Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest równowaga?

Equolibrium to suplement stworzony przez firmę Nature's Sunshine. Podczas gdy ta firma produkuje bardzo szeroką gamę suplementów, które są przeznaczone do wielu różnych zastosowań, Equolibrium ma w szczególności pomóc mężczyznom w uzyskaniu zdrowszej prostaty, złagodzić objawy, których mogą już doświadczać z prostatą, i zapobiec rozwojowi problemów z prostatą. na pierwszym miejscu.

Równowaga

Mówi się, że równowaga wykorzystuje ważny składnik zwany equol, który jest przeciwutleniaczem, który może wiązać się z DHT.

Twórcy Equolibrium twierdzą, że DHT może być szkodliwy dla prostaty, blokując niektóre potrzebne receptory w prostacie.

W każdym razie jest to doustny suplement, który został zaprojektowany, aby chronić prostatę, a także leczyć niektóre objawy wpływające na drogi moczowe i pęcherz.

Kto jest producentem Equolibrium?

Twórcy tego suplementu zdrowia prostaty są znani jako Nature's Sunshine.

Jak wspomniano wcześniej, jest to firma, która produkuje wiele suplementów na różne rzeczy.

Twierdzą, że Equolibrium może pomóc poprawić sen, eliminując potrzebę częstych wizyt w łazience, skutecznie wiąże się z DHT i wspiera ogólny stan prostaty.

Jak działa równowaga?

Twórcy tego suplementu prostaty twierdzą, że działa on poprzez wspieranie zdrowej funkcji prostaty i replikacji komórek.

Produkt działa poprzez przeciwutleniacz znany jako equol (stąd nazwa), który jest głównym składnikiem.

Składnik ten, zdaniem producentów, wiąże się z DHT bez efektu ubocznego w postaci jednoczesnego blokowania enzymów, co pozwala na zdrowe funkcjonowanie prostaty.

Składniki Equolibrium - czy są bezpieczne i skuteczne?

W Equolibrium jest naprawdę tylko jeden składnik - Equol. Produkt opiera się na sile tego przeciwutleniacza, ponieważ wpływa na zdrowie prostaty. W każdym razie spójrzmy na wszystko, co jest w tym produkcie.

 • Equol - Ewolol przeciwutleniający został przebadany pod kątem wspomagania zdrowia prostaty[1]. Istnieją dwa rodzaje tego przeciwutleniacza: jeden nazywa się S-equol, a drugi R-equol.
 • Celuloza - Ten składnik jest tym, co tworzy kapsułkę, w której znajduje się Equolibrium i jest bardzo powszechny w produktach pigułkowych.
 • Stearynian magnezu - Kolejny składnik, który jest bardzo często stosowany w produktach w formie tabletek, stearynian magnezu jest stosowany jako środek przeciwzbrylający i dla zachowania konsystencji samej pigułki.

Jakie są zalety równowagi?

 • Równowaga może z powodzeniem wiązać się z DHT i łagodzić jego potencjalne negatywne skutki.
 • Mówi się, że ten produkt jest również środkiem nasennym, ponieważ eliminuje potrzebę wstawania w nocy, aby oddać mocz.
 • Najwyraźniej nie ma skutków ubocznych związanych z Equolibrium.
 • Equolibrium może wspierać zdrowe funkcje prostaty.

Jakie są wady równowagi?

 • Equol to jedyny aktywny składnik tego produktu, który może osłabiać jego działanie.
 • Nie powiedziano nam, czy equol w Equolibrium to R-equol czy S-equol.
 • Aby uzyskać najlepsze wyniki, może być konieczne przyjmowanie tego produktu przez okres do sześciu miesięcy.
 • Ten produkt może mieć niekorzystne interakcje z innymi lekami na prostatę, które już przyjmujesz.

FAQ

Jak powinieneś zachować równowagę?

Zaleca się zażywanie jednej kapsułki dwa razy dziennie, przy czym efekty pojawiają się zwykle od trzech do sześciu miesięcy po zastosowaniu.

Ile wynosi równowaga?

Możesz kupić Equolibrium bezpośrednio z Nature's Sunshine. Jeśli jesteś członkiem, butelka 35.40 tabletek kosztuje 60 $. Cena detaliczna na ich stronie internetowej wynosi 53.10 USD.

Jakie są zasady zwrotów Equolibrium?

Istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy za Equolibrium. Stwierdza, że ​​możesz zwrócić Equolibrium w celu uzyskania pełnego zwrotu kosztów w ciągu 90 dni od pierwotnego zakupu.

Czy Equolibrium oferuje bezpłatną wersję próbną?

Nie ma bezpłatnej oferty próbnej dla Equolibrium. Możesz skontaktować się bezpośrednio z Nature's Sunshine i poprosić o przesłanie próbki przed zakupem.

Przegląd równowagi - ostateczny werdykt

Na podstawie wszystkich informacji, które odkryliśmy na temat Równowagi, chcielibyśmy krótko podsumować kilka ważnych punktów.

Po pierwsze, Equolibrium może rzeczywiście poprawić stan prostaty, może zniwelować potrzebę wstawania i chodzenia do łazienki w nocy, a także nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Inne punkty, które chcielibyśmy powtórzyć, to fakty, że nie powiedziano nam, jaki typ equolu znajduje się w tym produkcie.

Być może będziesz musiał poczekać 6 miesięcy na najlepsze wyniki tego produktu, a Equolibrium ma tylko jeden aktywny składnik. Naszą sugestią jest dalsze badanie rynku pod kątem najlepszego suplementu prostaty, takiego jak Equolibrium.

Zdrowie prostaty ma dziś ogromne znaczenie dla mężczyzn. Środki zapobiegawcze mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty i poprawić ogólny stan i funkcjonowanie prostaty. Wysokiej jakości suplement na prostatę może zmniejszyć prostatę, zminimalizować częste oddawanie moczu, promować funkcje seksualne i zawierać wysokiej jakości składniki.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów prostaty dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące wsparcia prostaty
Prostate Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Prostate Plus
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Wsparcie prostaty VigRx
#2
Wsparcie prostaty VigRx
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Prostacet
#3
Prostacet
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *

0
Recenzje klientów dotyczące równowagi

Recenzje Equolibrium

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij swoją recenzję równowagi - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.