Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest ProstaPlast?

ProstaPlast to męski preparat wzmacniający dostępny w formie plastra. Plaster nakłada się na ciało w celu nasycenia organizmu szeregiem naturalnych ekstraktów ziołowych, mających na celu złagodzenie skutków zapalenia gruczołu krokowego, a także pomoc w różnych innych problemach związanych ze sprawnością seksualną u mężczyzn.

Journal of Ethics donosi, że aż 16% męskiej populacji cierpi na objawy związane z zapaleniem gruczołu krokowego, jak odnotowano w badaniu z 2002 roku. Wyjaśniają również, że zapaleniu gruczołu krokowego w wielu przypadkach towarzyszy rak prostaty.

Kto jest producentem ProstaPlast?

ProstaPlast

Producentem tego produktu jest chińska firma posługująca się marką ProstaPlast. Wykorzystuje ekstrakty ziołowe do produkcji swoich produktów i zabrał je do testów przed wysłaniem do konsumentów, aby upewnić się, że są one standardowej jakości i zapewniają wysokiej jakości wyniki.

Składniki ProstaPlast - czy są bezpieczne i skuteczne?

Plastry ProstaPlast zawierają ekstrakty z siedmiu naturalnych ziół i związków, które są przenoszone do organizmu przez plaster, aby zapewnić organizmowi liczne korzyści dla zdrowia seksualnego.

 • Bary kamfora - Nazywany również Borneolem, składnik ten jest znany z łagodzenia bólu i zmniejszania stanu zapalnego w całym organizmie. WebMD donosi, że produkty zawierające kamforę są również znane z poprawy ogólnego przepływu krwi w ludzkim ciele.
 • Cynamon - Cynamon ma wiele właściwości zdrowotnych dla organizmu ludzkiego. Bembu donosi, że cynamon może poprawić metabolizm, zrównoważyć poziom cukru we krwi, obniżyć zły poziom cholesterolu, poprawić krążenie krwi, a nawet poprawić nastrój.
 • Ligusticum Chuanxiong - Znany jako starożytne chińskie zioło lecznicze, ale w Stanach Zjednoczonych nazywany również korzeniem lubczyku syczuańskiego. Podaje się, że ten składnik może pomóc w bólu, sztywności stawów, bólach głowy, a nawet promować zdrowy przepływ krwi do różnych obszarów ciała.
 • Achyrantes Bidentata - Ten składnik jest uważany za naturalny antybiotyk. Podaje się, że składnik może być stosowany w wielu stanach, w tym stanach zapalnych i bólu. Zhion donosi również, że składnik wzmacnia działanie układu odpornościowego.
 • Krokosz - Podaje się, że krokosz barwierski może pomóc w przypadku guzów prostaty, a także krzepnięcia krwi, problemów z oddychaniem i bólu. Naturalna mieszanka zastosowana w plastrach zawiera również dodatek Corydalis ambigua i Plantago asiatica.

Jak działa ProstaPlast?

Produkt został sformułowany w postaci plastrów, które nakłada się na organizm, zamiast suplementów, które należy przyjmować o określonych porach dnia. Plaster jest po prostu nakładany na ciało, po czym składniki czynne są uwalniane do organizmu przez plaster. To powoduje, że składniki dostają się do krwiobiegu i bardzo szybko zaczynają działać. Każdy plaster zapewnia odpowiednią podaż składników aktywnych przez 72 godziny.

Jakie są zalety ProstaPlast?

 • Jest bogaty w ekstrakty ziołowe i może być bezpieczny w użyciu
 • Tynk łatwo się klei
 • Może pomóc w leczeniu zapalenia gruczołu krokowego i innych zaburzeń wpływających na męski układ rozrodczy
 • Może pomóc poprawić zdrowie seksualne

Jakie są wady ProstaPlast?

 • Wydaje się, że portale zakupowe online sprzedające ten produkt nie mają żadnych recenzji.
 • Fakt, że każdy plaster może wytrzymać nawet 72 godziny, może oznaczać, że skuteczność produktu może minąć po dniu lub dwóch - przed nałożeniem nowego plastra.
 • Chociaż producent wspomina, że ​​produkt jest przystępny cenowo, cena może być zbyt wysoka dla niektórych osób potrzebujących takiego produktu.

FAQ

P: Czy jest bezpieczny w użyciu?

O: Produkt uważany jest za bezpieczny. Formuła i plastry zostały zaprojektowane przez zespół chińskich urologów i zawierają naukowo udowodnione ekstrakty ziołowe, aby zapewnić wsparcie osobom z problemami prostaty, a także wieloma innymi problemami ze zdrowiem seksualnym.

P: Jak przyjmować ProstaPlast?

O: Plastry ProstaPlast można nakładać pod, powyżej, po prawej lub lewej stronie pępka. Obszar należy najpierw oczyścić ciepłą wodą. Po oczyszczeniu powierzchni tynk należy nałożyć na oczyszczone miejsce. Każdy plaster należy pozostawić na 72 godziny, ale można go zdjąć na krótkie okresy, gdy użytkownik bierze prysznic. Plastry nadają się do ponownego użycia w ciągu 72 godzin.

P: Gdzie kupić ProstaPlast?

Odp .: ProstaPlast można kupić na jego oficjalnej stronie internetowej. Ponadto, znajdź wiele świetnych nowych i używanych opcji i uzyskaj najlepsze oferty na 10 sztuk Plaster urologiczny Prostaplast Cure ZB Plaster prostaty pępka w najlepszych cenach online w serwisie eBay!

Recenzja ProstaPlast - ostateczny werdykt

ProstaPlast występuje w postaci plastra i jego stosowanie może pomóc zmniejszyć stan zapalny, leczyć zapalenie gruczołu krokowego i poprawić ogólny stan zdrowia seksualnego.

Może również poprawić sprawność seksualną. Jednak dotarcie składników do obszaru docelowego może zająć więcej czasu i należy zbadać rynek i poszukać alternatywnych produktów, które szybciej przyniosą rezultaty.

Zdrowie prostaty ma dziś ogromne znaczenie dla mężczyzn. Środki zapobiegawcze mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty i poprawić ogólny stan i funkcjonowanie prostaty. Wysokiej jakości suplement na prostatę może zmniejszyć prostatę, zminimalizować częste oddawanie moczu, promować funkcje seksualne i zawierać wysokiej jakości składniki.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów prostaty dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące wsparcia prostaty
Prostate Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Prostate Plus
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Wsparcie prostaty VigRx
#2
Wsparcie prostaty VigRx
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Prostacet
#3
Prostacet
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *

0
Recenzje klientów dotyczące ProstaPlast

Recenzje ProstaPlast

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję ProstaPlast - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.