Zaktualizowano: Mar 18, 2020

Wyjaśnienie tabeli porównawczej produktów

Jak oceniamy nasze polecane produkty nr 1

Przeglądanie i rekomendowanie jakiegokolwiek produktu wspomagającego zdrowie wymaga bardzo silnej etyki i dodatkowej uwagi. W związku z tym od lat staramy się być jak najbardziej uczciwi w odniesieniu do tysięcy produktów, usług i programów zdrowotnych, które przeglądamy i prezentujemy w naszej witrynie. Odkąd zaczęliśmy, naszym zobowiązaniem było być rażąco uczciwe.

Oznacza to, że bierzemy różne anioły, aby upewnić się, czy produkt jest bezpieczny i skuteczny. Aby to osiągnąć, stosujemy szczegółowe kryterium, które pozwala nam analizować różne aspekty, twierdzenia i charakter składników składników preparatu.

UWAGA - Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat sposobu, w jaki oceniamy produkty i programy, zobacz nasze przegląd wytycznych.

Każdy produkt, który oceniamy, ma powiązaną z nim tabelę, która pomaga czytelnikom zrozumieć najwyżej oceniane produkty w danej kategorii. Oznacza to, że suplementy, które najlepiej spełniają swoją obietnicę w oparciu o naszą analizę, znajdują się na szczycie jako nr 1, a inne alternatywy są wymienione jako nr 2 i nr 3 itd. Czasami pokazujemy polecane produkty nr 1 w odpowiednich kategoriach (np. Suplementy diety i Wzmocnienie dla mężczyzn), aby dać naszym czytelnikom wiele opcji wyboru konkretnego produktu zgodnie z ich potrzebami! Nasza analiza każdego produktu opiera się na następujących kryteriach.

Siła produktu - Zagłębiamy się, aby sprawdzić i przetrawić, co badania mają do powiedzenia na temat twierdzeń, jakie stawia suplement. W tym przypadku głównym składnikiem są składniki produktu; i tutaj skupiamy się na tym, co czasopisma naukowe mają do powiedzenia na temat jego długotrwałego stosowania i skuteczności.

Opinie klientów - We wszystkich naszych staraniach zauważyliśmy, że autentyczna opinia o produkcie zdrowotnym jest zdecydowanie bardzo ważnym wskaźnikiem jego skuteczności. Producenci produktów mogą podawać wiele twierdzeń dotyczących ich suplementów, ale jedynym sposobem na potwierdzenie tych twierdzeń jest uzyskanie doświadczeń z pierwszej ręki od użytkowników.

Czy producent oferuje bezpłatne wersje próbne - firma jest pewna swojego produktu, oferując próbne próbki chętnym użytkownikom. Poza tym pozwala to użytkownikowi uzyskać bezpośrednie doświadczenie dotyczące dodatku bez wydawania gotówki.

Inne kluczowe obszary, na których się skupiamy, to detale, takie jak produkty alternatywne do tego, o którym mowa. Pomaga to użytkownikowi podjąć bardziej świadomą decyzję.

Ujawniamy również, w jaki sposób firmy produkcyjne rozpatrują reklamacje klientów, niezależnie od tego, czy mają politykę zwrotów, czas trwania, warunki i czynniki wpływające na ważność ich gwarancji i nie tylko.