodać do pigułki silniejszą dawkę, która utrzymywałaby się od 1 ranka do następnego. Nie trwa cały dzień. O 5:3 mam uderzenia gorąca z dreszczykiem. Przyjmuję Estroven od około 4-XNUMX miesięcy. Wracam do mojego Dr.
 2. JACQUELYN
  Mój współpracownik powiedział mi o tym
  Cierpiałem na objawy menopauzy przez kilka miesięcy, zanim znalazłem Estroven! Pamiętam, jak stałem w łazience w pracy, patrząc w lustro na moją zarumienioną twarz i zastanawiałem się, co robić dalej. Wszedł współpracownik i natychmiast rozpoznała, co się dzieje. Jak się okazuje, ona również była w okresie menopauzy i przyjmowała Menoquil. Opowiedziała mi o tym wszystko i od tamtej pory go używam.
Pokaż 10 więcej recenzji

Rozpocznij recenzję Estroven - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.