Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest MenoSure?

MenoSure to suplement diety opracowany w celu złagodzenia różnych objawów menopauzy, takich jak uderzenia gorąca i nocne poty. Pomaga również poprawić niskie libido i pożądanie seksualne, które są bardzo częstymi problemami wśród kobiet w okresie menopauzy.

Menosure
MenoSure - Formuła wsparcia menopauzy

Mówi się również, że formuła poprawia nastrój i zmniejsza drażliwość, jednocześnie zapobiegając przybieraniu na wadze. Jest sprzedawany online za 39.99 USD za butelkę (60 kapsułek), co stanowi miesięczny zapas.

Jak działa MenoSure?

Sformułowanie tego suplement menopauzy, nie udowodniono klinicznie, że jest skuteczny, więc nie ma na to dowodów MenoSure naprawdę działa. Jednak wykazano, że niektóre składniki pomagają złagodzić objawy menopauzy, takie jak czarny cohosh i dong quai, które były stosowane w tradycyjnej medycynie od dawna.

Niektóre badania wykazały, że te składniki mają właściwości estrogenne, które rozwiązują niedobór żeńskiego hormonu estrogenu. Niski poziom estrogenu jest właściwie główną przyczyną różnych objawów menopauzy. W preparacie znajdują się również składniki, których skuteczność zasadniczo nie została udowodniona.

W rzeczywistości wiele aktywnych składników ma sprzeczne wyniki kliniczne dotyczące skuteczności.

Składniki MenoSure - czy są bezpieczne i skuteczne?

Składniki aktywne MenoSure są następujące:

 • Izoflawony sojowe - Oferuje organizmowi właściwości estrogenowe, pomagając zastąpić niedobór estrogenu w organizmie kobiet w okresie menopauzy, który jest w rzeczywistości przyczyną różnych objawów menopauzy.
 • Czarny Cohosh i Dong Quai - Oferują właściwości estrogenne, które pomagają złagodzić objawy menopauzy, podczas gdy inne składniki pomagają zrównoważyć poziom hormonów w organizmie.
 • Lukrecja
 • Vitex Berry / Chaste Berry[1]
 • Red Clover
 • Fałszywy jednorożec[2]

Inne ważne składniki na liście to Szałwia, Błogosławiony Oset, Squaw Vine, Ekstrakt z czerwonej maliny i Dziki ignam.

Jakie są zalety MenoSure?

 • Wykonany jest z naturalnych składników.
 • Może pomóc przy uderzeniu gorąca i poceniu się.
 • Może pomóc złagodzić dyskomfort związany z menopauzą.
 • Może poprawić libido i pożądanie.
 • Może zrównoważyć hormon i wagę.

Jakie są wady MenoSure?

 • Nie ma badań klinicznych potwierdzających, że MenoSure jest naprawdę skuteczny.
 • Nie udowodniono, że niektóre składniki aktywne są skuteczne, a niektóre mogą nawet powodować skutki uboczne.
 • Nie ma oferty gwarancji zwrotu pieniędzy.
 • Niektóre składniki czynne nie są poparte danymi naukowymi ani badaniami klinicznymi.
 • Cena jest wysoka, biorąc pod uwagę zwykłą recepturę.
 • Istnieje wiele skarg klientów, którzy twierdzą, że jest nieskuteczny.

FAQ

Jak należy przyjmować MenoSure?

Weź dwie kapsułki dziennie; jeden przed porannym śniadaniem i drugi przed pójściem spać.

Ile kosztuje MenoSure?

Miesięczny zapas suplementu łagodzącego menopauzę jest oferowany pod adresem $ 39.99 co jest bardzo drogie w porównaniu z podobnymi produktami zawierającymi prawie te same składniki.

Czy MenoSure jest bezpieczny w użyciu?

Formuła jest całkowicie naturalna, ale produkt nie przeszedł testów bezpieczeństwa, więc nie ma dowodów na to, że jest w 100% bezpieczny. Istnieje również możliwość, że niektórzy użytkownicy są uczuleni na którykolwiek ze składników, więc jeśli masz historię nadwrażliwości na suplementy łagodzące menopauzę, skontaktuj się z lekarzem.

Czy MenoSure jest skuteczny?

Nie udowodniono klinicznie, że jest skuteczny, a wielu użytkowników twierdzi, że tak naprawdę nie zapewnia znaczącej ulgi w objawach menopauzy. Istnieją nawet informacje zwrotne od klientów, które mówią, że nie wpłynęło to w żaden sposób na złagodzenie objawów menopauzy.

Jak długo trzeba czekać, aby zobaczyć wyniki?

Na stronie internetowej produktu nie ma informacji o tym, jak długo trwa łagodzenie menopauzy. Jednak, podobnie jak w przypadku większości suplementów, powinno to zająć około 1 do 4 tygodni. Problem w tym, że niektórzy użytkownicy nie widzieli żadnych rezultatów nawet po 2 miesiącach przyjmowania preparatu.

Jakie środki ostrożności należy podjąć podczas korzystania z tego suplementu?

Nie należy przyjmować leku MenoSure, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Osoby ze schorzeniami lub osoby przyjmujące leki muszą skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem tego suplementu. Nie należy przekraczać zalecanej dawki, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. W przypadku jakichkolwiek skutków ubocznych przerwać stosowanie.

Recenzja MenoSure - ostateczny werdykt

Po dokładnym zbadaniu MenoSure nie jest to w żaden sposób imponujący suplement na menopauzę. Głównym problemem jest brak dowodów na skuteczność. Kolejnym poważnym problemem jest wysoka cena, biorąc pod uwagę zwykłą listę składników aktywnych.

Możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, szukając innych produktów o bardzo podobnym składzie. Ogólnie dodatek jest średni i jest ich wiele najlepsze suplementy menopauzy na rynku nie tylko pod względem ceny, ale także skuteczności.

Na szczęście dostępne są naturalne terapie na objawy menopauzy, takie jak przyrost masy ciała, uderzenia gorąca, nocne poty, obniżone libido i wahania nastroju. Ponieważ wiele kobiet doświadcza przyrostu masy ciała w okresie menopauzy, wiele naturalnych suplementów menopauzy zawiera zioła i zioła, które wspierają zdrowy metabolizm. Suplementy menopauzalne powinny być oceniane na sprawdzonych składnikach, zdolności do redukcji uderzeń gorąca i nocnych potów, zdolności do zapewnienia równowagi hormonalnej oraz zwiększenia libido i jego ogólnej wartości.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych suplementów menopauzy dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące menopauzy
Amberen
Seal
#1
Amberen
Potencjał ograniczenia uderzeń gorąca i nocnych potów *
Potencjał zapewnienia wsparcia libido *
Potencjał promowania równowagi hormonalnej *
Potencjał poprawy kontroli wagi *
Jakość składników *
Potencjał ograniczenia uderzeń gorąca i nocnych potów *
Potencjał zapewnienia wsparcia libido *
Potencjał promowania równowagi hormonalnej *
Potencjał poprawy kontroli wagi *
Jakość składników *
Estrovera
Potencjał ograniczenia uderzeń gorąca i nocnych potów *
Potencjał zapewnienia wsparcia libido *
Potencjał promowania równowagi hormonalnej *
Potencjał poprawy kontroli wagi *
Jakość składników *

2
Recenzje klientów dotyczące MenoSure

Recenzje MenoSure

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję MenoSure - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.