Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest ProstaGorx?

ProstaGorx to suplement diety, który ma na celu utrzymanie zdrowego gruczołu krokowego i ogólnego samopoczucia oraz poprawia jego funkcjonalność. Produkt pomaga również złagodzić dolegliwości ze strony pęcherza oraz wspomaga zdrowie układu moczowego.

ProstaGorx
ProstaGorx - Formuła wsparcia prostaty

Produkt zawiera składniki bogate w minerały, ekstrakty ziołowe i witaminy. Składniki odżywcze pomagają odżywić organizm, wspierając zdrowie i funkcjonalność prostaty.

Produkt jest dostępny w cenie 69.99 $ za butelkę zawierającą 90 kapsułek wystarczającą na miesiąc. Suplement można również otrzymać na stronie marki.

Kto jest producentem ProstaGorx?

Producentem produktu ProstaGorx jest firma Innovus Pharmaceuticals, Inc. z siedzibą w San Diego, która znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Producent twierdzi, że produkt nie zawiera dodatków, konserwantów ani innych sztucznych składników.

Producent twierdzi, że produkt otrzymywany jest z wysokiej jakości i bezpiecznych składników. Twierdzą również, że jest bardzo skuteczny w zapewnianiu dobrego zdrowia prostaty. Producent ostrzega przed alergenem sojowym, który występuje w produkcie w postaci Beta-Sitosterolu.

Składniki ProstaGorx - czy są bezpieczne i skuteczne?

Produkt składa się z wielu składników, które działają synergistycznie, wspierając zdrowie prostaty i dróg moczowych. Działa, wspierając ogólny stan prostaty i zwiększając jej funkcjonalność, dostarczając jej niezbędne składniki odżywcze. Wzmacnia pęcherz i zwalcza nieprzyjemne kroplówki.

The suplement prostaty reguluje produkcję DHT i hormonów, które wpływają na objętość prostaty. Zapobiega również występowaniu przyszłych problemów zdrowotnych prostaty, takich jak rak prostaty.

 • Saw Palmetto - Składnik ma właściwości przeciwzapalne, przeciwproliferacyjne i antyandrogenne. Mają pozytywny wpływ na Twój gruczoł.
 • Beta-sitosterol - Pomaga promować zdrowy układ moczowy[1].
 • Selen - Działa przeciwutleniająco i pomaga zmniejszyć ryzyko rozwoju raka prostaty.
 • Pygium Afric - Pomaga zmniejszyć stan zapalny, a także obniżyć poziom hormonów testosteronu. Pomaga to w promowaniu lepszego zdrowia prostaty.
 • Esencja z zielonej herbaty - Ekstrakt ziołowy jest bogaty w polifenole. Pomagają zapobiegać rakowi prostaty.
 • Likopen - Jest przeciwutleniaczem. Służy do zapobiegania rozwojowi raka gruczołu krokowego, a także do wspierania ogólnego stanu zdrowia[2].

Jakie są zalety ProstaGorx?

 • Promuje funkcjonalność gruczołu krokowego.
 • Może pomóc zmniejszyć wagę i rozmiar gruczołu krokowego.
 • Może pomóc zrównoważyć hormony i odporność, wspierając mechanizm obronny organizmu.
 • Pomaga zmniejszyć częstotliwość oddawania moczu.

Jakie są wady ProstaGorx?

 • Nie ma mowy o gwarancji zwrotu pieniędzy.

FAQ

Jak zażywać ProstaGorx?

Zaleca się codzienne przyjmowanie 3 kapsułek z jedzeniem.

Czy produkt jest skuteczny?

Suplement jest uważany za skuteczny w użyciu. Producent twierdzi, że produkuje go z bardzo silnych składników. Aby uzyskać optymalne rezultaty, należy regularnie stosować produkt zgodnie z podanymi instrukcjami.

Możliwe działania niepożądane

Produkt jest bezpieczny w użyciu, ponieważ nie ma znanych skutków ubocznych. Jest produkowany z naturalnych składników, które są bezpieczne do spożycia przez ludzi.

Recenzja ProstaGorx - ostateczny werdykt

Posiadanie zdrowego gruczołu krokowego w każdym wieku jest największym pragnieniem każdego mężczyzny. Chociaż proces starzenia jest nieunikniony, jest to jeden z czynników, który może prowadzić do problemów zdrowotnych prostaty. Jednak na rynku jest wiele produktów, które obiecują rozwiązanie problemów z prostatą.

ProstaGorx jest jednym z suplementów, które obiecują wsparcie zdrowego gruczołu krokowego. Obiecuje złagodzić dolegliwości związane z pęcherzem i wspomaga zdrowie dróg moczowych.

Produkt twierdzi, że jest skuteczny w dostarczaniu bezpiecznych i wiarygodnych wyników. Wraz z wiekiem stan Twojej prostaty może się pogorszyć, prowadząc do różnych problemów zdrowotnych, takich jak trudności w opróżnianiu pęcherza, zapalenie dróg moczowych i częsta potrzeba oddawania moczu. Aby utrzymać zdrowie prostaty, możesz rozważyć suplement ProstaGorx.

Jednak ważne jest, aby dowiedzieć się więcej na temat suplement zdrowia prostaty przed zakupem. Umożliwi to upewnienie się co do bezpieczeństwa i skuteczności użytych składników. Porównując również jego skuteczność z innymi produktami, będziesz mógł wybrać produkt odpowiedni dla zdrowia prostaty.

Zdrowie prostaty ma dziś ogromne znaczenie dla mężczyzn. Środki zapobiegawcze mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty i poprawić ogólny stan i funkcjonowanie prostaty. Wysokiej jakości suplement na prostatę może zmniejszyć prostatę, zminimalizować częste oddawanie moczu, promować funkcje seksualne i zawierać wysokiej jakości składniki.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów prostaty dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące wsparcia prostaty
Prostate Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Prostate Plus
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Wsparcie prostaty VigRx
#2
Wsparcie prostaty VigRx
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Prostacet
#3
Prostacet
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *

1
Recenzje klientów dotyczące ProstaGorx

Recenzje ProstaGorx

Średnia ocena klientów

1.0
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Tony P.
  Nie miałem żadnej różnicy.
  Używałam go przez prawie 3 tygodnie i nie miało to żadnego wpływu na moje życie seksualne. W rzeczywistości, odkąd rzuciłem to, czego używałem (co miało dobry wpływ), teraz jestem na nogach więcej razy każdej nocy niż wcześniej. Nie polecałbym tego.

Rozpocznij recenzję ProstaGorx - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.