Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Prostata 2.4?

Prostate 2.4 to suplement diety, którego celem jest promowanie zdrowia prostaty. Producent z dumą stwierdza, że ​​formuła została opracowana przez urologów, aby pomóc Ci w utrzymaniu zdrowej prostaty. Suplement pojawił się po raz pierwszy w 2003 roku, ale jego formuła była z czasem udoskonalana w celu uzyskania optymalnych korzyści.

Prostata 2.4
Prostata 2.4 - Promuj zdrowie prostaty

Produkt wspomaga regularny wzrost komórek prostaty i może odgrywać rolę we wspieraniu zdrowia tkanek. Zasadniczo Prostate 2.4 to formuła z naturalnymi składnikami i substancjami odżywczymi niezbędnymi do utrzymania długotrwałego zdrowia prostaty.

Kto jest producentem prostaty 2.4?

Producentem Prostate 2.4 jest firma o nazwie Theralogix. Jak podkreślają, jedno jest dla nich priorytetem - zapewnienie klientom skutecznego wyboru w czasach, gdy mogą wybierać z nieskończonej oferty suplementów.

Firma dąży do wyróżnienia się jakością i produktem zdrowotnym, który podkreśla określony obszar ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Firma Theralogix została założona w 2002 roku i na przestrzeni czasu wyprodukowała łącznie 30 produktów.

Jak działa Prostate 2.4?

Proces działania Prostaty 2.4 jest w dużej mierze oparty na składnikach odżywczych zawartych w formule. Producent twierdzi, że uwzględniono tylko niezbędne składniki odżywcze.

Kilka składników, takich jak witamina E i likopen, działa przeciwzapalnie i przeciwzapalnie, a składniki pomagają również chronić organizm przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, które chronią komórki prostaty przed dalszym zniszczeniem.

Prostata 2.4 jest właściwie częścią systemu zaprojektowanego przez tego samego producenta. Theralogix produkuje również Prostate SR i Prostate PQ, które można łączyć w zależności od potrzeb zdrowotnych.

Składniki prostaty 2.4 - czy są bezpieczne i skuteczne?

Producent z dumą podkreśla, że ​​produkt jest wolny od glutenu, barwników czy zbędnych składników odżywczych. Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się aktywnym składnikom:

 • Witamina D3 - Znany również jako cholekalcyferol, jest niezbędny dla zdrowia kości. Może działać na rzecz zapobiegania złamaniom i osteoporozie oraz poprawiać zarówno sprawność fizyczną, jak i umysłową. Witamina D wspomaga również optymalne wzorce snu i zmniejsza ryzyko chorób serca.
 • Witamina E - Związek ten jest znany ze swoich właściwości przeciwutleniających i przeciwzapalnych, co może prowadzić do zmniejszenia markerów stanu zapalnego i pomóc w leczeniu bólu stawów.
 • Selen - Minerał, który może przynosić wiele korzyści dla naszego zdrowia, w tym leczyć stany zapalne i wspomagać układ odpornościowy w walce z infekcjami[1]. Działa również na redukcję stresu, a także optymalizację funkcji tarczycy.
 • Soja - Uważa się, że izoflawony sojowe zawarte w tym produkcie mogą pomóc w walce ze zmęczeniem i objawami osteoporozy. Soja wzmacnia kości i pomaga zmniejszyć zmęczenie, ale u niektórych konsumentów może wywoływać reakcje alergiczne.
 • Gamma tokoferol - Jest to szczególna forma witaminy E, o której często mówi się, że ma godne podziwu wchłanianie i wiele korzyści[2]. Może wykonać solidną robotę, chroniąc organizm przed stresem oksydacyjnym.
 • Likopen - Jest to pigment, który nadaje pomidorom i innym owocom ich czerwony kolor. Ma właściwości antystresowe i neuroprotekcyjne, a także może pomóc w zapobieganiu urazom i stanom zapalnym mięśni[3].

Zawarte związki nieaktywne to dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, mąka ryżowa i żelatyna, która jest wolną od BSE żelatyną bydlęcą.

Jakie są zalety Prostaty 2.4?

 • Formuła może pomóc w utrzymaniu optymalnego zdrowia tkanki prostaty
 • Składniki odżywcze działają na zmniejszenie stanu zapalnego i zapobieganie mu
 • The suplement zdrowia prostaty może chronić komórki prostaty przed uszkodzeniem oksydacyjnym
 • Suplement nie zawiera glutenu ani barwnika

Jakie są wady Prostaty 2.4?

 • Aby uzyskać optymalny efekt iw zależności od potrzeb zdrowotnych, należy go łączyć z innymi suplementami tej samej firmy, aby zoptymalizować pozytywny efekt
 • Może nie przynieść natychmiastowej ulgi, ponieważ koncentruje się na długoterminowych korzyściach dla prostaty
 • Ze względu na duże ilości witaminy D.[4], przed użyciem produktu warto skonsultować się z lekarzem
 • Produkt może być nieodpowiedni dla osób uczulonych na soję

alternatywy

FAQ

Jak wziąć prostatę 2.4?

Firma zaleca codzienne przyjmowanie dwóch tabletek Prostate 2.4. Upewnij się, że bierzesz je z jedzeniem, ale możesz zdecydować, czy spożyć je od razu, czy rozłożyć dawkę.

Ile kosztuje prostata 2.4?

Cena detaliczna Prostate 2.4 wynosi 106 dolarów za butelkę. Jeśli jednak masz kod od swojego dostawcy opieki zdrowotnej, możesz skorzystać z preferowanej ceny klienta (PRC), która wynosi 90 USD.

Jakie są zasady dotyczące zwrotów Prostate 2.4?

Polityka zwrotów jest ważna przez 30 dni i przysługuje Ci zwrot pieniędzy, o ile produkt jest nieużywany i nieotwarty. Nawet jeśli minęło 30 dni, możesz zwrócić Prostate 2.4 i otrzymać kredyt sklepowy. Należy jednak pamiętać, że koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.

Czy Prostate 2.4 oferuje bezpłatną wersję próbną?

Nie, nie wydaje się, żeby producent w tej chwili oferuje ofertę próbną.

Recenzja Prostate 2.4 - ostateczny werdykt

Prostate 2.4 to suplement diety, którego celem jest promowanie ogólnego stanu zdrowia prostaty. Należy jednak pamiętać, że może to nie przynieść natychmiastowej ulgi, ponieważ nacisk kładzie się na długoterminowe korzyści.
Suplement działa na stany zapalne, jednak ze względu na duże ilości witaminy D przed jego zastosowaniem warto skonsultować się z lekarzem. W ten sposób możesz być pewien, że potrzebujesz dodatkowej dawki tej witaminy dostarczanej przez Prostate 2.4.

Produkt działa również na ochronę prostaty przed stresem oksydacyjnym, ale może powodować reakcje alergiczne u osób uczulonych na soję. Aby uzyskać optymalny efekt, może być konieczne połączenie go z innymi produktami tego samego producenta.

Kiedy tu jesteś, sugerujemy zapoznanie się z innymi recenzjami produktów prostaty. Jest tak wiele najlepsze suplementy na prostatę tam i chcesz zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby dokonać właściwego wyboru zakupu.

Zdrowie prostaty ma dziś ogromne znaczenie dla mężczyzn. Środki zapobiegawcze mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty i poprawić ogólny stan i funkcjonowanie prostaty. Wysokiej jakości suplement na prostatę może zmniejszyć prostatę, zminimalizować częste oddawanie moczu, promować funkcje seksualne i zawierać wysokiej jakości składniki.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów prostaty dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące wsparcia prostaty
Prostate Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Prostate Plus
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Wsparcie prostaty VigRx
#2
Wsparcie prostaty VigRx
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Prostacet
#3
Prostacet
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *

0
Recenzje klientów dotyczące prostaty 2.4

Recenzje Prostate 2.4

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij przegląd prostaty 2.4 - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.