Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

By on

Co to jest Australian Dream Cream?

Produkt Australian Dream Cream to marka miejscowych leków przeciwbólowych, które pomagają w leczeniu wielu różnych schorzeń.

Chociaż wydaje się, że jego głównym celem jest leczenie bólu związanego z zapaleniem stawów, lek miejscowy krem ​​przeciwbólowy może również pomóc złagodzić bóle pleców, skręcenia, nadwyrężenia mięśni i siniaki.

Jest sprzedawany w wielu sklepach detalicznych na całym świecie i ma bardzo prostą, ale bogatą w informacje witrynę internetową produktu.

Australian Dream
Australian Dream - krem ​​przeciwbólowy na zapalenie stawów

Australijski producent kremów marzeń ma ugruntowaną pozycję i wszystkie dane kontaktowe do nich są podane na stronie, w tym informacje o ich historii.

Witryna nie sprzedaje produktu bezpośrednio konsumentom, ale zawiera łącze, które pomaga konsumentom zlokalizować sklep, w którym znajduje się marka.

Australian Dream Cream jest dostępny w trzech różnych rozmiarach (2 uncje, 4 uncje i 9 uncji), a ich koszt zależy od rozmiaru i sprzedawcy.

Ogólny koszt waha się od 20 do 50 USD za słoik, a wszystkie zakupy objęte są gwarancją 100% „pustego słoika” oferowaną przez producenta.

Chociaż witryna produktu nie zawiera żadnych opinii ani recenzji konsumentów, Australian Dream Cream jest promowany przez znanego producenta teleturnieju Chucka Woolery'ego, który występuje na stronie jako rzecznik marki.

Jak działa Australian Dream Cream?

Australian Dream został specjalnie zaprojektowany, aby wzmocnić własną reakcję organizmu na ból poprzez zwiększenie przepływu krwi do dotkniętego obszaru.

Czyni to z wykorzystaniem naturalnej mieszanki składników, które działają szybko i wydajnie, ale bez uczucia pieczenia często wywoływanego przez inne miejscowe środki przeciwbólowe.

To krem przeciwbólowy jest nakładany bezpośrednio na bolesny obszar, aby mógł zacząć działać po kontakcie.

Można go używać 3-4 razy dziennie, wystarczy niewielka ilość preparatu.

Na stronie internetowej produktu nie podano szczegółowych informacji na temat tego, jak szybko można oczekiwać wyników lub czy wymaga ciągłego stosowania w celu utrzymania wyników, chociaż jest to prawdopodobnie zależne od charakteru i nasilenia bólu.

Składniki Australian Dream Cream - czy są bezpieczne i skuteczne?

Dichlorowodorek histaminy, olej emu, chondroityna, MSM, glukozamina

W formule Australian Dream Cream zastosowano kilka wartych uwagi składników, chociaż substancją odpowiedzialną głównie za zwiększenie przepływu krwi jest dichlorowodorek histaminy.[1].

Jako naturalny środek rozszerzający naczynia krwionośne, składnik ten umożliwia dotarcie większej objętości krwi do bolesnego obszaru, pomagając organizmowi skuteczniej leczyć się.

W połączeniu z dobrze znanymi składnikami przeciwbólowymi - chondroityną i glukozaminą[2] które są często używane razem ze względu na ich lepsze działanie na ból stawów.

Nie jest jednak jasne, jak skuteczne są one stosowane miejscowo, ponieważ zwykle można je znaleźć w kapsułkach doustnych.

W przeciwieństwie do kremów zawierających kapsaicynę[3], Australian Dream Cream nie szczypie ani nie pali skóry, dzięki czemu jest idealny do każdego rodzaju skóry.

jeden studiować doszli również do wniosku, że krem ​​z kapsaicyną jest bezpiecznym i skutecznym sposobem leczenia zapalenia stawów.

Chociaż zawiera pewne emolienty dla ułatwienia aplikacji, krem ​​jest nietłusty, a ponieważ nie zawiera mentolu ani kamfory, nie pozostawia silnego zapachu.

Jakie są zalety Australian Dream?

 • Australian Dream Cream jest niepalny
 • Wszystkie składniki są wymienione
 • Istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy w postaci „pustego słoika”
 • Produkt jest szeroko dostępny w sklepach detalicznych
 • Australian Dream Cream ma rzecznika celebrytów
 • Formuła zawiera dichlorowodorek histaminy

Jakie są wady Australian Dream?

 • Wyniki mogą zająć dużo czasu
 • Produkt może wchodzić w interakcje z lekami

Czytaj Dalej - Biofreeze i Blue-Emu

Australian Dream Pytania i odpowiedzi

P: Czy Australian Dream pali skórę?

O: Nie, Australian Dream nie spala skóry, ponieważ nie zawiera kapsaicyny, która może poparzyć skórę.

P: Jak pachnie Australian Dream Cream?

Odp .: Nie, Australian Dream nie zawiera mentolu ani kamfory, więc nie mają zapachu.

P: Gdzie produkowane są produkty Australian Dream?

O: Produkty Australian Dream są produkowane w Stanach Zjednoczonych.

P: Jaka jest polityka zwrotów?

O: Produkty Australian Dream są objęte gwarancją pustego słoika / tuby.

Możesz zwrócić pusty słoik, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu.

Koszt tego kremu jest drogi. Chociaż gwarancja zwrotu pieniędzy jest świetna w przypadku reklamy, powszechnie wiadomo, że większość ludzi nie zawraca sobie głowy zwrotem przedmiotów, nawet jeśli nie są one satysfakcjonujące. Gwarancja zwrotu pieniędzy to tylko koszt prowadzenia działalności, a ponieważ masowa reklama nadal generuje sprzedaż, reklamy będą kontynuowane tak długo, jak długo koszty prowadzenia działalności, w tym produkcji, reklamy i zwrotów, będą nadal zapewniać firmie zysk.

P: W jakich rozmiarach są dostępne produkty Australian Dream?

Odp.: Australijski krem ​​łagodzący zapalenie stawów jest dostępny w 2 oz., 4 oz. i 9 uncji. słoiki.

Jest również dostępny w 2 uncjach. rura.

Australian Dream Back Pain Cream jest dostępny w 4 uncjach. rozmiar.

Może Ci się spodobać - Czynnik ulgi

Australian Dream Review - Ostateczny werdykt

Australian Dream Cream wykorzystuje kilka naturalnych składników, które z pewnością pomogą złagodzić ból związany z zapaleniem stawów i innymi schorzeniami stawów i mięśni.

Jednak większość kremów tego typu przynosi korzyści tylko w krótkim okresie, a w przypadku silniejszych bólów stawów konsument może również potrzebować suplement na ból stawów które faktycznie mogą pomóc w naprawie i odbudowie uszkodzonej chrząstki[4].

Ogólnie rzecz biorąc, Australian Dream Cream to renomowana, dobrej jakości marka, która pomimo tego, że jest jedną z droższych marek na rynku, może polegać na szybkim, niepalnym bólu.

„Australian Dream” można kupić za pośrednictwem ich Oficjalna strona internetowa.

Kości są połączone stawami, które pozwalają nam na swobodne poruszanie się. Uszkodzenie stawów może powodować ból uniemożliwiający robienie rzeczy, które kiedyś kochałeś. Miejscowe produkty stosowane w leczeniu stawów zwykle działają szybciej, pomagając złagodzić ból bezpośrednio w dotkniętym obszarze w porównaniu z produktami przyjmowanymi doustnie. Produkt stosowany miejscowo uśmierzający ból stawów powinien być oceniany pod kątem: potencjału blokowania transportu sygnałów bólowych, działania przeciwodrażniającego w celu zmniejszenia bolesności oraz jakości składników * popartej badaniami klinicznymi.

Poniżej, naszym zdaniem, znajdziesz jedne z najskuteczniejszych obecnie dostępnych na rynku produktów do stosowania miejscowego na ból stawów.

Ocena
Nasze najlepsze wybory łagodzące ból stawów
Biofreeze
Seal
#1
Biofreeze
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Blue-Emu
#2
Blue-Emu
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Aspercreme
#3
Aspercreme
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *

3
Recenzje klientów dotyczące Australian Dream

Recenzje Australian Dream

Średnia ocena klientów

2.0
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Dr Fred Bacon
  Nie działa wystarczająco dobrze w tej cenie
  Przykro mi, ale to nie zadziałało tak dobrze, aby uzasadnić NIEPOWTARZALNĄ cenę!
 2. Selina K.
  Na mnie to nie działa
  Pomimo setek recenzji, które mówią, że ten krem ​​działa, nie złagodził bólu stawów. Stosowałam go przez 5 tygodni i nadal bolą mnie stawy i nadal jestem nieszczęśliwy. Myślałem o zwrocie produktu, ponieważ producent ma politykę zwrotów, ale to też nie zadziałało. Ku mojemu zdziwieniu obsługa klienta poinformowała mnie, że obowiązuje zasada „bez zwrotu”. Nadal cieszę się, że pomogło to niektórym ludziom, ale dla mnie myślę, że zamiast tego spróbuję innych produktów na ból stawów. Ten rzekomy „krem marzeń” po prostu nie spełnił moich oczekiwań.
 3. Lisa Kandow
  drogi
  Nadal jestem z tym na płocie. Czasami wydaje się, że to pomaga, ale czasami wydaje się, że nic nie robi. Ale nawet jeśli działa, jest droższy niż inne produkty tego samego rodzaju.

Rozpocznij recenzję Australian Dream - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.