Recenzje UroLift - Przeczytaj prawdę o leczeniu systemem UroLift

System UroLift to rewolucyjne, małoinwazyjne leczenie łagodnego przerostu prostaty (BPH) lub przerostu prostaty.
Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Co to jest UroLift?

UroLift to system do leczenia problemów wynikających z przerostu prostaty, takich jak trudności z oddawaniem moczu. Zamiast przyjmować leki, system obejmuje minimalnie inwazyjną procedurę chirurgiczną.

UroLift
UroLift

Operacja polega na wprowadzeniu do cewki moczowej małego urządzenia. Zadaniem urządzenia jest odblokowanie cewki moczowej, którą przerost prostaty częściowo zamknął.

Kto jest producentem UroLift?

System UroLift jest produkowany przez firmę NeoTract, Inc. z siedzibą w Pleasanton w Kalifornii. Powstały w 2004 roku. Organizacja zajmuje się produkcją sprzętu i urządzeń medycznych, w szczególności dla urologów.

Sprzedają urządzenia, które mogą leczyć dolegliwości ze strony dróg moczowych. Obsługują tylko klientów w Stanach Zjednoczonych.

Jak działa UroLift?

Dla niektórych mężczyzn powiększenie prostaty oznacza, że ​​blokuje cewkę moczową i powoduje problemy z oddawaniem moczu. Urządzenie UroLift jest wprowadzane przez penisa mężczyzny przez cewkę moczową. Jest przepychany, aż dotrze do prostaty, trzymając szerszy otwór, aby mocz mógł łatwo przejść.

Kolejnym krokiem zabiegu jest wprowadzenie drobnych implantów, które trwale odepchną powiększoną tkankę i utrzymają szerszy otwór. W tym momencie główne urządzenie jest usuwane, miejmy nadzieję, że otwór jest odblokowany i otwarty.

Kilka studia zostały już przeprowadzone w celu określenia bezpieczeństwa i skuteczności tego systemu i okazało się, że jest on zarówno bezpieczny, jak i skuteczny.

Składniki UroLift - czy są bezpieczne i skuteczne?

Nie ma żadnych składników. Jedynym elementem biorącym udział w tym procesie jest małe urządzenie, które urolog wkłada do cewki moczowej, aby spróbować odblokować prostatę.

Jakie są zalety UroLift?

 • Nie wymaga przyjmowania żadnych leków, tabletek, suplementów itp.
 • Zabieg jest mało inwazyjny.
 • Główne urządzenie nie pozostaje wewnątrz pacjenta.
 • Odzyskiwanie jest szybkie, a wyniki mają być znaczące.

Jakie są wady UroLift?

 • Obejmuje zabieg chirurgiczny, chociaż niewielki.
 • Istnieją pewne możliwe działania niepożądane, w tym ból lub pieczenie podczas oddawania moczu, krew w moczu, ból miednicy, pilna potrzeba oddania moczu i / lub niemożność kontrolowania parcia.
 • To wymaga więcej czasu i wysiłku niż zwykłe wzięcie pigułki.

UroLift - często zadawane pytania

P: Jak należy przyjmować UroLift?

A: UroLift nie jest suplementem ani produktem, który bierzesz, to niewielki zabieg chirurgiczny mający na celu przyniesienie ulgi mężczyznom mającym problemy z prostatą. To małe urządzenie, które wkłada się do powiększonej cewki moczowej, aby dostać się do prostaty. Ma odepchnąć prostatę z drogi i powiększyć otwór. Następnie urządzenie jest usuwane, a otwór powinien pozostać szerszy.

P: Ile kosztuje UroLift?

A: Brak ceny dla UroLift. Firma pisze, że jest zaangażowana w „współpracę z pracownikami służby zdrowia i pacjentami w celu poruszania się po procesie ubezpieczenia”. Zasadniczo robią wszystko, co w ich mocy, aby znaleźć sposób, aby ludzie mogli objąć tę procedurę jakimś rodzajem ubezpieczenia.

P: Jakie są zasady zwrotów firmy UroLift?

A: Producent ma 90-dniową politykę zwrotu. Jeśli zdecydujesz, że nie chcesz tego produktu, skontaktuj się z firmą i poinformuj ją w ciągu 90 dni od pierwotnej daty zakupu. Musisz również odesłać produkt w określonym czasie. Musi być nieużywany i nadal w oryginalnym opakowaniu.

P: Czy UroLift oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Nie, bezpłatna wersja próbna nie jest dostępna dla tego typu produktu. Jest to mały zabieg chirurgiczny wykonywany przez lekarza, więc decyzję o wykonaniu tego trzeba podjąć samodzielnie i opłacić ubezpieczeniem.

P: Czy moja prostata może być za duża dla UroLift?

A: W rozmowie z dr. Danielem Rukstalisem Zdrowie Harvard: Jest zatwierdzony przez FDA dla mężczyzn 45 i starszych z prostatą o wielkości do 80 gramów (normalna prostata u mężczyzny waha się od 7 do 11 gramów). Ale moim zdaniem UroLift działa najlepiej w prostatach o wadze od 25 do 60 gramów. Około jedna trzecia mężczyzn z BPH ma również tak zwany „środkowy płat”, czyli fragment tkanki prostaty wystającej w górę do pęcherza. Właśnie zakończyliśmy badanie kliniczne pokazujące, że UroLift działa dobrze również dla tych mężczyzn. Na podstawie tego badania FDA zatwierdził UroLift dla mężczyzn ze środkowymi płatami na początku 2018 r. Potencjalnych kandydatów zazwyczaj oceniamy za pomocą USG miednicy, które dostarcza wielu informacji na temat stanu zdrowia pęcherza oraz wielkości i kształtu prostata.

P: Miałem wszczepione nasiona (116) 20 lat temu na raka prostaty. Czy mogę wszczepić urządzenie Urolift?

A: Zabieg Urolift nie leczy raka prostaty, może pomóc w objawach niedrożności dróg moczowych spowodowanej rakiem prostaty. Radzimy skonsultować się z lekarzem w celu ustalenia, które leczenie jest dla Ciebie odpowiednie.

P: Miałem raka prostaty 3 lata temu, prostata została usunięta. Mam trudności z kontrolowaniem przepływu moczu. Czy Urolift to potraktuje?

A: System UroLift to nieinwazyjny sposób leczenia BPH. Pomaga zmniejszyć obrzęk prostaty, który hamuje odpływ moczu z cewki moczowej. Podczas zabiegu, który trwa mniej niż godzinę, pacjent otrzymuje łagodną sedację.

P: Jaki wpływ ma Urolift na erekcje i wytrysk?

A: Zabieg Urolift daje podobne wyniki do tradycyjnego leczenia operacyjnego przerostu prostaty, w którym do resekcji prostaty używa się elektronicznego noża. Nie ma to wpływu na erekcję i wytrysk, a pacjenci mogą szybko powrócić do normalnej aktywności.

P: Jak długo utrzymują się efekty uboczne Urolift, jeśli je wystąpią? Czy ostatecznie się wyjaśniają?

A: Najczęstsze działania niepożądane są łagodne do umiarkowanych i obejmują ból lub pieczenie podczas oddawania moczu, krew w moczu, ból miednicy, pilną potrzebę oddania moczu i / lub niemożność opanowania parcia. Większość objawów ustępuje w ciągu dwóch do czterech tygodni po zabiegu.

Recenzja UroLift - podsumowanie

System UroLift to wyjątkowe podejście do leczenia Powiększenie gruczołu krokowego. Zamiast po prostu kolejnej pigułki lub suplementu, jest to małe urządzenie, które jest faktycznie wprowadzane do prostaty przez chirurga, aby poszerzyć otwór.

System ten odniósł znaczny sukces w ciągu ostatnich kilku lat, odkąd pojawił się. Pacjenci są w większości bardzo zadowoleni z wyników i odczuwają minimalne skutki uboczne zabiegu. Przeprowadzono badania oceniające system UroLift. Badania uznał ten system za bezpieczny i skuteczny.

To nie jest system, który można założyć samodzielnie lub zastosować bez interwencji urologa. Dostęp do tego urządzenia można uzyskać wyłącznie po wizycie u urologa i po zaleceniu.

Zdrowie prostaty ma dziś ogromne znaczenie dla mężczyzn. Środki zapobiegawcze mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty i poprawić ogólny stan i funkcjonowanie prostaty. Wysokiej jakości suplement na prostatę może zmniejszyć prostatę, zminimalizować częste oddawanie moczu, promować funkcje seksualne i zawierać wysokiej jakości składniki.

Poniżej znajdziesz, naszym zdaniem, jedne z najbardziej skutecznych suplementów prostaty dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory dotyczące wsparcia prostaty
Prostate Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Prostate Plus
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Wsparcie prostaty VigRx
#2
Wsparcie prostaty VigRx
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *
Prostacet
#3
Prostacet
Utrzymanie zdrowia prostaty *
Wyniki długoterminowe *
Szybkość wyników *
Bezpieczeństwo produktu *
Wyniki długoterminowe *

5
Recenzje klientów dotyczące UroLift

Recenzje UroLift - Przeczytaj prawdę o leczeniu systemem UroLift

Średnia ocena klientów

2.4
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Peter W.
  Szczera recenzja Urolift
  W grudniu 2019 roku wykonałem zabieg Urolift. Miałem bardzo długi i bolesny powrót do zdrowia po 4 miesiącach z problemami, w tym nawracającymi ZUM i ciągłym bólem miednicy, na który lekarze nie mają wytłumaczenia! Po 9 miesiącach nadal odczuwam ciągłe bóle miednicy i nawracające infekcje! W kwietniu wykonałem również tomografię komputerową, która potwierdziła, że ​​operacja została wykonana prawidłowo, a zszywki są na miejscu! Czy to możliwe, że mój układ odpornościowy odrzuca ciała obce (metalowe klamry) w mojej prostacie, które powodują ból miednicy i nawracające ZUM? Proszę, pomóż mi znaleźć ulgę, ponieważ moja sytuacja jest bardzo bolesna i niewygodna! Dziękuję, Peter W.
 2. Tim
  Procedura zmieniająca życie
  27 maja 2020 roku wykonałem zabieg Urolift. To zmieniło życie. Wstawałem 4 do 5 razy w nocy, żeby sobie ulżyć. Teraz po 3 miesiącach od UROlift wstaję raz, czasami dwa razy. Przeprowadziłam procedurę w Silverdale Wash u dr Marca Mitchella. Ten lekarz jest wyjątkowy z mojego punktu widzenia oraz sposobu i czasu wykonania zabiegu. Tak, trochę niewygodne i przez około 7 dni później, ale prawdziwy ból, NIE. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o doktorze Mitchellu i jego asystencie Shawnie. Mam 74 lata i tak, mam bardzo dużą prostatę (bez raka), więc była to idealna procedura. WIĘC, po prostu zrób to. Jeśli mieszkasz po zachodniej stronie Puget Sound, zadzwoń do Dr. Mitchella i Dr. Clinic i załatw sprawę. Pozdrawiam Tim
 3. Mitchel Wess
  Urolift X2 ... całkowita awaria
  Mój pierwszy zabieg UroLift wykonałem w znieczuleniu ogólnym ~ 4 lata temu. W ciągu 4 godzin miał skurcz pęcherza, który był bardziej bolesny i zakończył się na SOR z kolejnym cewnikiem Foleya przez cztery dni. Założono tylko jeden klips, a kiedy chirurg zapytał, odpowiedział, że zwykle działa. BARDZO MAŁE, JEŚLI JAKIEKOLWIEK ULGI. Procedura numer dwa zajęła mi 18 miesięcy. Znowu znieczulenie ogólne (byłem późno po sześćdziesiątce i byłem w dobrym zdrowiu) z założonym drugim klipsem. ZNOWU BARDZO MAŁA ULGA. Tak więc, trzy lata później, po latach słabego oddawania moczu i dwóch nieudanych UroLift, ugryzłem kulę i wybrałem TURP. Teraz nowy chirurg i znowu w znieczuleniu ogólnym, z jednym noclegiem w szpitalu po operacji, absolutnie BEZ BÓLU, cewnikiem Foleya przez cztery dni, oddaję mocz jak 60-latek! Absolutnie niesamowity wynik! Nie trzeba dodawać, że zdecydowanie polecam procedurę TURP zamiast procedury UroLift. Chociaż powrót do zdrowia był bardziej inwazyjny, przebiegał bez bólu i był bardzo krótki. Więc dla każdego, kto rozważa UroLift, PROSZĘ omówić procedurę TURP ze swoim urologiem. Z doświadczonym chirurgiem i biorąc pod uwagę moją historię, prawdopodobnie będziesz o wiele szczęśliwszy!
 4. Michael Kriegstein
  Urolift nie działał
  Zabieg Urolift wykonałem w listopadzie 2019, ABSOLUTNIE NIE, nie powiedziałem żadnej poprawy. Jestem, jak możesz sobie wyobrazić, BARDZO ROZCZAROWANY. Dodatkowo, aby dodać zniewagę do obrażeń, miałem cewnik przez 4 dni.
 5. Reginald Cox
  Zabieg Urolift na prostatę
  Moim głównym zmartwieniem jest możliwość kontrolowania oddawania moczu. Mam zaplanowany zabieg Urolift w poniedziałek 7. Na razie daję 27 gwiazdki, później udostępnię pełne recenzje tego produktu.

Rozpocznij recenzję UroLift - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.