Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest ProstaQuil?

ProstaQuil jest reklamowany jako naturalny suplement, który ma różny wpływ na męską prostatę. To suplement przeznaczony dla mężczyzn, aw szczególności dla mężczyzn, którym zależy na zdrowiu prostaty. Produkt ten może być również pomocny dla mężczyzn, którzy mają już problemy z prostatą lub drogami moczowymi, takie jak przerost prostaty i częste chodzenie do łazienki w celu oddania moczu.

ProstaQuil
ProstaQuil - Utrzymaj zdrowie prostaty

Nie jest tajemnicą, że zdrowa prostata ma kluczowe znaczenie dla zdrowego stylu życia każdego mężczyzny, ale jeśli szukasz suplementu, który jest naturalny, ProstaQuil może być dla Ciebie dobrą opcją. Firma, która produkuje ProstaQuil twierdzi, że użyte w tym składniki suplement prostaty są naturalne i nie powinny powodować skutków ubocznych dla użytkownika. ProstaQuil wykorzystuje głównie fitoaktywne ekstrakty roślinne.

Kto jest producentem ProstaQuil?

ProstaQuil został stworzony przez firmę AlchemLife. Powstała w 1984 roku jako oddział grupy Alchem ​​International. Firma twierdzi, że zaczęli od roślin fitoskładnikowych i opierają wszystkie swoje suplementy na właściwościach tych ekstraktów.

Producent twierdzi, że jego produkty są oparte na nauce i są testowane w najnowocześniejszych obiektach pod kątem jakości i skuteczności. Produkty tej firmy mają pochodzić z wiarygodnych miejsc i będą miały zamierzony wpływ na użytkownika.

Jak działa ProstaQuil?

Mówi się, że ProstaQuil ma różny wpływ na prostatę i drogi moczowe. Jednym ze sposobów jej działania jest stosowanie fitoaktywnych roślin, które mają mieć bezpośredni wpływ na schorzenia, takie jak przerost prostaty. Przeciwzapalna zawartość ProstaQuil może również działać korzystnie na kurczliwość gruczołu krokowego i zapobiegać podrażnieniom wynikającym z częstego oddawania moczu. Ten produkt może również promować zdrowy rozmiar prostaty, a także łagodzić podrażnienia dróg moczowych.

Składniki ProstaQuil - czy są bezpieczne i skuteczne?

Producent ProstaQuil podkreśla, że ​​składniki w ProstaQuil są naturalne i nie spowodują żadnych niepożądanych skutków ubocznych. Mimo to każdy jest inny, więc przed przyjęciem suplementu przeznaczonego na prostatę należy skonsultować się z lekarzem.

 • Pygeum - Roślina pygeum została przebadana w celu złagodzenia objawów oddawania moczu, które są związane z przerostem prostaty[1].
 • Olej z pestek dyni - Olej z pestek dyni może hamować sygnały hormonalne, które mówią komórkom prostaty, aby dzieliły się i mutowały.
 • Saw Palmetto - Uważa się, że Saw Palmetto pomaga w łagodzeniu problemów moczowych związanych z BPH.
 • Olej lniany - Niektóre badania wykazały, że siemię lniane może faktycznie pomóc w walce z rakiem prostaty[2].
 • Olej Arachidowy - Oleje zdrowe dla serca, takie jak olej arachidowy, mogą być dobre dla prostaty, a także zwalczać postęp raka.
 • Tlenek cynku - Cynk pomaga ogólnie wzmocnić układ odpornościowy.

Jakie są zalety ProstaQuil?

 • ProstaQuil może zapobiegać powiększaniu się prostaty.
 • Jeśli już cierpisz na powiększoną prostatę, ProstaQuil może złagodzić towarzyszące jej objawy ze strony układu moczowego.
 • Składniki ProstaQuil mogą pomagać w zapobieganiu rakowi prostaty.
 • Ten produkt może również zmniejszać drażliwość pęcherza.

Jakie są wady ProstaQuil?

 • Badania sugerują, że cynk, składnik obecny w tym produkcie, ma niewielki związek z profilaktyką raka prostaty.
 • W ProstaQuil jest kilka konserwantów.
 • ProstaQuil zawiera również syntetyczne barwniki spożywcze.
 • ProstaQuil zawiera żelatynę pozyskiwaną ze zwierząt, więc nie jest odpowiedni dla wegetarian.

alternatywy

FAQ

Jak przyjmować ProstaQuil?

Pojedyncza porcja ProstaQuil to jedna kapsułka, a sugerowane stosowanie, zgodnie z nadrukiem na opakowaniu, to przyjmowanie jednej kapsułki dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

Ile kosztuje ProstaQuil?

Ten produkt jest obecnie niedostępny na oficjalnej stronie ProstaQuil. Jednak opakowanie produktu kosztuje 250 INR (3.48 USD).

Jakie są zasady zwrotów ProstaQuil?

Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu lub produkt dotarł do Ciebie uszkodzony, możesz go zwrócić wraz z paragonem w ciągu trzydziestu dni od pierwotnego zakupu, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Czy ProstaQuil oferuje bezpłatną wersję próbną?

Obecnie nie jest oferowana bezpłatna wersja próbna dla ProstaQuil. Może to być spowodowane tym, że produktu nie ma obecnie w magazynie, więc warto sprawdzić później.

Recenzja ProstaQuil - ostateczny werdykt

Ten produkt jest ukierunkowany na ogólny stan prostaty i związane z nią funkcje. To suplement zdrowia prostaty ma pewne zalety i wady. Dobrą wiadomością jest to, że ProstaQuil może pomóc w zapobieganiu przerostowi prostaty, zmniejszyć liczbę potrzebnych oddawania moczu i może zapobiec podrażnieniu pęcherza. Może również działać w celu utrzymania zdrowych dróg moczowych.

Z drugiej strony widzimy, że ProstaQuil używa niektórych materiałów syntetycznych i że kapsułki mogą nie być odpowiednie dla wegetarian. Ponadto może nie być ostatecznego związku między cynkiem a profilaktyką raka prostaty. Zachęcamy klientów do rozważenia tego produktu podczas poszukiwania innych podobnych.

Zdrowie prostaty ma dziś ogromne znaczenie dla mężczyzn. Środki zapobiegawcze mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty i poprawić ogólny stan i funkcjonowanie prostaty. Wysokiej jakości suplement na prostatę może zmniejszyć prostatę, zminimalizować częste oddawanie moczu, promować funkcje seksualne i zawierać wysokiej jakości składniki.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów prostaty dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące wsparcia prostaty
Prostate Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Prostate Plus
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Wsparcie prostaty VigRx
#2
Wsparcie prostaty VigRx
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Prostacet
#3
Prostacet
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *

0
Recenzje klientów dot. Prostaquil

Recenzje ProstaQuil

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Prostquil - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.