Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest PQ prostaty?

Prostate PQ to naturalny suplement diety przeznaczony dla mężczyzn, którzy mają problemy ze zdrowiem prostaty i miednicy. Produkt ten zapewnia długotrwałe wsparcie, ponieważ działa wspomagająco na optymalne funkcjonowanie układu moczowego.

Prostate PQ
Prostate PQ - wspiera zdrowie miednicy i prostaty

Celem Prostate PQ jest wspieranie reakcji organizmu na stany zapalne przy pomocy składników, które są szczególnie ukierunkowane na dyskomfort i ból w okolicy narządów płciowych i miednicy.

Promując zdrowie prostaty, produkt może również wspierać ogólną odporność.

Kto jest producentem prostaty PQ?

Produkt został zaprojektowany przez firmę Theralogix, która od ponad 15 lat zajmuje się produkcją suplementów zdrowotnych.

Współpracują zarówno z konsumentami, jak i lekarzami i koncentrują się na dostarczaniu produktów najwyższej jakości, zapewniając jednocześnie przejrzystość i brak zastrzeżonych mieszanek.

Twierdzą, że ich suplementy są czyste i bezpieczne oraz prezentują markę, której możesz zaufać. Firma projektuje suplementy promujące serce, kości i stawy, reprodukcję i zdrowie ogólne.

Jak działa Prostate PQ?

Proces działania Prostate PQ nie jest zbyt skomplikowany, zwłaszcza, że ​​zawiera tylko dwa składniki aktywne.

Jest jednak powód, dla którego warto uwzględnić każdą z nich, ponieważ są one zoptymalizowane w taki sposób, aby zapewnić długotrwałe wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania układu moczowego i ogólnego stanu prostaty.

Może to pomóc w złagodzeniu objawów, takich jak częste oddawanie moczu oraz ból i dyskomfort w okolicy narządów płciowych.
Prostate PQ nie tylko wspiera ogólny stan prostaty, ale także wspiera optymalne zdrowie i funkcjonowanie miednicy. Jest to ważne, ponieważ zaburzenia dna miednicy mogą przyczyniać się do zapalenia i zapalenia gruczołu krokowego[1].

Zgodnie z deklaracjami firmy, poprawę można odczuć już po około miesiącu stosowania suplementu, ale zgodnie z oczekiwaniami może się to różnić w zależności od użytkownika. Dodatkowe ulepszenia mogą pojawiać się do sześciu miesięcy regularnego używania produktu.

Składniki prostaty PQ - czy są bezpieczne i skuteczne?

Jeśli spojrzysz na etykietę składników, przekonasz się, że Prostate PQ zawiera tylko dwa aktywne związki. Są to następujące:

 • Kwercetyna - To flawonoid i rodzaj pigmentu występującego w roślinach, który nadaje im kolor. Dzięki właściwościom przeciwzapalnym może działać na zmniejszenie objawów zapalenia prostaty[2]. Ma również właściwości przeciwutleniające, które pomagają chronić komórki przed szkodliwymi czynnikami, takimi jak wolne rodniki.
 • Wyciąg z pyłku kwiatowego - Ten konkretny ekstrakt jest opatentowany jako Graminex i dostajesz 500mg na porcję. Istnieją badania potwierdzające skuteczność wyciągu z pyłku w łagodzeniu bólu spowodowanego zapaleniem gruczołu krokowego i zespołem bólowym miednicy[3]. W rzeczywistości jest to forma naturalnego leczenia tych dwóch problemów. Może sprzyjać jakości życia i zmniejszać częstość oddawania moczu, nagłe parcie i ból podczas oddawania moczu.

Poza tym mamy nieaktywne składniki, ale nie mają one żadnego realnego wpływu na zdrowie prostaty. Zamiast tego są dołączone do pigułki.

Te związki to dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, kroskarmeloza sodowa, powłoka wodna, kwas stearynowy i celuloza mikrokrystaliczna.

Producent podkreśla, że ​​produkt nie zawiera glutenu i barwników.

Jakie są zalety prostaty PQ?

 • Może wystąpić złagodzenie objawów, takich jak częste oddawanie moczu i parcie na mocz lub oddawanie moczu
 • Producent podkreśla, że ​​po miesiącu konsekwentnego stosowania można odczuć ulgę w dolegliwościach narządów płciowych i miednicy
 • Dodatkowe ulepszenia można odczuć po konsekwentnym stosowaniu produktu przez sześć miesięcy
 • Formuła ma właściwości przeciwzapalne i przeciwutleniające
 • Suplement nie zawiera glutenu i jest odpowiedni dla osób uczulonych na ten składnik

Jakie są wady prostaty PQ?

 • Witaminy mogą zwiększyć skuteczność wyciągu z pyłku, ale formuła pomija je[4]
 • W Internecie dostępnych jest niewiele opinii na temat tego produktu, co ogranicza nas do uzyskania większej wiedzy na temat jego skuteczności
 • Może być konieczne połączenie go z dwoma innymi suplementami tego producenta w zależności od wymagań zdrowotnych
 • Może nie być skuteczne w zmniejszaniu prostaty

FAQ

Jak należy przyjmować PQ prostaty?

Zalecana dawka dla Prostate PQ to jedna kapsułka dwa razy dziennie. Alternatywnie lekarz może dostosować dawkę.

Ile kosztuje PQ prostaty?

Domyślny koszt PQ prostaty to 106 dolarów. Jeśli jednak otrzymałeś zalecenie i kod od swojego lekarza, możesz skorzystać z preferowanej ceny 90 USD za butelkę.

Każde opakowanie zawiera 180 kapsułek, co wystarcza na trzy miesiące stosowania przy zalecanej dawce.

Jakie są zasady dotyczące zwrotów Prostate PQ?

Jeśli zwrócisz produkt w ciągu 30 dni, możesz otrzymać zwrot pieniędzy, ale koszty wysyłki zostaną odliczone. Należy również pamiętać, że zwroty dotyczą tylko produktów w oryginalnym opakowaniu. Jeśli 30-dniowe ograniczenie wygaśnie, nadal możesz zwrócić produkt i oczekiwać w zamian zwrotu pieniędzy w sklepie.

Czy Prostate PQ oferuje bezpłatną wersję próbną?

W tym momencie nie wydaje się, aby dostępna była oferta próbna dla Prostate PQ.

Przegląd PQ prostaty - ostateczny werdykt

Prostate PQ to formuła, która wspiera zdrowie prostaty i miednicy dzięki swoim właściwościom przeciwutleniającym i przeciwzapalnym, ale zawiera tylko dwa aktywne składniki, co może ograniczać jej skuteczność.

Na przykład włączenie witamin mogłoby poprawić skuteczność wyciągu z pyłku, ale formuła pomija je.

Produkt pomaga osiągnąć optymalną funkcję dróg moczowych i może pomóc w złagodzeniu objawów, takich jak częste oddawanie moczu i nagła potrzeba oddania moczu. Jednak może nie być skuteczne w zmniejszaniu prostaty.

Wreszcie, Prostate PQ może przynieść rezultaty w postaci złagodzenia dolegliwości narządów płciowych i miednicy po miesiącu stosowania produktu oraz dodatkowych korzyści po sześciu miesiącach ciągłego stosowania. Jednak niewielu opinii użytkowników jest dostępnych w Internecie, co ogranicza nas do poznania skuteczności produktu.

Możesz rozważyć dodanie tego suplementu do swojego odżywiania, ale zanim to zrobisz, sugerujemy sprawdzenie innych podobnych suplementy prostaty.

Istnieje wiele osób, które mogą pomóc w utrzymaniu zdrowia prostaty i ważne jest, aby dokonać odpowiedniego wyboru w oparciu o swoje potrzeby.

Zdrowie prostaty ma dziś ogromne znaczenie dla mężczyzn. Środki zapobiegawcze mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty i poprawić ogólny stan i funkcjonowanie prostaty. Wysokiej jakości suplement na prostatę może zmniejszyć prostatę, zminimalizować częste oddawanie moczu, promować funkcje seksualne i zawierać wysokiej jakości składniki.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów prostaty dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące wsparcia prostaty
Prostate Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Prostate Plus
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Wsparcie prostaty VigRx
#2
Wsparcie prostaty VigRx
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Prostacet
#3
Prostacet
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *

0
Recenzje klientów dotyczące prostaty pq

Recenzje Prostate PQ

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij przegląd pq prostaty - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.