Recenzje Testo Genix XL - Czy potrzebujesz tego wzmacniacza testosteronu?

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Czym jest Testo Genix XL?

Testo Genix XL to booster testosteronu, który koncentruje się na poprawie wytrzymałości, skupieniu i regeneracji podczas treningów, jednocześnie prawdopodobnie zwiększając popęd seksualny i poprawiając produkcję hormonów. Chociaż ćwiczenia został znaleziony aby pomóc w obniżeniu poziomu testosteronu, ponieważ poziom testosteronu naturalnie spada wraz z wiekiem mężczyzn, około 30% po 40-XNUMX roku życia[1].

Tekst Genix XL
Tekst Genix XL

Testosteron to hormon, który pomaga między innymi w utrzymaniu popędu płciowego, dystrybucji tłuszczu, siły i masy mięśni oraz produkcji nasienia.

Kiedy poziom testosteronu spada do niezdrowego poziomu, ludzie mogą zauważyć spadek wytrzymałości treningu, popędu seksualnego, gęstości kości i mięśni, a nawet bezpłodności. Testo Genix XL twierdzi, że używa kombinacji składników do zwalczania objawów niskiego poziomu testosteronu.

Kto jest producentem Testo Genix XL?

Ponieważ trudno jest znaleźć oficjalną witrynę internetową Testo Genix XL, nie jest jasne, kto jest producentem tego produktu.

Jak działa Testo Genix XL?

Testo Genix XL wykorzystuje wiele tych samych ekstraktów i składników, co inne suplementy testosteronu, które mogą zwiększać wytrzymałość podczas treningów oraz libido i popęd seksualny.

Według Witryna medyczna Harvardu, istnieje wiele oznak, w których mężczyzna może mieć do czynienia z niskim poziomem testosteronu: depresja i obniżona pewność siebie, zmniejszona masa mięśniowa i zwiększona ilość tkanki tłuszczowej oraz niższy popęd seksualny i trudności z uzyskaniem i utrzymaniem erekcji.

Ten produkt twierdzi, że radzi sobie z ogólnymi problemami niskiego poziomu testosteronu poprzez zwiększenie poziomu testosteronu.

Składniki Testo Genix XL - czy są bezpieczne i skuteczne?

Poniższe składniki to tylko kilka z ekstraktów wymienionych w Testo Genix XL:

 • Wyciąg z korzenia Sarsaparilla - sportowcy zostało znalezione używać sarsaparilli jako substancji podobnej do sterydów w celu poprawy wydajności i kulturystyki, ponieważ substancje chemiczne w sarsaparilli można przekształcić w sterydy anaboliczne, takie jak testosteron. Artykuł w Adrologia translacyjna i urologia dziennik wymienił sarsaparillę jako jedno z azjatyckich ziół, które może działać jako afrodyzjak i stymulant seksualny i jest używane na całym świecie w celu uzyskania korzyści seksualnych.
 • Chelat aminokwasowy boru - niedawny Medycyna integracyjna W artykule w czasopiśmie stwierdzono, że stwierdzono, że bor ma duży wpływ na wykorzystanie testosteronu przez organizm, korzystnie wpływając na normalny poziom testosteronu obecnego w organizmie mężczyzny.
 • Epimedium Extract - znany również jako „horny goat weed”, epimedium jest składnikiem, który może również odgrywać rolę w leczeniu zaburzeń erekcji i znajduje się w wielu różnych suplementach wzmacniających dla mężczyzn ze względu na możliwe właściwości afrodyzjaku i możliwą poprawę wytrzymałości seksualnej, siły utrzymania i orgazmy.
 • Ekstrakt z Eurycoma Longifolia - składnik z wysokiego, smukłego, wiecznie zielonego krzewu, który może pomóc w uzyskaniu silnych erekcji oraz poprawie poziomu testosteronu i pożądania seksualnego u mężczyzn[2].
 • Ekstrakt z dzikiego ignamu - roślina, która może pomóc z poziomem energii, a jednocześnie prawdopodobnie zwiększyć popęd seksualny[3].

Jakie są zalety Testo Genix XL?

 • Ten produkt może zwiększyć masę i siłę mięśni.
 • Testo Genix XL może poprawić libido i popęd seksualny dzięki zastosowaniu ekstraktu Eurycoma Longifolia.
 • Stwierdzono, że Sarsaparilla zwiększa wydajność i przekształca się w testosteron do ćwiczeń.
 • Bor może wpływać na wykorzystanie testosteronu przez organizm.

Jakie są wady Testo Genix XL?

 • Suplementy testosteronu mogą powodować obfite pocenie się, szybki oddech, zawroty głowy i bóle głowy.
 • Użytkownicy mogą odczuwać pożółkłą skórę, niepokój i niezwykle szybkie bicie serca.
 • W przypadku zakupu w witrynie internetowej producenta klienci zostaną zarejestrowani w miesięcznym programie automatycznej wysyłki.
CZYTAJ DALEJ - Adventorex i Alpha Max

Rozszerz często zadawane pytania dotyczące Force XL

P: Jak należy przyjmować Testo Genix XL?

A: Wielkość porcji według oficjalnych danych uzupełniających butelki to 2 kapsułki dziennie, jedna rano i jedna wieczorem popijana wodą.

P: Ile kosztuje Testo Genix XL?

A: Oficjalna witryna internetowa sprzedaje 30-dniowy zapas Testo Genix XL za 89.99 USD plus koszty wysyłki i obsługi lub trzy butelki za 149.97 USD i pięć butelek za 199.95 USD.

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów Testo Genix XL?

A: Nie jest jasne, jakie są zasady firmy dotyczące zwrotów tego produktu.

P: Czy Testo Genix XL oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Bezpłatna wersja próbna jest oferowana na oficjalnej stronie producenta, a klient płaci tylko 4.99 USD za wysyłkę i obsługę. Jednak po 14-dniowym okresie próbnym użytkownik może zostać obciążony pełną kwotą za produkt i zarejestrować się w firmowym programie automatycznej wysyłki.

Testo Genix XL Review - Ostateczny werdykt

Producent Testo Genix XL twierdzi, że ten produkt może pomóc przy niskim poziomie testosteronu i wpływie niskiego poziomu testosteronu na poziom energii i wytrzymałość podczas treningów, a także na libido i życie seksualne.

Jednak główna witryna sieci Web producenta jest trudna do znalezienia i nie ma wielu dostępnych informacji na temat niezawodności produktu. Ponadto ten produkt można kupić tylko na oficjalnej stronie internetowej producenta.

W przypadku wykupienia opcji bezpłatnej wersji próbnej po 14-dniowym okresie próbnym klient może być automatycznie obciążany pełną ceną detaliczną za wysyłkę produktu co 30 dni.

Jest wiele różnych suplementy zwiększające poziom testosteronu dostępne obecnie na rynku, a klienci powinni zapoznać się z składnikami i wynikami innych osób, które mogą nie zapisywać klientów do miesięcznego programu subskrypcji.

Należy wybrać suplement, który należy do renomowanej firmy, zawiera składniki przebadane naukowo, oferuje szereg korzyści, ma przystępną cenę, a także zapewnia szybkie i skuteczne efekty. Poniżej znajdują się nasze najskuteczniejsze boostery testosteronu, które zostały sklasyfikowane na podstawie tych podstawowych czynników. Każdy produkt został dokładnie zbadany pod kątem jego skuteczności * i bezpieczeństwa.

Ocena
Nasze najlepsze wybory wzmacniacza testosteronu
Testogen
Seal
#1
Testogen
Skuteczność*
Jakość składników *
Wynik długoterminowy *
Bezpieczeństwo produktu *
Najlepsza cena online *
Barbarzyńca XL
#2
Barbarzyńca XL
Skuteczność*
Jakość składników *
Wynik długoterminowy *
Bezpieczeństwo produktu *
Najlepsza cena online *
Przetestuj RX
#3
Przetestuj RX
Skuteczność*
Jakość składników *
Wynik długoterminowy *
Bezpieczeństwo produktu *
Najlepsza cena online *

0
Recenzje klientów dotyczące Testo Genix XL

Recenzje Testo Genix XL - Czy potrzebujesz tego wzmacniacza testosteronu?

Średnia ocena klientów

1
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

Rozpocznij recenzję Testo Genix XL - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, sugerujemy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

* Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.