Eien Health 3X Strength Omega-3 Fish Oil Review - Czy to działa i czy jest bezpieczne?

3X Strength Omega-3 Fish Oil obiecuje liczne korzyści zdrowotne, takie jak wsparcie zdrowia serca, zmniejszenie dolegliwości stawów, poprawiając funkcje umysłowe.
Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Czym jest olej rybny Eien Health 3X Strength Omega-3?

3X Strength Omega-3 Fish Oil to suplement diety firmy Eien Health. Ta całkowicie naturalna formuła, sprzedawana przede wszystkim jako suplement odchudzający, obiecuje wiele innych korzyści zdrowotnych, między innymi wspieranie zdrowia serca, zmniejszenie dolegliwości stawów i poprawę funkcji umysłowych.

Regularne stosowanie tego suplementu w połączeniu z dietą i ćwiczeniami pomoże użytkownikowi bezpiecznie i skutecznie schudnąć, co pozwoli na szybsze osiągnięcie zamierzonych celów odchudzających.

Eien Health Triple Strength Omega-3 Fish Oil
Eien Health Triple Strength Omega-3 Fish Oil

Kto jest producentem oleju rybnego 3X Strength Omega-3?

Eien Health to firma z siedzibą w USA, która szczyci się tworzeniem całkowicie naturalnych produktów przy użyciu najwyższej jakości składników. Produkty te przechodzą testy kliniczne, aby upewnić się, że ich formuły są nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne.

Oprócz tego suplementu omega-3, Eien Health jest również znane z innych produktów, które obejmują Wsparcie potrójnej mocy oraz Suplement NAD + Superboost.

Jak działa olej rybny Eien Health 3X Strength Omega-3?

Firma Eien Health wykorzystała jedne z najpotężniejszych dostępnych źródeł kwasów tłuszczowych omega i połączyła je, aby stworzyć ten skuteczny suplement diety. To działa zwiększenie tempa metabolizmuspalanie nadmiaru tłuszczu i zmniejszanie apetytu.

Mówi się również, że suplement wzmacnia efekty regularnych ćwiczeń lub jakiejkolwiek innej aktywności fizycznej.

Możesz go KUPIĆ bezpośrednio w Oficjalna strona internetowa

Składniki oleju rybnego Omega-3 o 3-krotnej sile Eien Health - czy są bezpieczne i skuteczne?

Olej rybny Omega-3 powoduje utratę wagi i zapewnia wiele innych korzyści dzięki połączeniu następujących składników:

 • Kwas tłuszczowy omega-3 - Ten kwas tłuszczowy jest częstym składnikiem wielu suplementów ze względu na jego liczne zalety. Może wyleczyć wiele problemów z metabolizmem, zmniejszając insulinooporność, zwalczając stany zapalne i poprawiając czynniki ryzyka chorób serca. Tematem tego są korzyści płynące ze spożycia i suplementacji omega-3 Artykuł poglądowy 2012 od Postępy w żywieniu.
 • Omułek - To superfood zawiera mnóstwo przydatnych witamin, aminokwasów, enzymów i przeciwutleniacze. Eien Health zbiera małże zielonowargowe z morskich farm w Nowej Zelandii. Małże zielone są najbardziej znane ze swoich właściwości przeciwzapalnych, co udowodniono w wielu badaniach, w tym w tym Badanie kliniczne 2017 od BMC Complementary Medicine and Therapies.
 • Olej Extra Virgin - Ten olej jest bogaty w tłuszcze jednonienasycone i przeciwutleniacze, dzięki czemu jest doskonałą alternatywą dla zwykłych tłuszczów zawartych w diecie. Oprócz wywoływania utraty wagi poprzez ograniczanie apetytu, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia jest jeszcze bardziej wartościowy ze względu na swoją rolę w zapobieganiu chorobom przewlekłym, o czym donoszono 2018 recenzja od Odżywianie, metabolizm i choroby układu krążenia.
 • Tokoferol - Lepiej znany jako witamina E, związek ten jest najbardziej znany ze swoich właściwości odżywczych i przeciwutleniających. Oferuje wiele korzyści zdrowotnych, z których wszystkie zostały tutaj omówione 2015 recenzja od The Korean Journal of Internal Medicine.

Jakie są zalety oleju rybnego Eien Health 3X Strength Omega-3?

Jakie są wady oleju rybnego Eien Health 3X Strength Omega-3?

 • Dostępne recenzje można znaleźć tylko na oficjalnej stronie internetowej.
 • Musi być połączony z plikiem zdrowa dieta i regularne ćwiczenia dla optymalnych rezultatów.

Najczęściej zadawane pytania

P: Gdzie mogę kupić olej rybny Eien Health Omega-3?

A: Olej rybny Omega-3 jest dostępny do kupienia w Eien Health's Oficjalna strona internetowa.

P: Ile kosztuje olej rybny Eien Health 3X Strength Omega-3?

A: 3X Strength Omega-3 Fish Oil kosztuje 34.95 USD za słoik zawierający 30 kapsułek. Na zakup wielu butelek oferowane są zniżki.

P: Kto powinien używać tego produktu?

A: Według producenta 3X Strength jest zalecany każdemu, kto chce czerpać korzyści z tego związane kwasy tłuszczowe omega-3. Utrata masy ciała jest głównym punktem sprzedaży produktu, ale ten zdrowy tłuszcz jest również znany ze swoich skutecznych korzyści sercowo-naczyniowych.

P: Jak należy przyjmować ten olej rybny Omega-3?

A: Zalecana dawka 3X Strength Omega-3 Fish Oil to 1-3 kapsułki dziennie. Producent nie podał konkretnego czasu na przyjęcie suplementu.

P: Jakie są skutki uboczne oleju rybnego Eien Health 3X Strength Omega-3

A: Jest wolny od jakichkolwiek skutków ubocznych, chyba że użytkownik ma historię alergii na którykolwiek z kluczowych składników wymienionych powyżej.

P: Jakie środki ostrożności należy podjąć podczas korzystania z tego produktu?

A: Musi być stosowany z ostrożnością przez kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby, które mają problemy zdrowotne. Idealnie byłoby, gdyby osoby te najpierw skonsultowały się ze swoim specjalistą ds. Zdrowia przed przyjęciem tego suplementu lub jakiegokolwiek innego suplementu w tej sprawie.

P: Jaka jest polityka zwrotów?

A: Producent udziela 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, pod warunkiem, że produkt zostanie zwrócony wraz z kompletnym opakowaniem.

P: Czy oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Obecnie producent nie oferuje bezpłatnej wersji próbnej.

Ostateczny werdykt

3X Strength Omega-3 Fish Oil to skuteczny suplement diety, który pomoże Ci przyspieszyć metabolizm i zredukować tkankę tłuszczową. Spełnia swoje zadanie całkiem nieźle, dzięki producentowi, który dba o to, by używać tylko najbezpieczniejszych i najwyższej jakości składników.

Poza tym suplement to nie tylko odchudzanie, ale także dodatkowe korzyści, takie jak wspomaganie zdrowia serca i poprawa funkcji poznawczych.

Klienci, którzy kupili ten produkt, wyrazili zadowolenie z efektów. Aby czerpać te same korzyści i dowiedzieć się, czy jest tak skuteczny, jak mówią, spróbuj sam.

Gdzie to znaleźć?

Produkt można kupić za pośrednictwem Oficjalna strona internetowa.

6
Recenzje klientów dotyczące 3X Strength Omega-3 Fish Oil

Eien Health 3X Strength Omega-3 Fish Oil Review - Czy to działa i czy jest bezpieczne?

Średnia ocena klientów

4.7
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Jon Steele
  Naprawdę mi się to podoba i wierzę, że Tobie też się spodoba.
  Powiedziałbym, że to naprawdę dobry produkt. Nie miałem pojęcia, że ​​to było takie dobre! Naprawdę mi się to podoba i wierzę, że Tobie też się spodoba. Jeszcze jedną pocieszającą rzeczą jest cena, która jest bardzo przyjazna dla budżetu.
 2. Rebecca Tyson
  To jest moja droga do suplementu omega 3.
  Te suplementy rybne są teraz moim podstawowym lekarstwem. Są bardzo łatwe do spożycia i dobrze smakują. Nie czułem, że ma smak ryby. To jest moja droga do suplementu omega 3.
 3. Courtney D.
  Ten produkt jest zdecydowanie wart swojej ceny.
  Przez ostatnie 2 lata cierpiałem na otyłość i zły metabolizm. Wypróbowałem wiele produktów i cardio, ale nic nie działało. Mój chłopak zasugerował mi Eien Health 3X Strength Omega-3 Fish Oil i po 2 tygodniach zażywania widać rezultaty. Tak się cieszę, że spróbowałem. Ten produkt jest zdecydowanie wart swojej ceny.
 4. Paul Norris
  Byłem pod wielkim wrażeniem.
  To dobry produkt. Po użyciu poczułem się lepiej. To nie było moje pierwsze wrażenie podczas korzystania z tego, zajęło trochę czasu, aby to osiągnąć. Używałem go przez dwa miesiące i wtedy byłem pod wielkim wrażeniem.
 5. Sharon Samuels
  Uwielbiam go używać
  To naprawdę dobry produkt, co jeszcze mogę powiedzieć. to działa dla mnie i uwielbiam go używać. Zadziałało na mój artretyczny i ból nóg, więc mogę za to ręczyć.
 6. Aria
  Eien Health 3X Strength Omega-3 Fish Oil Recenzje
  Odkąd zacząłem regularnie brać te suplementy, czuję się znacznie lepiej. Moje trójglicerydy unosiły się w przestworzach, a teraz znacznie spadły do ​​normalnego poziomu.

Rozpocznij recenzję 3-krotnie mocniejszego oleju rybnego Omega-3 - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.