Recenzje DreamFX Advanced Sleep Support

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czy przeżywasz bezsenne noce i masz problemy z zasypianiem? Może często się budzisz? Tak czy inaczej, powinieneś rozważyć użycie środków nasennych w postaci suplementów diety, ponieważ mogą one promować prawidłowe wzorce snu i pomóc Ci odpocząć. Jednym z tych suplementów jest DreamFX Advanced Sleep Support, nowa i silna formuła, która niedawno pojawiła się na rynku.

DreamFX Advanced Sleep Support
DreamFX - zaawansowane wsparcie snu

Czym jest zaawansowana obsługa snu DreamFX?

DreamFX Advanced Sleep Support to rewolucyjne rozwiązanie pomoc do spania które mogą zoptymalizować twój sen i pomóc w prawidłowym wypoczynku. Suplement ten działa uspokajająco, ułatwiając zasypianie, a także sprzyja prawidłowym wzorom snu, aby sen był spokojny.

Wreszcie może również ożywić i energetyzować twoje komórki, co pomoże obudzić się odmłodzonym i wypoczętym. Spożywanie DreamFX jest dość proste, ponieważ występuje w kapsułkach, które można przyjąć doustnie w ciągu kilku sekund.

Kto jest producentem DreamFX Advanced Sleep Support?

DreamFX Advanced Sleep Support jest częścią marki Neuro Fuel FX, którą produkuje firma EliteFXLabs. Firma ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych i w przypadku jakichkolwiek pytań można się z nią skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu.

Wygląda na to, że są renomowaną firmą zajmującą się produkcją wysokiej jakości suplementów, które mogą naprawdę pomóc konsumentom w promowaniu i utrzymaniu ich ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Jak działa zaawansowana obsługa snu DreamFX?

DreamFX Advanced Sleep Support działa na cztery różne sposoby. Pierwszym krokiem jest pozbycie się stresu i niepokoju oraz promowanie pozytywnego nastroju, którym produkt zarządza dzięki 5-HTP, który może podnieść poziom serotoniny.

To przygotowuje Cię do dobrego snu w nocy, a następnie teanina pobudza produkcję GABA i promuje spokój.

Melatonina działa na rzecz optymalizacji cyklu snu i informuje mózg, że nadszedł czas na sen. W nocy DreamFX Advanced Sleep Support promuje również produkcję melatoniny, która dodatkowo optymalizuje sen.

Wreszcie NIAGEN odgrywa rolę w odmładzaniu komórek i dostarczaniu niezbędnej energii na następny dzień, abyś obudził się wypoczęty.

Składniki DreamFX Advanced wspomagające sen - czy są bezpieczne i skuteczne?

W tej sekcji poznamy najważniejsze składniki DreamFX Advanced Sleep Support. Każdy ze składników został starannie dobrany i nie bez powodu zawarty w formule.

Wszystkie mają sposób, aby przyczynić się do Twojego cyklu snu i promować odpowiedni wypoczynek, a producent dołożył wszelkich starań, aby połączyć związki, które działają świetnie razem. Każdy z nich może na coś przynieść, ale to razem maksymalizują skuteczność DreamFX. Oto kluczowe składniki formuły:

 • L-teanina - Ten aminokwas jest składnikiem wielu herbat. Może promować spokój, działając jako środek przeciwstresowy i zmniejszając niepokój. Teanina wzmacnia również funkcje poznawcze, ale jej główną zaletą jest to, że podnosi jakość i wydolność snu, co może mieć związek z tym, że metabolizuje do GABA.
 • 5-HTP - Związek ten jest aminokwasem, z którego organizm wytwarza serotoninę i melatoninę. Serotonina jest znana jako radosna substancja chemiczna, ponieważ może skutecznie poprawiać nastrój, pomagając jednocześnie optymalizować wzorce snu i zmniejszać niepokój.
 • Melatonina - Czy słyszałeś o rytmie dobowym? Pomyśl o tym jak o naturalnym zegarze w organizmie, który reguluje bioprocesy w ciągu 24 godzin. Melatonina jest niezbędna do optymalizacji tego rytmu i przyspieszenia prawidłowego cyklu snu i czuwania.
 • NIAGEN - Nic poza witaminą B3 w opatentowanej formie. Jego kluczową zaletą jest to, że może zwiększyć poziom NAD +, który jest istotnym składnikiem biorącym udział w ponad 300 reakcjach enzymatycznych w naszym organizmie. Może być skuteczny w zwalczaniu skutków starzenia i ochronie komórek, a także w promowaniu metabolizmu i wydajności.
 • Bioperine - Chociaż może mieć pewne właściwości przeciwdepresyjne, główną zaletą włączenia ekstraktu z pieprzu czarnego jest to, że zwiększa biodostępność innych związków. Innymi słowy, to właśnie ten składnik maksymalizuje potencjał każdej kapsułki suplementu.

Jakie są zalety zaawansowanej obsługi snu DreamFX?

 • Produkt może sprzyjać pozytywnemu nastrojowi - jeśli był to stresujący dzień, podniesienie poziomu serotoniny pomoże Ci zmniejszyć niepokój i wprawi Cię w lepszy nastrój
 • Odczuwasz spokój - produkt może Cię odprężyć i uspokoić, co może pomóc w zapobieganiu zdenerwowaniu, które może utrudniać zasypianie
 • Suplement promuje prawidłowe wzorce snu - składniki pomagają zoptymalizować Twój naturalny zegar biologiczny i zoptymalizować cykle snu
 • Zmniejsza szansę na obudzenie się w nocy - jeśli coś Ci przeszkadza, melatonina i inne związki są tam, aby wspierać mocny sen
 • Produkt pomoże Ci obudzić się wypoczętym - witamina B3 i kilka innych związków ożywi Twoje komórki i przywróci energię Twojemu organizmowi, abyś mógł wypocząć

Jakie są wady zaawansowanej obsługi snu DreamFX?

 • Niektórzy użytkownicy mogą potrzebować trochę cierpliwości, aby zobaczyć skuteczność produktu
 • Moglibyśmy wykorzystać informacje o dokładnej dawce każdego składnika
 • Nie ma informacji, czy dodatek do snu jest przyjazny weganom

Często zadawane pytania dotyczące DreamFX

1 Q.Jak mogę skorzystać z zaawansowanej obsługi snu DreamFX?

Ans.Na stronie internetowej produktu nie ma jasnych instrukcji, ale zgodnie z informacjami, które odkryliśmy, należy wziąć dwie tabletki DreamFX Advanced Sleep Support z pełną szklanką (osiem uncji) wody.

2 Q.Ile kosztuje zaawansowana obsługa snu DreamFX?

Ans.Możesz wybierać spośród kilku ofert. Podstawowy to 56.95 $ plus 6.95 $ za koszty wysyłki pojedynczej butelki. Możesz także kupić pakiet 1 + 1 za 79.95 $ lub skorzystać z pakietu 2 + 1 za 99.99 $. Najcenniejszą ofertą jest ta, która obejmuje trzy butelki DreamFX Advanced Sleep Support plus dwie za darmo, co oznacza łącznie pięć słoików za 129.95 $.

3 Q.Czym są zasady zwrotów DreamFX Advanced Sleep Support?

Ans.DreamFX Advanced Sleep Support zapewnia 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy nie jesteś zadowolony z produktu.

4 Q.Czy DreamFX Advanced Sleep Support oferuje bezpłatną wersję próbną?

Ans.Nie, w tej chwili nie ma dostępnej bezpłatnej wersji próbnej, ale gwarancja zwrotu pieniędzy obejmuje cały miesiąc.

5 Q.Jak szybko powinniśmy uzyskać wynik?

Ans. Producent nie podaje dokładnego czasu, kiedy można spodziewać się rezultatów, ale prawidłowa odpowiedź wydaje się być jak najszybciej. Może się to różnić w zależności od użytkownika, a niektórzy widzą pełną skuteczność DreamFX Advanced Sleep Support już po pojedynczej dawce, podczas gdy inni muszą być cierpliwi przez kilka dni, a może tydzień lub dwa.

6 Q.Czy to jest bezpieczne i skuteczne?

Ans. Wystarczy spojrzeć na składniki, aby zdać sobie sprawę, że DreamFX Advanced Sleep Support jest wypełniony naturalnymi związkami, które są bezpieczne w użyciu. Jeśli chodzi o skuteczność, składniki przyspieszają cykl snu i pomagają uzyskać właściwy wypoczynek, a włączenie BioPerine jest szczególnie ważne, ponieważ poprawia wchłanianie innych składników.

7 Q.Czy powinieneś kupić DreamFX Advanced Sleep Support?

Ans. Jeśli masz problemy ze snem, nie ma powodu, dla którego nie powinieneś dać DreamFX Advanced Sleep Support. Formuła zawiera naturalne i bezpieczne składniki, które wydają się mieć moc, aby spełnić, a nawet przewyższyć Twoje oczekiwania. Ponadto producent ma zaufanie do swojego produktu i zapewnia gwarancję zwrotu pieniędzy, co również przemawia za wypróbowaniem suplementu.

8 Q.Czy są jakieś skutki uboczne i ostrzeżenia?

Ans. Ogólnie rzecz biorąc, DreamFX Advanced Sleep Support nie powinno mieć żadnych poważnych skutków ubocznych. Należy jednak zachować ogólne środki ostrożności przy stosowaniu suplementów, co oznacza, że ​​produkt może być nieodpowiedni dla osób niepełnoletnich, kobiet w ciąży i karmiących. Zaleca się również skonsultowanie się z lekarzem przed rozpoczęciem przyjmowania produktu, zwłaszcza jeśli masz wcześniejszy stan zdrowia.

Recenzja zaawansowanej obsługi snu DreamFX - ostateczny werdykt

DreamFX Advanced Sleep Support wydaje się być jednym z suplementów, które trafiły w sedno i zapewniły konsumentom produkt, którego naprawdę potrzebują.

Zawiera składniki, które są zdolne do promowania prawidłowych wzorców snu i ułatwiają spokojny sen. Ponadto suplement zwiększa spokój i zmniejsza stres, ułatwiając przygotowanie snu.

Z drugiej strony, chociaż niektórzy użytkownicy od razu dostrzegają jego skuteczność, inni konsumenci mogą potrzebować cierpliwości przez kilka dni, aż produkt przyniesie rezultaty. Ostatecznie DreamFX Advanced Sleep Support wesprze prawidłowy i efektywny sen, który pomoże Ci ożywić ciało i nabrać energii na nowy dzień. Istnieje niewielka szansa, że ​​popełnisz błąd, jeśli wybierzesz ten produkt.

Jest wiele osób, którym trudno jest zasnąć lub zasnąć. W konsekwencji budzą się wyczerpane i rozdrażnione. Skuteczne, naturalne środki ułatwiające zasypianie mogą pomóc w powrocie do normalnego harmonogramu snu, poprawiając ogólny stan zdrowia, nastrój i samopoczucie.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych, według nas, wszystkich naturalnych preparatów wspomagających sen dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory pomocy snu
Sleep Support Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Sleep Support Plus
Potencjał poprawy snu *
Pomóż poczuć się zrelaksowanym i spokojnym *
Uwolnij uczucie stresu i niepokoju *
Potencjał poprawy jakości snu *
Jakość składników *
Fala snu
#2
Fala snu
Potencjał poprawy snu *
Pomóż poczuć się zrelaksowanym i spokojnym *
Uwolnij uczucie stresu i niepokoju *
Potencjał poprawy jakości snu *
Jakość składników *
AirSnore
#3
AirSnore
Potencjał poprawy snu *
Pomóż poczuć się zrelaksowanym i spokojnym *
Uwolnij uczucie stresu i niepokoju *
Potencjał poprawy jakości snu *
Jakość składników *

5
Recenzje klientów dotyczące DreamFX Advanced Sleep Support

Recenzje DreamFX Advanced Sleep Support

Średnia ocena klientów

3.6
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Luther Roth
  DreamFx Sleep Aid
  W ich reklamie kup 3 dostanie 2 gratis. Kiedy poszedłem sprawdzić, cena wynosiła 29.95 $ za butelkę, co daje łącznie 0f 150.00 $. kup 3 to 99.00 $ z 2 darmowymi. To fałszywa reklama i bardzo myląca. Otwarte do pozwu za te oświadczenia. NIC NIE BYŁO WOLNE.
 2. John
  Świetna pomoc w zasypianiu!
  Nie spodziewałem się wiele po tym suplemencie, ale recenzje wyglądały dobrze, więc postanowiłem dać mu szansę. Miałem problemy ze snem w nocy. Kupiłem DreamFX i wziąłem jedną kapsułkę przed snem i powoli zasypiało. To naprawdę pomogło mi dobrze spać i obudzić się z poczuciem energii. Trenuje moje ciało, aby dobrze spało. Dzięki za fantastyczny produkt! Mam nadzieję, że ta opinia pomoże innym.
 3. Brian
  Niesamowite wyniki z produktem
  Mam problemy ze snem i niepokojem. Wczoraj o 9:9.30 wziąłem jedną kapsułkę DreamFX. Położyłem się do łóżka o XNUMX i od razu zasnąłem. Jeśli nadal będzie działać tak każdej nocy, na pewno będę go nadal używać. Właśnie tego potrzebuję! Nie spałem tak mocno od wieków.
 4. Ethan
  Dobry sen
  Ponieważ pracuję na zmiany o północy, zwykle nie mogę dobrze spać, ale po rozpoczęciu korzystania z DreamFX Advanced Sleep Support zaczynam się dobrze wyspać. Teraz mam spokojny sen i czuję się dużo bardziej energiczny w ciągu dnia. Dzięki temu produktowi uzyskasz lepsze wzorce snu i obudzisz się aktywny i pełen energii.
 5. Tymotka
  To cudowny dodatek
  Po pierwsze, ten produkt działa. To niesamowite! Śpię głęboko i budzę się wypoczęty. Staram się nie brać tego zbyt często, ale kiedy to robię, robi to fantastycznie. Działa dobrze i rano nie ma uczucia kaca. To cudowny suplement i na pewno będę go nadal kupować!

Rozpocznij recenzję DreamFX Advanced Sleep Support - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.