Zaktualizowano: 2020, 26 lutego

Najlepsze suplementy dla zdrowia prostaty

Najlepsze suplementy dla zdrowia prostaty

Ok, chłopaki. Czas porozmawiać o zdrowiu prostaty. Istnieje kilka opcji leczenia przerostu prostaty, ale nie pozwólmy, aby doszło do tego. Jeśli jesteś zdrowym mężczyzną w wieku powyżej czterdziestu lat, korzystne może być przyjmowanie suplementów mających wpływ na zdrowie prostaty. Oto lista najsilniejszych, zalecanych składników, których powinieneś szukać we wszystkich suplementach wspomagających prostatę dostępnych na rynku:

7 Najlepszy naturalny suplement dla zdrowia prostaty

Suplementy diety na prostatę mogą pomóc w utrzymaniu tego bardzo ważnego gruczołu w doskonałej kondycji. Po prostu wypróbuj naturalne środki na łagodny przerost prostaty, a na pewno zobaczysz różnicę. Oto lista najsilniejszych, polecanych składników, których powinieneś szukać:

Ludzie też pytają

Czy Prostate Plus naprawdę działa?
Jaki jest najlepszy suplement zdrowia prostaty?
Jakie pokarmy są dobre na kurczenie się prostaty?
Co robi dla Ciebie Super Beta Prostate?
Co to jest Proaxil?

1. Wyciąg z pyłku trawy żytniej

Liczne badania naukowe na całym świecie dokonały przeglądu skutków i różnych korzyści wyciągów z pyłku dla zdrowia prostaty, po czym wykazano, że ekstrakt z pyłku trawy żytniej wpływa na poziom męskiego hormonu testosteronu i zmniejsza objawy przerostu prostaty.

2. Afrykański dziki ziemniak

Podczas gdy naukowcy nadal są zainteresowani badaniem afrykańskiego dzikiego ziemniaka jako metody leczenia wielu schorzeń, zauważono, że jest to opcja leczenia zaburzeń prostaty. Według jednego z raportów, wielu badaczy uważa, że ​​afrykański dziki ziemniak może dołączyć do głównego nurtu medycyny, tak jak robili to uzdrowiciele roślin i zielarze od wieków.

3. Pygeum

Badania kliniczne wskazują, że Pygeum ma korzystną przyczynę dla osób cierpiących na łagodny przerost prostaty (BPH) - przerost gruczołu krokowego. W jednym badaniu odnotowano 89-procentowy wskaźnik remisji u mężczyzn otrzymujących 100 miligramów pygeum dziennie przez siedem tygodni. Inne badanie wykazało, że mężczyźni przyjmujący 200 miligramów pygeum dziennie przez sześćdziesiąt dni doświadczyli poprawy funkcji seksualnych.

4. Saw Palmetto

Według kilku badań, roślina ta jest najbardziej znana ze zmniejszania objawów choroby Powiększona prostata takie jak zmniejszenie potrzeby oddawania moczu przy jednoczesnej poprawie funkcji moczu. Chociaż nie ma naturalnych źródeł pożywienia palmy sabałowej, można ją znaleźć w wielu suplementach w dawce około 320 miligramów dziennie, podzielonej na dwie dawki.

5. Pokrzywa

Powszechnie stosowany w Europie w celu złagodzenia objawów BPH. Jest to kluczowy składnik Prostara, naturalny suplement przeznaczony do aktywnego wsparcia prostaty. Uważa się, że ekstrakt ten spowalnia wzrost komórek prostaty, jednocześnie spowalniając działanie estrogenne. W jednym badaniu odnotowano znaczną do umiarkowanej poprawę u wszystkich pacjentów, którym podawano ekstrakt z pokrzywy, w porównaniu z tymi, którym podawano placebo.

6 Cynk

Znaczące dowody pokazują, w kilku badaniach na dużą skalę, że cynk zmniejsza skutki i może obniżać ryzyko rak prostaty. Naukowcy zalecają mężczyznom po czterdziestce rozważenie suplementacji cynku w celu utrzymania zdrowego poziomu cynku w tkance prostaty.

7. Proszek z pestek dyni

Dobrze znany w Europie jako suplement łagodzący objawy prostaty w późniejszym życiu. Uważa się, że związki fitosterolowe znajdujące się w pestkach dyni mogą zapobiegać przekształcaniu testosteronu w dihydrotestosteron (DHT). Wyższe poziomy DHT są związane z przerostem prostaty.

Włączenie powyższych składników do suplementu daje naturalne środki na łagodne leczenie prostaty. Jak zawsze, porozmawiaj z lekarzem przed przyjęciem jakichkolwiek suplementów, zwłaszcza jeśli obawiasz się o zdrowie prostaty z jednego konkretnego powodu. Jeśli masz objawy wirusa Powiększona prostata, takie jak nagła potrzeba oddania moczu, częste wstawanie w celu oddania moczu w nocy, strumień moczu, który zaczyna się i zatrzymuje lub wysiłek przy oddawaniu moczu - natychmiast skontaktuj się z lekarzem.

Na koniec panowie, oto umowa. Nie jesteś sam. Ponad połowa mężczyzn w USA w wieku powyżej 50 lat ma przerost prostaty.

Upewnij się, że wykonujesz wystarczająco dużo ćwiczeń, co najmniej trzydzieści minut aktywności fizycznej, co najmniej trzy razy w tygodniu. Nie zapomnij również o ćwiczeniach kegla, które promują zdrowie prostaty poprzez wzmocnienie mięśni miednicy.

Pamiętaj o Prostarze

Pełen wszystkich składników i składników odżywczych, które tutaj omówiliśmy, a także wiele innych zaprojektowanych w celu regulowania produkcji kluczowych hormonów, hamowania wzrostu komórek prostaty i działania przeciwzapalnego, zmniejszając objawy BPH i innych problemów związanych z prostatą.

Prostara to świetna opcja dla tych, którzy chcą zadbać o zdrowie prostaty wraz z wiekiem, niezależnie od tego, czy występują objawy, czy nie. Powinien być stosowany wyłącznie jako suplement profilaktyczny i chociaż nie będzie wchodził w interakcje z żadnymi lekami z listy składników naturalnych, należy zawsze omówić nowe standardy spożycia z lekarzem.

Jaki jest najlepszy suplement na zdrowie prostaty?

Najlepszym suplementem dla zdrowia prostaty jest ten, który zawiera naturalne składniki o właściwościach bardzo korzystnych dla tego gruczołu. Jak widziałeś, istnieje wiele suplementów, które możesz przyjmować, a wiele z nich jest zalecanych dla zdrowia prostaty. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że to, co działa u innego, niekoniecznie będzie działać dla ciebie. Najlepiej jest zapoznać się z różnymi recenzjami suplementów, takimi jak Prostate Plus co pomoże ci zawęzić opcje suplementów zdrowotnych prostaty.

Jaki jest najlepszy suplement na BPH?

Najlepszym suplementem na przerost prostaty jest taki, który utrzymuje gruczoł krokowy w jak najlepszej kondycji, jednocześnie zmniejszając objawy spowodowane takimi zmianami fizjologicznymi. Po raz kolejny powinien zawierać naturalne składniki o właściwościach aktywnych, poprawiających oddawanie moczu i inne objawy przerostu prostaty. Porozmawiaj ze swoim lekarzem o naturalnych suplementach i ich korzyściach dla zdrowia prostaty lub prostaty.
Podsumowując - ćwicz, dobrze się odżywiaj i weź Prostara dla zdrowia prostaty. Zwłaszcza jeśli masz ponad czterdzieści lat. Możesz również rozważyć przyjmowanie suplementów wspomagających prostatę, ponieważ mogą one naprawdę zmienić twoje życie. Naturalne środki na łagodną prostatę mają na celu wspieranie zdrowia gruczołu krokowego, poprawiając doświadczane objawy.

Podsumowując - ćwicz, dobrze się odżywiaj i weź Prostara dla zdrowia prostaty. Zwłaszcza jeśli masz ponad czterdzieści lat.

Jaki jest najlepszy suplement na zdrowie prostaty? Według przeprowadzonych badań prostara okazała się najlepszym suplementem, ponieważ działa profilaktycznie. Jaki jest najlepszy suplement na BPH? Alpha Rise to najwyżej oceniany suplement, który w naturalny sposób leczy BPH.

Wnioski

Powikłania związane ze zdrowiem prostaty stały się obecnie popularne u większości mężczyzn. Istnieje jednak wiele różnych metod leczenia, które poprawiają zdrowie prostaty. Najbardziej polecana metoda wykorzystuje naturalne środki. Prowadzi to do wprowadzenia suplementów zdrowotnych prostaty, które są naturalnie formułowane.

Zachęcamy konsumentów do wybierania produktów najwyżej ocenianych pod względem jakości i skuteczności. Pomoże to ogromnie poprawić zdrowie prostaty.

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, sugerujemy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

Podobne posty

Pokaż wszystkie