Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Magistral Overview

Magistral to suplement prostaty opracowany specjalnie w celu poprawy zdrowia prostaty.

Podczas gdy większość produktów dostępnych obecnie na rynku ma postać kapsułek, Magistral wyróżnia się płynną formą.

Powszechnie wiadomo, że nasz organizm lepiej wchłania płynne suplementy, tabletki, a nawet witaminy, niż w postaci kapsułek.

Im lepsze wchłanianie, tym większa skuteczność. Ponadto niektórym mężczyznom trudno jest połykać kapsułki, zwłaszcza osobom starszym.

Ciecz suplement prostaty jak Magistral zapewniają łatwość użycia wraz z większą absorpcją składników, które mają wpływ na zdrowie prostaty.

Informacje producenta i roszczenia dotyczące Magistral

Mistrzowski

Produkt jest wytwarzany przez firmę Immunotec. Chociaż nazwa marki przypomina niektóre firmy związane z technologią, koncentrują się na wytwarzaniu produktów zdrowotnych, wellness i kosmetycznych.

Szczerze mówiąc, odświeżające jest to, że producent jakiegoś produktu jest rzetelną firmą, która ma również bogatą w informacje stronę internetową.

Immunotec szczyci się długą historią 40 lat badań i 20 lat działalności.

Według przekazanych informacji wszystkie produkty w ich ofercie są oparte na badaniach naukowych i zawierają skuteczne składniki.

Dodatkowo Immunotec został uznany za 100 najlepszych firm sprzedaży bezpośredniej na świecie w 2015 roku.

Ta marka ma na swoim koncie szeroką gamę produktów, w tym produkty do kontroli wagi, pielęgnacji skóry, higieny osobistej, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Ten suplement zdrowotny prostaty to tylko jeden z wielu produktów, które można znaleźć na ich stronie internetowej, i twierdzi, że wspiera zdrowie prostaty i funkcje moczowe mężczyzn.

Proces roboczy i lista składników

To suplement zdrowia prostaty działa łagodząc objawy urologiczne związane z łagodnym do umiarkowanego BPH (łagodny rozrost gruczołu krokowego).

BPH definiuje się jako powiększenie gruczołu krokowego, które powoduje nieprzyjemne objawy ze strony układu moczowego.

Chociaż dokładna przyczyna przerostu prostaty pozostaje nieznana, naukowcy spekulują, że zmiany w równowadze hormonów płciowych wraz z wiekiem odgrywają główną rolę.

Regularne przyjmowanie leku Magistral łagodzi częste oddawanie moczu, nagłe parcie na mocz, wahanie i nocne oddawanie moczu, z których wszystkie są objawami przerostu prostaty. Aby zapewnić te korzyści, w suplemencie zastosowano naturalną formułę zawierającą:

 • Saw Palmetto - Roślina przypominająca palmę z jagodami i jednym z najbardziej znanych składników wspomagających zdrowie prostaty. Dowody sugerują, że Saw Palmetto leczy objawy BPH i jest równie skuteczny jak niektóre leki na receptę, bez skutków ubocznych, takich jak niskie libido. Roślina łagodzi również stany zapalne jąder
 • Żeń-szeń - Używany od ponad 2000 lat jako zioło lecznicze. W tradycyjnej medycynie chińskiej żeń-szeń jest uważany za skuteczny w promowaniu witalności i dostarczaniu energii
 • Damiana - Wspomaga witalność seksualną, pomaga zrównoważyć poziom hormonów
 • Ginkgo Biloba - Wspomaga zdrowie mózgu
 • Muira Puama - Poprawia erekcję, poprawia pożądanie seksualne

Zalety Magistral

 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Łatwy do wchłonięcia
 • Naturalne składniki
 • niezawodny producent
 • Promuje zdrowie prostaty
 • Producent wyjaśnił rolę składników w formule

Wady Magistrala

 • Immunocal nie opisuje, jak produkt faktycznie działa. Zamiast tego marka wymienia tylko kilka korzyści związanych z regularnym stosowaniem i to wszystko. Chociaż podali listę składników, jedno zdanie nie wystarczy przeciętnemu konsumentowi, który chce dowiedzieć się jak najwięcej o produkcie przed zakupem
 • Marka nie popiera twierdzeń dowodami

alternatywy

Często Zadawane Pytania:

Jaka jest dawka?

Niestety producent nie podaje informacji o dawkowaniu, co jest niewielką wadą.

Jednak łatwo dojść do wniosku, że dziennie należy przyjmować jedną łyżkę stołową Magistral.

Pora dnia nie odgrywa roli, dawkę można przyjmować rano, w południe lub wieczorem, kiedy uznasz to za wygodniejsze. Określ, kiedy wziąć Magistral i upewnij się, że robisz to każdego dnia.

Gdzie mogę kupić ten suplement?

Możesz kupić ten produkt na oficjalnej stronie Immunotec. Kupowanie w witrynie marki może być bardziej przydatne, ponieważ inni sprzedawcy mogą nie zapewnić Ci gwarancji zwrotu pieniędzy.

Skąd pochodzi woda w tym produkcie?

Jeśli myślałeś, że Magistral używa niektórych chemikaliów razem z naturalnymi składnikami, to się myliłeś. Suplement wykorzystuje naturalną wodę źródlaną.

Ostateczny werdykt

Wreszcie można śmiało powiedzieć, że Magistrala to ciekawy produkt. Jest w postaci płynnej dla szybszego wchłaniania i zawiera dobrze znane składniki wspierające zdrowie prostaty.

Pomimo tego, że Immunocal jest niezawodny i cieszy się renomą marki, która dostarcza wysokiej jakości produkty, które mogą się znajdować najlepsze suplementy prostaty listy, mogli zrobić więcej, aby poinformować potencjalnych nabywców o skuteczności produktu.

Czy w końcu powinieneś rozważyć ten produkt? Odpowiedź brzmi tak. Dzięki gwarancji zwrotu pieniędzy, rozsądnej cenie i naturalnym składnikom może to być bezpieczny wybór produktu poprawiającego zdrowie prostaty.

Zdrowie prostaty ma dziś ogromne znaczenie dla mężczyzn. Środki zapobiegawcze mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty i poprawić ogólny stan i funkcjonowanie prostaty. Wysokiej jakości suplement na prostatę może zmniejszyć prostatę, zminimalizować częste oddawanie moczu, promować funkcje seksualne i zawierać wysokiej jakości składniki.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów prostaty dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące wsparcia prostaty
Prostate Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Prostate Plus
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Wsparcie prostaty VigRx
#2
Wsparcie prostaty VigRx
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Prostacet
#3
Prostacet
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *

0
Recenzje klientów dotyczące Magistral

Magistral Reviews

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Magistral - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.