Okaż swoje wsparcie - Przekaż darowiznę

Istnieje wiele organizacji pozarządowych (NGO), które starają się uczynić świat zdrowszym miejscem. Wykorzystują różne sposoby promocji Świadomość zdrowotnamotywować i pomagać ludziom lepiej dbać o swoje zdrowie. Istnienie tych organizacji pozarządowych jest niezbędne, a ich pomoc ma zasadnicze znaczenie dla życia wielu ludzi na całym świecie.

Wybór odpowiedniej organizacji, na którą można przekazać darowiznę, nie jest łatwym zadaniem. Faktem jest, że renomowane i duże organizacje pozarządowe mają większy zasięg. Dlatego jesteśmy tutaj w Lci.org.pl wybrał najlepszą organizację pozarządową w Stanach Zjednoczonych i ułatwił ci to zadanie.

Organizacje te podzielają nasze przekonanie, że społeczność musi zrobić wszystko, co w jej mocy, aby dowiedzieć się więcej warunki zdrowotne oraz jak im zapobiegać i przeciwdziałać. W czasach współczesnej medycyny istnieje wiele chorób, z którymi można żyć, o ile uzyskasz optymalną opiekę medyczną i zadbasz o siebie.

Wiele organizacji finansuje badania, które mogą pomóc nam dowiedzieć się więcej o chorobach zagrażających populacji ludzkiej, takich jak rak i choroby układu krążenia. Organizacje pozarządowe również dokładają wszelkich starań, aby zwiększać świadomość na temat konkretnych problemów, takich jak zanieczyszczenie. Wszyscy na Lci.org.pl mają przyjemność być częścią społeczności i uczestniczyć w podnoszeniu czujności i dostarczaniu ludziom cennych informacji zdrowotnych.

Jak możesz wnieść swój wkład

Proces wnoszenia wkładu jest prosty i składa się z trzech kroków:

  • 1

    Wybierz interesującą Cię organizację i przeczytaj o niej

  • 2

    Sprawdź stronę organizacji pozarządowej

  • 3

    Podarować

Oto mały przewodnik, w jaki sposób wybrać organizację odpowiadającą Twoim zainteresowaniom i wesprzeć ją.

WYBIERZ ORGANIZACJĘ, KTÓREJ CIĘ INTERESUJE I PRZECZYTAJ O TYM

Stworzyliśmy listę najlepszych organizacji pozarządowych, więc możesz mieć pewność, że Twoja darowizna trafi we właściwe ręce. Jednak wybór ulubionego należy do Ciebie. Zachęcamy do przejrzenia poniższej listy, aby znaleźć tę z przyczyną, którą uważasz za najbardziej atrakcyjną. Przeczytaj o nich, aby dowiedzieć się więcej o samej organizacji, dlaczego powstały i jak wykonują swoją pracę.

SPRAWDŹ STRONĘ NGO

Możesz również znaleźć link do strony żądanej organizacji pozarządowej i złożyć jej wizytę. To kolejny świetny sposób na ich poznanie i uzyskanie informacji o ich różnych działaniach. Najbardziej renomowane organizacje pozarządowe zawsze dokładają wszelkich starań, aby mieć aktualne strony internetowe i informować o organizowanych przez nie wydarzeniach oraz o sposobie wydawania środków.

WSPIERAJ PMS

Gdy masz pewność, że organizacja jest odpowiednia, nadszedł czas, aby okazać swoje wsparcie. Możesz to zrobić, przekazując darowizny i pomagając im uczynić świat lepszym miejscem. Przekazanie darowizny jest proste i nie powinno zająć więcej niż kilka minut. Będziesz robić dobry uczynek i wspierać organizacje pozarządowe, które dokładają wszelkich starań, aby poprawić ogólną świadomość zdrowotną i promować zdrowy styl życia i optymalne zarządzanie zdrowiem.

ORGANIZACJE, KTÓRE WSPIERAMY:

Amerykańskie Towarzystwo Kardiologiczne
The Amerykańskie Towarzystwo Kardiologiczne istnieje, aby pomóc w zwalczaniu chorób układu krążenia i zapobieganiu im. Organizacja, uznana przez Narodową Radę Zdrowia za doskonałą organizację charytatywną, realizuje ten cel przede wszystkim poprzez edukację społeczeństwa w zakresie zapobiegania chorobom serca. Są także największym dostawcą szkoleń z zakresu RKO i sfinansowali badania, które doprowadziły do ​​innowacji, takich jak leki hamujące cholesterol, pierwsza sztuczna zastawka serca i możliwości przeszczepu serca.

Zobacz więcej

Arthritis National Research Foundation
The Arthritis National Research Foundation służy do finansowania badań, które pomogą znaleźć lekarstwo na zapalenie stawów. Oferują granty różnym naukowcom, aby pomóc w promowaniu badań nad zapaleniem stawów i sposobach jego powstrzymania. Są na drugim miejscu na liście dziesięciu najlepszych organizacji charytatywnych Charity Navigator, które warto obejrzeć, i były częścią licznych przełomów w badaniach nad zapaleniem stawów.

Zobacz więcej

Fundusz Jimmy'ego
The Fundacja Dana-Farber Cancer Institute, znany również jako Fundusz Jimmy'ego, wspiera opiekę nad pacjentem i badania nad rakiem w Dana-Farber Cancer Institute w Bostonie, Massachusetts. Dr Farber był pierwszym lekarzem, który zastosował leki w leczeniu raka i dokonał pierwszego udokumentowanego przypadku remisji białaczki limfatycznej. Tradycja badań jest kontynuowana, a szpital jest znany z oferowania najnowocześniejszych metod leczenia, szczególnie w przypadku nowotworów u dzieci.

Zobacz więcej

Niech Ameryka będzie piękna
Niech Ameryka będzie piękna Zaczęło się, gdy grupa przywódców obywatelskich i liderów korporacji zebrała się, aby spróbować walczyć z zanieczyszczeniem. Organizacja koncentruje się na utrzymaniu piękna przestrzeni publicznych, promując różnorodne kampanie, takie jak „Graffiti boli” czy „Great American Cleanup”.

Zobacz więcej

Zaplanowane Rodzicielstwo
Chociaż wielu słyszało o Zaplanowane Rodzicielstwowielu nie zdaje sobie sprawy, że tak jest organizacja charytatywna zajmująca się ochroną zdrowia kobieti opowiadanie się za prawami płodności kobiet. Realizują swoją misję poprzez zapewnienie niedrogiej opieki zdrowotnej dla kobiet, zwiększenie dostępu do metod planowania rodziny i informacji o nich oraz finansowanie badań nad kontrolą urodzeń. Dzięki prawie 750 stowarzyszonym ośrodkom zdrowia w Stanach Zjednoczonych, Planned Parenthood odegrało kluczową rolę w propagowaniu praw kobiet w zakresie zdrowia. Aby osiągnąć swoje cele, Planned Parenthood założyło Guttmacher Institute, aby pomóc przeznaczyć fundusze na badania zdrowia seksualnego.

Zobacz więcej

NADZIEJA
Również a organizacja potrzeb medycznych, Project HOPE działa na całym świecie, pomagając zapewnić zrównoważoną opiekę zdrowotną. Koncentrują się na zapobieganiu chorobom, edukacji zarówno społeczności, jak i personelu medycznego, a także na wielu innych obszarach, które będą wspierać ich cel, jakim jest zrównoważony rozwój opieki zdrowotnej w społecznościach, w których służą. Podczas gdy organizacja zaczęła się w garażu, szybko rozrosła się, obejmując statek szpitalny Marynarki Wojennej. Chociaż statek szpitalny przeszedł na emeryturę, organizacja ma dziś wyjątkowe relacje z marynarką wojenną USA.

Zobacz więcej

Zdrowsza Ameryka
A Zdrowsza Ameryka współpracuje z liderami w sektorach prywatnym, publicznym i non-profit, aby raz na zawsze rozwiązać problem otyłości u dzieci. Według Centers for Disease Control and Prevention, nastąpił 11% wzrost otyłości u dzieci w wieku 6–11 lat w latach 1980–2012 (z 7% do 18%). W populacji w wieku 12–19 lat wzrost ten wzrasta do 16% w tym samym okresie (od 5% do 21%).

Zobacz więcej

Zdrowie psychiczne Ameryka
Mental Health America (MHA) - założona w 1909 r. - jest wiodącą w kraju organizacją non-profit działającą w ramach społeczności, której celem jest zaspokajanie potrzeb osób cierpiących na choroby psychiczne oraz promowanie ogólnego zdrowia psychicznego wszystkich Amerykanów. Nasza praca jest napędzana przez nasze zobowiązanie do promowania zdrowia psychicznego jako kluczowej części ogólnego dobrego samopoczucia, w tym usług profilaktycznych dla wszystkich, wczesnej identyfikacji i interwencji dla osób zagrożonych oraz zintegrowanej opieki i leczenia dla tych, którzy tego potrzebują, z powrotem do zdrowia jako celem .

Zobacz więcej

National Library of Medicine
The National Library of Medicine (NLM) jest upoważniony przez Kongres USA do przyjmowania zapisów i darowizn na wsparcie swojej misji. NLM nie zabiega o fundusze ani prezenty rzeczowe ani nie uczestniczy w działaniach związanych ze zbieraniem funduszy. Wszystkie prezenty muszą być całkowicie dobrowolne.

Zobacz więcej

INNE ORGANIZACJE OFERUJEMY NIESAMOWITE WSPARCIE:

Żyj silnie
My Said
WHO
Globalny Fundusz
Zdrowi ludzie

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.