Recenzje prostaty Wellness

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Przegląd kondycji prostaty

Prostate Wellness to suplement diety, który jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób prostaty, ale także pomaga przezwyciężyć dolegliwości wynikające ze stanu zapalnego gruczołu krokowego, nieregularnego oddawania moczu, obrzęku gruczołu krokowego, bolesnego oddawania moczu, częstego oddawania moczu i cieków moczu, które są bardzo częste schorzenia, na które cierpią starsi mężczyźni z powodu pogorszenia stanu prostaty. W podeszłym wieku dysfunkcja prostaty jest bolesnym stanem charakteryzującym się przerostem gruczołu krokowego, który nie tylko powoduje dolegliwości, ale także wpływa na funkcjonowanie narządów moczowo-płciowych oraz produkcję hormonu androgennego.

Informacje i roszczenia producentów dotyczące kondycji prostaty

Wellness prostaty

Firma Bio Nutrition Inc. została założona 50 lat temu przez Roberta LoMacchio, którego rodzinna własność i prowadzenie sklepu ze zdrową żywnością. To dostarczyło mu podstawowej wiedzy, którą ma dzisiaj na temat naturalnych suplementów i różnych produktów. Gdy dorastał, ucząc się, jak ważne są naturalne suplementy i jak stanowią one zdrową alternatywę, stał się pasjonatem poprawiania zdrowia konsumentów. Producenci są przekonani, że ten produkt reprezentuje następną generację zdrowia i donosi, że mają ekologiczne i dwujęzyczne opakowanie. Twierdzą, że ich formuła jest wyjątkowa i zaprojektowana do zwalczania powszechnych chorób występujących w dzisiejszym społeczeństwie.

Lista składników dobrego samopoczucia prostaty

Wellness Prostate składa się z różnych i naturalnych ziół oraz użytecznych substancji, które zawierają przydatne minerały i witaminy. Zastosowany wyciąg z ziół okazał się skuteczny w powstrzymywaniu przerostu prostaty i zapewnianiu sprawnego funkcjonowania gruczołu krokowego i układu moczowo-płciowego. Ponadto pomagają usunąć toksyny z gruczołów krokowych.

Podstawowe składniki użyte w tym suplemencie to:

 • Wyciąg z Saw Palmetto - Gwarantuje to, że gwarantowany jest stan dźwięków narządów płciowych i moczu.
 • Wyciąg z pestek dyni - Ten koncentrat gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie prostaty
 • Likopen - To działa jako środek zapobiegający rakowi, który pomaga zwalczyć trucizny znajdujące się w gruczole krokowym
 • Beta-sitosterol - biorąc pod uwagę substancje testosteronu w organizmie, zmienia się to w DHT.

Zalecana dawka to dwie kapsułki z posiłkiem raz lub dwa razy dziennie. W każdych dwóch wegetariańskich kapsułkach porcja na pojemnik ma następujące znaczenie

 • Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) - 20mgs
 • Witamina D3 (jako cholekalcyferol) - 400 IU
 • Miedź (jako glukonian miedzi) - 500mg
 • Selen (jako selenin sodu) - 50mcg
 • Ekstrakt z palmy sabałowej (jagoda) - 500mg
 • Beta-sitosterol - 100mg
 • Likopen - 10mg
 • Ekstrakt z pygeum afrykańskiego (kora) - 250mg
 • Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej (korzeń) - 250mg

Zalety dobrego samopoczucia prostaty

 • Wspiera prostatę, działa przeciwutleniająco i wpływa na zdrowie pęcherza
 • Wszystkie naturalne ekstrakty z ziół nie zawierają glutenu, drożdży, kukurydzy, cukru, sztucznych składników
 • Nie ma żadnych skutków ubocznych związanych z tym produktem
 • Pomocny w funkcjonowaniu prostaty

Wady dobrego samopoczucia prostaty

 • Nie jest zalecane przez lekarzy

Najczęściej zadawane pytania

Czy suplement zawiera sztuczny składnik lub gluten?
Produkt jest bezglutenowy i nie zawiera żadnych sztucznych składników. Włączone są tylko naturalne składniki.

Jakie są środki ostrożności podczas korzystania z prostaty Wellness?
Prostate Wellness to suplement jak każdy inny, dlatego nigdy nie powinien zastępować zbilansowanej diety i treningów. Jeśli zażywasz inne leki lub cierpisz na przewlekłą chorobę, skonsultuj się z lekarzem przed zażyciem suplementów.

Czy dodatek zależy od wieku?
Problemy zdrowotne prostaty pojawiają się w starszym wieku. Producenci nie zwracają szczególnej uwagi na ograniczenia wiekowe, ale zalecają przyjmowanie suplementu już przed 70 rokiem życia.

Możliwe działania niepożądane

Żadne strony nie są jeszcze obserwowane

Ostateczny werdykt

Podana jest pełna lista składników, a ich ilość jest dobrze wskazana. Istnieje oficjalna strona internetowa, która zawiera wystarczające informacje o tym produkcie, w przeciwieństwie do innych, na których informacje są niewystarczające i trudne do zdobycia. Wiele osób ma zróżnicowane doświadczenia z podstawowymi składnikami suplementu Prostate Wellness. Ten składnik działa lepiej na uspokojenie i złagodzenie dolegliwości związanych z przerostem prostaty. Mogą istnieć kliniki, które naginają zasady i wypisują recepty z dowolnego powodu, chociaż jest to rzadkie. Dlatego każdy, kto chce mieć suplement Bio Nutrition Prostate z powodów eksperymentalnych, jest znacznie bardziej skłonny do znalezienia tego, czego szuka w Internecie, niż uzyskałby od lekarza. Możesz łatwo kupić swoje kapsułki ze strony internetowej sprzedawców. W chwili pisania tego tekstu produkt ma bardzo mało recenzji, więc doświadczenia klientów mogą nie być udostępniane.

Zdrowie prostaty ma dziś ogromne znaczenie dla mężczyzn. Środki zapobiegawcze mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty i poprawić ogólny stan i funkcjonowanie prostaty. Wysokiej jakości suplement na prostatę może zmniejszyć prostatę, zminimalizować częste oddawanie moczu, promować funkcje seksualne i zawierać wysokiej jakości składniki.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów prostaty dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące wsparcia prostaty
Prostate Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Prostate Plus
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Wsparcie prostaty VigRx
#2
Wsparcie prostaty VigRx
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Prostacet
#3
Prostacet
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *

0
Recenzje klientów dla Prostate Wellness

Recenzje prostaty Wellness

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij swoją recenzję kondycji prostaty - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.