Zaktualizowano: 2020, lipiec 23

Najlepsze spalacze tłuszczu w 2020 roku - poznaj naukę

Oto lista 6 najlepiej ocenianych suplementów spalających tłuszcz i kalorie, aby szybko pozbyć się niechcianego tłuszczu.
Najlepsze spalacze tłuszczu w 2020 roku - poznaj naukę
Suplementy, które mogą pomóc w spalaniu tłuszczu i odchudzaniu. Obrazy Shutterstock

Nauka o spalaczach tłuszczu

Spalacze tłuszczu to naturalne suplementy diety, które mają zwiększać metabolizm tłuszczów, zwiększać wydatek energetyczny, upośledzać wchłanianie tłuszczu i powodować inne adaptacje organizmu, które mogą prowadzić do szybszego odchudzanie.

Chociaż żaden suplement nie spowoduje utraty tkanki tłuszczowej bez diety i ćwiczeń, suplementy diety nadal mogą pomóc w dodatkowym pobudzeniu Twojego zwykłego programu odchudzania.

Badania nad poszczególnymi i połączonymi składnikami znajdującymi się w tych produktach są podzielone, ale istnieje znaczna ilość dowodów[1] że niektóre z tych składników naprawdę wpływają na utratę wagi.

Na przykład kofeina i zielona herbata, które były reklamowane jako silne wzmacniacze metabolizmu, okazały się skuteczne w znacznym zmniejszaniu tkanki tłuszczowej w badaniu opublikowanym w Physiology & Behavior.[2]

Spalacze tłuszczu są zdecydowanie warte wypróbowania, jeśli osiągnąłeś plateau utraty wagi lub potrzebujesz czegoś, co w bezpieczny i naturalny sposób przyspieszy utratę wagi.

Najlepsze suplementy spalające tłuszcz w 2020 roku

Aby pomóc Ci znaleźć idealny spalacz tłuszczu, stworzyliśmy listę najlepszych spalaczy tłuszczu w 2020 roku.

Wymienione tutaj spalacze tłuszczu zostały przetestowane pod kątem ich skuteczności i bezpieczeństwa w zapewnianiu najlepszych wyników utraty wagi.

# 1 Trimtone

Trimtone
Trimtone - naturalny spalacz tłuszczu dla kobiet

Dowiedz się więcej o Trimtone

Jeśli chodzi o tabletki odchudzające, Trimtone zajmuje pierwsze miejsce na naszej liście. Ta całkowicie naturalna formuła wspomaga szybką, ale skuteczną utratę wagi, zachęcając organizm do wykorzystywania tłuszczu jako głównego źródła energii. Co więcej, Trimtone przyspiesza metabolizm i ogranicza apetyt, dzięki czemu możesz spodziewać się długotrwałych rezultatów. A jeśli te efekty nie wystarczą, powinieneś wiedzieć, że obiecuje również pewne korzyści dla ogólnego stanu zdrowia, ponieważ może pomóc regulować ciśnienie krwi, obniżać poziom cholesterolu we krwi, wywoływać spokojny sen i poprawiać nastrój.

Naturalne składniki, które sprawiają, że Trimtone jest tak skuteczny w biznesie odchudzającym, to jego potężne składniki, w tym kofeina, zielona kawa, zielona herbata i glukomannan. Jeśli te składniki brzmią znajomo, to dlatego, że są one podstawą wielu produktów odchudzających ze względu na ich udokumentowane doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa i skuteczności. Jak dotąd, ze stosowaniem tego produktu nie były związane żadne skutki uboczne. Jeśli w ogóle, są to tylko drobne skutki uboczne, które zwykle występują w przypadku jakichkolwiek suplementów odchudzających.

Co więcej, w przeciwieństwie do innych suplementów odchudzających, które wymagają wielokrotnego spożycia w ciągu dnia, wszystko, co musisz zrobić, to popijać jedną kapsułkę Trimtone dziennie, aby uzyskać najlepsze wyniki - to wszystko. Całkiem wygodne dla osób o intensywnym stylu życia. Zapoznaj się z recenzjami, a zobaczysz wszystkie pochwały, jakie ma ten produkt. Jeśli jesteś zainteresowany, TrimTone jest sprzedawany za 49.95 USD za butelkę. Zakup wielu butelek wiąże się z dużymi rabatami i gratisy, a nie będziesz miał nic do stracenia (być może tylko te uparte tłuszcze) dzięki 100-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

#2 Slim Diet Patch

Slim Diet Patch
Slim Diet Patch - Naturalna utrata tłuszczu

Dowiedz się więcej o plastrze Slim Diet

Slim Diet Patch to wyjątkowo zaprojektowany suplement na odchudzanie.

Produkt jest wyjątkowy - w przeciwieństwie do większości spalaczy tłuszczu dostępnych obecnie na rynku, produkt ten nie występuje w postaci tabletki przyjmowanej doustnie, ale raczej w postaci plastra, który nakłada się bezpośrednio na skórę.

Plaster jest umieszczany na skórze, a następnie codziennie zmieniany na nowy. Plaster jest wyposażony w unikalny system dostarczania, który ułatwia wchłanianie aktywnych składników produktu bezpośrednio do krwiobiegu użytkownika.

Został stworzony przy użyciu aktywnych składników wspomagających odchudzanie. Składniki wchłaniają się do krwiobiegu użytkownika z określonego plastra umieszczonego na skórze. Stosując specjalną technikę dostarczania składników odżywczych, Slim Diet Patch umożliwia wchłanianie składników odżywczych do 95%.

Wchłonięte składniki odżywcze są pełne witamin, które pomagają użytkownikom pozbyć się nadmiaru tłuszczu i spalić kalorie w ciągu dnia. Zawiera udowodnione klinicznie i udowodniono, że całkowicie naturalne składniki spalają kalorie w celu zwiększenia utraty wagi.

Składniki aktywne Slim Diet Patch; obejmują ekstrakt z wodorostów, który wspomaga odchudzanie, ekstrakt z zielonej herbaty, który poprawia metabolizm, oraz ekstrakt z owoców acai, silnie wspomagający odchudzanie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

#3 Hoodia Gordonii Plus

Hoodia Gordonii Plus
Hoodia Gordonii Plus - suplement na utratę tłuszczu

Dowiedz się więcej o Hoodia Gordonii Plus

Hoodia Gordonii Plus jest produkowana przez tę samą firmę, która produkuje Hoodia Balance o nazwie Pacific Naturals. Główną różnicą między Hoodia Gordonii Plus a wspomnianym wcześniej produktem jest to, że Hoodia Gordonii Plus zawiera dodatkowe składniki inne niż zioło Hoodia dla lepszego spalania tłuszczu. Pozostałe składniki tego produktu to Garcinia Cambogia, ekstrakt z zielonej herbaty, magnez i kofeina.

Te dodatkowe składniki pomogą zwiększyć tempo metabolizmu, co jest dodatkowym impulsem do utraty wagi. Z tego powodu Hoodia Gordonii Plus to produkt, który lepiej sprawdzi się u osób, które poszukują produktu, który nie tylko pomoże im w tłumieniu apetytu, ale także pomoże im szybciej spalić tłuszcz.

Możesz kupić ten produkt na oficjalnej stronie produktu lub na stronach takich jak Amazon za 26.90 USD za miesięczną dostawę. Chociaż produkt może nie być najlepszy na rynku, nadal istnieją pozytywne opinie klientów na Amazon i innych stronach internetowych, więc produkt może być wart wypróbowania.

Wielu użytkowników twierdzi, że udało im się osiągnąć pozytywne rezultaty, łącząc Hoodia Gordonii Plus ze zbilansowaną dietą, a także planem ćwiczeń, który pozwoli im spalić więcej kalorii niż liczba spożywanych kalorii.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

#4 Ketony Malinowe Maks

Ketony Malinowe Maks
Ketony Malinowe Max - Naturalny suplement odchudzający

Dowiedz się więcej o ketonach malinowych Max

Ten suplement spalający tłuszcz został wyprodukowany przez HealthBuy, firmę, która działa na rynku od 2002 roku i specjalizuje się w produktach zdrowotnych i kosmetycznych. Firma cieszy się dobrą opinią, a tysiące ludzi korzysta z jej produktów.

Ten konkretny składnik stał się ostatnio dość popularny, głównie ze względu na obszerne badania, które dowiodły, że ketony malinowe są skuteczną substancją przyspieszającą utratę wagi. Produkt zawiera ketony ekstrahowane z malin, które zapewniają korzyści odchudzające.

Powodem, dla którego ketony pomagają w odchudzaniu, jest to, że nasz organizm w naturalny sposób wytwarza ketony, gdy chce spalić tłuszcz jako paliwo.

Zwiększając liczbę ketonów w organizmie poprzez przyjmowanie produktów takich jak Raspberry Ketones Max, Twój organizm będzie wykorzystywać rezerwy tłuszczu jako źródło energii zamiast glukozy, co zwykle ma miejsce. Recenzje tego produktu są w większości pozytywne, a wielu twierdzi, że nawet zwiększył ogólny poziom energii.

Produkt można kupić za 49.95 USD na oficjalnej stronie produktu. Raspberry Ketones Max można również kupić od zewnętrznych sprzedawców, w tym giganta sprzedaży detalicznej online, Amazon.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

#5 Ziarno zielonej kawy maks

Ziarno zielonej kawy maks
Green Coffee Bean Max - suplement odchudzający

Dowiedz się więcej o ziarnach zielonej kawy Max

Ten suplement diety zawiera tylko 100% ekstrakt z ziaren zielonej kawy, z czego 50% zawiera kwas chlorogenowy z ziaren zielonej kawy. Ziarna zielonej kawy to składnik, który staje się coraz bardziej popularny, ponieważ ostatnio udowodniono, że skutecznie zmniejsza gromadzenie się tłuszczu w organizmie.

Produkt nie zawiera żadnych dodatków ani konserwantów, co jest korzystną cechą, ponieważ te zbędne składniki znajdują się w wielu dostępnych na rynku spalaczach tłuszczu. Największą zaletą ziaren zielonej kawy jest to, że jeden składnik zapewnia wszystkie korzyści związane z odchudzaniem.

Ziarna zielonej kawy poprawią metabolizm, zahamują gromadzenie się tłuszczu i zmniejszają apetyt na cukier, wpływając na metabolizm glukozy. Ziarna zielonej kawy stały się tak popularnym składnikiem odchudzającym i pojawiły się w programie Dr. Oz.

Program dostarczył szczegółowych informacji o działaniu produktu, a nawet przeprowadził eksperyment, w którym kilku uczestników musiało użyć produktu, aby pomóc w osiągnięciu celów związanych z utratą wagi.

Ci, którzy brali suplement, tracili średnio trzy funty. Green Coffee Bean Max kosztuje 60 USD i można ją kupić na oficjalnej stronie produktu, a także na Amazon.

Ten składnik był nawet prezentowany na pokazie Dr Oz, gdzie uczestnicy biorą ekstrakt z ziaren zielonej kawy stracili średnio 3 funty więcej niż ci, którzy go nie przyjmowali.

Jedna butelka Green Coffee Bean Max kosztuje 60 USD i możesz kupić produkt na oficjalnej stronie produktu lub Amazon.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

#6 ACTA-Resweratrol

ACTA-Resweratrol
ACTA Resweratrol - Zwiększa metabolizm komórkowy

Dowiedz się więcej o resweratrolu ACTA

Ten produkt opiera się na bardzo silnym przeciwutleniaczu resweratrolu znajdującym się w czerwonym winie, aby zapewnić szybsze spalanie tłuszczu. W przeszłości resweratrol był szeroko badany i odkryto, że ten konkretny przeciwutleniacz ma wiele zalet dla organizmu ludzkiego.

Oprócz zapewnienia użytkownikowi pomocy w osiągnięciu celów związanych z utratą wagi, resweratrol zapewnia wiele innych pozytywnych skutków dla użytkownika.

Badania naukowe przeprowadzone na resweratrolu dowiodły, że ten silny przeciwutleniacz może poprawić ogólny stan zdrowia ludzkiego organizmu.

Oprócz pomocy w utracie wagi, można powiedzieć, że resweratrol w tym produkcie poprawia ogólny stan zdrowia i samopoczucie, jak to zwykle ma miejsce w przypadku wszystkich przeciwutleniaczy.

Produkt poprawi profil lipidowy krwi, zwiększy metabolizm komórkowy, zmniejszy apetyt i wzmocni działanie przeciwstarzeniowe diety niskokalorycznej. Ta ostatnia cecha jest najważniejszą częścią przyjmowania tego suplementu, ponieważ został zaprojektowany do przyjmowania z pokarmem o ograniczonej kaloryczności.

Ponieważ resweratrol jest niestabilną cząsteczką, która szybko ulega degradacji w świetle słonecznym, producenci tego produktu zadbali o to, aby wytwarzać ten produkt w ściśle kontrolowanych warunkach, aby zachować ilość resweratrolu w każdej tabletce.

Produkt zawiera również witaminę C, kwercetynę i ekstrakt z rozmarynu, które wspomagają antyoksydacyjne działanie resweratrolu w tym produkcie.

Połączenie tych składników zapewnia silną formułę, która zapewnia liczne korzyści, które pomagają przyspieszyć redukcję tkanki tłuszczowej, poprawić metabolizm i zmniejszyć gromadzenie się nowych komórek tłuszczowych.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

Jak spalacze tłuszczu działają, aby schudnąć?

Spalacze tłuszczu działają poprzez przyspieszenie metabolizmu, zwiększenie wydatku energetycznego, a także tłumienie apetytu. Sposób działania określonego spalacza tłuszczu w dużej mierze zależy od rodzaju użytych składników. Wzrasta ilość składników stymulujących termogenezę, co prowadzi do większych wydatków na kalorie.

Spalacze tłuszczu bogate w przeciwutleniacze pozytywnie wpływają na metabolizm tłuszczów, podczas gdy osoby z lekami zmniejszającymi apetyt sprawią, że będziesz jeść mniej.

Niektóre spalacze tłuszczu zakłócają nawet wchłanianie tłuszczu, wiążąc się z tłuszczem spożytym w przewodzie pokarmowym. Jednak nadal musisz zachować ostrożność podczas przyjmowania tych produktów, ponieważ powodują one szereg skutków ubocznych, takich jak nudności, zawroty głowy, rozstrój żołądka, aw rzadkich przypadkach mogą być śmiertelne.

Badanie[3] opublikowany w Canadian Journal of Gastroenterology wyjaśnia przypadek kobiety, która doświadczyła ostrej niewydolności wątroby po zażyciu naturalnych spalaczy tłuszczu zawierających głównie ekstrakty roślinne.

Umiarkowane przyjmowanie tych suplementów zapobiegnie takim niekorzystnym skutkom zdrowotnym.

Jakie są skutki uboczne spalaczy tłuszczu?

Spalacze tłuszczu są niezwykle popularne, a miliony ludzi kupują te produkty każdego roku. Problem polega jednak na tym, że ludzie często kupują sztuczki marketingowe, które obiecują im, że pigułka dziennie pomoże spalić tłuszcz.

Niestety, chociaż te tabletki często twierdzą, że są wolne od jakichkolwiek skutków ubocznych, należy zauważyć, że wśród osób, które w przeszłości stosowały spalacze tłuszczu, zaobserwowano pewne działania niepożądane.

Według StyleCraze[4], niektóre szczególne skutki uboczne, które są często nieoczekiwanymi działaniami niepożądanymi powodowanymi przez spalacze tłuszczu, obejmują niepokój i bezsenność, jak również wyższe ciśnienie krwi poziomy, odwodnienie oraz objawy związane z dobrostanem psychicznym użytkownika.

Co wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszych spalaczy tłuszczu?

Gdy szukasz spalacz tłuszczu Aby przyspieszyć utratę wagi i osiągać cele w bardziej efektywnym tempie, rozważ zakup produktów od renomowanych firm.

Na rynku jest zbyt wiele zafałszowanych i podrobionych produktów i najlepiej trzymać się prawdy i próbować suplementować firmy, aby nieświadomie unikały zażywania niebezpiecznych substancji.

Następnie należy wziąć pod uwagę przyjmowanie suplementów zawierających wyłącznie składniki przebadane klinicznie. Wiele spalaczy tłuszczu polega na tym kofeina i zieloną herbatę, aby przyspieszyć metabolizm tłuszczów, ale istnieje wiele innych składników, które mogą poprawić utratę wagi.

Kofeina może pomóc zwiększyć Twój metabolizm i pomóż swojemu ciało spala więcej tłuszczu.

Kofeina to silny spalacz tłuszczu. Badania opublikowane w American Journal of Clinical Nutrition odkryli, że podanie nawet małej dawki kofeiny ma znaczący wpływ na spalanie tłuszczu.

Badania pokazują Ekstrakt z ziaren zielonej kawy może pomóc w spalaniu tłuszczu. Jednak, studia na ekstrakt z ziaren zielonej kawy są sponsorowane przez jej producentów, co może powodować konflikt interesów.

Według badań opublikowanych przez naukowców w Centrum Badań nad Żywnością w Manchesterze na Manchester Metropolitan University, znacząca literatura eksperymentalna wskazuje, że kapsaicyna jest korzystnym suplementem spalającym tłuszcz.

Celem jest stosowanie wyłącznie produktów, które mają wiele pozytywnych recenzji i mają udowodniony wpływ na utratę wagi.

Uwaga: bądź mądry w przyjmowaniu suplementów i porozmawiaj ze swoim lekarzem przed dodaniem suplementu spalającego tłuszcz lub witamin do codziennej diety.

Wnioski

Utrata wagi nigdy nie jest łatwa i nie należy oczekiwać, że coś tak prostego jak pigułka pomoże Ci schudnąć. Wymienione tutaj produkty są przeznaczone do stosowania wraz z dietą i schematem ćwiczeń w celu promowania utraty wagi.

Chociaż większość suplementów diety jest uważana za bezpieczną, należy je przyjmować ostrożnie i zgodnie z podanymi wskazówkami.

Kupowanie suplementów z zaufanych źródeł to najlepszy sposób, aby uniknąć kupowania zafałszowanych produktów.

Aby ułatwić Ci wybór suplementów spalających tłuszcz, przygotowaliśmy listę spalaczy tłuszczu, które zostały wysoko ocenione przez profesjonalistów i klientów.

Autor
Twitter Instagram

Anne Anyia, RN

Anne Anyia jest brytyjskim terapeutą żywieniowym zarejestrowanym w BANT i CNHC i konsultantem specjalizującym się w odchudzaniu i zarządzaniu wagą

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedaży”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć łącze i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.