Zaktualizowano: 2020, 1 czerwca

9 sekretnych domowych sposobów na zwiotczenie skóry, które działają

Luźna skóra może być frustrująca i może wpływać na poczucie własnej wartości. Znaleźliśmy dziewięć najlepszych domowych środków, które doskonale nadają się do napinania skóry.
9 sekretnych domowych sposobów na zwiotczenie skóry, które działają
Domowe sposoby na zwiotczenie skóry: Najlepsze naturalne sposoby na ujędrnienie zwiotczałej skóry. (Źródło zdjęcia: Shutterstock)

Szukasz sposobu na to, co zostało po Twoim ciąża czy po pozbyciu się całej tej dodatkowej masy ciała?

Czy wiesz, że przychodzenie jest naturalne i przychodzi wraz z wiekiem?

Co powoduje zwiotczenie skóry?

Ale nie obwiniajmy za wszystkich starzenia się - są inne Czynniki zwiotczenie skóry, które również powoduje zwiotczenie skóry - np. palenie papierosów, regularne spożywanie alkoholu, zła dieta, odwodnienie i jak wspomniano wcześniej, ciąża i otyłość. To jedne z najczęstszych przyczyn zwiotczenia skóry.

Wiotkość skóry pojawia się w wyniku utraty elastyczności skóry, która choć jest normalną częścią procesu starzenia, może powodować brak pewności siebie.

Jakiego domowego środka mogę użyć, aby napiąć luźną skórę?

Istnieje wiele planów leczenia i kremy przeciwstarzeniowe które skutecznie usuwają zwiotczałą skórę, ale nie wszyscy są gotowi na zabiegi medyczne, a zamiast tego są zainteresowani badaniem i wypróbowywaniem różnych domowych środków.

Cóż, mamy dobrą wiadomość!

Po dokładnych badaniach zdecydowaliśmy się wykonać za Ciebie pracę i zaoszczędzić trochę czasu, dzieląc się 9 sekretnymi lekarstwami na zwiotczenie skóry, które działają!

Dowiedz się, jak wzmocnić luźną skórę za pomocą tych 9 skutecznych domowych środków zaradczych

Jak wspomnieliśmy wcześniej, nie wszyscy są zadowoleni, gdy słyszą, że aby pozbyć się zwiotczałej skóry, ich stan wymaga trudnych procedur medycznych i tygodni na powrót do zdrowia.

Dlatego istnieje długa lista domowych środków, z których możesz skorzystać, zanim zdecydujesz się na zabiegi medyczne, które mają pomóc ci usunąć tę dodatkową, obwisłą skórę.

Postanowiliśmy skrócić listę i podzielić się z Wami tym, co naszym zdaniem wydaje się 9 sekretnymi lekarstwami na obwisłą skórę, które faktycznie działają!

Przejrzyjmy listę!

1. Aloes - Aloe Vera po raz kolejny zasłużyła na swoje miejsce jako jeden z najlepszych naturalnych środków na skórę. Obecny kwas jabłkowy zawarty w Aloe Vera wspomaga Twoją skórę, poprawiając jej elastyczność i przybliżając Cię do jędrnej skóry bez dodatkowej, obwisłej skóry.

Jak Aplikować

 • Nałóż Aloe Vera na miejsca, w których występuje luźna skóra i delikatnie ją wmasuj.
 • Pozostaw Aloe Vera na skórę przez co najmniej 30 minut, a następnie umyj miejsce ciepłą wodą.
 • Stosuj tę metodę przynajmniej raz w tygodniu, aby szybko zauważyć widoczne rezultaty!

2. Białka jaj - Obecny w białkach odżywiający skórę składnik hydrolipidowy pomaga w liftingu luźnej skóry, dzięki czemu białka są uważane za wysoce skuteczny naturalny środek na zwiotczenie skóry.

Jak Aplikować

 • W przypadku tej metody musisz ubić dwa białka jaj, które później zastosujesz na dotkniętym obszarze.
 • Po nałożeniu pozostaw na co najmniej 30 minut, a następnie zmyj miejsce ciepłą wodą.
 • Zastosuj tę metodę co najmniej dwa razy w tygodniu, aby uzyskać zauważalne rezultaty.

3. cytryna - Teraźniejszość Witamina C zawarta w cytrynie zwiększa produkcję kolagenu, co pomoże skórze odzyskać elastyczność.

Jak Aplikować

 • Używając soku z cytryny, masuj dotknięte obszary przez co najmniej 10 minut, a następnie spłucz.
 • Powtarzaj tę metodę dwa lub trzy razy dziennie.
cytryna

4. Oliwa z oliwek - Oliwa z oliwek zawiera witaminy A i E, które również działają przeciwstarzeniowo przeciwutleniacze który zapewni jędrną i nawilżoną skórę.

Jak Aplikować

 • Aby zastosować tę metodę, rozgrzej trochę oliwy z oliwek, którą później nałożysz na dotknięty obszar, jednocześnie delikatnie masując przez co najmniej 15 minut.
 • Zaleca się stosowanie tej metody przynajmniej raz dziennie.

5. Połączenie, w tym awokado i ogórek - To połączenie nie tylko pomoże Ci pozbyć się obwisłej skóry, ale również zwęzi pory i złuszcza naskórek, zapewniając jednocześnie potrzebne nawilżenie.

Jak Aplikować

 • Zastosuj tę kombinację na dotkniętym obszarze i pozostaw na skórze przez co najmniej 30 minut po spłukaniu ciepłą wodą.

6. Połączenie zawierające jogurt i miód - To kolejna świetna kombinacja, której możesz użyć! Takie połączenie zapewni skórze wszystkie potrzebne składniki odżywcze i nawilżenie.

Jak Aplikować

 • Zastosuj tę kombinację na dotkniętym obszarze, delikatnie masując przez co najmniej 30 minut, a następnie spłucz ciepłą wodą.
 • Powtarzaj tę metodę raz w tygodniu.
Jogurt i miód

7. woda - To jedna z najprostszych metod usuwania obwisłej skóry. Zalecana dawka wody to co najmniej 2 litry dziennie do picia. Woda pomoże komórkom skóry dłużej zachować elastyczność, ponieważ odwodnienie jest jednym z czynników wymienionych jako przyczyny wiotkości skóry.

8. Ćwiczenie - Światło, codzienne ćwiczenia zapewni dobroczynne działanie dla całego organizmu. Ćwiczenia są szczególnie ważne dla Twojej skóry, ponieważ zwiększają przepływ krwi, napinają skórę i zwiększają jej elastyczność.

9. Masaż - Masaż to idealne rozwiązanie do usuwania nadmiernej, obwisłej skóry. Masaż uelastycznia i uelastycznia skórę. Za pomocą olejki eterycznećwiczyć masaż na dotkniętych obszarach co najmniej raz dziennie, aby uzyskać korzystne efekty, których oczekujesz!

Masaż Erotyczny

FAQ - Ludzie też pytają

Jak napiąć obwisłą skórę twarzy?

Aby zmniejszyć drobne zwiotczenie: ćwiczenia, suplementy, zmiana stylu życia i stosowanie miejscowych zabiegów - takich jak kremy, balsamy i serum zawierające takie składniki, jak retinol, mogą poprawić elastyczność okolic oczu i skóry twarzy.

Jak uniknąć zwiotczenia skóry podczas utraty wagi?

Budowanie masy mięśniowej poprzez ćwiczenia z ciężarem może pomóc zmniejszyć wygląd luźnej skóry, zwłaszcza jeśli luźna skóra jest wynikiem utraty wagi.

Jak zapobiegać wiotczeniu skóry podczas odchudzania?

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zapobiec wiotczeniu skóry po utracie wagi.

Ile czasu zajmuje naprężenie skóry po utracie wagi?

Zanim zaczniesz widzieć i zmiany, może zająć co najmniej cztery tygodnie skoordynowanego wysiłku nabieranie mięśni, więc bądź cierpliwy i idź powoli.

Czy można odwrócić obwisłą skórę?

Tak, oczywiście, nie można całkowicie odwrócić oznak starzenia. Możesz iść ścieżką niechirurgiczną i dodać kremy ujędrniające lub ćwiczenia twarzy rutyna pielęgnacyjna. Istnieją również zabiegi kosmetyczne, które zapewniają szybsze rezultaty, takie jak napawanie laserowe lub ultradźwiękowe napinanie skóry.

Wnioski

Nasza skóra, będąc największym organem ciała, zasługuje na całą naszą uwagę. Chociaż wiele czynników naturalnych - np. Starzenie się i ciąża powoduje zwiotczenie skóry, istnieją inne czynniki, o których musimy pamiętać, aby zapobiec wiotczeniu skóry. Dlatego chcieliśmy podzielić się niektórymi sposobami zapobiegania i leczenia zwiotczałej skóry.

Mamy nadzieję, że niektóre z naszych sugestii wykorzystasz w celu wyleczenia obwisłej skóry na swoim ciele, zanim zdecydujesz się na jakiekolwiek procedury medyczne w tym samym celu.

Chociaż wszystkie te metody wydają się skuteczne, musisz być ostrożny i cierpliwy, jeśli chodzi o leczenie obwisłej skóry!

Podobne posty

Pokaż wszystkie