Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

By on

Czym jest żel Voltaren?

Voltaren Gel to miejscowy roztwór na stawy, który poprzez bezpośrednie zastosowanie ma zapewnić bezpośrednią ulgę w bólach stawów, mięśni i innych bólach regionalnych. Występuje w postaci kremu, który można nałożyć na dotknięte obszary, a po wchłonięciu dostarczy składnik aktywny. Produkt jest sprzedawany w tubach o różnych rozmiarach: jeden znaleziony przez nas przykład zawierał 150 gramów produktu.

Jak działa żel Voltaren?

Voltaren Gel

Voltaren Gel zawiera niesteroidowy produkt przeciwzapalny (ta sama kategoria, która obejmuje acetaminofen i ibuprofen) zwany diklofenakiem, który jest dostarczany bezpośrednio do obolałych tkanek poprzez zastosowanie w tej postaci żelu. W ten sposób produkt przeciwbólowy jest umieszczony tam, gdzie jest najbardziej potrzebny (powiedzmy, na kolanach), a nie rozprowadzany po całym ciele.

Występuje w postaci nietłustego żelu, dzięki czemu można go łatwo nakładać, chociaż zachęcamy do szybkiego i dokładnego umycia rąk po jego użyciu.

Składniki żelu Voltaren - czy są bezpieczne i skuteczne?

Nie byliśmy w stanie znaleźć pełnej listy składników tego produktu, ale składnik aktywny wcale nie jest ukryty: diklofenak, związek przeciwzapalny z tej samej rodziny, co wiele innych leków przeciwbólowych dostępnych bez recepty. Stanowi to niewielki procent materiału; reszta to żelowa baza, która pozwala na wchłanianie produktu przez skórę.

Jakie są zalety żelu Voltaren?

 • Miejscowa metoda aplikacji pozwala ukierunkować ją na leczenie własnego bólu
 • Jest prosty w użytkowaniu;

Jakie są wady żelu Voltaren?

 • Metoda dostarczania żelu może utrudniać oszacowanie, ile wziąłeś
 • Twórcy odradzają stosowanie innych NLPZ (tylenol itp.) Podczas używania produktów zawierających ten aktywny składnik

FAQ

Jak silny jest składnik aktywny w tym produkcie?

Trudno powiedzieć dokładnie, ale na szczęście istnieje szereg dostępnych mocnych stron, więc możesz znaleźć to, co działa dla Ciebie. Etykieta produktu powie Ci, ile jest w nim składnika aktywnego: na przykład 1.16% w porównaniu z 2.32%. Ten ostatni będzie dwukrotnie silniejszy niż pierwszy. Może to być wygodne, jeśli możesz znaleźć tylko jedną lub drugą: możesz po prostu zastosować połowę silniejszego związku, aby uzyskać ten sam efekt.

Jakie są ważne funkcje?

 • Przeznaczony jest do stosowania na stawy dotknięte bólem spowodowanym starzeniem, urazami lub trwającą chorobą, ale nie zastępuje innych metod leczenia.
 • Należy dokładnie nałożyć na dotknięty obszar
 • Po użyciu należy dokładnie umyć ręce (chyba że używałeś go oczywiście na rękach!)

Jak należy przyjmować żel Voltaren?

Nałóż kilka gramów produktu na dotknięty obszar i dokładnie wmasuj. Pamiętaj, aby później umyć ręce, chyba że nakładasz go na dłonie (w takim przypadku nie myj rąk przez godzinę po aplikacji). Nie używaj więcej niż kilka gramów dziennie na wszystkie dotknięte stawy.

Skutki uboczne

Produkt nie ma żadnych poważnych skutków ubocznych. Jeśli używasz go na wrażliwej skórze, dobrze byłoby skorzystać z olejku nośnikowego, aby uniknąć potencjalnych podrażnień.

Opinie klientów

Istnieje wiele opinii klientów, które należy wziąć pod uwagę na temat żelu Voltaren. Niektóre z nich są pozytywne, inne dość niejednoznaczne.

Jedna osoba zgłasza, że ​​wziął produkt i używa go przy zapaleniu ścięgna Achillesa. Jednak dalej ujawnia, że ​​nie zauważył żadnych zmian po użyciu produktu. Następnie wyjaśnia ogólny wpływ leków przeciwzapalnych, ponieważ są one bardziej odpowiednie w przypadku ostrego zapalenia.

Inna osoba mówi jednak, że produkt zdążył u niego zadziałać w krótkim czasie. Nie przegrywa za dużo i nie idzie zbyt głęboko, ale wydaje się, że rozwiązanie dla niego działa. Jest też zadowolony z ceny, ponieważ jest znacznie lepsza niż w USA.

Ostateczny werdykt

Produkt wydaje się być dobrze wykonany. Przynosi go firma o dobrej reputacji, która dodaje pewnej wiarygodności. Produkt zawiera dobrze znane naturalne składniki, o których mówi się, że dostarczają sporo korzyści.
Oczywiście, jak w przypadku każdego produktu, istnieją pewne wady, które należy wziąć pod uwagę. Na przykład nie ma badań, które zatwierdzają lub potwierdzają rzeczywiste działanie produktu.

Sugerujemy jednak, abyś omówił tę kwestię ze swoim osobistym fizykiem. Ważne jest, aby uzyskać profesjonalną opinię. Są też najlepszy produkt łagodzący ból stawów na rynku, który można by wykorzystać. Kategoria jest dość szeroka.

Kości są połączone stawami, które pozwalają nam na swobodne poruszanie się. Uszkodzenie stawów może powodować ból uniemożliwiający robienie rzeczy, które kiedyś kochałeś. Miejscowe produkty stosowane w leczeniu stawów zwykle działają szybciej, pomagając złagodzić ból bezpośrednio w dotkniętym obszarze w porównaniu z produktami przyjmowanymi doustnie. Produkt stosowany miejscowo uśmierzający ból stawów powinien być oceniany pod kątem: potencjału blokowania transportu sygnałów bólowych, działania przeciwodrażniającego w celu zmniejszenia bolesności oraz jakości składników * popartej badaniami klinicznymi.

Poniżej, naszym zdaniem, znajdziesz jedne z najskuteczniejszych obecnie dostępnych na rynku produktów do stosowania miejscowego na ból stawów.

Ocena
Nasze najlepsze wybory łagodzące ból stawów
Biofreeze
Seal
#1
Biofreeze
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Blue-Emu
#2
Blue-Emu
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *
Aspercreme
#3
Aspercreme
Walka z bólem stawów i zapaleniem *
Zwiększ wspólną mobilność *
Zapobiegaj powtarzającym się uszkodzeniom *
Długotrwałe rezultaty *
Jakość składników *

3
Recenzje klientów dla Voltaren Gel

Recenzje Voltaren Gel

Średnia ocena klientów

5.0
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Steven Engelhardt
  Voltaren Gel jest prawdziwy
  Mój farmaceuta polecił Voltarena. Po czterech dniach czterokrotnego nakładania dziennie ból nadgarstka został znacznie zmniejszony. Prawie całkowicie przywrócono ruchomość nadgarstka i zakres ruchu.
 2. RIC
  OSTATNIE ZWOLNIENIE!
  Mam 74 lata, jestem na emeryturze, 6'3 ', 220 funtów… i potrzebuję całkowitej wymiany kolana prawego. Każdego ranka wstawanie z łóżka i mobilność zajmowało bolesne 8-10 minut. Jestem bardzo aktywny… ale byłem o 60% ograniczony w normalnych czynnościach. Miałem jedną rundę 5-dniowych zastrzyków kolana Supartz około 7 lat temu, które przynosiły wielką ulgę przez około 3 lata. Wszystkie kolejne zastrzyki kolan we wszystkich innych wersjach / markach były całkowicie nieskuteczne. Wtedy mój lekarz ortopeda z VA przepisał 1% żel Diklofenak. EUREKA !! W nie mniej niż 30 minut po mojej pierwszej aplikacji doznałem niewiarygodnej ulgi! Z łatwością łagodzi ból w 95%. Stosuję dwa razy dziennie; przed snem i po porannym prysznicu. Natychmiast powróciłem do 95% normalnego poziomu aktywności, w tym kształtowania krajobrazu, stolarstwa, pracy w sklepie, jazdy na rowerze i chodzenia ponad 3 mile dziennie. Ale zakres ruchu mojego zgiętego kolana nie poprawił się, co jest zrozumiałe. Diklofenak z łatwością umożliwił mi opóźnienie TKR! Mogę teraz wstrzymać operację, aż diklofenak przestanie działać. Pozwala mi to również poradzić sobie z tym problemem COVID, dopóki planowe operacje nie powrócą na pełną parę bez żadnych komplikacji związanych z wirusami. SZEŚĆ gwiazdek na pięć za 1% żelu Diklofenak! Mówię o tym wszystkim, którzy mają podobne problemy z bólem! TBTG sam!
 3. Tony
  Voltaren pracuje dla mnie.
  Ten produkt jest dla mnie jak cudowny środek przeciwbólowy. Próbowałam wszelkiego rodzaju kremów, olejków, lekarstw na bóle kolan i nóg. Poza prednizonem ten produkt działa najlepiej. Wyprzedza wszystkich innych.

Rozpocznij recenzję żelu Voltaren - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.