Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Beratol Overview

Beratol to suplement diety, który wspomaga zdrowie prostaty. Suplement dostarcza składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania prostaty. Pomaga to w leczeniu potencjalnych chorób, które mogą zaatakować prostatę.

Ta formuła składa się z wysokiej jakości składników, które współpracują ze sobą, dostarczając prostacie składniki odżywcze niezbędne do optymalnego funkcjonowania. Gwarantuje to, że pokłon jest bezpieczny od wszelkich problemów, które mogą się pojawić. Dzieje się tak, ponieważ składniki są bogatym źródłem witamin, minerałów i przeciwutleniaczy.

Informacje producenta i roszczenia dotyczące firmy Beratol

Beratol

Produkt jest wytwarzany przez Health Laboratories z siedzibą w Nevadzie. Firma zajmuje się produkcją suplementów, które zaspokajają potrzeby zdrowotne kobiet i mężczyzn, wśród których znajdują się produkty do pielęgnacji skóry, kosmetyki, a także suplementy diety.

Twierdzą, że używają wysokiej jakości składników ziołowych, zapewniając tym samym naturalne lekarstwo na leczony problem. Producent twierdzi, że przeprowadził badania kliniczne, aby upewnić się, że wybierają tylko najlepsze. Zastosowali odpowiednie dawki, aby zapewnić odczucie pełnego działania suplementu.

Proces roboczy i lista składników

Po spożyciu ten produkt działa optymalizująco na funkcje moczu. Dzieje się tak poprzez obkurczenie wewnętrznej wyściółki, która wywiera odpowiedni nacisk na rurki transportujące mocz. To z kolei sprawia, że ​​mocz płynie łatwo i konsekwentnie, minimalizując w ten sposób dyskomfort podczas prostaty.

Działa również poprzez zwalczanie stanów zapalnych prostaty spowodowanych różnymi czynnikami. Może to dotyczyć pokłonów lub innych części ciała. Zastosowane składniki obejmują:

 • Selen - Ten minerał znajduje się w niektórych zbożach, rybach, wątrobie i drobiu. Promuje prawidłowe funkcjonowanie prostaty oraz innych części ciała. W przeszłości był stosowany w leczeniu chorób serca i zapobieganiu różnym typom raka, w tym rakowi prostaty.
 • Beta-Cystosterol - Znajduje się w owocach, warzywach, orzechach i nasionach. Występuje w różnych lekach, które leczą choroby serca, poprawiają odporność, regulują poziom cholesterolu, zapobiegają kamieniom żółciowym, chronicznemu zmęczeniu i HIV / AIDS.
 • Saw Palmetto - Promuje zdrowie prostaty poprzez eliminację BPH i leczenie infekcji prostaty. Działa również z innymi naturalnymi ekstraktami roślinnymi w leczeniu raka prostaty. Ułatwia oddawanie moczu i zapewnia stały przepływ.
 • Olej z pestek dyni - Leczy podrażnienia pęcherza, infekcje nerek i BPH. To także remedium na objawy związane z przerostem prostaty. Mają również działanie moczopędne na prostatę i pęcherz moczowy, co ułatwia oddawanie moczu i zmniejsza dyskomfort.
 • pygeum - Leczy objawy przerostu prostaty i pomaga zapobiegać rakowi prostaty. Stosowany jest również w celu zmniejszenia stanu zapalnego i leczenia chorób nerek, malarii, a także zwiększenia pożądania seksualnego.

Recenzja Beratol - czy to naprawdę działa?

Ten produkt zawiera składniki, które były używane w leczeniu chorób prostaty. Zostało poparte badaniami klinicznymi i opiniami klientów.

Zalety Beratola

 • Może pomóc zmniejszyć stan zapalny
 • Może pomóc złagodzić dyskomfort w pęcherzu
 • Może leczyć objawy przerostu prostaty
 • Może zapobiegać rakowi prostaty

Wady Beratola

 • Nie podano dokładnych ilości użytych składników

Najczęściej zadawane pytania

Jak używać Beratolu?

Użytkownik powinien codziennie przyjmować dwie tabletki z jedzeniem.

Jakie są środki ostrożności podczas stosowania Beratolu?

Użytkownicy, którzy otrzymują inne leki, powinni najpierw zasięgnąć porady lekarza przed użyciem tego produktu.

Jak długo, zanim zobaczę jakieś ulepszenia?

Zależy to w dużej mierze od konsekwencji stosowania i stanu, którego dotyczy.

Możliwe działania niepożądane

Użytkownik może doświadczyć pewnych reakcji ze strony niektórych użytych składników.

Recenzja Beratol - ostateczny werdykt

Objawy chorób prostaty mogą być katastrofalne, zwłaszcza jeśli użytkownik nie otrzyma równie silnych środków na objawy. Użytkownik może jednak zapobiec zakorzenieniu się takich chorób w organizmie, stosując suplement diety, taki jak Beratol. Ta formuła pomaga zapobiegać i leczyć wszelkie objawy choroby prostaty, które w innym przypadku mogą być kosztowne w leczeniu.

Ten produkt został opracowany z wysokiej jakości składników, które mają historię leczenia problemów z prostatą. Istnieje również możliwość zwrotu produktu, jeśli nie jesteś zadowolony z efektów.

Brakuje jednak informacji o ilości składników użytych do wytworzenia tego produktu. Może to zniechęcić wielu użytkowników, którzy mogliby być zainteresowani wypróbowaniem suplementu. Użytkownik ma swobodę zbadania dostępnych na rynku produktów przed podjęciem decyzji, który z nich zastosować.

Zdrowie prostaty ma dziś ogromne znaczenie dla mężczyzn. Środki zapobiegawcze mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty i poprawić ogólny stan i funkcjonowanie prostaty. Wysokiej jakości suplement na prostatę może zmniejszyć prostatę, zminimalizować częste oddawanie moczu, promować funkcje seksualne i zawierać wysokiej jakości składniki.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów prostaty dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące wsparcia prostaty
Prostate Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Prostate Plus
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Wsparcie prostaty VigRx
#2
Wsparcie prostaty VigRx
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Prostacet
#3
Prostacet
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *

0
Recenzje klientów dotyczące Beratol

Recenzje Beratol

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Beratolu - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.