Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Restora Dream Skin?

Restora Dream Skin to produkt do pielęgnacji skóry w postaci serum, które rzekomo działa przeciwstarzeniowo na skórę, pomagając zminimalizować pojawianie się zmarszczek i drobnych linii oraz dostarczając bardzo potrzebnych właściwości nawilżających, aby promować zdrowie skóry.

Restora Dream Skin
Restora Dream Skin - Age Defying Night Cream

Produkt twierdzi również, że jest lepszy niż Botox, skomponowany ze składników, które okazały się bezpieczne po nałożeniu na skórę.

The krem przeciwzmarszczkowy na noc pomaga w odbudowie nowej skóry, wspomagając wymianę komórek w efektywnym tempie dzięki działaniu leżącemu u podstaw zwiększania produkcji kolagenu. W ten sposób można zlikwidować linie i zmarszczki, a skóra odzyska młodzieńczy blask i koloryt.

Kto jest producentem Restora Dream Skin?

Producentem Restora Dream Skin jest firma znana jako Restora International, zwana również Restora skincare Inc.

Chociaż nie są one natychmiast dostępne, badania na temat firmy na stronie internetowej Better Business Bureau (BBB) ​​wykazały, że jej adres znajduje się w Kalifornii. Firma produkuje również kilka innych preparatów do pielęgnacji skóry pod marką Restora.

Jak działa Restora Dream Skin?

Mówi się, że Restora marzenie skóry to całkowicie naturalne serum, które nie zawiera ostrych konserwantów ani chemikaliów, które mogą nieumyślnie zaszkodzić zdrowiu Twojej skóry, zamiast pomagać.

Produkt twierdzi, że wykorzystuje kilka silnych przeciwutleniaczy, które pomagają chronić skórę przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, których możemy doświadczać na co dzień. Nadmierna ekspozycja na promienie ultrafioletowe słońca jest główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry oraz powstawania zmarszczek i cienkich linii.

Zobacz także - Leczenie przeciwzmarszczkowe Nerium Ad i Recenzje Suvoderm

Składniki Restora Dream Skin - czy są bezpieczne i skuteczne?

Restora Dream Skin zawiera kilka składników, które działają razem, aby zapewnić korzystny wpływ na skórę. Zawierają:

 • Biała herbata - Podstawowy składnik serum Restora Dream Skin, który jest mniej przetworzony niż zielona lub czarna herbata, dzięki czemu zachowuje silniejsze właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Może być w stanie pomóc w ochronie skóry przed przedwczesnym starzeniem lub uszkodzeniem przez słońce, zgodnie z sciencedaily.com.
 • Peptyd Acetyl Tetrapeptyd-5 - To humektant na bazie peptydów, czyli substancja przyciągająca wodę do powierzchni skóry i pomagająca poprawić stan nawilżenia. Może również poprawić ogólną teksturę skóry i zmniejszyć obrzęki wokół oczu[1].

Inne składniki, takie jak ekstrakt z liści aloesu, olejki eteryczne olej z nasion jojoba, olej ze skórki pomarańczy, olej ze skórki grejpfruta, olej ze skórki mandarynki, ekstrakt z owoców ogórka, ekstrakt z liści zielonej herbaty, ekstrakt z kawy arabica, ekstrakt z acai, ekstrakt z jagód goji i ekstrakt z pestek winogron . Większość z tych składników ma na celu nawilżenie i zwiększenie wymiany komórek skóry.

Jakie są zalety Restora Dream Skin?

 • Może pomóc zmniejszyć widoczność drobnych linii, zmarszczek i ciemnych plam
 • Może poprawić stan nawilżenia skóry, aby wyglądała zdrowiej
 • Może pomóc poprawić cerę i wyrazistość skóry
 • Może być w stanie zmniejszyć częstotliwość wyprysków potrądzikowych i pojawianie się blizn potrądzikowych

Jakie są wady Restora Dream Skin?

 • Wiele składników roślinnych może powodować reakcje alergiczne u niektórych osób
 • Suplement zawiera wiele roszczeń, mimo że możesz nie doświadczyć ich wszystkich
 • Uzyskanie produktu z oficjalnej strony może być trudne
 • Stabilność produktu może być zagrożona, jeśli jest przechowywany zbyt długo

Możesz także przeczytać - Advanced Clinicals Retinol Cream

Restora Dream Skin Pytania i odpowiedzi

P: Jak używać Restora Dream Skin?

Odp .: Serum można nakładać na twarz dwa razy dziennie po umyciu i osuszeniu ręcznikiem. Ważne jest, aby pozostawić serum na skórze na kilka minut, aby składniki mogły się wchłonąć.

P: Ile kosztuje skórka Restora Dream?

Odp .: Miesięczna dostawa surowicy w sklepie detalicznym kosztuje około 89.97 USD.

P: Jakie są zasady zwrotów Restora Dream Skin?

O: Polityka zwrotów firmy nie jest obecnie jasno określona.

P: Czy Restora Dream Skin oferuje bezpłatną wersję próbną?

Odp .: Tak, Restora Dream Skin Serum oferuje 30-dniowy darmowy okres próbny, wymagający jedynie opłacenia wysyłki, aby produkt został dostarczony.

Recenzja Restora Dream Skin - ostateczny werdykt

Restora Dream Skin Serum może pomóc poprawić ogólne nawilżenie skóry, zmniejszyć uszkodzenia oksydacyjne i zmniejszyć widoczność ciemnych plam na oczach, cienkich linii i zmarszczek.

Mówi się również, że jest wolny od szkodliwych chemikaliów i konserwantów, które mogą negatywnie wpływać na zdrowie Twojej skóry, co czyni go naturalnym produktem do pielęgnacji skóry.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę możliwe alergie na składniki zawarte w produkcie, ponieważ pomoże to uniknąć niepożądanych skutków jego stosowania.

Z tego, co wiemy, serum Restora zawiera kilka olejków eterycznych i innych składników opartych na planie, które mogą powodować reakcje alergiczne u niektórych osób.

Nie należy go również długo przechowywać, ponieważ jego jakość i stabilność może ulec szybszemu pogorszeniu ze względu na obecność wielu składników roślinnych. Ponadto zakup produktu jest również trudny, ponieważ witryna przekierowuje w ogóle do innego produktu.

W związku z obecnością na rynku również kilku innych produktów, dobrym pomysłem jest porównanie korzyści, jakie zapewnia kilka z tych preparatów, a także ogólna reputacja firmy i sposób, w jaki radzą sobie z obsługą klienta.

Dokładne rozważenie wszystkich tych czynników pomoże Ci podjąć świadomą decyzję przed zakupem serum do skóry marzeń Restora lub jakiegokolwiek innego produktu, abyś nie był rozczarowany tym, co otrzymasz.

Jako mądry i sprytny kupujący zawsze możesz przyjrzeć się ofercie innych produktów przed podjęciem decyzji.

Poniżej znajdziesz informacje, które uważamy za jedne z najbardziej skutecznych krem przeciwzmarszczkowy na noc na rynku dzisiaj.

Jeśli jeszcze nie zacząłeś używać kremu na noc, może to być idealny moment, aby dodać go do swojego programu pielęgnacji skóry. Jest to szczególnie ważne, jeśli jesteś starszy i już używasz innych produktów przeciwstarzeniowych. Krem na noc wniknie głęboko w skórę oraz naprawi i odnowi komórki. Większość kremów na noc jest również doskonałymi środkami nawilżającymi.

Poniżej znajdują się, naszym zdaniem, jedne z najlepszych kremów na noc dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory kremów na noc
Multi-aktywny krem ​​na noc CLARINS
Seal
#1
Multi-aktywny krem ​​na noc CLARINS
Szybko się wchłania i łączy się z każdym typem skóry *
Zminimalizuj drobne linie i zmarszczki *
Popraw jędrność i elastyczność skóry *
Jakość składników *
Zanika obszary przebarwień, aby rozjaśnić *
Restora Night Cream
#2
Restora Night Cream
Szybko się wchłania i łączy się z każdym typem skóry *
Zminimalizuj drobne linie i zmarszczki *
Popraw jędrność i elastyczność skóry *
Jakość składników *
Zanika obszary przebarwień, aby rozjaśnić *
Belleclat
#3
Belleclat
Szybko się wchłania i łączy się z każdym typem skóry *
Zminimalizuj drobne linie i zmarszczki *
Popraw jędrność i elastyczność skóry *
Jakość składników *
Zanika obszary przebarwień, aby rozjaśnić *

8
Recenzje klientów dla Restora Dream Skin

Recenzje Restora Dream Skin

Średnia ocena klientów

1.3
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Angie

  Jeśli znalazłeś numer do anulowania, podaj mi go. Masz rację, nigdzie nie ma numeru, to oszustwo, proszę, nigdy więcej nie zrobię czegoś takiego. I lubię te rzeczy, po prostu nie chcę, żeby pojawiały się co miesiąc, chyba że tego chcę.
 2. Kathleene Hagen
  Restor-A Dream Scam
  Wspomniany bezpłatny okres próbny. Uważaj na ukryty bardzo drobny nadruk. Obciążą Cię skandaliczną kwotą 14 dni po otrzymaniu tak zwanego bezpłatnego okresu próbnego… .. to nie jest darmowe. Bardzo ciężko mi było znaleźć numer, pod który mógłbym zadzwonić, i była to osoba, z którą miałem duże problemy. Obiecano mi 50% ceny zwrotu i 50% po otrzymaniu nowego, nieużywanego produktu. Otrzymałem 50% na każdy produkt i 16 marca zwróciłem go listem poleconym, a do dnia 7 czerwca nie otrzymałem pozostałej części pieniędzy, które obciążały moje konto. To bardzo męczące, próbując znaleźć numer, aby prześledzić resztę pieniędzy !!!
 3. Theresa S. Hicks
  oszustwo
  Wspomniany bezpłatny okres próbny. Uważaj na ukryty bardzo drobny nadruk. Obciążą cię skandaliczną kwotą 14 dni po otrzymaniu tak zwanego bezpłatnego okresu próbnego… .. to nie jest darmowe.
 4. Cynthia Bell Zweryfikowany użytkownik

  Załącznik Restora-Dream-Packing-Slips.pdf
  Firma Dupes Trusting Consumers
  Restora Dream bardzo utrudnia konsumentom kontakt z nimi i wydaje się, że jest to celowe działanie firmy / producenta, aby oszukać konsumentów. Oto powody, dla których:

  1) Początkowo autoryzowałem jedynie próbny zakup produktu Restora Dream „Age Defying Moisturizer Cream” do mojej karty kredytowej. Nie byłem zadowolony z produktu próbnego; w związku z tym nie zamawiałem więcej produktu. W jakiś sposób próbny zakup obejmował drugi produkt Restora Dream o nazwie „Rapid Face Lift”, którego nie zamówiłem. Nigdzie na stronie nie podano, że produkt zostanie wysłany automatycznie. Nigdzie na stronie nie było stwierdzenia, że ​​autoryzuję przesyłkę samochodową. Nigdzie na stronie nie podano pełnej ceny produktu.

  2) Otrzymałem drugą dostawę produktu i obciążono moją kartę kredytową kwotą 89.92 USD za krem ​​„Age Defying” i 84.95 USD za „Face Lift”. Pozycja karty kredytowej nie zawierała nazwy Restora ani numeru telefonu, co jest standardem dla większości sprzedawców. Pozycja karty kredytowej zawiera „ZForceSkinCream”. Wydaje się, że jest to metoda stosowana przez firmę do ukrywania opłat, aby konsument mógł je przeoczyć.

  3) Również pozycja karty kredytowej zawiera listę Glendora, CA. Adres zwrotny na dwóch pudełkach wysyłkowych nie ma nazwy, ale ma skrytkę pocztową w Petersburgu na Florydzie. Słoik zawiera: Distributed For Restora Dream, 1030 N. Mountain Ave., Suite # 89, Ontario, CA 91762. Stąd moje zamieszanie, gdzie zwrócić produkt.

  4) Faktury dołączone do produktu próbnego i drugiej przesyłki nie zawierały adresu firmy ani numeru telefonu, abym mógł zwrócić drugą przesyłkę.

  5) Wyszukiwanie na bieżącej stronie internetowej nie zawiera informacji kontaktowych dla konsumenta (brak nazwy firmy / producenta, adresu ani numeru telefonu).
  W tej chwili współpracuję z firmą obsługującą karty kredytowe, aby pomóc w cofnięciu opłat. To doświadczenie bardzo mnie wkurza i nie chcę ufać żadnej firmie oferującej bezpłatny okres próbny.

 5. Don Adams
  NIE POBIERAJ TEGO ODSZKODOWANIA PRODUKTU
  CO ZA Oszustwo !! NIE POBIERAJ tego produktu, zaczerwienił mi powieki, a kiedy zadzwoniłem, w ogóle nie pomogli i był bardzo niegrzeczny i chciał tylko moich pieniędzy TO JEST ODSZKODOWANIE Próbowałem zwrócić inny produkt, który został wysłany do mojego domu bez mojej zgody i nie chcieli go cofnąć. Są bardzo niegrzeczni i chcą, aby twoje pieniądze nie dostały !!!
 6. Christine Mayglothling
  Firma bez skrupułów!
  Zdecydowałem się wypróbować bezpłatną wersję próbną, ale nie przeszła i otrzymałem odpowiedź, że chcę spróbować ponownie. Uznałem, że to nie jest tego warte. Potem dostałem telefon z informacją, że muszą zweryfikować moje dane do płatności, ponieważ nie przeszły. Powiedziałem im, że to w porządku, bo tego nie chcę. Facet odmówił anulowania mojego zamówienia i przystąpił do przetwarzania po tym, jak powiedziałem mu, że absolutnie nie. Nalegał, że to tylko wysyłka i obsługa, a ja nie będę miał dalszych zobowiązań. Wydaje mi się, że właśnie odebranie telefonu wystarczyło, by obciążył moją kartę. Przyszła bezpłatna próbka, a ja zapłaciłem tylko za przesyłkę, więc spróbowałem.

  Ech! Nic specjalnego. Olej kokosowy działa ZNACZNIE LEPSZY !!! Wtedy dzisiaj zapłacono mi 175 $ !!! Wtf! Zadzwoniłem z krzykiem, że powiedziałem im, żeby tego nie przetwarzali, a oni nalegali, że to nic nie kosztuje i nie będzie dalszych opłat, ale obciążyli moją kartę kredytową 175 $. Ta firma to BS !!! Musiałem krzyczeć na dziewczynę, zagrozić, że zgłoszę to oszustwo na mojej karcie kredytowej i zgłosiłem się do BBB.

  TYLKO NASTĘPNIE ZGADZILI SIĘ ZWRÓCIĆ PIENIĄDZE. BĘDĘ SPRAWDZIĆ SWOJE KONTO, ABY SIĘ ZWRÓCIĆ I ZMIENIĆ NUMER KONTA.

  NIE ZAMÓWIENIA OD TEJ NIELEGALNEJ FIRMY! Całkowite oszustwo!

 7. Dorothy Walters
  już nie potrzebujesz
  Poprosiłem, aby nie wysyłali mi więcej produktów, ponieważ mój mąż nie zapłaci za to swoją kartą, więc poprosiłem, aby anulowali kolejne zamówienia.
 8. Dana Butters
  NIE REJESTRUJ SIĘ NA TEN PRODUKT !!!
  Otworzyłem i użyłem tylko 1 produktu (Restora Rapid Facelift). Drugi (Restora Dream Age Defying) jest nadal nieotwarty. Otrzymałem swój produkt w zeszłym tygodniu i od tamtej pory go używam. Po około 3 dniach zacząłem mieć reakcję alergiczną, w wyniku której moje powieki i obszar pod oczami są zaczerwienione, swędzące i nierówne.

Rozpocznij recenzję Restora Dream Skin - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.