Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Przegląd Prostaclean

Prostraclean, powszechnie znany jako suplement oczyszczający prostatę, łagodzi dolegliwości związane z dysfunkcją prostaty. Schorzenie, z którym głównie się boryka się, jest znane jako łagodny przerost prostaty. Statystyki pokazują, że ten stan dotyka mężczyzn w wieku 50 lat i starszych. Co zaskakujące, dotyczy to ponad 50% mężczyzn w tym wieku. Łagodny rozrost gruczołu krokowego wiąże się z różnymi problemami, takimi jak utrata wytrzymałości seksualnej podczas czynności seksualnych, częste i bolesne oddawanie moczu, kamienie w pęcherzu oraz krople i strużki moczu, których irytowanie nie można kontrolować. Dobra wiadomość jest taka, że ​​Prostaclean jest bardzo przydatny i działa skutecznie w zapewnieniu dobrego zdrowia dróg moczowych i pęcherza moczowego.

Informacje producenta i roszczenia dotyczące Prostaclean

Prostaclean

Prostaclean jest produkowany przez firmę znaną jako Dr. Venessa's Formulas. Dr Venessa jest założycielem i prezesem tej firmy. Już w 1992 roku powstała pierwotna firma Dr. Venessy, która skupiała się na sklepach z naturalną żywnością. Producent złożył różne oświadczenia dotyczące Prostaclean, w tym jedno z nich, w tym jego skuteczność w zapewnianiu ogólnego stanu zdrowia prostaty. Zostało to oparte na fakcie, że użyte składniki produktu pochodzą z natury i są ekstraktami z ekologicznych owoców, warzyw i roślin. Te naturalne ekstrakty pomagają złagodzić dolegliwości związane z dysfunkcją prostaty.

Lista składników Prostaclean

Produkt jest wyjątkowy i zdrowy dzięki naturalnym ekstraktom z ekologicznych owoców, warzyw i roślin. Te naturalne składniki mają właściwości przeciwzapalne i przeciwutleniające, jak twierdzi producent. Pomagają również w trawieniu. Produkt jest kapsułkowany i producent zaleca jedną tabletkę dwa razy dziennie. Prostaclean składa się z różnych składników, które są pomocne. Opierając się na tych przydatnych faktach, możesz samodzielnie zdecydować, czy go użyć, czy nie.

Zawarte w nim składniki obejmują

 • Skoncentrowany sok żurawinowy: To owoc północnoamerykański, który odgrywa dużą rolę we wzmacnianiu dróg moczowych i pęcherza moczowego. Dotyczy to wzmocnienia gruczołu krokowego.
 • Ekstrakt z pestek dyni: Ekstrakt ten pomaga w łagodzeniu bólu prostaty, ponieważ dynia jest naturalnym alfa-blokerem.
 • Saw Palmetto: Jest mały, wytrzymały i pikantny z natury. Tworzy również kępy. Jest związany z układem krążenia, ponieważ utrzymuje go i zapewnia dobre krążenie krwi, a także zwiększa wytrzymałość seksualną mężczyzn i kontrolę rozmnażania się komórek gruczołu krokowego.
 • Ekstrakt z pokrzywy: Jest to pokrzywa zwyczajna, która jest bogata w białko, dzięki czemu jest świetnym energizatorem. Podczas aktywności seksualnej zapewnia mężczyznom popęd seksualny i pobudza.
 • Bromelaina: Ma tylko działanie przeciwzapalne, które poprawia zdrowie prostaty.

Zalety Prostaclean

 • Zmniejsza stan zapalny gruczołu krokowego
 • Łagodzi dolegliwości związane z dysfunkcją prostaty
 • Zapewnia dobre zdrowie dróg moczowych i pęcherza moczowego
 • Zawierają właściwości przeciwzapalne i przeciwutleniające

Wady Prostaclean

Nie ma gwarancji dla Prostaclean Dr. Venessy. Obejmuje to zwrot i zwrot pieniędzy.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie środki ostrożności należy podjąć podczas stosowania leku Prostaclean?
Przed użyciem zawsze skonsultuj się z lekarzem. Dawkę należy przyjąć bezpośrednio po posiłku. Jeśli pacjent przyjmuje antybiotyki chinolonowe, takie jak Floxin, Cipro i Levaquin, nie zaleca się przyjmowania leku Prostaclean.

Możliwe działania niepożądane

Ponieważ zawartość produktu jest ekstrahowana z naturalnych składników, skutki uboczne nie zostały zaobserwowane lub raczej zgłoszone przez konsumentów, którzy używali tego produktu.

Ostateczny werdykt

Biorąc pod uwagę naturalne składniki, prostaclean może pomóc złagodzić dolegliwości związane z prostatą. Pomimo tego, że opinie niektórych konsumentów sugerują, że produkt nie działa zbyt skutecznie, wiadomo, że zastosowane składniki wspomagają prawidłową prostatę i zdrowie seksualne. Na rynku można również zdobyć inne produkty, które poradzą sobie z dysfunkcjami prostaty. Jeśli nie ma zauważalnej poprawy w ciągu 8-12 tygodni, zalecane może być zaprzestanie stosowania produktu zgodnie z zaleceniami producenta. Mając takie fakty, możesz ostatecznie podjąć ostateczną decyzję, czy chcesz używać Prostaclean, czy nie.

Zdrowie prostaty ma dziś ogromne znaczenie dla mężczyzn. Środki zapobiegawcze mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty i poprawić ogólny stan i funkcjonowanie prostaty. Wysokiej jakości suplement na prostatę może zmniejszyć prostatę, zminimalizować częste oddawanie moczu, promować funkcje seksualne i zawierać wysokiej jakości składniki.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów prostaty dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące wsparcia prostaty
Prostate Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Prostate Plus
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Wsparcie prostaty VigRx
#2
Wsparcie prostaty VigRx
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Prostacet
#3
Prostacet
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *

0
Recenzje klientów dotyczące Prostaclean

Recenzje Prostaclean

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Prostaclean - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.