Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest Prosta-Max?

Prosta-Max to koszerny, bezglutenowy, wegański suplement diety mający na celu utrzymanie zdrowej funkcji prostaty i zapobieganie łagodnemu rozrostowi prostaty (BPH), zwanemu po prostu przerostem prostaty, i jego objawom, takim jak zwiększenie niemożność całkowitego opróżnienia pęcherza.

Objawy te występują u ponad 50% mężczyzn w wieku powyżej 50 lat. Prosta-Max jest dostępny w butelce zawierającej 200 kapsułek, która kosztuje około 35 dolarów. Prosta-Max została stworzona przez Country Life, rodzinną firmę zajmującą się oferowaniem produktów żywieniowych i zdrowotnych, takich jak witaminy i suplementy od ponad 35 lat.

Co to jest BPH?

Prosta-Max dla mężczyzn

Rozrost gruczołu krokowego to wzrost liczby komórek gruczołu krokowego, który powoduje, że prostata (zwykle wielkości orzecha włoskiego) jest znacznie większa.

Ponieważ gruczoł krokowy znajduje się blisko cewki moczowej, ten wzrost rozmiaru ogranicza zdolność moczu do przechodzenia przez cewkę moczową i, jeśli jest wystarczająco duży, może ją całkowicie zablokować.

Co zawiera i jak działa Prosta-Max?

Witamina A: Witamina A pomaga w apoptozie (naturalnej śmierci komórki) komórek rakowych. Jest to ważne dla pacjentów z prostatą, ponieważ nawet jeśli BPH nie jest rakiem, zwiększa liczbę komórek, podobnie jak rak, a więc wiele składników, które pomagają w leczeniu i zapobieganiu rakowi, pomagają powstrzymać mnożenie się komórek w bezkrytycznym tempie, i dlatego pomagamy przy BPH.

 • Witamina C: Badania sugerują, że wysoki poziom witaminy C we krwi może powodować śmierć komórek rakowych.
 • Witamina E: Badania przeprowadzone w latach 1980. i 1990. sugerowały, że witamina E i selen mogą pomóc w zapobieganiu rakowi.
 • Tiamina (witamina B1) jako chlorowodorek tiaminy: Kiedy proces metylacji (proces chemiczny polegający na dodaniu grupy metylowej do substratu) przebiega nieprawidłowo w niektórych genach, które są naturalnymi supresorami nowotworów, zwiększa się ryzyko zachorowania na raka. Witamina B12 jest niezbędna do prawidłowego procesu metylacji.
 • Ryboflawina (witamina B2): Uważa się, że B2 pomaga w zapobieganiu raka.
 • Witamina B6 (jako chlorowodorek pirydoksyny): B6 zwiększa prawdopodobieństwo przeżycia w przypadkach wczesnego raka, który nie rozprzestrzenił się na inne narządy.
 • Wapń (jako węglan wapnia): Wapń ma wiele ważnych korzyści zdrowotnych. Niektóre z nich to prawidłowe funkcjonowanie mięśni, układu naczyniowego, wydzielanie hormonów i mocne kości oraz korzyści związane z prostatą.
 • Cynk (jako histydynian cynku): Cynk jest ważny dla utrzymania zdrowej prostaty, ponieważ pomaga chronić prostatę przed wczesnym uszkodzeniem.
 • Miedź (jako chelat aminokwasowy miedzi): Miedź pomaga zapobiegać BPH.
 • Glicyna (wolna postać): Wiadomo, że połączenie glicyny, kwasu glutaminowego i alaniny zmniejsza lub nawet eliminuje objawy przerostu prostaty.
 • Fitosterole z olejów roślinnych (z oleju sojowego): Zdrowe tłuszcze mogą pomóc w przeżyciu pacjentów we wczesnych stadiach raka, który nie rozprzestrzenił się jeszcze na inne narządy.
 • Saw Palmetto (Serenoa repens) (jagoda): Saw Palmetto jest często stosowany w leczeniu prostaty ze względu na wiele zalet.
 • Pygeum (pygeum africanum) (kora): Jest powszechnie stosowany w leczeniu przerostu prostaty i innych problemów zapalnych.
 • Pokrzywa zwyczajna (Urtica dioica) (liść): Pokrzywa zwyczajna jest powszechnie stosowana w leczeniu problemów z oddawaniem moczu oraz we wczesnych stadiach przerostu prostaty.
 • Likopen (z ekstraktu pomidorowego): Likopen może zmniejszać proliferację komórek rakowych.

Jakie są zalety Prosta-Max?

Pomaga w zapobieganiu i leczeniu objawów przerostu prostaty, takich jak:

 • Niecałkowite opróżnienie pęcherza
 • Trzeba oddawać mocz kilka razy w ciągu nocy
 • Słaby strumień moczu
 • Wysilanie się, aby oddać mocz

Jakie są wady Prosta-Max?

Aby zobaczyć poprawę, wymagane jest regularne stosowanie.

Instrukcja użytkowania Prosta-Max

Jedna butelka Prosta-Max zawiera 200 tabletek. Zaleca się przyjmować 2 tabletki dziennie przed posiłkiem, dzięki czemu jedna butelka wystarczy na 100 dni.

Czy Prosta-Max to godna zaufania pigułka?

Dopóki nie jest stosowany w nadmiarze iw połączeniu z innymi suplementami, powinien być bezpieczny. Udowodniono, że jest skuteczny i bezpieczny.

Jakie rodzaje recenzji są dostępne dla Prosta-Max?

Większość mężczyzn, którzy stosowali Prosta-Max od dłuższego czasu, wyraziła się pozytywnie na temat Prosta-Max. Oni powiedzieli:

"Działa świetnie. Mój ojciec używa tego produktu od lat i bardzo mu to pomogło ”.

„Używany przez wiele lat, wyjątkowo dobre wyniki”

Jest jednak kilku mężczyzn, którzy twierdzą, że nie odczuwają żadnej szczególnej zmiany

„Po zjedzeniu wszystkich banków nie zaobserwowano żadnych zmian. Myślę, że powinniśmy spróbować czegoś innego ”

Prosta-Max Review – Final Verdict

Bardzo łatwo zrozumieć, dlaczego większość mężczyzn stosujących Prosta-Max zgłosiła lepsze samopoczucie. Wiele składników okazało się bardzo dobrych w leczeniu i zapobieganiu HPB i rakowi prostaty. Prosta-Max zawiera długą listę składników wpływających na zdrowie prostaty, a to tylko 35 USD za 100 dni, jest skuteczną i niedrogą opcją.

Zdrowie prostaty ma dziś ogromne znaczenie dla mężczyzn. Środki zapobiegawcze mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty i poprawić ogólny stan i funkcjonowanie prostaty. Wysokiej jakości suplement na prostatę może zmniejszyć prostatę, zminimalizować częste oddawanie moczu, promować funkcje seksualne i zawierać wysokiej jakości składniki.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów prostaty dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące wsparcia prostaty
Prostate Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Prostate Plus
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Wsparcie prostaty VigRx
#2
Wsparcie prostaty VigRx
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Prostacet
#3
Prostacet
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *

0
Recenzje klientów dla Prosta-Max For Men

Recenzje Prosta-Max

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Prosta-Max dla mężczyzn - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.