Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Każda kobieta inaczej doświadcza menopauzy. Dla niektórych szczęśliwych kobiet będzie to stopniowa faza, która jest prawie niezauważalna. Dla innych może to być bardzo trudne doświadczenie ze względu na kilka objawów menopauzy, które mogą powodować wiele dolegliwości.

Menopauza to w zasadzie koniec okresu rozrodczego kobiety, co oznacza, że ​​po jej zakończeniu nie będzie już w stanie zajść w ciążę.

Ze względu na zagrożenia związane z hormonalną terapią zastępczą (HTZ) najpopularniejszym sposobem leczenia objawów menopauzy jest stosowanie alternatywnych metod leczenia, w tym zdrowego trybu życia i stosowania suplementy wspomagające menopauzę.

Aby pomóc Ci znaleźć dobry produkt, który jest bardzo skuteczny i całkowicie bezpieczny, przyjrzymy się popularnej obecnie sprzedawanej marce.

Co to jest Promensil?

Promensil

Promensil to marka suplementów dla kobiet w okresie menopauzy i po menopauzie.

Suplementy zostały opracowane specjalnie z myślą o dolegliwościach, jakich doświadczają kobiety w okresie menopauzy. Produkty mają na celu przede wszystkim złagodzenie różnych objawów menopauzy.

Promensil to opatentowany naturalny produkt zdrowotny, który wykorzystuje izoflawony w celu zmniejszenia nasilenia różnych objawów menopauzy. Dostępne są trzy różne formuły: zwykła siła, podwójna siła i witalność.

Szczegóły Produktu

Promensil Regular Strength zawiera 40 mg izoflawonów. Służy do redukcji silnych i częstych uderzeń gorąca u kobiet po menopauzie.

Pomaga również zmniejszyć utratę minerałów w gęstości kości, gdy jest przyjmowany z wapniem i witaminą D. Produkt wspomaga również zdrowie układu sercowo-naczyniowego, pomagając poprawić elastyczność tętnic.

Promensil Double Strength zawiera 80 mg izoflawonów. Służy do redukcji silnych i częstych uderzeń gorąca u kobiet po menopauzie.

Może również zmniejszyć inne objawy menopauzy, takie jak nocne poty, nerwowość, zaburzenia snu, suchość pochwy i słaba koncentracja. Przy odpowiednim spożyciu wapnia i witaminy D3 pomaga również zmniejszyć utratę minerałów gęstości kości. Pomaga również wspierać zdrowie układu sercowo-naczyniowego, podobnie jak zwykły preparat.

Promensil Vitality zawiera 40 mg izoflawonów, 500 g wapnia i 140 IU witaminy D3.

Został opracowany w celu zmniejszenia nasilenia i częstotliwości uderzeń gorąca u kobiet po menopauzie. Pomaga również zmniejszyć utratę minerałów gęstości kości i wspomaga zdrowie układu sercowo-naczyniowego.

Składniki Promensil - czy są bezpieczne i skuteczne?

Podstawowym składnikiem aktywnym Promensilu jest czerwona koniczyna, która jest bogatym źródłem izoflawonów (związków estrogenopodobnych).

Dostarcza organizmowi estrogenów roślinnych lub fitoestrogenów (izoflawonów), które pomagają rozwiązać problem obniżającego się poziomu estrogenu u kobiet w okresie menopauzy.

Różne objawy menopauzy wynikają głównie z niedoboru estrogenu w organizmie.

W związku z tym zwiększone spożycie fitoestrogenów pomaga złagodzić różne objawy menopauzy.

The Promensil Formuła Vitality zawiera również wapń i witaminę D3, aby zmniejszyć utratę masy kostnej, która występuje u kobiet po menopauzie. Pomaga to zapobiegać osteoporozie, która jest stanem chorobowym, na który cierpi większość kobiet w okresie menopauzy.

Jakie są zalety Promensil?

 • Promensil to opatentowany naturalny produkt zdrowotny
 • Oferuje trzy formuły dla różnych potrzeb menopauzy
 • Zawiera naturalne estrogeny lub fitoestrogeny, które mogą zmniejszyć nasilenie i częstotliwość objawów menopauzy
 • Koniczyna czerwona, główny składnik aktywny, jest poparty danymi naukowymi i dowodami klinicznymi, ale jej działanie może nie być zbyt skuteczne w przypadku ciężkich objawów menopauzy
 • Jest dostępny w większości krajów
 • Formuła Vitality zawiera wapń i witaminę D3, które mogą pomóc w zapobieganiu utracie mineralnej kości

Jakie są wady Promensil?

 • Nie ma dowodów klinicznych na poparcie tych twierdzeń
 • Istnieją mieszane recenzje, które mogą zmylić klientów z zakupem tego suplementu
 • Produkty te mogą powodować poważne skutki uboczne

Alternatywy dla recenzji Promensil

Efekty uboczne Promensil

 • Produkty te mogą powodować skrajne zaburzenia równowagi hormonalnej, co prowadzi do problemów reprodukcyjnych.
 • Mogą powodować reakcje alergiczne.

FAQ

P: Kiedy nie należy używać Promensil?

Odp .: Ze względu na działanie estrogenowe Promensil nie powinien być stosowany przez kobiety zdrowe, w ciąży lub karmiące, ponieważ może zaburzać równowagę hormonalną.

P: Miałam raka piersi i od ponad roku biorę 40 mg Promensilu. Czy nie powinienem brać tego produktu?

Odp.: Może powodować zaburzenia krzepnięcia, gdy jest stosowany przez kobiety, które nie przechodzą menopauzy. Nie powinien być stosowany przez kobiety z chorobami wrażliwymi na hormony, takimi jak włókniaki macicy, endometrioza, rak jajnika, rak piersi i rak macicy.

Jeśli zażywasz leki lub masz jakiekolwiek schorzenia, przed przyjęciem tego suplementu musisz skonsultować się z lekarzem.

Ostrzeżenia Promensil

Przed zażyciem leku Promensil upewnij się, że nie jesteś uczulony na żaden ze składników.

Jeśli masz jakiekolwiek dolegliwości lub przyjmujesz leki, najlepiej skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem tego suplementu. Ten produkt jest przeznaczony wyłącznie dla kobiet w okresie menopauzy w celu złagodzenia uderzeń gorąca i innych objawów menopauzy.

Nie należy go przyjmować z innymi lekami lub suplementami menopauzy, chyba że lekarz zaleci inaczej.

Przegląd Promensil - ostateczny werdykt

Promensil to marka zajmująca się produkcją suplementów menopauzy.

Produkty te zawierają wysokiej jakości naturalne składniki i zapewniają rezultaty bez powodowania szkodliwych skutków. Stosowanie tych produktów pomaga złagodzić objawy menopauzy i sprawia, że ​​użytkownik komfortowo przechodzi przez okres menopauzy.

Powinieneś jednak zbadać więcej i dowiedzieć się, czy są w stanie działać zgodnie z twierdzeniami.

Na szczęście dostępne są naturalne terapie na objawy menopauzy, takie jak przyrost masy ciała, uderzenia gorąca, nocne poty, obniżone libido i wahania nastroju. Ponieważ wiele kobiet doświadcza przyrostu masy ciała w okresie menopauzy, wiele naturalnych suplementów menopauzy zawiera zioła i zioła, które wspierają zdrowy metabolizm. Suplementy menopauzalne powinny być oceniane na sprawdzonych składnikach, zdolności do redukcji uderzeń gorąca i nocnych potów, zdolności do zapewnienia równowagi hormonalnej oraz zwiększenia libido i jego ogólnej wartości.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych suplementów menopauzy dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące menopauzy
Amberen
Seal
#1
Amberen
Potencjał ograniczenia uderzeń gorąca i nocnych potów *
Potencjał zapewnienia wsparcia libido *
Potencjał promowania równowagi hormonalnej *
Potencjał poprawy kontroli wagi *
Jakość składników *
Potencjał ograniczenia uderzeń gorąca i nocnych potów *
Potencjał zapewnienia wsparcia libido *
Potencjał promowania równowagi hormonalnej *
Potencjał poprawy kontroli wagi *
Jakość składników *
Estrovera
Potencjał ograniczenia uderzeń gorąca i nocnych potów *
Potencjał zapewnienia wsparcia libido *
Potencjał promowania równowagi hormonalnej *
Potencjał poprawy kontroli wagi *
Jakość składników *

0
Recenzje klientów dotyczące Promensil

Recenzje Promensil

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Promensil - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.