Zaktualizowano: 2020, 30 stycznia

Najwyżej oceniane peelingi do twarzy w 2020 roku

Znajdź tutaj złogi redukujące zmarszczki i słabe minimalizujące peelingi twarzy. Zebraliśmy najlepsze peelingi do twarzy, dzięki którym Twoja skóra będzie jaśniejsza, gładsza i wyrównana.
Każdy wie, jak pięknie wygląda młoda i promienna, zdrowa skóra. Wszyscy chcemy promiennego blasku, który kobiety w filmach wydają się mieć w naturalny sposób, ale może to być tak trudne do osiągnięcia.

Czasami popadamy w skrajności i kupujemy wszystkie produkty kosmetyczne, które obiecują ożywić i odblokować ten „wewnętrzny blask” i dać nam młodszą skórę.

Te produkty prawie nigdy nie działają. Wszystko, co robi, to wyczerpywanie naszych portfeli i pozostawianie w depresji.

Peelingi do twarzy to tak naprawdę peelingi chemiczne wykonywane na twarzy. Peelingi chemiczne, mimo że brzmią bardzo ostro, są dobre dla skóry. Jeśli zrobi to lekarz, możesz potrzebować środka uspokajającego do zabiegu.

Jeśli zdecydujesz się zrobić peeling chemiczny / twarzy w domu, wszystko będzie dobrze bez leków.

Najwyżej oceniane peelingi do twarzy

Dowiedz się, jak wybrać peeling do twarzy, omówmy najlepiej oceniane peelingi do twarzy, które są dostępne w tym roku.

# 1. Maska podbródka

Produkt maski podbródkowej

Maska ChinUp z pewnością sprawi, że spojrzysz dwa razy na produkt, a jeśli wyjdziesz na zewnątrz podczas jej używania, możesz uzyskać dziwny wygląd. Ten produkt jest połączeniem maski, którą nakładasz na twarz i urządzenia, które następnie zakładasz. Ale nie pozwól, aby słowo „ustrojstwo” Cię zniechęciło. To po prostu mój brak słownictwa i nie ma to nic wspólnego ze skutecznością tego produktu.

Maska ChinUp została specjalnie zaprojektowana, aby leczyć objawy starzenia, pomagając pozbyć się podwójnego podbródka. Czyni to poprzez eliminację nadmiaru tłuszczu i skóry. Zawiera całkowicie naturalne produkty i ekstrakty owocowe, a także zapewnia korzyści dla skóry. Maska ChinUp pozostawi skórę gładszą i młodszą. Mówi się również, że zaczyna pracować nad tym podwójnym podbródkiem w ciągu pierwszych 30 minut od jego użycia!

ChinUp Mask również nawilża skórę i zapobiega pękaniu i wysuszaniu. Wzmacnia układ limfatyczny i napina skórę.
Maska ChinUp zawiera dobroczynne produkty naturalne:

Ekstrakty owocowe

 • Ekstrakty z jabłek, winogronamięta, akacja, aloes i owoce cytrusowe poprawiają zdrowie skóry, a liście są bardziej miękkie.

Corum 9235

 • Corum 9235 znakomicie wspomaga utratę tłuszczu na brodzie.

Kwas hialuronowy

Koenzym Q10

 • Nawilża skórę i działa przeciwstarzeniowo.

Witamina E

 • Chroni skórę przed wolnymi rodnikami, aby zachować zdrową cerę.

Po otwarciu opakowania maska ​​ChinUp może wyglądać na skomplikowaną sprawę, ale jest dość prosta w użyciu.

Wykonaj te proste kroki, aby uzyskać mocniejszy podbródek:

 • Zmierz podbródek (zapisz to, możesz zapomnieć o pomiarze)
 • Nałóż maskę (poczujesz lekkie ocieplenie)
 • Zabezpiecz zespół
 • Poczekaj 30 minut
 • Zdejmij i ponownie zmierz podbródek

Aby uzyskać szczegółową recenzję, kliknij tutaj.

Jak działa peeling chemiczny i peeling do twarzy?

Peeling chemiczny to zabieg silniejszy niż zabieg na twarz, który skupia się na brodzie, policzkach i czole. Zasadniczo leczy twarz, stąd nazwa.

Peelingi do twarzy złuszczają, usuwając uszkodzone górne warstwy skóry. Do usunięcia skóry stosuje się roztwór kwasu. To może zabrzmieć przerażająco ze względu na słowo kwas, ale zastosowane kwasy - kwas trichlorooctowy (TCA), alfa-hydroksykwasy (AHA) lub fenol - nie są tym samym rodzajem używanym w filmach o mafii, aby przekonać niewinnych ludzi do wykonania rozkazów mafii!

Peeling twarzy jest wykonywany przez lekarzy i pozostawia skórę gładszą i zdrowszą.

Podczas peelingu twarzy możesz spodziewać się lekkiego mrowienia na całej skórze. Specjaliści wykonujący peeling pomogą Ci poradzić sobie z jakimkolwiek dyskomfortem, wprowadzając odpowiednie korekty.

Po peelingu twarzy powinieneś poprawić kolor, teksturę i koloryt skóry. Twoja skóra poczuje się odmłodzona i nowa.

Po peelingu twarzy powinieneś poczuć się jak członek rodziny królewskiej, te zabiegi były stosowane w starożytnym Egipcie, Rzymie i Grecji. Być może sekretem królowej Kleopatry nie była kąpiel w mleku - to był porządny peeling twarzy!

Jakie są zagrożenia związane ze stosowaniem peelingu do twarzy?

Ryzyko skórki twarzy

Jak wszystko w życiu, peelingi twarzy wiążą się z ryzykiem i korzyściami. Chociaż peelingi chemiczne rzadko powodują bardzo poważne komplikacje, należy wziąć pod uwagę możliwe ryzyko, a także korzyści.

UWAGA: Osoby o bardzo wrażliwej skórze powinny skonsultować się z profesjonalistą przed wykonaniem peelingu twarzy.

Ryzyko z tym związane może obejmować:

 • Zakażenie
 • Wybuchy opryszczki
 • Obrzęk

Jakie są zalety peelingu do twarzy?

Jest wiele problemów z twarzą, które można leczyć za pomocą peelingu twarzy:

Problemy z twarzą, których nie leczy peeling twarzy:

Po peelingu twarzy Twoja skóra będzie chwilowo wrażliwa na słońce. Proszę nosić krem ​​przeciwsłoneczny codziennie, przynajmniej przez miesiąc po peelingu twarzy. Wybierz produkt o `` szerokim spektrum '', co oznacza, że ​​będzie chronić Cię przed promieniami UVA i UVB.

Upewnij się również, że filtr przeciwsłoneczny ma poziom SPF 30 lub wyższy. Nie spędzaj zbyt wiele czasu na słońcu, zwłaszcza w godzinach 10-2. Bądź modny również w kapeluszu z szerokim rondem.

Peeling do twarzy

Jak wybrać najwyżej oceniane peelingi do twarzy?

Istnieje ogromna różnica między peelingami do twarzy w gabinecie i w domu, przy czym peelingi do twarzy w domu są łagodniejsze i tylko penetrują naskórek.

Dostępnych jest wiele różnych produktów do wyboru i może to być przytłaczające.

 • Składniki wysokiej jakości - Weź pod uwagę składniki użyte w produkcie. Zwróć uwagę na wszystko, na co możesz mieć reakcję.
 • Pozytywne recenzje klientów - Wybierz produkt, który ma dobre recenzje i dobrą reputację. Zrób sobie przysługę i znajdź produkt online. Jeśli nie można znaleźć strony internetowej produktu, powinno to zadzwonić dzwonkiem alarmowym. A jeśli produkt tajemniczy co do swoich składników - bądź ostrożny, bądź bardzo, bardzo ostrożny.
 • Koszt - Prawdą jest, że cena nie obiecuje automatycznie jakości, stare powiedzenie „Masz to, za co płacisz” ma w sobie trochę prawdy. Staraj się nie wybierać najtańszej opcji, ale nie myśl też, że musisz kupować najdroższy produkt. Wybierz produkt w rozsądnej cenie, który oferuje doskonałą jakość.

Wnioski

Nasze skóry uwielbiają, gdy o nie dbamy. Nagradza nas lepszym samopoczuciem i wyglądem. Kiedy nasza skóra jest zdrowa, czujemy się zdrowi. Istnieją tysiące produktów, które obiecują wspaniałe rezultaty, ale wybór odpowiedniego produktu może być trudny, a nawet ryzykowny.

Peelingi chemiczne nie bez powodu są popularne.

Wybranie peelingu chemicznego przez lekarza nie musi być jedyną opcją, ponieważ może być kosztowne. Wykonanie peelingu twarzy w domu jest stosunkowo bezpieczne i łatwe, jeśli postępujesz zgodnie z instrukcjami.

Teraz, gdy omówiliśmy najlepsze peelingi do twarzy, które będą dostępne w tym roku, od Ciebie zależy, czy wybierzesz swój ulubiony i ciesz się zdrowszą, młodszą i bardziej miękką skórą.

Kredyty obrazowe
Źródło zdjęcia: shutterstock.com
Inpost Image Credit: shutterstock.com, pinterest.com

Referencje

[1] Hialuronowa morska maseczka nawilżająca modelująca - Dr. Dennis Gross Skincare | Sephora https://www.sephora.com/product/hyaluronic-marine-infusion-modeling-mask-P411360
Autor
Facebook youtube Pinterest Twitter

Paula Simpson

Paula Simpson jest holistyczną ekspertką w dziedzinie zdrowia i urody, która połączyła swoją wiedzę z zakresu biochemii, odżywiania, naturalnego zdrowia i beau

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedaży”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć łącze i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.