Recenzja Profemin - Czy Profemin to mądry wybór w okresie menopauzy?

Profemin, suplement rzekomo łagodzący uderzenia gorąca i nocne poty, poprawiający sen i nastrój. Czy to działa? Dowiedzmy się w tej recenzji.
Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Co to jest Profemin?

Menopauza to naturalny czas w życiu każdej kobiety i oznacza znaczącą zmianę, która może być bardzo wyzwalająca i ekscytująca.

Niestety proces ten może również powodować wiele dyskomfortu i stresu u wielu kobiet ze względu na objawy związane z tym okresem życia.[1].

Kto jest producentem Profemin?

Profemin
Profemin - suplement diety

Jest wiele produkty łagodzące menopauzę dostępne na rynku, które twierdzą, że łagodzą objawy, a Profemin jest tylko jedną z tych marek, które są sprzedawane przez Internet.

Oficjalna strona internetowa marki jest bardzo dobrze zaprojektowana i profesjonalna oraz zawiera wiele informacji o lekarzu, który opracował formułę, Dr. Tar Allmen.

Oprócz tego strona zawiera szereg opinii zadowolonych kobiet, które stosowały produkt, dodatkowe informacje o menopauzie i powodach, dla których powoduje on określone objawy, a także pełne szczegóły zamówienia.

Jak działa Profemin?

Profemin ma za zadanie pomóc złagodzić niektóre z najczęstszych objawów występujących w okresie menopauzy.

Większość kobiet w pewnym momencie doświadczy uderzeń gorąca[2] i nocne poty, ale mogą również występować inne stany, w tym skrajne zmęczenie, wahania nastroju i niepokój, przyrost masy ciała i spadek pożądania seksualnego, któremu może również towarzyszyć suchość pochwy.

Przyczyną występowania tych objawów jest zmieniający się poziom hormonów w organizmie[3], dlatego niektórzy lekarze przepisują hormonalne terapie zastępcze.

Chociaż często się to udaje, mogą wiązać się z pewnym zagrożeniem dla zdrowia, dlatego niektóre osoby wolą wybrać naturalną alternatywę, taką jak Profemin.

Przy codziennym stosowaniu większość kobiet zauważyła znaczną poprawę przynajmniej 4 objawów w ciągu zaledwie 6 tygodni i nie ma ryzyka wystąpienia szkodliwych skutków ubocznych.

Składniki Profemin - czy są bezpieczne i skuteczne?

Angelica Gigas[4], Phlomis Umbrosa, Cynanchum Wilfordii

Wszystkie składniki użyte w zastrzeżonej formule Profemin są pochodzenia naturalnego i wykazano, że mają znaczący wpływ na poziom hormonów.

Kluczowymi substancjami aktywnymi zastosowanymi w formule są wszystkie azjatyckie substancje roślinne - Angelica Gigas, która ma wspomagać zdrowie ginekologiczne, Cynanchum Wilfordii, która pobudza układ krążenia.[5] i zgodnie z researchgate, Phlomis Umbrosa, stosowany w łagodzeniu stanu zapalnego i zmniejszaniu bólu[6].

Te trzy składniki zostały specjalnie dobrane ze względu na ich zdolność do synergicznego działania, co oznacza, że ​​działają lepiej jako całość, a nie indywidualnie.

Chociaż wszystkie są wymienione na stronie, nie są pokazane żadne ilości składników, co jest normalne w przypadku zastrzeżonej mieszanki.

Jakie są zalety Profemin?

 • Profemin to naturalna formuła.
 • Dostarczane są referencje wideo klientów.
 • Podano wszystkie dane kontaktowe firmy.
 • Twórca formuły jest profilowany na stronie.
 • Istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Jakie są wady Profemin?

 • Główny składnik Angelica Gigas może powodować pewne interakcje.
 • Jeśli jesteś pod wpływem leków, najpierw skonsultuj się z lekarzem.

Profesjonalne pytania i odpowiedzi

P: Ile kosztuje Profemin?

Odp .: Pojedyncza butelka Profemin kosztuje 59.95 USD, ale klienci mają wiele różnych opcji zamawiania Profemin i mogą otrzymać zniżki przy zamawianiu więcej niż jednej butelki na raz. Dostarczana jest bezpłatna broszura na temat „przetrwania” menopauzy, a wszystkie zamówienia objęte są 30-dniowym okresem próbnym bez ryzyka.

P: Jak wziąć Profemin?

Odp .: Zalecana dawka to 1 kapsułka do 2 razy dziennie jako suplement diety. Możesz go przyjmować z jedzeniem lub bez.

P: Czy można to wziąć na antykoncepcję i synthroid w przypadku niedoczynności tarczycy?

Odp .: Zażyj co najmniej 2 godziny przed lub po przyjęciu Profemin. Niektóre schorzenia mogą wchodzić w interakcje z tabletkami Profemin. Skonsultuj się z lekarzem i postępuj zgodnie z instrukcjami, jeśli nie masz pewności, czy którykolwiek z twoich leków może zaszkodzić twojemu organizmowi. Czytaj więcej: https://www.ndrugs.com/?s=profemin&t=overdose

P: Czy Profemin może pomóc przy uderzeniach gorąca, czy odzyskam swoje Entergy?

Odp.: Profemin twierdzi, że poprawia fizyczne i psychiczne objawy menopauzy, w tym: uderzenia gorąca. Według producenta Profemina klienci, którzy zostawili pozytywne recenzje, piszą, że Profemin łagodził uderzenia gorąca, poprawiał poziom energii i poprawiał ich nastrój.

P: Co to jest polityka zwrotów Profemin?

O: W Profemin istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

P: Jakie są produkty podobne do Profemin?

Odp .: produkty podobne do Profemin obejmują Estroven, Menosan, NeuEve.

Przegląd Profemin - ostateczny werdykt

Profemin jest jednym z renomowanych suplement łagodzący menopauzę na rynku i ma wiele pozytywnych aspektów. Wszystkie są naturalnymi i bezpiecznymi składnikami.

Ale główny składnik Angelica Gigas ma pewne skutki uboczne, może powodować pewne interakcje, dlatego zaleca się najpierw skonsultować się z lekarzem, zanim zaczniesz Profemin.

Jednak pomimo tego, że jest jedną z bardziej kosztownych dostępnych marek, Profemin może zapewnić znaczną ulgę w stosunkowo krótkim czasie.

'Profemin' można kupić poprzez ich Oficjalna strona internetowa.

Na szczęście dostępne są naturalne terapie na objawy menopauzy, takie jak przyrost masy ciała, uderzenia gorąca, nocne poty, obniżone libido i wahania nastroju. Ponieważ wiele kobiet doświadcza przyrostu masy ciała w okresie menopauzy, wiele naturalnych suplementów menopauzy zawiera zioła i zioła, które wspierają zdrowy metabolizm. Suplementy menopauzalne powinny być oceniane na sprawdzonych składnikach, zdolności do redukcji uderzeń gorąca i nocnych potów, zdolności do zapewnienia równowagi hormonalnej oraz zwiększenia libido i jego ogólnej wartości.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych suplementów menopauzy dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące menopauzy
Amberen
Seal
#1
Amberen
Potencjał ograniczenia uderzeń gorąca i nocnych potów *
Potencjał zapewnienia wsparcia libido *
Potencjał promowania równowagi hormonalnej *
Potencjał poprawy kontroli wagi *
Jakość składników *
Potencjał ograniczenia uderzeń gorąca i nocnych potów *
Potencjał zapewnienia wsparcia libido *
Potencjał promowania równowagi hormonalnej *
Potencjał poprawy kontroli wagi *
Jakość składników *
Estrovera
Potencjał ograniczenia uderzeń gorąca i nocnych potów *
Potencjał zapewnienia wsparcia libido *
Potencjał promowania równowagi hormonalnej *
Potencjał poprawy kontroli wagi *
Jakość składników *

5
Recenzje klientów dotyczące Profemin

Recenzja Profemin - Czy Profemin to mądry wybór w okresie menopauzy?

Średnia ocena klientów

2.3
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Carmellita Williams
  Świetne rezultaty, zwłaszcza ból związany z seksem
  Z Profemin uzyskałam świetne rezultaty, zawsze będę używał tego suplementu zwłaszcza na ból i suchość przy seksie, za każdym razem, gdy przestanę stosować, wracam i zamawiam ponownie po około miesiącu lub dwóch.
 2. Sharon L Burks

  Ja byłam taka sama, ale będąc pielęgniarką wiem, że dostanie się do organizmu zajmuje około 30-45 dni; Daj mu trochę czasu. Przysięgam, że mam na nim obie córki; 51 i 54. I mówię wszystkim w starszym wieku lub z objawami uzasadniającymi tego typu witaminy. Ponieważ jest całkowicie naturalny.
 3. Gayle Simcox
  Desperacko szuka porady
  Biorę ten produkt od 25 dni, jak dotąd bez ulgi. Bardzo nie wiem, co robić. Zwróć lub kontynuuj i daj mu kolejne 3 tygodnie. Nienawidzę płacić dobrych pieniędzy za coś, co nie przyniesie mi ulgi od tych okropnych objawów.
 4. Gayle Simcox

  Od 25 dni biorę Profemin. Tak bardzo chciałem, żeby to zadziałało i móc podzielić się pozytywną historią, jak wiele kobiet z serialu. Niestety nadal cierpię i po prostu nie wiem, co robić. Czy powinienem wrócić przed upływem 30 okresu próbnego, czy powinienem się go trzymać? Jeśli ktokolwiek zetknął się z taką sytuacją, chciałbym usłyszeć od ciebie. Wrócę na tę stronę i mam nadzieję, że zobaczę inną historię podobną do mojej.
 5. Laurie
  2 kciuki w dół dla Profemin
  Stosuję go już ponad sześć tygodni i nie widzę różnicy, w rzeczywistości zauważam więcej efektów menopauzy. Jestem taka sfrustrowana 🙁

Rozpocznij recenzję Profemin - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.