Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Wiele osób na całym świecie codziennie zmaga się z zapewnieniem trwałego wsparcia i zdrowia gruczołów prostaty. Jednak niektórzy mężczyźni mogą być świadkami korzyści płynących ze stosowania suplementów w celu poprawy zdrowia gruczołów prostaty w ich ciele, podczas gdy inni mogą nie.

Istnieje wiele suplementów, które nie są skuteczne we wspomaganiu zdrowia prostaty, ale nadal twierdzą, że to robią. W tym przeglądzie uważa się, że Prostene odgrywa rolę w poprawie zdrowia prostaty, ponieważ twierdzi, że jest bogata w niezbędne składniki dla poprawy zdrowia gruczołów prostaty u mężczyzn w każdym wieku.

Co to jest Prostene?

Prostene

Prostene to suplement poprawiający kondycję gruczołu krokowego, jednocześnie wspomagający lepszy wzrost włosów w organizmie użytkowników.

Został opracowany, aby pomóc mężczyznom, którzy borykają się z wyzwaniami łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (BPH). Jest na tyle pomocny w organizmie, że potrzeba operacji w przypadku powikłań prostaty zostanie wyrzucona przez okno.

Co więcej, Prostene zmniejsza w organizmie działanie enzymu określanego jako 5-alfa-reduktor, a tym samym lepszy poziom testosteronu wśród mężczyzn stosujących suplement. To z kolei poprawia zarówno męską wydajność w łóżku, jak i zdrowie prostaty.

Kto jest producentem Prostene?

Firma produkująca Prostene znana jest jako Puritan's Pride. Tworzy suplement w oparciu o wieloletnie doświadczenie, a także dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii bezpiecznie w organizmie.

Puritan's Pride działa od 1973 roku, a uczciwość jest ich najlepszą polityką we wszystkich działaniach. Produkty firmy od ponad 40 lat cieszą się zaufaniem wielu użytkowników, czego nie należy przyjmować za pewnik.

Firma stawia na wysoką jakość i przeszukuje ziemię w celu uzyskania najlepszych naturalnych składników dla większości swoich suplementów, w tym Prostene.

Jak działa Prostene?

Suplement pomaga użytkownikom poczuć się jak najlepiej, ponieważ zawiera jedne z najlepszych naturalnych składników, które są w stanie przeniknąć do gruczołów prostaty, zapewniając silną pomoc dla organizmu.

Zwiększa to zdolność użytkownika do zminimalizowania nocnych wizyt w łazience, ponieważ zapewnia lepsze opróżnianie pęcherza w ciągu dnia.

Suplement, Prostene, dodatkowo wspomaga produkcję hormonu testosteronu wśród mężczyzn, aby wspierać lepsze życie seksualne i męskość, co dodatkowo przekłada się na wspomaganie wzrostu włosów na skórze głowy użytkownika.

Składniki Prostene - czy są bezpieczne i skuteczne?

Oto niektóre ze składników, które zostały uznane za przydatne w suplemencie, aby pomóc organizmowi w lepszym funkcjonowaniu gruczołu krokowego:

 • Likopen - Poprawia sprawność seksualną.
 • Ekstrakt z palmy sabałowej (80 mg) - To było używane przez długi czas we wspomaganiu sprawności seksualnej. Wspiera zdrowie prostaty.
 • Ekstrakt z mącznicy lekarskiej 5mg - To poprawia zdrowie gruczołu krokowego w organizmie dla lepszego życia seksualnego.
 • Olej z pestek dyni (80 mg) - To umożliwia lepszą ulgę w problemach prostaty w organizmie.
 • Inne składniki - Olej sojowy, żelatyna, gliceryna roślinna, żółty wosk pszczeli. Umożliwiają one ponadto lepszą częstotliwość oddawania moczu i zdrowie gruczołu krokowego.

Jakie są zalety Prostene?

 • Może prowadzić do lepszego snu w nocy przez użytkowników.
 • Poprawia oddawanie moczu w ciągu dnia i udaremnia go w nocy.
 • Sprawność seksualną w podeszłym wieku można bezpiecznie zwiększyć.
 • Suplement może przyczynić się do wzmocnienia ochrony prostaty przed wolnymi rodnikami, które mogą wpływać na normalne funkcjonowanie organizmu.

Jakie są wady Prostene?

 • Częstotliwość oddawania moczu w ciągu dnia może ulec zwiększeniu.
 • Może to być niepożądane ze względu na porcję czterech kapsułek. Całkiem dużo do codziennego spożycia.
 • Zmniejszenie ilości oddawanego moczu w nocy może nie być lepsze niż wcześniej.
 • Może nie wspierać odpowiednio większości swoich roszczeń.
 • W formule może brakować wielu renomowanych składników wspomagających prostatę.

alternatywy

FAQ

Jak powinieneś używać tej prosteny?

Osoba dorosła powinna przyjmować do 4 kapsułek suplementu Prostene dziennie, najlepiej podczas posiłków, dla lepszego wsparcia organizmu. Oznacza to, że pojemnik na 60 kapsułek wystarczy na dorosłego użytkownika przez 15 dni.

Ile kosztuje Prostene?

Butelka suplementu zawierająca 60 kapsułek kosztuje 24.99 USD. Jeśli jednak kupisz pojedynczy suplement, firma oferuje również bezpłatną pełną butelkę. Stąd dwie butelki po 24.99 $. Można również kupić dwie butelki i otrzymać trzy gratis po całkowitym koszcie 49.98 USD.

Co to jest polityka zwrotów Prostene?

Istnieje polityka zwrotu niewykorzystanych pełnych butelek suplementu w ciągu jednego roku od zakupu. Kredyt lub zwrot pieniędzy zostaną przetworzone na uzupełnieniu po otrzymaniu zwrotu przez producenta.

Czy Prostene oferuje bezpłatną wersję próbną?

Nie ma bezpłatnej wersji próbnej, która jest oferowana w suplemencie przez producenta. Istnieje jednak korzyść z otrzymywania bezpłatnych butelek przy zakupie nawet jednej butelki.

Recenzja Prostene - ostateczny werdykt

Suplement Prostene może przynosić kilka korzyści, jakie można uzyskać z jego stosowania w organizmie, w tym zmniejszenie liczby wizyt w łazience w nocy.

Ta korzyść polega na łatwym przepływie moczu w ciągu dnia i ochronie zdrowia gruczołu krokowego. W suplemencie wciąż można było dostrzec kilka wad dotyczących jego stosowania w organizmie.

Istnieją twierdzenia, że ​​Prostene może być nieskuteczna we wspomaganiu redukcji częstotliwości odwiedzin w łazience. Suplement może również zawierać niewystarczające składniki silnie wspomagające prostatę, a spożywanie czterech miękkich żeli może być niepożądane. Wciąż jest ich wiele najlepsze suplementy prostaty który można wybrać na rynku.

Zdrowie prostaty ma dziś ogromne znaczenie dla mężczyzn. Środki zapobiegawcze mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty i poprawić ogólny stan i funkcjonowanie prostaty. Wysokiej jakości suplement na prostatę może zmniejszyć prostatę, zminimalizować częste oddawanie moczu, promować funkcje seksualne i zawierać wysokiej jakości składniki.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów prostaty dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące wsparcia prostaty
Prostate Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Prostate Plus
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Wsparcie prostaty VigRx
#2
Wsparcie prostaty VigRx
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Prostacet
#3
Prostacet
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *

0
Recenzje klientów dotyczące Prostene

Recenzje Prostene

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Prostene - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.