Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Przegląd Prostanex

Prostanex jest suplementem zdrowotnym prostaty, który ma na celu wyeliminowanie objawów związanych z przerostem gruczołu krokowego. Te wstydliwe objawy obejmują słaby przepływ moczu, wyciek moczu lub czasami zwiększone oddawanie moczu, które jest związane z początkiem starości. Ten produkt działa na rzecz poprawy zdrowia prostaty poprzez zmniejszenie rozmiaru gruczołu krokowego.

Informacje i roszczenia producentów Prostanex

Prostanex

Prostanex jest produkowany przez Graminex, sklep spożywczy z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, który specjalizuje się w ekstrakcji pyłku, a zatem jest wiodącym nierozpuszczalnym ekstraktem z pyłków kwiatowych. Graminex twierdzi, że dzięki rygorystycznemu procesowi produkcyjnemu dostarcza produkty o najwyższej jakości, wolne od alergenów, rozpuszczalników, laktozy, glutenu i talku.

Graminex twierdzi, że ten produkt może wyeliminować przerost prostaty poprzez redukcję komórek biorących udział w proliferacji prostaty, a także poprawić stan prostaty. Twierdzą ponadto, że ekstrakt z palmy sabałowej, który jest jednym z jej kluczowych składników, pomaga zmniejszyć ryzyko wystąpienia objawów BPH (łagodnego rozrostu gruczołu krokowego), które obejmują przepływ moczu i poziomy PSA, poprzez wyzwalanie metabolizmu hormonalnego przez gruczoł krokowy. Pomaga to również zminimalizować ryzyko zachorowania na raka prostaty i dodatkowo chroni funkcję pęcherza moczowego, a tym samym sprawne funkcjonowanie cewki moczowej.

Proces roboczy i lista składników

Prostanex działa głównie poprzez redukcję rozmiaru komórek prostaty i poprawę przepływu moczu.

Wykazano, że główne składniki palmy sabałowej i wyciągu z pyłku kwiatowego w coraz większym stopniu zmniejszają ryzyko rozwoju łagodnego rozrostu gruczołu krokowego, który pozostawiony bez kontroli powiększa się, a jego lokalizacja anatomiczna (znajdująca się pod pęcherzem) wywiera niepożądany nacisk na cewkę moczową i z czasem na pęcherz zaczyna się kurczyć, co prowadzi do problemów z oddawaniem moczu i spójności przepływu. Dlatego Prostanex działa poprzez eliminację tego objawu, poprawiając w ten sposób stan prostaty i zmniejszając przerost prostaty.

Zalecana dawka to trzy (3) kapsułki dziennie przed posiłkami, popijając szklanką wody. Porcja kapsułki ma następujący skład roboczy: Ekstrakt z pyłku kwiatowego Graminex G63 - 213mg. Saw Palmetto (serenoa repent L) - 213mg

 • Saw Palmetto - kluczowy składnik w celu zwalczania ryzyka powiększenia gruczołu krokowego
 • Wyciąg z pyłku Graminex - doskonały składnik dla zdrowia i funkcji prostaty.

Inne składniki -

Celuloza mikrokrystaliczna, maltodekstryna, krzemionka koloidalna bezwodna, fosforan trójwapniowy, koloidalny dwutlenek krzemu, stearynian wapnia i fosforan monowapniowy oraz mąka ryżowa.

Zalety Prostanex

 • Wspomaga zdrowie prostaty zawiera ekstrakt z kwiatów Graminex, który wspomaga i poprawia zdrowie prostaty.
 • Wszystkie naturalne ekstrakty nie zawierają glutenu, drożdży, kukurydzy, cukru, sztucznych składników
 • Chroni nie tylko zdrowie gruczołu krokowego, ale także zdrowie pęcherza moczowego
 • Pomocny w funkcjonowaniu prostaty i hamowaniu zapalenia gruczołu krokowego
 • Pomóż zmniejszyć ryzyko kontaktu z łagodnym przerostem prostaty

Wady Prostanex

 • Nie ma wiarygodnych badań potwierdzających skuteczność tego produktu, stąd skuteczność tego produktu można wątpić.

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest wymagana dawka suplementu?
W przypadku Greminex Prostanex 3 kapsułki zaleca się przyjmować jedną kapsułkę dziennie przed posiłkiem / na pusty żołądek, aby zmaksymalizować działanie suplementu lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

Jakie są środki ostrożności przy stosowaniu suplementu Prostanex?
Zalecają swoim klientom skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem tej formuły zdrowia prostaty, jeśli cierpią na schorzenia, przyjmują leki, są w ciąży lub karmią piersią i planują operację. Suplement przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i poza zasięgiem dzieci.

Możliwe działania niepożądane

Jak dotąd nie ma zgłoszonych przypadków skutków ubocznych. Jak zawsze, w przypadku jakichkolwiek leków, suplementów lub leczenia, przed użyciem skonsultuj się z lekarzem.

Ostateczny werdykt

Suplement Prostanex ma korzystną i znaczną cenę w porównaniu do innych preparatów na prostatę. Podana jest pełna lista składników, a ilości składników są dobrze wskazane. Wiele osób ma różne doświadczenia z podstawowymi składnikami tego suplementu.

Składnik ten świetnie działa uspokajająco i łagodząco na problemy związane z przerostem prostaty w celu osiągnięcia zdrowej prostaty. Chociaż producenci twierdzą, że Prostanex jest suplementem na gruczoł krokowy i pęcherz moczowy, nie ma na to dowodów medycznych. Producenci Graminex, będący od dawna starożytnym graczem w branży, mają doskonałe receptury swoich produktów dla swoich konsumentów. Nie wahaj się i poszukaj innych produktów, które oferują podobne korzyści, jak ten.

Zdrowie prostaty ma dziś ogromne znaczenie dla mężczyzn. Środki zapobiegawcze mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty i poprawić ogólny stan i funkcjonowanie prostaty. Wysokiej jakości suplement na prostatę może zmniejszyć prostatę, zminimalizować częste oddawanie moczu, promować funkcje seksualne i zawierać wysokiej jakości składniki.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów prostaty dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące wsparcia prostaty
Prostate Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Prostate Plus
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Wsparcie prostaty VigRx
#2
Wsparcie prostaty VigRx
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Prostacet
#3
Prostacet
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *

0
Recenzje klientów dotyczące Prostanex

Recenzje Prostanex

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Prostanex - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.