Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest Prostavar Ultra?

Prostavar Ultra to suplement skierowany do mężczyzn, którzy mają problemy związane z przerostem prostaty. Suplement jest bardzo bogaty w fitosterole, o których wiadomo, że są skuteczne w leczeniu problemów z prostatą.

Prostavar Ultra

Producent twierdzi, że produkt ten posiada największą ilość fitosteroli spośród wszystkich innych suplementów na rynku.

Prostavar Ultra ma być bardzo skuteczny w leczeniu problemów z przepływem moczu. Został zaprojektowany, aby poprawić zarówno ogólny, jak i ogólny stan prostaty.

Kto jest producentem Prostavar Ultra?

Prostavar Ultra jest produkowany przez Superbalife International, LLC, która została założona w 2005 roku. Superbalife znajduje się w Los Angeles w Kalifornii. Organizacja produkuje zarówno leki na receptę, jak i suplementy diety na różne schorzenia.

Produkują również i sprzedają przybory toaletowe. Sprzedawane przez nich suplementy diety są wykonane z całkowicie naturalnych składników, które mają tylko łagodne skutki uboczne z nimi związane.

Jak działa Prostavar Ultra?

Ten suplement zawiera zastrzeżoną mieszankę fitosteroli, takich jak palma sabałowa. Substancje te gromadzą się w organizmie, zwiększając ilość testosteronu w organizmie. Między innymi poprawia to krążenie krwi w organizmie. Poprawiony przepływ krwi do prostaty poprawia jej funkcjonowanie.

Prostavar jest pełen środków przeciwzapalnych, które zmniejszają obrzęk prostaty. Ponieważ prostata jest częściowo owinięta wokół cewki moczowej, obrzęk często powoduje problemy z częstością i przepływem moczu. Zmniejszenie obrzęku łagodzi te problemy z przepływem moczu.

Składniki Prostavar Ultra - czy są bezpieczne i skuteczne?

Składniki łączą się, aby zwiększyć przepływ krwi i podnieść poziom testosteronu. Środki przeciwzapalne zmniejszają obrzęk prostaty, który leczy problemy z przepływem moczu.

Podstawowe składniki produktu to:

 • Witamina D3: Witamina D pochodzi głównie ze słońca. Badania wykazały silny związek między wysokim spożyciem tej witaminy a lepszymi wynikami leczenia raka prostaty[1]. Poprawia również pracę mięśni i przyspiesza wchłanianie wapnia.
 • cynk To minerał, którego potrzebujemy w naszym organizmie. Cynk występuje w wielu produktach spożywczych i można go w dużej mierze z nich uzyskać[2]. Męski gruczoł krokowy ma bardzo wysoki poziom cynku, a niektóre badania sugerują, że mężczyźni, którzy mają problemy z prostatą, powinni suplementować cynk.
 • Saw Palmetto: Ekstrakt pochodzi z owocu rosnącego na drzewie Saw Palmetto[3]. Substancja ta uważana jest za bardzo skuteczną metodę leczenia problemów z przerostem prostaty. Najwyraźniej jest bardzo skuteczny w leczeniu problemów z przepływem moczu.
 • Proszek z pestek dyni: Główną zaletą tego nasionka jest to, że ma silne właściwości przeciwzapalne[4]. Zmniejsza obrzęk prostaty, co może złagodzić nacisk na pęcherz i zmniejszyć problemy z przepływem moczu. Badania przeprowadzone w 2016 roku wykazały korzyści płynące z pestek dyni dla zdrowia prostaty[5].
 • Witamina E: Rozpuszczalny w tłuszczach związek bogaty w przeciwutleniacze budujące odporność. Wspomaga również gojenie się organizmu i chroni komórki przed uszkodzeniem[6]. Witaminę E można znaleźć w wielu produktach spożywczych.

Jakie są zalety Prostavar Ultra?

 • Suplement może wspierać zdrowe funkcjonowanie prostaty.
 • Może wyeliminować problemy z przepływem moczu.
 • Prostavar Ultra może poprawić ogólny stan zdrowia.
 • To może być najsilniejszy dostępny suplement prostaty.
 • Ten suplement zawiera tylko naturalne składniki.

Jakie są wady Prostavar Ultra?

 • Produkt zawiera trochę cholesterolu.
 • Resweratrolu nie powinny przyjmować kobiety z rakiem piersi, jajnika lub macicy[7].
 • W produkcie brakuje niektórych dobrych naturalnych substancji prostaty, takich jak korzeń pokrzywy.
 • Kapsułki są duże i niektórym użytkownikom może być trudno połknąć.

Pytania i odpowiedzi dotyczące Prostavar Ultra

P: Jak należy przyjmować Prostavar Ultra?

A: Zalecana dawka to 3 kapsułki dziennie, w miarę możliwości z posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej dawki, ponieważ może to spowodować uszkodzenie ciała.

P: Ile kosztuje Prostavar Ultra?

A: Na oficjalnej stronie produktu cena jednej butelki Prostavar Ultra wynosi 49.95 USD. W tej chwili jest oferta specjalna, w której jeśli kupisz jedną, drugą otrzymasz za darmo. Jeśli kupisz 2 butelki na raz, cena wynosi 99.90 USD, a 2 butelki otrzymasz za darmo. Koszt zestawu 3 butelek to 149.85 $, a 3 butelki otrzymujesz gratis.

Suplement jest również dostępny w sprzedaży u innych sprzedawców internetowych, więc rozejrzyj się i porównaj dostępne ceny i oferty.

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów Prostavar Ultra?

A: Producent oferuje 60-dniową bezwarunkową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z produktu, zwróć nieużywany produkt do firmy w ciągu 60 dni od daty zakupu i poproś o zwrot pieniędzy.

P: Czy Prostavar Ultra oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Wydaje się, że firma nie oferuje żadnego rodzaju bezpłatnej wersji próbnej tego ani innych produktów. Nie oferują też bezpłatnych próbek produktu, czego w każdym razie nie zrobiłbyś z produktami leczniczymi.

Recenzja Prostavar Ultra - ostateczny werdykt

Prostavar Ultra to suplement zdrowotny przeznaczony dla mężczyzn, u których występują objawy związane z przerostem prostaty. Produkt ma leczyć problemy z przepływem moczu i częstością oddawania moczu. Producent twierdzi, że suplement ten ma największą liczbę fitosteroli w porównaniu do innych podobnych suplementów prostaty na rynku.

Ten produkt składa się z całkowicie naturalnych składników, takich jak ekstrakty roślinne i ma kilka poważnych skutków ubocznych.
Z drugiej strony w mieszaninie są pewne substancje, które mogą powodować pewne skutki uboczne i inne problemy. Na przykład Saw Palmetto ma pewne łagodne skutki uboczne, w tym zawroty głowy, bóle głowy, nudności, wymioty, zaparcia i biegunkę. Resweratrol może być problematyczny dla kobiet z rakiem piersi, jajnika lub macicy.

Jest to suplement, który ma również możliwość interakcji z niektórymi popularnymi lekami, dlatego przed rozpoczęciem przyjmowania produktu koniecznie spotkaj się z lekarzem. Dobrym pomysłem jest również przeprowadzenie osobistych badań nad suplementem i jego składnikami, aby mieć dobre pojęcie o tym, co będziesz wprowadzać do swojego organizmu.

Jeśli szukasz alternatywy dla Prostavar Ultra, na rynku dostępnych jest obecnie kilka innych produktów. Marki takie jak Proteva Plus są zaprojektowane do działania w podobny sposób jak Prostavar Ultra i, jak wykazały badania naukowe, dają różnorodne wyniki.

Prostavar Ultra można kupić poprzez ich Oficjalna strona internetowa.

Zdrowie prostaty ma dziś ogromne znaczenie dla mężczyzn. Środki zapobiegawcze mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty i poprawić ogólny stan i funkcjonowanie prostaty. Wysokiej jakości suplement na prostatę może zmniejszyć prostatę, zminimalizować częste oddawanie moczu, promować funkcje seksualne i zawierać wysokiej jakości składniki.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów prostaty dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące wsparcia prostaty
Prostate Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Prostate Plus
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Wsparcie prostaty VigRx
#2
Wsparcie prostaty VigRx
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Prostacet
#3
Prostacet
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *

1
Recenzje klientów dotyczące Prostavar Ultra

Recenzje Prostavar Ultra

Średnia ocena klientów

4.0
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Jack A.
  Recenzja Prostavar
  Od ponad pięciu lat biorę Prostavar z beta-sitosterolem. W tym czasie przestałem martwić się problemami z prostatą. Mój lekarz mówi, że mam powiększoną prostatę, ale wszystko jest stabilne.

Rozpocznij recenzję Prostavar Ultra - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.