Zaktualizowano: 2020, lipiec 23

Najwyżej oceniane spalacze tłuszczu w 2020 roku

Oto lista najlepszych spalaczy tłuszczu roku 2020, jakie kiedykolwiek znajdziesz!
Chcesz wiedzieć, w jaki sposób i dlaczego produkty spalające tłuszcz pomagają w odchudzaniu i spalaniu upartego tłuszczu z brzucha, przeczytaj ten artykuł. Obecnie w sprzedaży są dwa podstawowe rodzaje spalaczy tłuszczu.

Pierwszy to suplement diety przyjmowany doustnie. Produkty te zawierają składniki aktywne, które pomagają użytkownikowi spalać tłuszcz poprzez zwiększenie metabolizmu, tłumienie apetytu i przyspieszenie procesu spalania tłuszczu. Cechy jednego produktu różnią się od innych.

Drugi rodzaj spalacza tłuszczu to formuła miejscowa, którą stosuje się w miejscu, w którym chcesz zredukować tkankę tłuszczową. Większość ludzi jest sceptycznie nastawiona do tego rodzaju spalacza tłuszczu, ale już udowodniono skuteczność wielu aktywnych składników.

Musisz tylko wiedzieć, jak to zrobić znajdź najlepsze spalacze tłuszczu.
Obecnie sprzedawane są setki produktów spalających tłuszcz. Byłoby bardzo trudno dokładnie sprawdzić każdy produkt, dlatego wykonaliśmy dla Ciebie najtrudniejszą część.

Biorąc pod uwagę najważniejsze kryteria wymienione wcześniej, stworzyliśmy najlepsze produkty spalające tłuszcz na rynku.

Najwyżej oceniane spalacze tłuszczu

Najlepsze spalacze tłuszczu

# 1 Trimtone

TrimTone
Trimtone - naturalny spalacz tłuszczu dla kobiet

Dowiedz się więcej o TrimTone

Dobry suplement spalający tłuszcz powinien być ukierunkowany na problem u jego pierwotnej przyczyny. Dokładnie to obiecuje Trimtone. Zawiera potężną kombinację składników, aby zachęcić do szybkiej, ale bezpiecznej i skutecznej utraty wagi.

TrimTone pomaga pozbyć się upartego nadmiaru tłuszczów w celu promowania utraty wagi. Odbywa się to poprzez trzy kluczowe mechanizmy: po pierwsze, poprzez zwiększenie tempa spalania tłuszczów przez organizm; po drugie, wykorzystując tłuszcz zamiast węglowodanów jako główne źródło energii organizmu; i po trzecie, działając jako środek zmniejszający apetyt, aby pomóc zmniejszyć przejadanie się. Trimtone ma również korzystny wpływ na ogólny stan zdrowia użytkowników, ponieważ pomaga w obniżaniu poziomu cholesterolu we krwi, obniżaniu ciśnienia krwi, poprawie nastroju i promowaniu snu.

Korzyści TrimTone zawdzięczają całkowicie naturalnej formule, która zawiera połączenie dobrze znanych składników odchudzających - zielonej herbaty, glukomannanu, zielonej kawy i kofeiny. Każda kapsułka zawiera optymalną ilość tych składników, dzięki czemu możesz mieć pewność, że odniesiesz wszystkie korzyści, nawet jeśli będziesz musiał przyjmować tylko jedną kapsułkę dziennie.

Jeśli chcesz sam doświadczyć korzyści z Trimtone, tak jak wielu jego użytkowników, możesz kupić go na jego oficjalnej stronie internetowej za 49.95 $ za butelkę. Jeśli kupisz więcej butelek, otrzymasz ogromną zniżkę i kilka dodatkowych butelek za darmo. Co więcej, powinieneś również wiedzieć, że produkt jest objęty 100-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z wyników - wiemy, że będziesz.

czytać Recenzja TrimTone uczyć się więcej.

# 2 Slim Diet Patch

Slim Diet
Slim Diet Patch - naturalny suplement odchudzający

Dowiedz się więcej o plastrze Slim Diet

Na drugim miejscu mamy Slim Diet Patch. Na podstawie nazwy tego produktu można się domyślić, co ma on do zaoferowania.

Slim Diet Patch to przede wszystkim wyjątkowa podpaska wspomagająca odchudzanie. Składniki użyte w jego recepturze są uważane za wchłaniane do krwiobiegu z plastra przymocowanego do skóry. Zawiera zaawansowaną metodę dostarczania składników odżywczych. System ten pozwala na wysoką przyswajalność składników odżywczych do organizmu.

Uważa się, że te składniki odżywcze są wzbogacone witaminami, które pomagają spalać nadmiar tłuszczu i kalorii przez cały dzień. Zapewnia to idealne wyszczuplenie sylwetki.

Jednak marka nie przedstawiła pełnej listy składników tego produktu. Znane nam składniki to: ekstrakt z liści zielonej herbaty, ekstrakt z wodorostów, ekstrakt z owoców acai. Te trzy składniki są bardzo korzystne dla organizmu i bardzo skutecznie zmniejszają wagę. Jest również stosunkowo drogi w porównaniu z innymi produktami, które służą temu samemu celowi.

Ponadto brakuje w nim wcześniejszych recenzji użytkowników, dlatego trudno jest stwierdzić, czy ta łatka dietetyczna naprawdę działa zgodnie z twierdzeniami, czy nie.

Decyzja, czy powinieneś tego spróbować, czy nie, nie powinna być tylko twoją własną.

czytać Recenzja Slim Diet Patch uczyć się więcej.

# 3 Lipoderm Ultra

Lipoderm Ultra
Lipoderm Ultra - miejscowy produkt spalający tłuszcz

Dowiedz się więcej Lipoderm Ultra

Lipoderm Ultra od Avant Labs jest obecnie również jednym z najpopularniejszych produktów do miejscowego spalania tłuszczu. Działa poprzez aktywację ukierunkowanej redukcji tkanki tłuszczowej w miejscu jej zastosowania.

Zawiera wiele pomocniczych składników zwalczających tłuszcz, które zmniejszają wchłanianie składników odżywczych i wrażliwość na insulinę w komórkach tłuszczowych. Zapobiega to gromadzeniu się nowego tłuszczu w okolicy. Działa również w celu przyspieszenia procesu spalania tłuszczu w celu pozbycia się tkanki tłuszczowej w okolicy, dając efekt szybkiego odchudzania.

Pełna lista składników znajduje się na ich stronie internetowej, co jest zdecydowanie plusem. Skoro mowa o składnikach, oto ich pełna lista: kofeina, chlorowodorek johimbiny, chlorowodorek oktopaminy, synefryna, sezamina, acetylokarnityna, palmitynian askorbylu, lecytyna, alkohol benzylowy, woda, alkohol izopropylowy, I-mentol, kompleks trójglicerydów , n-metylo-2-pirolidynon, laurokapram i karbomer. Jak widać, lista jest dość obszerna i większość z tych składników nie jest tak powszechna i dobrze znana.

Większość opinii mówi, że to działa, ale niektóre opinie mówią, że nie jest zbyt skuteczny i zapewnia jedynie niewielką redukcję tłuszczu. Jedno jest pewne, nie da każdemu takiego samego efektu. Jest sprzedawany za 34.95 $ (butelka 4 uncje).

czytać Recenzja Lipoderm Ultra uczyć się więcej.

# 4 Lipo Redux

Lipo
Lipo Redux - spalacz tłuszczu

Dowiedz się więcej o Lipo Redux

Piąte miejsce zajmuje Lipo Redux. Firma stojąca za tym produktem nazywa się SAN i znajduje się w Stanach Zjednoczonych.

Lipo Redux to jeden z najgorętszych produktów do miejscowego spalania tłuszczu zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Składnikami aktywnymi są ketony malin, kofeina, ekstrakt z korzenia Coleus forskohlii, ekstrakt z kory Corynanthe Yohimbe i Octopamine HCl. Produkt jest bardzo popularny na forach dyskusyjnych i forach internetowych, a wiele osób twierdzi, że działa.

Problem polega na tym, że nie udowodniono klinicznie, że większość składników aktywnych zmniejsza tkankę tłuszczową po nałożeniu na skórę. Sam produkt również nie przeszedł badań klinicznych, więc nie ma dowodów na jego skuteczność.

Niektórzy użytkownicy zgłaszali również podrażnienia skóry wkrótce po zastosowaniu Lipo Redux. Jest sprzedawany online za 34.95 USD (pojemnik 6 uncji).

Podsumowując, Lipo Redux jest bardzo łatwy w użyciu. Fakt, że zawiera kofeinę, jest co najmniej uspokajający, ponieważ kofeina to jeden z produktów, który zdecydowanie usuwa nadmiar wody z organizmu. Tak, to prawda, że ​​nie udowodniono, że inne składniki mają tę samą funkcję, ale formuła zadziałała w przypadku niektórych osób.

czytać Recenzja Lipo Redux uczyć się więcej.

# 5 Fat Girl Slim

Fat Girl Slim Bliss
Fat Girl Slim - Krem ujędrniający skórę

Dowiedz się więcej Fat Girl Slim

Na koniec mamy produkt Fat Girl Slim. Jak widać z nazwy, Fat Girl Slim jest stworzony specjalnie dla kobiet.

Fat Girl Slim to doskonały produkt, który pomaga ujędrnić skórę i zmniejszyć widoczność dołków. Nie jest to produkt spalający tłuszcz, ale wielu użytkowników twierdzi, że ma doskonały efekt wyszczuplający, szczególnie w problematycznych obszarach kobiet, takich jak uda i pośladki.

Wykorzystuje kofeinę, aby zająć się dodatkową wodą w okolicy. Ten produkt znajduje się na naszej liście ze względu na liczne pozytywne opinie klientów. Jeden 6 uncji. Kontener jest sprzedawany online za 36 USD.

czytać Recenzja Fat Girl Slim uczyć się więcej.

Czego szukać w produktach spalających tłuszcz?

Kiedy jesteś na rynku spalacza tłuszczu, musisz poszukać kilku rzeczy, aby upewnić się, że jest nie tylko skuteczny, ale także bezpieczny.

  • Przede wszystkim sprawdź reputację producenta. Jeśli ma ugruntowaną reputację dzięki oferowaniu wysokiej jakości i skutecznych produktów, jest to dobry znak.
  • Po drugie, musisz szukać aktywnych składników, których skuteczność i bezpieczeństwo zostały udowodnione klinicznie. Oczywiście, byłby to doskonały znak, gdyby niezależne laboratorium udowodniło klinicznie skuteczność i bezpieczeństwo produktu. Mówiąc dokładniej, wśród różnych produktów na rynku zobaczysz takie składniki, jak Johimbina, Forskolina, Kwas Glycyrrhetinic, Ketony Malinowe i Aminofilina. Są inne składniki, które napotkasz, ale to tylko niektóre z najczęstszych, które zobaczysz w spalaczach doustnych i tłuszczowych.
  • Po trzecie, możesz sprawdzić opinie klientów lub opinie osób, które wypróbowały produkt, który zamierzasz kupić.

Czy spalacze tłuszczu są bezpieczne?

Rynek jest absolutnie pełen produktów tego typu. Szczerze mówiąc, większość z nich nie jest skuteczna i jest w rzeczywistości szkodliwa dla twojego organizmu. Te, które tu zobaczysz, są starannie wybrane z paczki, ponieważ są najczęściej używane. W niektórych przypadkach, które zobaczysz poniżej, pełna lista składników nie jest publikowana, co natychmiast podnosi czerwoną flagę.

Musisz najpierw przeczytać listę składników, a następnie skonsultować się z lekarzem. Jeśli doradzi ci, abyś to zrobił, powinieneś wypróbować produkt.

Większość ludzi zapomina o tym i choruje lub gorzej. Tak więc nawet te sprawdzone mogą być dla ciebie bardzo szkodliwe, jeśli nie używasz ich odpowiednio lub jeśli używasz ich niezależnie od tego, co powiedział twój lekarz.

Nie wszystkie składniki są w 100% przetestowane, jednak większość składników, które można znaleźć w wymienionych poniżej produktach, jest dość powszechna. Są jednak wyjątki!

Informacje zwrotne pochodzące od kupujących również mówią o tym samym.

Istnieją zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze na temat tego, czy są one szkodliwe, czy nie, ale żadne poważne szkody nie zostały naprawione w przypadku wymienionych tutaj produktów ubocznych.

Istnieją na ich temat negatywne komentarze, ale większość dowodów sugeruje, że nie są one szkodliwe.

Czy spalacze tłuszczu faktycznie działają czy oszustwo?

Produkty spalające tłuszcz nie są oszustwem. Spora liczba badań na ludziach wykazała, że ​​stosowanie tych produktów odchudzających pomaga zmniejszyć masę ciała, zmniejszyć tkankę tłuszczową i rozmiar talii oraz poprawić stosunek talii do bioder.[1][2][3][4][5]

Najważniejsze informacje o spalaczach tłuszczu

Stosowane w połączeniu z regularnymi ćwiczeniami i zdrową dietą, spalacze tłuszczu mogą pomóc wyeliminować uporczywą tkankę tłuszczową we wszystkich typowych problemach, w tym na biodrach, udach, brzuchu i pośladkach; dając Ci oszałamiającą, jędrną sylwetkę, o której zawsze marzyłeś!

Referencje

1. Armanini, D., Nacamulli, D., Francini-Pesenti, F., Battagin, G., Ragazzi, E., & Fiore, C. (2005). Kwas lukrecjowy, aktywny składnik lukrecji, może zmniejszać grubość podskórnej tkanki tłuszczowej na udach poprzez miejscowe stosowanie. Steroidy, 70 (8), 538–542. https://doi.org/10.1016/j.steroids.2005.01.007
2. Caruso, MK, Pekarovic, S., Raum, WJ i Greenway, F. (2007). Miejscowa redukcja tłuszczu z talii. Cukrzyca, otyłość i metabolizm, 9 (3), 300–303. https://doi.org/10.1111/j.1463-1326.2006.00600.x
3. Greenway, FL, Bray, GA i Heber, D. (1995). Miejscowa redukcja tłuszczu. Badania otyłości, 3 Suppl 4, 561S – 568S.
4. Roure, R., Oddos, T., Rossi, A., Vial, F. i Bertin, C. (2011). Ocena skuteczności miejscowego kosmetyku wyszczuplającego łączącego tetrahydroksypropyloetylenodiaminę, kofeinę, karnitynę, forskolinę i retinol, badania in vitro, ex vivo i in vivo. International Journal of Cosmetic Science, 33 (6), 519–526. https://doi.org/10.1111/j.1468-2494.2011.00665.x
5. Byun SY, Kwon SH, Heo SH, Shim JS, Du MH, Na JI. Skuteczność kremu wyszczuplającego zawierającego 3.5% rozpuszczalnej w wodzie kofeiny i ksantenów w leczeniu cellulitu: badanie kliniczne i przegląd literatury. Ann Dermatol. 2015; 27 (3): 243-9.
6. Czytelnik odpowiada na pytanie: „Redukcja tkanki tłuszczowej przez miejscowe aplikacje mogą w rzeczywistości działać” Ayaz Virji, MD, FAAFP. Z. 2008; 10 (4): 84
Autor
Facebook Twitter

Evan Jensen, CPT

Evan Jensen jest znanym amerykańskim dietetykiem, dietetykiem i pisarzem o zdrowiu. Ma tytuł magistra dziennikarstwa, z więcej

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedaży”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć łącze i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.