Zaktualizowano: 2020, 3 marca

Najwyżej oceniane produkty nawilżające do twarzy roku 2020

Sprawdź nasze najlepsze produkty nawilżające do twarzy z 2020 roku, które ukoją i uspokoją nawet najbardziej wrażliwe rodzaje skóry.
Autor By
Zrecenzowany przez Zespół ekspertów CHD

Wszystko o produktach nawilżających

Nawilżacze to produkty do higieny osobistej sprzedawane głównie w celach leczniczych suchość skóry. Zapotrzebowanie rynku na środki nawilżające jest ogromne, o czym świadczy szeroka gama środków nawilżających, z których mamy do wyboru. Wiele dzisiejszych środków nawilżających ma przesadne roszczenia i obiecuje coś więcej niż tylko utrzymywanie nawilżenia skóry. Niektórzy twierdzą, że redukują zmarszczki, usuwają ciemne plamy, rozjaśniają skórę i nasycają ją składnikami odżywczymi.

Jednak eksperci[1] sceptycznie podchodzą do tych twierdzeń i uważają, że większość środków nawilżających nie robi nic poza nawilżaniem skóry. Z drugiej strony konsumenci nie zgadzają się z tym przekleństwem na swoje ulubione produkty.

Najwyżej oceniane nawilżacze

Najwyżej oceniane środki nawilżające roku 2020

Wybór dobrego kremu nawilżającego do określonych potrzeb skóry i określonego typu skóry może być trudny. Aby ci trochę ułatwić, oto nasze najwyżej oceniane środki nawilżające roku 2020, z których możesz wybierać.

#1 SkinCeuticlas Nawilżający żel B5

SkinCeuticlas

Produkt jest dostępny w szklanych butelkach z zakraplaczem, co jest nieco nietypowe dla kremu nawilżającego, ale mimo to wygodne ze względu na konsystencję tego produktu.

Ten żel nawilżający zawiera rozpuszczalną w wodzie witaminę B5, której działanie zostało udowodnione naukowo, regulując działanie bariery ochronnej skóry, a także zmiękczając ją[3].

Kolejnym rewolucyjnym składnikiem tego produktu jest kwas hialuronowy, który jest silnym środkiem nawilżającym, który może zmniejszyć * widoczność zmarszczek.

Oto kilka zalet tego produktu.

  • Stosowanie tego produktu tworzy nawilżoną warstwę skóry, która nadaje skórze gładkość i delikatność.
  • Oficjalna strona internetowa tego produktu opublikowała szczegółowe informacje dotyczące tego produktu.
  • Klient może zażądać zwrotu pieniędzy, jeśli jest niezadowolony z wyników.
  • Większość opinii klientów jest pozytywnych, co świadczy o tym, że produkt ten ma większe szanse na spełnienie obietnic.

Jednak istnieją potencjalne skutki uboczne, które są związane z tym produktem. Stosowanie tego produktu może powodować wysypkę, niejednolity wygląd i owłosiony wygląd. Ten produkt można łatwo kupić w wielu różnych miejscach w Stanach Zjednoczonych.

Przeczytaj więcej o SkinCeuticlas Hydrating B5 Gel, klikając tutaj.

#2 Vanicream

Vanicream

Niedrogi krem ​​polecany przez dermatologów - czego więcej można chcieć od kremu nawilżającego. Cena online wynosi zaledwie 11.58 USD za jeden dozownik z pompką (1 funt).
Vanicream nie zatyka porów, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla osób ze skłonnością do trądziku. Niektóre oświadczenia producenta tego produktu są następujące:

  • Łagodzi oparzenia słoneczne
  • Łagodzi zaczerwienioną, podrażniającą i popękaną skórę
  • Pomaga osobom cierpiącym na świąd zimowy, egzemę i rybią łuskę

Nawilżacz jest również odpowiedni dla wrażliwych typów skóry, ponieważ zawiera tylko podstawowe i niedrażniące składniki, które zapewniają skórze nawilżenie.

Oświadczenia producenta robią wrażenie, ale pytanie brzmi, czy roszczenia przez niego składane są ważne, czy nie. Patrząc na jego wyniki i nagrody, wydaje się, że są one ważne.

Ten krem ​​nawilżający zdobył dwie prestiżowe nagrody od dwóch różnych organizacji. Oto lista nagród:

  • Pieczęć akceptacji od National Eczema Association (5 gwiazdek)
  • Pieczęć Skin Trust Society zatwierdzona przez dermatologów

Pomimo nagród i roszczeń producenta, istnieją pewne negatywne strony tego kremu nawilżającego. Produkt nie został dokładnie przetestowany. I jest kilka negatywnych recenzji od klientów, twierdzących, że efekty nie są długotrwałe.

Przeczytaj więcej o Vanicream, klikając tutaj.

Dlaczego potrzebujesz środków nawilżających?

Według American Academy of Dermatology (AAD) potrzebujesz przede wszystkim środków nawilżających, aby złagodzić suchą skórę[2]. Zimna pogoda, ogrzewanie w pomieszczeniu i oczyszczanie skóry mogą wysuszać skórę, powodując jej swędzenie, łuszczenie, a nawet pękanie. Oczyszczanie skóry usuwa część naturalnych olejków, które chronią ją przed wysuszeniem. Nałożenie kremu nawilżającego natychmiast po umyciu lub prysznicu pomaga zatrzymać część wilgoci i zapobiega wysuszaniu i łuszczeniu się. Niektórzy ludzie mają bardziej suchą skórę niż inni, ale większość ludzi przynajmniej od czasu do czasu potrzebuje środków nawilżających, aby leczyć suchość skóry. Niektóre środki nawilżające zawierają składniki, które odżywiają skórę, inne zapewniają ochronę przed słońcem, ale wielu twierdzi, że robi jedno i drugie.

Wybierz środki nawilżające zgodnie z typem skóry

Pierwszym środkiem nawilżającym w historii była galaretka z wazeliny lub wazelina. Chociaż wazelina jest wystarczająco dobrym środkiem nawilżającym, pozostawia tłustą pozostałość i może nie działać na wszystkich typ skóry. Dlatego rynek jest nasycony środkami nawilżającymi dla różnych typów skóry i różnych potrzeb. Tłusta skóra wytwarza zbyt dużo tłuszczu i korzysta z kremów nawilżających na bazie żelu. Sucha skóra produkuje zbyt mało sebum i korzysta z cięższych środków nawilżających z bardziej zmiękczającymi i nawilżającymi składnikami. Mieszane typy skóry często używają dwóch różnych środków nawilżających dla swojej skóry, a osoby cierpiące na trądzik korzystają z nawilżaczy zawierających składniki przeciwtrądzikowe.

Typ skóry

Czy dobry krem ​​nawilżający można stosować w leczeniu trądziku?

Trądzik jest najczęstszym problemem skórnym, którego doświadczają ludzie w Stanach Zjednoczonych. Powiedziawszy to, nie powinieneś tak po prostu pozwolić temu być i mieć nadzieję, że wyleczy się sam bez robienia czegokolwiek z tym.

Jeśli zostawisz trądzik bez jego wyleczenia, jest duża szansa, że ​​zauważysz trwałe blizny i ciemne plamy na skórze. Teraz pytanie brzmi, czy dobry krem ​​nawilżający to rozwiązanie na trądzik lub nie.

Zanim odpowiesz na to pytanie, ważne jest, aby dowiedzieć się więcej o trądziku. Istnieje stopień trądziku, przy czym stopień 1 to trądzik łagodny, a stopień 4 to trądzik ciężki.

Ludzie z łagodnymi trądzikposiadanie kilku skaz nie powinno się zbytnio martwić. Produkty zawierające nadtlenek benzoilu lub kwas salicylowy często mogą oczyścić skórę. Jednak poważnego trądziku nie należy leczyć od niechcenia i nie zaleca się kupowania produktów bez recepty.

W przypadku poważnego trądziku należy skonsultować się z dermatologiem.

Wnioski

Nawilżacze są niezbędnym elementem dobrej pielęgnacji skóry. Dobra skóra to zdrowa skóra, a nie ma lepszego sposobu na jej ochronę niż stosowanie delikatnych środków nawilżających zawierających składniki odżywcze i przeciwsłoneczne. Chociaż dermatolodzy często patrzą na dzisiejsze środki nawilżające z dozą sceptycyzmu, prawda jest taka, że ​​wiele dzisiejszych środków nawilżających oferuje inne korzyści niż leczenie suchości skóry. Wymienione tutaj najwyżej oceniane środki nawilżające zawierają unikalne formuły opracowane w celu zaspokojenia określonych potrzeb skóry, takich jak leczenie suchości, zmarszczek, podrażnień i przywracanie młodzieńczego blasku skóry.

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.