Przegląd kompleksu zdrowia prostaty TruNature: czy to jest bezpieczne?

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest kompleks zdrowia prostaty TruNature?

Większość starszych mężczyzn cierpi na problemy z oddawaniem moczu spowodowane przerostem prostaty. Szukając prawdziwej ulgi, według Journal of the American Medical Association stwierdzono, że Saw Palmetto (popularny suplement) jest najlepszy do kontrolowania przerostu prostaty.

TruNature Prostate Health Complex to jeden z dostępnych produktów, które dostarczają suplement. Jest to produkt ekstrahowany z roślin, który występuje na rynku w postaci miękkich żeli. Costco Wholesale Inc. wprowadziło ten ziołowy suplement do leczenia przerostu prostaty. Ale ten produkt nie jest zarejestrowany przez FDA. Więc nie jest przeznaczony do leczenia lub wyleczenia choroby.

Kto jest producentem TruNature Prostate Health Complex?

Kompleks zdrowia prostaty TruNature

Producent kompleksu TrueNature Prostate Health twierdzi, że zaprojektował ten produkt, aby pomóc mężczyznom cierpiącym na choroby związane z prostatą. Jest formułowany z naturalnych silnych składników, które mają mieć kliniczne wsparcie.

Mówi się, że suplement ten przeciwdziała wytwarzaniu hormonu androgenowego u mężczyzn, odpowiedzialnego za powiększenie prostaty. Oprócz walki z zaburzeniami prostaty, suplement ten ma również pozytywny wpływ na zdrowie seksualne i dodawanie energii użytkownikom.

Co znajduje się w kompleksie zdrowia prostaty TruNature?

TruNature Prostate Health Complex to ekstrakt roślinny zawierający palmy sabałową, pestki dyni, składniki odżywcze, likopen i kwasy tłuszczowe, takie jak kwas palmitynowy, kwas linolowy, kwas stearynowy i kwas oleinowy. Saw Palmetto to ekstrakt otrzymywany z owoców palmy sabałowej (palmy karłowatej). Jest to główny składnik o największej skuteczności przeciw przerostowi prostaty.

Jest to skuteczne?

Tak. Zbadał, co dzieje się z ludźmi po zażyciu tego produktu. Badanie zostało przeprowadzone w 11 szpitalach w USA i Kanadzie na 369 pacjentach w wieku powyżej 45 lat, a naukowcy odkryli, że stan ich zdrowia poprawił się po zastosowaniu regularnej dawki. Nawet podwójne i potrójne dawki są skuteczne po 72 tygodniach leczenia. Ten produkt może dać lepszy efekt niż jakikolwiek inny suplement w łagodzeniu problemów z moczem. Niektóre osoby na internetowych blogach i sklepach o zdrowiu potwierdziły również, że w ogóle nie uzyskały dobrego wyniku.

Jak działa kompleks zdrowia prostaty TruNature?

Dr Varro E. Tyler, nieżyjący już farmakognozista z Purdue University, przedstawił metodę pracy tego produktu, a także specjalny sposób walki z palmy sabałowej w walce z problemami układu moczowego. Za przerost prostaty odpowiada męski hormon zwany androgenami, ale wyciąg i inne składniki odżywcze TruNature Prostate Health Complex przeciwdziałają działaniu androgenów. Saw Palmetto zawiera enzym 5-alfa-reduktazę, który hamuje wzrost tkanki prostaty. Stwierdzono również, że regularne przyjmowanie miękkich żeli zwiększa aktywność przeciwzapalną.

W innych pracach badawczych wykazano zmiany estrogenu po zastosowaniu suplementu podawanego przez ten produkt, aw badaniu na ludziach odnotowano 80-procentowy sukces. Stosunek biochemiczny do zdrowia jest utrzymywany przez różne enzymy składników.

Składniki kompleksu TruNature Prostate Health Complex - czy są bezpieczne i skuteczne?

Olej z pestek dyni

 • Minimalizuje rozmiar przerostu prostaty i pomaga w zwalczaniu łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (BPH), utrzymując w ten sposób zdrowie gruczołu krokowego.

Saw Palmetto

 • Pomaga w promowaniu naturalnej produkcji testosteronu i zwalczaniu BPH. Przeciwdziała również zaburzeniom układu moczowego, dzięki czemu użytkownicy mają zdrową prostatę.

Żelatyna

 • Aminokwas pochodzący z kolagenu. Pomaga w redukcji tłuszczu i kontrolowaniu poziomu cukru we krwi. Poprawia również zdrowie skóry.

Cynk

 • Pomaga w zapobieganiu wzrostowi guza gruczołu krokowego.

Olej szafranowy

 • Ma zasadnicze znaczenie w redukcji wagi, poprawie zdrowia układu krążenia i zwalczaniu stanów zapalnych w organizmie

Drożdże selenowe

 • Pomaga w zwalczaniu wolnych rodników, które uszkadzają komórki i powodują choroby.

Inne składniki zawarte w tym suplemencie obejmują; Olejek karmelowy, woda oczyszczona, gliceryna, żółty wosk pszczeli, lecytyna i dwutlenek tytanu.

Jakie są zalety kompleksu zdrowia prostaty TruNature?

 • Przeciwdziała przewlekłemu zapaleniu oskrzeli, migrenie i bólom głowy
 • Może ponownie odczuwać ból podczas oddawania moczu
 • Zawiera tylko naturalne składniki
 • Może kontrolować poziom cukru we krwi
 • Może zwiększyć sprawność seksualną

Jakie są wady TruNature Prostate Health Complex?

 • Jest zamawiany tylko online
 • Powinien być używany tylko przez osoby dorosłe powyżej 18 roku życia

Jak używać?

Pacjent powinien przyjąć suplement przepisany przez lekarza specjalistę i skonsultować się z nim, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z lekami. Ale ponieważ nie ma na celu leczenia raka prostaty, konsultanta należy zrobić przed rozpoczęciem przyjmowania i nie można regularnie chodzić do lekarza w celu zmiany recepty.

Został przepisany na codzienne przyjmowanie jednego miękkiego żelu jako uzupełnienie diety do posiłku dla dorosłych.

Czy są jakieś skutki uboczne?

Nie ma znaczących skutków ubocznych produktu TruNature Prostate Health Complex. Jest zgłaszano pewne problemy związane ze sprawnością seksualną tylko. Kiedy dawki nie są wykonywane w regularny sposób, niektóre problemy ze skórą i wysypką może powstać.

alternatywy

Przegląd kompleksu zdrowia prostaty TruNature - ostateczny werdykt

TrueNature Prostate Health Complex to suplement stworzony w celu przeciwdziałania zaburzeniom prostaty u mężczyzn. W miarę starzenia się mężczyźni cierpią na problemy z prostatą, takie jak BPH. Ten produkt zawiera naturalne składniki, które według producenta są bezpieczne i skuteczne w użyciu. Niektóre z deklarowanych świadczeń, które są przyznawane przez ten dodatek: zminimalizowany obrzęk gruczołów krokowych, kontrolowany poziom cukru we krwi i zwiększona sprawność seksualna. Dodatek ten powinien jednak być stosowany tylko przez osoby dorosłe powyżej 18 roku życia.

Chociaż produkt może być dla Ciebie dobry, radzimy sprawdzić inne podobne produkty dostępne na rynku i podjąć mądrą decyzję, porównując jego jakość, skuteczność i cenę. To porównanie pomoże Ci wybrać najlepszy produkt na rynku.

Zdrowie prostaty ma dziś ogromne znaczenie dla mężczyzn. Środki zapobiegawcze mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty i poprawić ogólny stan i funkcjonowanie prostaty. Wysokiej jakości suplement na prostatę może zmniejszyć prostatę, zminimalizować częste oddawanie moczu, promować funkcje seksualne i zawierać wysokiej jakości składniki.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów prostaty dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące wsparcia prostaty
Prostate Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Prostate Plus
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Wsparcie prostaty VigRx
#2
Wsparcie prostaty VigRx
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Prostacet
#3
Prostacet
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *

0
Recenzje klientów dotyczące zdrowia prostaty TruNature ...

Przegląd kompleksu zdrowia prostaty TruNature: czy to jest bezpieczne?

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję TruNature Zdrowie prostaty ... - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.