Zaktualizowano: 2020, 30 stycznia

Najwyżej oceniane tabletki nasenne roku 2020

Sprawdziliśmy 6 najlepszych tabletek nasennych 2020, które faktycznie działają.
Według CDC[1]jedna czwarta populacji Stanów Zjednoczonych zgłasza sporadyczne problemy ze snem, podczas gdy cierpi na nie prawie 10% przewlekła bezsenność. Biorąc pod uwagę, jak ważny jest sen dla utrzymania dobrego zdrowia i normalnego funkcjonowania, nie jest zaskoczeniem, że środki nasenne są często poszukiwane przez część populacji, która jest chronicznie pozbawiona snu.

Wszystko o pigułce nasennej

Tabletki nasenne są dostępne w postaci leków na receptę, leków dostępnych bez recepty i naturalnych suplementów. Każdy rodzaj leczenia ma swoje zalety i wady, które w dużej mierze zależą od ogólnego stanu zdrowia danej osoby i charakteru problemów ze snem.

Najwyżej oceniane tabletki nasenne

Farmakologiczne środki nasenne zwykle działają poprzez celowanie w Receptory GABA w mózgu, które są odpowiedzialne za hamowanie ośrodkowego układu nerwowego. Ich działanie nasenne jest silne i ma działanie uspokajające i hipnotyczne. Z drugiej strony naturalne suplementy wywołują sen, działając jako anksjolityki. Niektóre naturalne suplementy działają również na receptory GABA, podczas gdy inne zwiększają ilość melatoniny w mózgu, która jest hormonem najbardziej odpowiedzialnym za sen.

Ujawniono najlepsze tabletki nasenne 2020 roku

Znalezienie odpowiedniego produktu, który pomoże Ci lepiej spać, nie jest łatwe. Aby Ci pomóc, przygotowaliśmy listę najlepszych środków nasennych 2018.

# 1: Sleep Support Plus

Sleep Support Plus

Sleep Support Plus to produkt, który zapewnia spokojny sen w celu promowania prawidłowego rozwoju i wzrostu mózgu. Pomaga również w poprawie rozwoju całego organizmu jako całości dla zdrowej i lepiej żyjącej osoby.

Pomaga doświadczyć głębokiego snu, dzięki czemu możesz się skoncentrować i dobrze wykonywać swoje zadania w ciągu dnia. Wykorzystuje aktywne i naturalne składniki, które zapewniają satysfakcjonujące efekty bez powodowania skutków ubocznych. Jest to produkt dostępny w Internecie, a jego cena zależy od liczby zakupionych butelek. Jedna butelka kosztuje 37.08 USD, dwie butelki 64.94 USD, a 3 butelki kosztują 104.74 USD, a jedna butelka jest bezpłatna.

Możesz dowiedzieć się więcej o Sleep Support Plus tutaj.

# 2: Ustnik AirSnore

Ustnik AirSnore

AirSnore Mouthpiece to innowacyjne urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o szczególnych problemach ze snem związanych z chrapaniem i poprawiających spokojny i jakościowy sen. Usuwa inhibitory z nosa, ułatwiając oddychanie.

Melatrol twierdzi, że ich produkt Pomaga poruszać szczęką pod pewnym kątem, aby sprzyjać przepływowi cząsteczek powietrza, jednocześnie zapobiegając niezdrowemu chrapaniu. Sprzęt ten posiada odpowiednią konstrukcję, która poprawia normalne i zdrowe oddychanie bez uzależnienia od tego, co powoduje chrapanie.

Ta formuła jest sprzedawana w połączeniu z kroplami AirSnore. Ustnik kosztuje 49.95 $, podczas gdy wspomniane krople kosztują 59.95 $. Kupowanie dwóch zestawów tego produktu jest zaletą, ponieważ otrzymasz obniżoną cenę 89.95 USD.
Możesz dowiedzieć się więcej o ustniku AirSnore tutaj.

# 3: Melatrol

Melatrol

Kolejny produkt na bazie melatoniny, Melatrol, ma na celu zwiększenie poziomu melatoniny dla lepszej jakości snu. Inne składniki tego produktu to ekstrakt z różeńca górskiego, 5-hydroksy tryptofan, kwas gamma-aminomasłowy (GABA), męczennica i korzeń kozłka.

Producenci Melatrolu twierdzą, że ich produkt minimalizuje opóźnienie zasypiania, co pomaga rozwinąć dobrą higienę snu. Możesz dowiedzieć się więcej o Melatrolu tutaj.

# 4: SnoreZip

SnoreZip

SnoreZip to produkt o unikalnej formule, który redukuje frustrujące i irytujące dźwięki chrapania. Zapewnia spokojny sen przez całą noc, nie przeszkadzając innym osobom. Znacząco działa poprzez rozbijanie śluzu, aby upewnić się, że oddychasz z dużą swobodą.

Ponadto preparat ten przypomina wskazania, które mogą skutkować chrapaniem. Zapewnia konsumentom sen wysokiej jakości, za którym tęsknili.

Niektóre ze stosowanych składników to Carbo Vegetabilis 12x, Lung Porcine 6x i Antimonium Tartaricum 200c, które rzekomo są wolne od szkodliwych składników. Niemniej jednak, nawet przy tak wielu wypowiedziach na temat tej formuły, warto zauważyć, że na rynku są lepiej działające suplementy. Możesz dowiedzieć się więcej o SnoreZip tutaj.

# 5: Somnapure

Somnapure

Kolejny naturalny środek nasenny, Somnapure, ma na celu poprawę higieny snu za pomocą melatoniny, waleriany, chmielu, passiflory, melisy, rumianku, a także L-teaniny, która jest aminokwasem zielonej herbaty, studia okazało się skuteczną pomocą nasenną w przypadku różnych zaburzeń i schorzeń.

Możesz dowiedzieć się więcej o Somnapure tutaj.

# 6: Alteril

Alteril

Klienci mogą wybrać tablet, żelową nasadkę i zawiesinę tego w pełni naturalnego środka nasennego. Trzy główne składniki Alteril to melatonina, waleriana i L-tryptofan.

Te składniki działają poprzez zwiększenie poziomu neuroprzekaźników indukujących sen w mózgu i hamowanie zabawy ze strony centralnego układu nerwowegoctioning. Rezultatem jest spokojny i senny stan umysłu, którego zdecydowanie potrzebują ludzie z chroniczną bezsennością. Możesz dowiedzieć się więcej o Alteril tutaj.

Dlaczego potrzebujesz pigułki nasennej?

Osoby doświadczające rodzaju problemów ze snem, które nie reagują na techniki relaksacyjne i zmiany stylu życia, mogą odnieść korzyści z tabletek nasennych. Ponieważ problemy ze snem mogą powodować szereg konsekwencji zdrowotnych, takich jak cukrzyca, otyłość i choroby serca, ważne jest, aby leczyć bezsenność tak szybko, jak to możliwe.

Problemy ze snem mogą również przeszkadzać w pracy, więc ludzie będą prosić o środki nasenne, aby lepiej funkcjonować w ciągu dnia. Jednak większość środków nasennych nie jest przeznaczona do długotrwałego stosowania, ponieważ niosą one pewne skutki uboczne i tak naprawdę nie zajmują się podstawową przyczyną problemów ze snem, które zwykle są niepokój, Depresjai niektóre schorzenia.

Czy powinienem po prostu zażywać na sen leki przeciwdepresyjne, takie jak trazodon?

Jednym z najczęstszych pytań, jakie ludzie mają na temat środków nasennych, jest to, czy mogą użyć w tym celu 50 mg trazodonu. Trazodon to lek przeciwdepresyjny należący do grupy modulatorów serotoniny, które działają poprzez regulację poziomu tego neuroprzekaźnika w mózgu.

Lek został zatwierdzony przez FDA w 1981 roku iz biegiem lat stał się powszechnie przepisywanym lekiem w wielu celach, w tym na bezsenność. Dlatego większość ludzi zastanawia się, czy zamiast przyjmowania suplementu mogą po prostu otrzymać receptę na ten lek.

Chociaż niektórzy lekarze przepisują trazodon w celu poprawy snu, należy pamiętać, że nie jest to początkowy cel leku. Ponadto leki na receptę zawsze niosą ze sobą ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, a Trazodon nie jest wyjątkiem. Częste działania niepożądane tego leku obejmują bóle głowy, bóle mięśni, wymioty i nudności, suchość w ustach i oczach, dezorientację, niewyraźne widzenie, pocenie się, wysypkę i inne. Zawsze lepiej zacząć od naturalnych rozwiązań i dążyć do poprawy snu w sposób, który wiąże się z minimalnym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych.
Potrzebujesz pigułki nasennej

Preparaty wspomagające sen

Podczas gdy pigułki nasenne współczesnej generacji zawierają głównie benzodiazepiny i nie-benzodiazepiny, które mają silny wpływ na receptory GABA, suplementy wspomagające sen zwykle zawierają głównie składniki ziołowe. Niektóre zioła, takie jak lawenda i rumianek, mają działanie anksjolityczne na mózg, co czyni je idealnym rozwiązaniem w przypadku bezsenności związanej z lękiem. Jednak leki ziołowe mogą również wpływać na neuroprzekaźnik GABA, a także stężenia serotoniny i melatoniny, jak wyjaśniono w artykuł opublikowane w Current Neuropharmacology. Większość z tych ziół jest również łagodna i nie powoduje uspokojenia ani hipnozy.

Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze tabletek nasennych

Bez zajęcia się przyczyną bezsenności nie doświadczysz w pełni korzyści z pigułek nasennych. Jeśli jednak uważasz, że potrzebujesz pomocy środka nasennego, aby normalnie funkcjonować, najpierw porozmawiaj ze swoim lekarzem przed rozważeniem stosowania tabletek nasennych. Jeśli zdecydujesz się na zakup bez recepty i ziołowych tabletek nasennych, upewnij się, że znajdziesz renomowaną firmę. Powinieneś także rozważyć zrobienie pewnych badań online na temat głównych składników twojego pomoc do spania z wyboru w celu sprawdzenia bezpieczeństwa i wydajności produktu.

Informacje o pigułkach wspomagających sen

Wnioski

Problemy ze snem są i większość ludzi doświadcza problemów ze snem podczas stresujących wydarzeń życiowych. Utrzymanie regularnej higieny snu jest ważne zarówno dla ogólnego stanu zdrowia, jak i codziennego funkcjonowania, dlatego czasami konieczna jest pomoc środków nasennych.

Wymienione tutaj produkty są bezpieczną i naturalną opcją dla osób mających problemy ze snem, które nie chcą radzić sobie ze skutkami ubocznymi medycyny konwencjonalnej. Należy jednak pamiętać, że ich skuteczność zależy od ogólnego stanu zdrowia i pierwotnej przyczyny bezsenności.

Autor

Dr. Ahmed Zayed

Dr Ahmed Zayed Helmy posiada licencjat z medycyny i chirurgii. Ukończył studia w 2011 roku na Uniwersytecie w Aleksandrii

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedaży”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć łącze i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.