Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Aspercreme?

Aspercreme to sprawdzony klinicznie krem ​​salicylanowy do stosowania miejscowego (salicylan trolaminy 10%) stosowany w łagodzeniu drobnych bólów, takich jak zapalenie stawów, prosty ból pleców, nadwyrężenia oraz bóle stawów i mięśni.

Aspercreme ma działanie przeciwzapalne, zmniejszając obrzęk i stan zapalny w dotkniętych chorobą mięśniach i stawach.

Kto jest producentem Aspercreme?

Aspercreme
Aspercreme - miejscowa ulga w bólu

Dyfunduje i szybko wlewa się w bolesne miejsca i ma głęboko penetrujące działanie, powodując długotrwałą ulgę.
Aspercreme jest produkowany przez firmę Chattem, Inc. należącą do firmy Sanofi.

Składniki Aspercreme - czy są bezpieczne i skuteczne?

Aktywnym składnikiem Aspercreme jest salicylan trolaminy (10%, miejscowy środek przeciwbólowy).

Lista składników:

 • Aloe Barbadensis Leaf Juice
 • Alkohol cetylowy, gliceryna
 • Metabolaben[1]
 • Olej mineralny
 • fosforan potasu
 • Propyloparaben
 • Kwas stearynowy
 • Trietanoloamina[2]
 • woda

Jednak nie było wyczerpujących szczegółów przeprowadzonego badania.

Możesz go pobrać bezpośrednio z amazon.com

Możesz także przeczytać - Recenzja Theraworx Relief

Jakie są zalety Aspercreme?

 • Używaj produktu tylko zgodnie z instrukcją
 • Unikaj kontaktu z oczami i innymi błonami śluzowymi
 • Skontaktuj się z lekarzem przed użyciem produktu lub jeśli wystąpiły jakiekolwiek objawy niepożądane

Jakie są wady Aspercreme?

 • Nie stosować u dzieci poniżej 10 roku życia
 • Nie nakładać na rany lub uszkodzony obszar skóry
 • Nie wiązać mocno ani nie stosować w połączeniu z poduszkami grzewczymi
 • Nie wystawiać obszarów, na które nałożono Aspercreme, na bezpośrednie działanie promieni słonecznych

Czytaj Dalej - Żel FLEXISEQ

Pytania i odpowiedzi Aspercreme

P: Co powinienem wiedzieć przed użyciem Aspercreme?

Odp .: Bardzo ważne jest, aby najpierw poinformować lekarza lub farmaceutę przed zastosowaniem kremu Aspercreme, ponieważ niektóre schorzenia mogą mieszać się ze stosowaniem Aspercreme.

Na przykład:

 • Kobiety w ciąży powinny bardzo ostrożnie stosować Aspercreme i przed użyciem tego produktu należy skontaktować się z lekarzem. Zwróć uwagę, że niewielka ilość tego leku może zostać wchłonięta ogólnoustrojowo lub do krwiobiegu. Salicylan nie jest zalecany lub jest przeciwwskazany w czasie ciąży.
 • Zachowując ostrożność, powinny również stosować ten produkt matki karmiące lub karmiące piersią. Jak już wspomniano, niewielka ilość tego produktu może być wchłaniana ogólnoustrojowo i istnieje ryzyko wystąpienia zespołu Reye'a przy stosowaniu doustnych salicylanów.
 • Środki ostrożności należy również zachować podczas stosowania Aspercreme u dzieci poniżej 12 roku życia. Należy pamiętać, że długotrwałe i intensywne stosowanie produktu może prowadzić do toksyczności ogólnoustrojowej.

P: Jak używać Aspercreme?

Odp .: Podobnie jak w przypadku każdego leku, zawsze najlepiej jest przestrzegać zaleceń lekarza dotyczących stosowania Aspercreme i sprawdzić etykietę leku, jak również instrukcje dotyczące podawania.

Rozprowadź Aspercreme obficie na bolesne lub dotknięte obszary, a następnie masuj obszar, aż krem ​​zostanie dokładnie wchłonięty przez skórę.

Nie należy wiązać ani owijać leczonego obszaru, chyba że jest to zalecane przez lekarza.

Umyj ręce natychmiast po nałożeniu produktu, chyba że ręce są dotknięte lub leczone.

Aspercreme może być stosowany wielokrotnie, w razie potrzeby, ale nie powinien przekraczać 4 razy dziennie.

W przypadku pominięcia zalecanej dawki Aspercreme należy jak najszybciej nałożyć krem, a następnie wznowić jego stosowanie zgodnie z zaleceniami lekarza lub na etykiecie opakowania.

P: Jakie schorzenia leczy Aspercreme?

Odp .: Aspercreme jest zalecany do leczenia bólu i stanów zapalnych związanych z zapaleniem stawów, bólami stawów i mięśni, bólami pleców, skręceniami, nadwyrężeniami, a nawet jako lekarstwo na przewlekły ból.

P: Co konsumenci mają do powiedzenia o Aspercreme?

O: Konsumenci stwierdzili, że Aspercreme jest nie tylko skuteczny, ale także łatwy w użyciu dzięki odchylanej górnej pokrywie i beztłuszczowej konsystencji.

Ponieważ jest bezwonny, producent umożliwił konsumentom stosowanie kremu zawsze i wszędzie.

Recenzje Aspercreme potwierdzają skuteczność tego produkt bólu stawów do leczenia bólów pleców i innych drobnych bólów.

Było również oświadczenie konsumenta, w którym jest bardzo zadowolony z Aspercreme, że zwykle nakłada krem ​​na kolana przed wyruszeniem na wędrówkę lub przed i po jeździe na rowerze, aby złagodzić ból i obrzęk.

Byli jednak również konsumenci, którzy zgłaszali pieczenie na skórze po zastosowaniu Aspercreme.

Zaleca się, aby przed użyciem produktu upewnić się, że nie jesteś wrażliwy lub uczulony na Salicylany lub inne składniki Aspercreme.

P: Czy przeprowadzono jakieś badania dotyczące Aspercreme?

Odp .: Mówi się, że Aspercreme został potwierdzony klinicznie, a wiele recenzji potwierdza jego skuteczność. Jednak było brak szczegółowego raportu co do badań przeprowadzonych w celu uzasadnienia twierdzeń.

Ostrzeżenia i możliwe skutki uboczne

 • Alergia Alert: Jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników Aspercreme, zwłaszcza jeśli masz skłonność do reakcji alergicznej na salicylany i aspirynę, przed użyciem skontaktuj się z lekarzem. Uważaj na ciężkie objawy reakcji alergicznej, takie jak wysypka, pokrzywka, trudności w oddychaniu, ucisk w klatce piersiowej; obrzęk lub zapalenie twarzy, jamy ustnej lub języka.
 • Tylko do użytku zewnętrznego: Unikać kontaktu z oczami lub innymi błonami śluzowymi, takimi jak usta i nos.
 • Przerwij stosowanie Aspercreme i zwróć się o pomoc lekarską, jeśli twój stan pogorszy się, jeśli objawy utrzymują się dłużej niż tydzień i jeśli stan ustąpi, ale po kilku dniach powróci.
 • Zwróć uwagę na oznaki podrażnienia skóry: Od zaczerwienienia, przez pieczenie, po występowanie owrzodzeń skóry i oparzeń.
 • Trzymaj się z dala od dzieci: W przypadku przypadkowego połknięcia, należy natychmiast zwrócić się o pomoc medyczną do Centrum Kontroli Trucizn.

Recenzja Aspercreme - ostateczny werdykt

Aspercreme, na podstawie wielu recenzji, potwierdza jego skuteczność w leczeniu niewielkich bólów, takich jak zapalenie stawów, ból pleców, a nawet ból przewlekły.

Strona internetowa Aspercreme zawiera szczegółowe informacje dotyczące zastosowań, składników, skutków ubocznych i środków ostrożności związanych z użyciem Aspercreme.

Produkt ten polecany jest również konsumentom poszukującym bezwonnego i beztłuszczowego najlepszy krem ​​przeciwbólowy na ból stawów.

Gdzie to znaleźć?

Aspercreme można kupić za pośrednictwem amazon.com.

3
Recenzje klientów dotyczące Aspercreme

Recenzje Aspercreme

Średnia ocena klientów

2.0
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. alex
  Pracował dla mnie.
  Przez około 3 dni odczuwałem ból w plecach. Nie byłem pewien, dlaczego myślałem, że spałem w niezręcznej pozycji. Postanowiłem wypróbować Aspercreme, który zaczął działać niemal natychmiast. Zabrało to sporo bólu nie w 100%, ale dużo lepiej niż wcześniej.
 2. Kathie Belaska |
  Śmierdzi! (bez zapachu, ale nieskuteczne)
  Kupiłem Aspercreme w kulce. Łatwy do nałożenia i bez zapachu. Szedłem do pracy i nie chciałem pachnieć jak Icy Hot. Nałożyłem go na całą dolną część pleców. ŻADNEJ ulgi w bólu !!!
 3. Kelly MĄDROŚĆ
  Nie ma mowy, żeby to zadziałało
  Nie mogłem czuć NICZEGO.

Rozpocznij recenzję Aspercreme - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.