Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Prostavec?

Suplement wspomagający prostatę Prostavec to suplement wspomagający prostatę, który został opracowany z całkowicie naturalnych składników. Został opracowany, aby pomóc mężczyznom, którzy mają przerost prostaty i doświadczają powikłań związanych z przerostem prostaty. Niektóre z problemów związanych z przerostem prostaty obejmują częste oddawanie moczu, nadreaktywny pęcherz, niski popęd seksualny i libido.

To suplement prostaty w postaci płynu jest wykonany z różnych składników ziołowych zmieszanych razem, aby naprawdę skutecznie zmniejszać rozmiar przerostu prostaty. Oprócz pomocy w redukcji rozmiaru gruczołu krokowego, pomaga również zrównoważyć hormony, usuwając nadmiar estrogenu.

Kto jest producentem Prostavec?

Firma stojąca za produktem nazywa się Rejuvica Health. Ten produkt jest dostępny w wielu różnych kanałach i można go również znaleźć na stronach internetowych innych firm, co zawsze jest czymś, na co nie można się doczekać. Przynosi znaczną ilość wiarygodności, jeśli chodzi o to.

Podnosi również sprawiedliwy udział w roszczeniach. Produkt ma na celu poprawę funkcji układu moczowego i ogólną poprawę stanu prostaty. Innymi słowy, powinieneś spodziewać się, że będziesz w stanie przestać budzić się w środku nocy i korzystać z toalety. Wykonany jest z naturalnych składników i bardzo łatwo się go aplikuje.

Jak działa Prostavec?

Prostavec

Prostavec zawiera całkowicie naturalną ziołową formułę, która pomaga zmniejszyć przerost prostaty, a także poprawia przepływ moczu. Osiąga to dzięki składnikom użytym w jego recepturze, takim jak Saw Palmetto, składnik, który według badań pomaga złagodzić objawy ze strony dróg moczowych i wiele więcej.

Drugi składnik, zwany ekstraktem z liści pokrzywy, jest składnikiem wspomagającym równowagę hormonalną poprzez kontrolowanie podwyższenia poziomu estrogenu w organizmie. Inny składnik o nazwie Pygeum bark zawiera wysokie poziomy beta-sitosteroli, które mają działanie przeciwzapalne na prostatę, a także przerost komórek prostaty, które są powiązane z rakiem prostaty.

Składniki Prostavec - czy są bezpieczne i skuteczne?

Poniżej znajdują się składniki użyte w tym suplemencie, kilka z nich na pewno znajdziesz w najlepsze suplementy prostaty. Sprawdźmy poniższe składniki, które mogą dać dobre rezultaty.

 • Ekstrakt Z Liści Pokrzywy - Liść pokrzywy to składnik, który od dawna jest stosowany w wielu suplementach ze względu na swoje ogromne właściwości lecznicze. Został użyty w suplementacji Prostavec, aby kontrolować gromadzenie się estrogenu, a także zapobiegać konwersji testosteronu do DHT.
 • Saw Palmetto - To składnik, który od wielu lat jest stosowany w leczeniu zdrowia prostaty. Został zastosowany w Prosatvec w celu złagodzenia obrzęku prostaty, lepszego przepływu moczu, a także poprawy infekcji dróg moczowych.
 • Pygeum Bark - Jest naturalnym składnikiem, który ma szereg właściwości prozdrowotnych i został zastosowany w suplemencie zapobiegającym przerostowi prostaty.
 • Kurkuma Korzeń - Korzeń kurkumy jest składnikiem używanym od wieków ze względu na liczne właściwości zdrowotne. W suplemencie został użyty jako środek przeciwzapalny.
 • Korzeń hortensji - Składnik zawiera liczne fitochemikalia i składniki odżywcze. Został użyty, aby poprawić przepływ moczu.
 • Damiana Leaf - Liście Damiany to bardzo dobry afrodyzjak, a także dobry na zwiększenie potencji seksualnej.
 • Kłącze kanapy - Kanapa ma właściwości moczopędne, łagodzące i antybiotykowe. Został zastosowany w suplemencie w celu poprawy ogólnego stanu zdrowia prostaty.
 • Liść oliwny - Liść oliwny jest bardzo dobrym przeciwutleniaczem
 • Wodorosty morskie - Kelp ma wiele zalet zdrowotnych, takich jak regulacja gruczołu tarczowego, zdrowie włosów i skóry.
 • Kukurydza - Jest składnikiem, który ma szereg właściwości prozdrowotnych i został zastosowany w suplemencie w celu łagodzenia powikłań pęcherza moczowego, działa przeciwzapalnie, a także poprawiając przepływ moczu.
 • Kłująca Kora Popiołu - Kłujący jesion pochodzi z Ameryki Północnej, a jego kora jest używana jako lek. Został zastosowany w suplemencie na poprawę krążenia.

Jakie są zalety Prostavec?

 • Produkt może pomóc złagodzić problemy z prostatą
 • Może pomóc zmniejszyć częste oddawanie moczu

Jakie są wady Prostavec?

 • Jest trochę drogie.
 • Jest sprzedawany online.

FAQ

Czy suplement jest naprawdę bezpieczny?

Tak, suplement składa się wyłącznie ze wszystkich naturalnych składników, które zostały przetestowane klinicznie i uznane za skuteczne.

Jak długo muszę czekać, aby zobaczyć wyniki?

Suplement ten może być stosowany jako codzienny suplement diety, ponieważ powikłania wynikające ze złego stanu prostaty wymagają czasu na wyleczenie.

Recenzja Prostavec - ostateczny werdykt

Podsumowując, wydaje się, że jest to niezawodne rozwiązanie, które może pomóc Ci w radzeniu sobie z problemami związanymi z funkcjonowaniem prostaty. Jest to coś, o czym powinieneś pamiętać, jeśli chodzi o to. Preparat podaje się w bardzo wygodny sposób, co jest niewątpliwie jedną z głównych jego zalet.

Jednocześnie wydaje się, że został sformułowany z naturalnych składników i absolutnie bez żadnych chemikaliów. Oznacza to, że prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych jest dość małe.

Ponieważ jednak jest to coś, co ma mieć ogólny wpływ na Twoje zdrowie, zdecydowanie powinieneś rozważyć rozmowę na ten temat z profesjonalistą. Nie bój się też rozejrzeć - dostępnych jest wiele opcji. Sprawdź również najlepsze suplementy prostaty obecny na rynku

Zdrowie prostaty ma dziś ogromne znaczenie dla mężczyzn. Środki zapobiegawcze mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty i poprawić ogólny stan i funkcjonowanie prostaty. Wysokiej jakości suplement na prostatę może zmniejszyć prostatę, zminimalizować częste oddawanie moczu, promować funkcje seksualne i zawierać wysokiej jakości składniki.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów prostaty dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące wsparcia prostaty
Prostate Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Prostate Plus
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Wsparcie prostaty VigRx
#2
Wsparcie prostaty VigRx
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Prostacet
#3
Prostacet
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *

0
Recenzje klientów dotyczące Prostavec

Recenzje Prostavec

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Prostavec - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.