Recenzje Natrol Melatonin - co to jest i co robi?

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Natrol Melatonina?

Natrol Melatonin to linia suplementów wspomagających zasypianie, których celem jest przyspieszenie zasypiania, dłuższe pozostawanie w głębokim śnie i budzenie się całkowicie wypoczętym. Może być polecany osobom borykającym się z bezsennością, nieregularnym pracownikom zmianowym oraz osobom doświadczającym jet lag.

Natrol Melatonina
Natrol Melatonina

Te suplementy mogą działać w celu ustalenia normalnego wzorca snu poprzez zwiększenie poziomu melatoniny w organizmie. Na melatoninę, która jest hormonem regulującym sen, wpływa szereg czynników, które mogą zmniejszać jej produkcję, a ten produkt może temu zaradzić.

Natrol Melatonina występuje w różnych formach, w tym w żelkach, kapsułkach, tabletkach i płynach, zgodnie z preferencjami klientów. Użytkownicy, którym trudno jest połknąć kapsułki lub tabletki, mogą łatwo przełączyć się na opcje takie jak żelki lub szybko rozpuszczające się, które są zarówno smaczne, jak i łatwe w użyciu.

Ten produkt ma również opcje dla dzieci. Produkty mają być również przyjazne dla wegetarian, wolne od narkotyków, smaczne i nie uzależniające.

Kto jest producentem Natrol Melatonina?

Producentem Natrol Melatonin jest amerykańska firma o nazwie Natrol. Została założona przez Eliotta Balberta w latach 80-tych, kiedy była firmą kosmetyczną.

Misją firmy jest umocnienie bazy klientów do posiadania własnego zdrowia poprzez wartości takie jak uczciwość, innowacyjność, pasja, zaangażowanie, wydajność i odpowiedzialność.

Natrol twierdzi, że jest jednym z wiodących producentów suplementów, które należą do kategorii witamin i minerałów. Firma działa w ponad 60 krajach na całym świecie, co sugeruje, że ma dość ugruntowaną pozycję.

Jak działa Natrol Melatonina?

Melatonina to naturalnie występujący w naszych ciałach hormon, który decyduje o cyklach snu i czuwania. Z biegiem czasu, ze względu na wiek, produkcja melatoniny spada, co wpływa na nasze wzorce snu, prowadząc do problemów ze snem, takich jak bezsenność. Inne inhibitory melatoniny to stres, zmęczenie, dieta i nadmierna ekspozycja na technologię.

Natrol Melatonin zawiera egzogenną melatoninę, która uzupełnia melatoninę w organizmie. To uzupełnia produkcję tego ważnego hormonu, przywracając w ten sposób normalny wzorzec snu. Kiedy cykl snu zostaje przywrócony, twój mózg jest uspokojony i możesz cieszyć się długim, głębokim snem, który jest wolny od rzucania się i obracania w łóżku.

Składniki Natrol Melatonina - czy są bezpieczne i skuteczne?

Aktywne składniki linii preparatów wspomagających sen Melatoniny różnią się w zależności od celu, do jakiego ma służyć produkt. Producent twierdzi, że są one bezpieczne i skuteczne.

Oto niektóre z najbardziej wyszukanych składników:

 • Melatonina- Egzogenna melatonina staje się jednym z najpopularniejszych po suplementach regulujących sen, ponieważ może odgrywać ważną rolę w biologicznym zegarze organizmu, który reguluje sen. W artykule opublikowanym w Nutrition Journalstwierdzono, że melatonina ma zdolność skracania czasu zasypiania. Dlatego hormon ten może być skuteczny u osób z zespołem opóźnionej fazy snu.
 • witamin antyoksydacyjnych- W wielu badaniach stwierdzono, że minerały i witaminy mają działanie usypiające. Według jednego artykułu badawczego w czasopiśmie Sleep Medicinew szczególności witamina B jest związana z zapobieganiem bezsenności, a także pomaga kontrolować inne zaburzenia snu.
 • Jagoda Acai- Ten owoc pochodzi z Ameryki Południowej i Środkowej. Podobno stał się popularny ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne i przeciwutleniające. Według artykułu naukowego ukazującego się w czasopiśmie Biology Sport, ten składnik może pomóc obniżyć poziom cholesterolu i ciśnienie krwi.
 • Glukozamina- Jest naturalnym związkiem powszechnie występującym w zdrowej chrząstce. Jest również składnikiem płynów stawowych, który może pomóc złagodzić tarcie stawów. W przypadku suplementów ten składnik może pomóc zmniejszyć bóle stawów i ciała, pomagając poczuć się zrelaksowanym. Według artykułu przeglądowego opublikowanego przez Arthritis Foundationglukozamina może wspomagać produkcję chrząstki. Może mieć również właściwości przeciwzapalne.

Jakie są zalety Natrol Melatonin?

 • Przyjmowanie go zgodnie z zaleceniami może pomóc skrócić czas zasypiania
 • Jakość snu może ulec poprawie
 • Produkty oferują różne opcje smakowe
 • Użytkownicy mają do wyboru różne opcje dostawy, od tabletek, kapsułek, żelek lub płynów
 • Uważa się, że nie tworzy nawyku

Jakie są wady Natrol Melatonina?

 • Ten suplement jest krótkotrwałą pomocą w zasypianiu, ponieważ korzyści utrzymują się tylko wtedy, gdy dawka jest aktywna
 • Niektóre osoby mogą odczuwać skutki uboczne, takie jak bóle głowy, dolegliwości żołądkowe, poranne wycieńczenie i kac
 • Ten produkt zawiera alergeny, takie jak pszenica i soja
 • Kobiety w ciąży, matki karmiące, osoby przyjmujące leki lub osoby z ostrymi schorzeniami są zwolnione ze stosowania Natrolu Melatonina.

FAQ

P: Jak należy przyjmować Natrol Melatoninę?

A: Suplementy Natrol Melatonina występują w dawkach 1, 3, 5 i 10 mg. Według producentów, użytkownicy powinni zacząć od najmniejszej dawki, aby ocenić ich poziom tolerancji.

W przypadku, gdy nie mogą zasnąć przy obecnej dawce, powinni zwiększać dawkę, aż do osiągnięcia pożądanego rezultatu.

UWAGA: Jednak użytkownicy powinni upewnić się, że nie przekraczają limitu 10 mg dziennie.

P: Ile kosztuje Natrol Melatonina?

A: Ceny Natrol Melatonin różnią się w zależności od produktu, a także od sprzedawcy detalicznego, od którego kupujesz; podobnie producent sprzedaje tę linię suplementów za pośrednictwem wybranych platform internetowych.

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów Natrol Melatonin?

A: Natrol Melatonin nie jest sprzedawany na swojej oficjalnej stronie. Jest sprzedawany na innych platformach detalicznych, dlatego polityka zwrotów może zależeć od miejsca zakupu produktu.

P: Czy Natrol Melatonin oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Nie ma bezpłatnych wersji próbnych tego produktu, ponieważ ten szczegół nie jest udostępniany przez producenta.

Natrol Melatonin Review - ostateczny werdykt

Niedawny studia pokazują, że dziś wiele osób boryka się z zaburzeniami snu. Zaburzenia te obejmują zarówno trudności z zainicjowaniem / utrzymaniem snu, jak i wczesnym wybudzeniem.

Chociaż wiek jest częstym czynnikiem inicjującym, istnieją inne przyczyny złego snu, takie jak dieta, stres i nadmierna ekspozycja na niebieskie światło (światło z urządzeń elektronicznych).

Natrol Melatonin to suplement nasenny, który twierdzi, że wspomaga zdrową produkcję hormonu snu melatoniny. Poprzez zwiększenie poziomu melatoniny w organizmie, produkt ten ma na celu przywrócenie cyklu snu i czuwania organizmu.

Produkty z tej linii mogą być używane przez wegetarian, ponieważ nie zawierają również alergenów pokarmowych, takich jak mleko i ryby. Natrol Melatonina również nie tworzy nawyków, w przeciwieństwie do innych dodatków do suplementów snu.

To powiedziawszy, te suplementy mogą nie oferować trwałego lekarstwa na podstawowe problemy, które mogły doprowadzić do napotkanych problemów ze snem. Oznacza to, że po zakończeniu dawki możesz wrócić do złego snu.

Poza tym Natrol Melatonin jest wskazany jako zawierający pszenicę i soję, które mogą być alergenami, dlatego osoby nietolerujące tych pokarmów mogą napotkać reakcje alergiczne lub niepożądane skutki uboczne.

Na szczęście jest ich kilka skuteczne tabletki nasenne na rynku, które mają pozytywne recenzje i nie mają alergenów ani skutków ubocznych.

Jest wiele osób, którym trudno jest zasnąć lub zasnąć. W konsekwencji budzą się wyczerpane i rozdrażnione. Skuteczne, naturalne środki ułatwiające zasypianie mogą pomóc w powrocie do normalnego harmonogramu snu, poprawiając ogólny stan zdrowia, nastrój i samopoczucie.

Poniżej znajdziesz naszym zdaniem jedne z najbardziej skutecznych, według nas, wszystkich naturalnych preparatów wspomagających sen dostępnych obecnie na rynku.

Ocena
Nasze najlepsze wybory pomocy snu
Sleep Support Plus - 5% OFF Dzisiaj
Seal
#1
Sleep Support Plus
Potencjał poprawy snu *
Pomóż poczuć się zrelaksowanym i spokojnym *
Uwolnij uczucie stresu i niepokoju *
Potencjał poprawy jakości snu *
Jakość składników *
Fala snu
#2
Fala snu
Potencjał poprawy snu *
Pomóż poczuć się zrelaksowanym i spokojnym *
Uwolnij uczucie stresu i niepokoju *
Potencjał poprawy jakości snu *
Jakość składników *
AirSnore
#3
AirSnore
Potencjał poprawy snu *
Pomóż poczuć się zrelaksowanym i spokojnym *
Uwolnij uczucie stresu i niepokoju *
Potencjał poprawy jakości snu *
Jakość składników *

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.