Zaktualizowano: 2020, 30 stycznia

Najwyżej oceniane serum z witaminą C w 2020 roku

Znalezienie najlepszego serum z witaminą c nie zawsze jest łatwe. Oto najlepsze serum z witaminą C 2020 roku dla jaśniejszej i bardziej napiętej skóry.
Chociaż wszyscy jesteśmy zaniepokojeni tym, jak wyglądamy i staramy się dbać o dobre samopoczucie naszego zdrowia przez cały czas, najlepiej jak potrafimy, ale może to być bardzo trudne.

Życie przeciętnego człowieka jest dość stresujące we współczesnym świecie, gdzie praca sprawia, że ​​jesteśmy zajęci do późnych godzin nocnych, a wymagania naszych rodzin stają się coraz bardziej intensywne.

Przy tych wszystkich zadaniach praktycznie nie sposób zmieścić się w czasie, aby pójść do salonu kosmetycznego, aby odpowiednio zadbać o naszą skórę.

Szybkie mycie rano i jeszcze raz szybkie mycie tuż przed snem - to właśnie robi wiele osób, aby zadbać o swoją skórę, jeśli w ogóle.

Z tego powodu ważne jest, aby w codziennym życiu wprowadzać pewne kroki, które nie zajmą dużo czasu, ale nadal zapewniają korzyści, które pomogą Ci zachować zdrową i młodziej wyglądającą skórę. Szczególnie skutecznym sposobem na zachowanie zdrowej skóry jest wybór serum z witaminą C.

Wystarczy, że po umyciu twarzy nałożysz serum, co nie zajmie więcej niż minutę, a korzyści bardzo Ci pomogą.

Teraz przyjrzymy się temu co to jest przedwczesne starzenie się i jak serum z witaminą C może pomóc w walce z tymi problemami.

Top Serum z witaminą c

Najwyżej oceniane serum z witaminą C w 2020 roku

Przyjrzeliśmy się przyczynom przedwczesnego starzenia się skóry twarzy, a także korzyściom, jakie można uzyskać stosując serum z witaminą C. Wzięliśmy również pod uwagę kilka ważnych czynników, o których warto wiedzieć i wziąć pod uwagę kupując serum.

Teraz chcielibyśmy przedstawić naszym czytelnikom cztery najlepsze wybory serum z witaminą C, które skutecznie zmniejszają widoczne drobne linie, zmarszczki, worki pod oczamii wiele innych problematycznych problemów, których możesz doświadczać z powodu przedwczesnego starzenia.

#1 SkinCeuticals CE Ferulic

SkinCeuticals CE Ferulic

Naszym drugim wyborem dla bardzo skutecznego serum z witaminą C jest CE Ferulic serum firmy SkinCeuticals. Suplement ten łączy w sobie witaminę C, czyli kwas L-askorbinowy, a także kwas ferulowy i alfa-tokoferol. Produkt ma przede wszystkim pomóc w zapobieganiu widocznym oznakom starzenia w młodym wieku, ale może być również stosowany w celu zmniejszenia widoczności problematycznych objawów związanych z wiekiem, które mogą już występować.

Ten produkt zawiera 15% stężenie kwasu L-askorbinowego, które jest dość silne; dzięki temu nie tylko działa przeciwstarzeniowo, ale także chroni skórę przed stresem oksydacyjnym i pomaga rozjaśnić skórę. Należy pamiętać, że jest to produkt wysokiej jakości i może być kosztowny, ale jest to jedno z najskuteczniejszych serum witaminy C na rynku.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o SkinCeuticals CE Ferulic

#2 Serumtologie C Serum 22

Serumtologie C Serum 22

Trzecią opcją dla tych, których nie stać na SkinCeuticals CE Ferulic lub którzy szukają alternatywy dla naszego najlepszego wyboru, jest Serum C 22, opracowane przez Serumlogie.

To serum jest znacznie tańsze niż wiele innych serum z witaminą C na rynku i zapewnia silną dawkę kwasu askorbinowego, aby zapewnić skuteczną metodę zmniejszania problemów związanych z wiekiem, takich jak drobne linie i zmarszczki. Oprócz witaminy C serum to zawiera również metylosulfonylometan, Hamamelis Virginia, kwas ferulowy, organiczne ekstrakty z aloesu i nie tylko.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Serumtologie C Serum 22

# 3 Oz Naturals Vitamin C Serum 20

Ostatnią opcją na naszej liście najlepszych serum z witaminą C jest Oz Naturals Vitamin C Serum 20. Ten produkt jest w 98.1% naturalny, co stanowi znacznie wyższy naturalny procent niż wiele innych produktów obecnie dostępnych na rynku. Produkt objęty jest 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy i nie zawiera glutenu. Oz Naturals Vitamin C Serum 20 jest również bardzo przystępne cenowo i zawiera składniki organiczne; zapewniając w ten sposób skuteczne wyniki. Oprócz wysokiej zawartości witaminy C, inne składniki zawarte w tym serum to ekstrakty z zielonej herbaty, astaksantyna, witamina E, ekstrakty z dzikiej róży i kwas hialuronowy.

Czytaj Dalej - Najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe roku 2020 - recenzja eksperta

Co powoduje przedwczesne zmarszczki i cienkie linie?

Zmarszczki

Zacznijmy od przyjrzenia się, dlaczego u niektórych osób pojawiają się oznaki starzenia w przedwczesnym wieku. Jak już wiadomo, zmarszczki i drobne linie, plamy starcze i wiele innych czynników wpływających na skórę jest powszechne wśród osób starszych. Wraz z wiekiem produkcja włókien kolagenu i elastyny ​​w skórze również zaczyna się stopniowo zmniejszać; prowadząc do skóra, która wygląda na obwisłą.

Niestety, problemy skórne dotykają nie tylko osoby starsze, ponieważ dość duża liczba osób cierpi na te problemy w wieku uważanym za przedwczesny.

Aby naprawdę zrozumieć przedwczesne starzenie się i wiedzieć, dlaczego doświadczasz tych problematycznych objawów, ważne jest, aby zacząć od zrozumienia, co powoduje powstawanie zmarszczek i drobnych linii w wieku, który nie jest wystarczająco stary, aby te rysy twarzy można było uznać za naturalne.

Kiedy zrozumiesz, dlaczego możesz doświadczać przedwczesnych oznak starzenia, możesz być w stanie lepiej zapobiegać dalszym objawom. Zrozumienie, jakie czynniki ryzyka powodują przedwczesne starzenie się skóry, pomaga również przede wszystkim zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się.

Według American Fitness Professionals & Associates[1]niektóre z najważniejszych czynników, które odgrywają rolę w powstawaniu zmarszczek i innych objawów związanych z wiekiem, obejmują:

 • Napięcia - Napięcia wiąże się z wieloma problemami zdrowotnymi. Podczas gdy ostry stres może nie przyczyniać się w znacznym stopniu do złego stanu zdrowia, cierpienie z powodu przewlekłego stresu, szczególnie w przypadku wysokiego poziomu stresu, może być bardzo szkodliwe dla twojego samopoczucia.

Stres wpływa nie tylko na serce i mózg, ale także powoduje liczne problemy skórne. Zmarszczki są jednym ze szczególnie częstych skutków ubocznych wywoływanych przez stres. Bez odpowiednich technik radzenia sobie ze stresem Twoja skóra może wkrótce zacząć wyglądać na znacznie starszą niż w rzeczywistości.

 • Dieta - oprócz stresu, dieta jest również czynnikiem przyczyniającym się do wielu problemów z całym ciałem. Dieta, która nie zawiera odpowiednich składników odżywczych, powoduje niedożywienie i pozbawia organizm niezbędnych substancji, które zapewniają normalne funkcjonowanie wszystkiego.

Niezdrowa dieta przyczynia się również w znacznym stopniu do przedwczesnych oznak starzenia się skóry, takich jak utrata elastyczności skóry twarzy, a także powstawanie drobnych linii i zmarszczek.

Linie i zmarszczki
 • słońce - Słońce jest często uważane za najbardziej niebezpieczny czynnik dla skóry, chociaż wiadomo, że pomaga organizmowi w syntezie witamina D. Krótkie okresy przebywania na słońcu w taki sposób, że skóra jest chroniona skutecznym balsamem do opalania, są korzystne, ale gdy skóra jest stale wystawiona na słońce bez żadnej ochrony i przez dłuższy czas, na pewno pojawią się zmarszczki i inny wiek problemy z tym związane. Oprócz tych problemów należy zauważyć, że słońce powoduje również raka skóry.
 • Palenie - Kampanie antynikotynowe są nieustannie prowadzone na całym świecie. Świat staje się coraz bardziej świadomy tego, jak złe jest naprawdę palenie dla dobrego samopoczucia ludzkiego ciała, a mimo to miliony ludzi nadal pali. Palenie pozbawia organizm tlenu - w tym skórę. Może to znacznie przyspieszyć proces starzenia się skóry, a także prowadzić do mniejszej produkcji włókien, co wpływa na elastyczność skóry.
 • Alkohol - Wiele publikacji podaje, że alkohol nie jest tak zły, jak niektórzy twierdzą, że jest, a niektóre rodzaje napojów alkoholowych, takie jak czerwone wino, mają liczne korzyści zdrowotne.

Niestety, niektórzy ludzie posuwają się za daleko, pijąc nieodpowiedzialnie. Chociaż alkohol ma pewne korzyści zdrowotne, ciągłe spożywanie napojów alkoholowych może powodować, że skóra wykazuje oznaki przedwczesnego starzenia.

Jakie są korzyści ze stosowania serum do twarzy z witaminą C?

Stosowanie serum do twarzy z witaminą c

Teraz, gdy już wiesz, co może powodować przedwczesne oznaki starzenia na skórze twarzy, powinniśmy przyjrzeć się, co witamina C serum do twarzy może Ci pomóc. Te serum cieszą się coraz większą popularnością, ale ceny, które zwykle są dołączane do takiego serum, są często uważane za zbyt drogie.

Mimo to serum z witaminą C jest bardzo skuteczne - a znajomość korzyści płynących ze stosowania tych serum pomoże Ci określić, czy inwestycja w serum z witaminą C może być dla Ciebie przydatna.

Według Art Naturals[2]Jednym z najbardziej korzystnych czynników działania serum z witaminą C jest fakt, że mogą być one stosowane na każdym typie skóry i przez osoby w każdym wieku. Ponieważ w tych serum nie ma substancji chemicznych, jest mało prawdopodobne, aby powodowały skóra do wysuszenia tak jak w przypadku wielu chemicznych kremów przeciwstarzeniowych.

Oto przegląd najbardziej obiecujących korzyści, których możesz się spodziewać, próbując serum z witaminą C:

 • Witamina C jest silnym przeciwutleniaczem, który może pomóc w poprawie produkcji kolagenu. Kolagen to włókno skóry, które pomaga zachować elastyczność skóry; w ten sposób poprawiając poziom kolagenu w skórze, można znacznie poprawić elastyczność.
 • Ponieważ słońce jest jednym z najbardziej szkodliwych czynników, jeśli chodzi o procesy starzenia, z przyjemnością dowiesz się, że serum z witaminą C pomaga również chronić Twoją skórę przed szkodliwym działaniem, jakie wywiera na skórę.
 • Te serum są również korzystne dla przyspieszenia czasu potrzebnego na gojenie się ciała. Jest to korzystne, gdy blizny potrądzikowe i wypryski są problemami, z którymi się borykasz - przyspieszone gojenie oznacza, że ​​te ślady znikną znacznie szybciej.
 • Kolejną ważną zaletą serum z witaminą C, którą należy wziąć pod uwagę, jest fakt, że serum ma silne właściwości przeciwzapalne. Ponieważ obrzęki są problemem u osób doświadczających przedwczesnego starzenia się, działanie przeciwzapalne tych kremów może pomóc usunąć, a nawet zapobiec porannym obrzękom, z którymi boryka się wiele osób.
 • Serum z witaminą C może być również korzystne w redukcji przebarwienia skóry. To kolejna ważna korzyść, ponieważ przebarwienia to problem, na który cierpi wiele osób.

Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę kupując serum do twarzy z witaminą C?

Serum do twarzy z witaminą c

Chociaż serum z witaminą C ma wiele zalet, które mogą przyczynić się do pielęgnacji skóry, takich jak redukcja zmarszczek i drobnych linii, a także silne przeciwutleniacze, które chronią przed wolnymi rodnikami, istnieją pewne kwestie, które należy wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji kup konkretne serum. Tylko o skórze[3] wyjaśnia, że ​​przy podejmowaniu decyzji o zakupie serum z witaminą C należy wziąć pod uwagę dwa bardzo ważne czynniki:

 • Typ skóry - To jeden z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę. Chociaż głównym składnikiem serum z witaminą C jest, jak sama nazwa wskazuje, witamina C, często są one wytwarzane na różne sposoby. Dlatego staraj się kupić serum, które jest odpowiednie dla twojego typ skóry. Jeśli masz suchą skórę, zdecyduj się na serum przeznaczone do suchej skóry i unikaj tego przeznaczonego tłusta skóra.

Jeśli masz wrażliwą skórę, upewnij się, że serum, które chcesz kupić, jest odpowiednie dla skóry wrażliwej - duże dawki witaminy C mogą działać drażniąco na skórę, zwłaszcza gdy masz wrażliwą skórę; dlatego dla osób z taką skórą zwykle potrzebna jest niższa dawka witaminy C.

 • Surowica tekstury - Kolejnym czynnikiem, który musisz wziąć pod uwagę, jest konsystencja serum, które kupujesz. Nie ma to znaczącego wpływu na to, jak dobrze to zadziała, ale każda osoba ma własne preferencje, jeśli chodzi o to, co nakłada na swoją twarz. Najpopularniejsze konsystencje to balsam, rzadki płyn, kremy, puder i żel.

Ostateczny werdykt

Skóra jest cennym organem pokrywającym całe ciało, co oznacza, że ​​jest to również jego szczególna część, która jest szczególnie podatna na działanie czynników zewnętrznych. Nasze napięte harmonogramy często stawiają nas w sytuacjach, w których nie można zdecydować się na zabiegi salonowe lub maseczki na twarz, ponieważ mamy mało czasu na takie zajęcia, ale nadal ważna jest dbałość o zdrowie skóry.

W tym poście wyjaśniliśmy, w jaki sposób serum z witaminą C do twarzy może być przydatne w skutecznym zapobieganiu przedwczesnemu starzeniu się, a także w walce z istniejącymi zmarszczkami i drobnymi liniami. Udostępniliśmy również listę najskuteczniejszych serum do twarzy z witaminą C, które możesz kupić w 2020 roku, aby pomóc Ci zachować zdrową, promienną i młodą skórę.

Kredyty obrazowe
Obraz funkcji - shutterstock.com
Obraz w wiadomości - Shutterstock.com i pinterest.com

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Informacje zawarte na tej stronie mają charakter ogólny informacyjny. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do samodzielnego diagnozowania lub samodzielnego leczenia jakiegokolwiek stanu.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.