Zaktualizowano: 2019, lipiec 17

Jak supergwiazda WWE Milena Roucka aka Rosa Mendes żyje życiem mamy?

Jak supergwiazda WWE Milena Roucka aka Rosa Mendes żyje życiem mamy?

Pamiętam pierwszy moment, kiedy zaszłam w ciążę. Ogarnęło mnie uczucie szczęścia i zdenerwowania. Jestem szczęśliwy, bo poznałam mężczyznę swoich marzeń i mam jego dziecko, a nerwowość związana z karierą.

Nigdy w historii nie było nowej mamy w WWE. Pracowałem w tej branży od 10 lat i nigdy nie widziałem, żeby coś takiego się wydarzyło, w przeszłości ani obecnie. Miałem zamiar przejść do historii.

Podczas mojej kariery w WWE żyłem gotowanymi na parze warzywami, sałatkami, grillowanym kurczakiem, rybą i stekami.

Bardzo rzadko jadłem oszukańczy posiłek lub jadłem węglowodany. Ćwiczyłem 6 dni w tygodniu, a moja sylwetka była dla mnie wszystkim.

W czasie ciąży dużo czytałam o tym, jakie pokarmy zachęcają rozwój mózgu płodu, kości i wszystko, o czym możesz pomyśleć, aby przynieść korzyści mojemu rosnącemu dziecku.

Jadłam jajecznice zmieszane z awokado, jadłam węglowodany, przestałam pić dietetyczną colę, kawę i wszystko, co mogłoby zaszkodzić mojemu dziecku.

Mileena z dzieckiem

Mijały miesiące i miałam bardzo dobrą, wygodną ciążę i byłam na bardzo bezpiecznym schemacie ćwiczeń. W 32. tygodniu zacząłem łaknąć wyjątkowo niezdrowego jedzenia. Frytki, cheeseburgery, pizza i tyle steków, że nie powstrzymałem się.

Trzymałem się z daleka od szkodliwych pokarmów i płynów, ale jeśli chodzi o żywność, która była bezpieczna i bogata w tłuszcz, słuchałem swojego ciała. W tym czasie moja droga skrzyżowała się z trenerem żywieniowym Courtney Daylong. Rozmawialiśmy krótko o naszych karierach, wymienialiśmy się numerami i okresowo pisaliśmy SMS-y.

Urodziłam moją piękną córeczkę 13 lutego 2016 roku. W chwili, gdy położyli ją na mojej piersi, a ona spojrzała na mnie swoimi wielkimi brązowymi oczami, nigdy w życiu nie byłam tak szczęśliwa. W tym momencie wszystko się zmieniło.

Życie już nie dotyczyło mnie. Chodziło o nią i chętnie dokonałam tej zmiany i doskonale dostosowałam się do macierzyństwa. Tak perfekcyjnie, że całkowicie zaniedbałem swoje ciało i to, co w nie włożyłem. Nie zmieniłem moich okropnych nawyków żywieniowych i w tym momencie „słuchanie swojego ciała” nie było już wymówką.

20 czerwca 2016 r. Odebrałem telefon od jednego z pracowników medycznych WWE z pytaniem, jak się czuję i czy jestem gotów wrócić. Musiało minąć co najmniej 30 sekund, zanim wypowiedziałem słowo „tak”.

Nie byłam gotowa, czułam się komfortowo i miałam nadwagę z moim pięknym zawiniątkiem radości w moim gnieździe z miłością mojego życia, Bobbym Schubenskim, który mówił mi, że jestem piękna każdego dnia.

Nadal czułam się piękna, ale nie byłam w stanie założyć spandexu i zejść po tej rampie z pewnością siebie. Wróciłem do jedzenia kurczaka z grilla i warzyw na parze i byłem nieszczęśliwy.

Możesz także przeczytać - Lekcje macierzyństwa poprzez jogę

Tak bardzo brakowało mi smaków i tłuszczu. Pomyślałem o Courtney i zastanawiałem się, czy ma jakieś przepisy, które byłyby zdrowe i zaspokoiłyby moje kubki smakowe. Zaprosiła moją rodzinę na obiad i ugotowała to pyszne smażone warzywa, mogłem posmakować kokosa, słodyczy, cytrusów i odrobiny soli. To było absolutnie niesamowite.

Dała mi więcej przepisów, którymi się bawiłem, ponieważ bardziej lubię pikantne potrawy i byłem w szoku, że wszystko było pyszne. Funty zaczęły szybko spadać, poziom energii wzrósł i poczułem szczęście, ponieważ czułem się tak dobrze i zacząłem czuć się dobrze ze sobą.

Courtney i ja spotkaliśmy się i zgodziliśmy się, że kobiety na całym świecie muszą znać te przepisy i wiedzieć, że nie muszą poświęcać swoich kubków smakowych, aby jeść zdrowo i czuć się pewnie.

Milena Roucka

Czytaj Więcej: Przyszła mama? Składniki przeciwzmarszczkowe, których należy unikać podczas ciąży

13 lutego 2017 ogłosiłem odejście na emeryturę z WWE i teraz jestem w jeszcze lepszej formie niż wtedy, gdy zaczynałam w WWE, i nie jest dobrze czuć się w spandexie, to być szczęśliwszą, energiczną mamą i narzeczony.

Ma być wzorem do naśladowania dla mojej córki i matek. Courtney i ja chcemy pomóc ludziom żyć lepiej i zdrowiej oraz być najlepszą wersją siebie.

Kredyty obrazowe
Wyróżniony obraz: dostarczony przez autora
Obrazy w poście: dostarczone przez autora
Autor
Facebook Instagram

Milena Roucka

Milena Roucka, wcześniej znana jako Rosa Mendes w WWE i w popularnym reality TV

Podobne posty

Pokaż wszystkie