Recenzje Provantex Urixin

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Przegląd Provantex Urixin

Provantex Urixin pomaga w dolegliwościach pęcherza moczowego, a także zapewnia dobre samopoczucie prostaty u dorosłych mężczyzn. Zawiera lub zawiera naturalne składniki stosowane w celu poprawy samopoczucia prostaty, ponieważ nie ma znaczących skutków ubocznych, gdy jest stosowany i zgodnie z zaleceniami lekarza.

Formuła łączy w sobie dobrze przebadane i przebadane składniki, które chronią przed uszkodzeniem gruczołu krokowego i wspomagają funkcje prostaty. Niektóre dowody sugerują, że spożywanie palmy sabałowej i witaminy E może zmniejszać ryzyko niektórych form raka, a tym samym zdrowie prostaty. Formuła ta została opracowana w celu wyeliminowania ryzyka przerostu gruczołu krokowego, a tym samym zmniejszenia ryzyka wystąpienia problemów z moczem, a także problemów związanych ze sprawnością seksualną.

Informacje i roszczenia producenta dotyczące Provantex Urixin

provantex-urixin

Provantex Urixin to odżywcza formuła produkowana przez Provantex, która istnieje od ponad dwóch dekad specjalizując się w produkcji zdrowych suplementów diety. Ich wieloletnie doświadczenie uczyniło z nich wiodącego producenta produktów dla zdrowia prostaty dla mężczyzn. Producenci twierdzą, że ich produkt zawiera selen i witaminy przeciwutleniające, które mogą zmniejszać ryzyko niektórych form raka, a tym samym zdrowie prostaty i mają dodatkowe właściwości przeciwzapalne dla sprawnego funkcjonowania gruczołu krokowego. Dodatkowo zmniejsza ryzyko przerostu gruczołu krokowego i poprawia funkcje układu moczowego.

Proces roboczy i lista składników

Provantex Urixin zawiera doskonałe i wyjątkowe składniki odżywcze, takie jak palma sabałowa, likopen, olej z pestek dyni i pokrzywa, które mają na celu wspieranie zdrowego funkcjonowania prostaty oraz częstości i przepływu moczu w nocy. Pierwiastki lub składniki pomagają w zmniejszaniu rozmiaru gruczołu krokowego, który powiększa się wraz z wiekiem, a tym samym zapewnia normalne funkcjonowanie gruczołu krokowego. Mówią ponadto, że ma właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne dla sprawnego funkcjonowania gruczołu krokowego.
Provantex Urixin łączy w sobie wiele składników, które są wyjątkowo korzystne dla narządu prostaty. Każdy ze składników zawartych w tej pozycji jest substancją organiczną i naturalną. Składniki są

 • Ekstrakt z jagód palmy sabałowej - pełni kluczową rolę w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania gruczołu krokowego
 • Witamina E (octan Dl-alfa tokoferylu) - wykazuje skuteczne właściwości przeciwzapalne i przeciwutleniające
 • Poczyszczone fitosterole roślinne - występują naturalnie w małych ilościach w wielu zbożach, warzywach, owocach, roślinach strączkowych, orzechach i nasionach. Ponieważ mają silne właściwości obniżające poziom cholesterolu

Producent zaleca jedną kapsułkę dziennie z posiłkami lub bez. Składa się z następujących składników:
Żelatyna, mikrokrystaliczna celuloza kwas octowy, stearynian magnezu, dwutlenek tytanu, FD&C niebieski nr. 1, FD&C Yellow no. 6.

Zalety Provantex Urixin

 • Doskonałe korzyści żywieniowe - korzyści żywieniowe są liczne, a niektóre składniki znane są z pozytywnego wpływu na gruczoł krokowy, który zmniejsza jego rozmiar
 • Poprawa sprawnego funkcjonowania gruczołu krokowego zapewnia sprawne funkcjonowanie
 • Wspomaga zdrowie prostaty i integralność pęcherza moczowego
 • Nie zawiera glutenu, drożdży, kukurydzy, cukru ani sztucznych składników
 • Zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami

Wady Provantex Urixin

 • Pewne ograniczenia w stosowaniu produktu powodują, że nie jest on idealnym suplementem diety dla każdego

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest dawka?
Producent zaleca jedną kapsułkę dziennie z posiłkiem lub bez.

Czy ten produkt może być używany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety?
Ten produkt jest przeznaczony dla mężczyzn.

Jakie są środki ostrożności przy używaniu tego produktu?
Zaleca się, aby konsumenci skonsultowali się z lekarzem przed zastosowaniem tej formuły zdrowia prostaty, jeśli cierpią na schorzenia, są w trakcie leczenia, są w ciąży lub karmią piersią i planują operację. Suplement należy przechowywać w chłodnym, suchym miejscu oraz poza zasięgiem dzieci.

Czy dodatek zależy od wieku?
Formuła Provatex Prostate Urixin zwalcza problemy zdrowotne występujące w starszym wieku. Producenci nie zwracają szczególnej uwagi na ograniczenia wiekowe, ale zalecają przyjmowanie suplementu już przed 70 rokiem życia.

Możliwe działania niepożądane

Nie zidentyfikowano żadnych skutków ubocznych. Podobnie jak zawsze, w przypadku jakichkolwiek leków, suplementów lub kuracji, przed użyciem skonsultuj się ze swoim specjalistą, szczególnie w przypadku leków hormonalnych i leków rozrzedzających krew.

Ostateczny werdykt

Ten produkt jest stosunkowo i niedrogi w porównaniu z innymi suplementami zdrowotnymi prostaty na rynku. Witamina E jest dobrym składnikiem dla ogólnego zdrowia prostaty i zapewnia wiele korzyści dla funkcji prostaty. Korzyści płynące z ekstraktu z jagód Saw Plametto nie mogą zostać pominięte. Producent jest dużym graczem w dziedzinie odżywczych suplementów diety, a to doświadczenie umożliwiło mu projektowanie produktów wysokiej jakości zgodnie z ich twierdzeniami. Na rynku dostępne są inne suplementy wspomagające prostatę, które oferują podobne korzyści.

Zdrowie prostaty ma dziś ogromne znaczenie dla mężczyzn. Środki zapobiegawcze mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty i poprawić ogólny stan i funkcjonowanie prostaty. Wysokiej jakości suplement na prostatę może zmniejszyć prostatę, zminimalizować częste oddawanie moczu, promować funkcje seksualne i zawierać wysokiej jakości składniki.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów prostaty dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące wsparcia prostaty
Prostate Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Prostate Plus
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Wsparcie prostaty VigRx
#2
Wsparcie prostaty VigRx
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Prostacet
#3
Prostacet
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *

0
Recenzje klientów dotyczące Provantex Urixin

Recenzje Provantex Urixin

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Provantex Urixin - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.