Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Co to jest Keto Trim?

Keto Trim to ziołowy suplement odchudzający przeznaczony dla osób, które już stosują dietę Keto. Produkt ma prowadzić do szybkiej utraty tkanki tłuszczowej i wagi. Jest również wypełniony elektrolitami, które zapewniają prawidłowe nawodnienie.

Keto Trim ma na celu nie tylko zwiększenie skuteczności diety; ułatwia utrzymanie tego schematu poprzez ograniczenie apetytu na węglowodany.

Kolejna wielka zaleta suplement diety polega na tym, że dostarcza dużo dodatkowej energii.

Kto jest producentem wykończenia Keto?

Producentem produktu jest firma Vita Balance Inc., która powstała w czerwcu 2016 roku.

Siedziba znajduje się w Richmond w stanie Wirginia, ale produkty są sprzedawane w całej Ameryce Północnej i Wielkiej Brytanii.

Firma sprzedaje około 35 produktów, w tym głównie suplementy ziołowe. Wiele z nich dotyczy odchudzania i diety ketogenicznej, ale są suplementy, które koncentrują się również na innych schorzeniach.

Jump Start Ketosis z Keto TrimJump Start Ketosis z Keto Trim

** Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego użytkownika i nie są gwarantowane. Oświadczenia dotyczące suplementów diety nie zostały ocenione przez FDA i nie mają na celu diagnozowania, leczenia, leczenia ani zapobiegania chorobom lub stanom zdrowia.

Jak działa Keto Trim?

Ten suplement jest skierowany do osób, które stosują dietę Keto w celu utraty wagi, co oznacza, że ​​w większości unikają węglowodanów. Kiedy to robisz, pozbawia organizm glukozy, którą wykorzystuje jako energię.

Zgodnie z Massood i Uppaluri Wydawnictwo StatPearls - NCBI; 2020 styczeń „Dieta ketogeniczna składa się głównie z wysokotłuszczowych, umiarkowanie białkowych i bardzo niskowęglowodanowych”.

W tym momencie w wątrobie rozpoczyna się proces, w którym uwalniane są ketony. Pomagają organizmowi zacząć spalać tłuszcz jako energię zamiast glukozy. Ten proces nazywa się ketozą i powoduje szybkie spalanie tłuszczu i utratę wagi.

Zgodnie z StatPearls - NCBI, „W stanie ketozy, produkcja ciał ketonowych wzrasta, gdy są zmniejszone węglowodany lub zwiększone kwasy tłuszczowe”.

Wskazał na to Harvard Health Publishing że nadal nie mamy pojęcia, czy stosowanie diety ketogenicznej ma jakiekolwiek długoterminowe skutki.

Kod kuponu KONSUMENT 5 Otrzymać 5% taniej Twoje zamówienie online Keto Trim

Składniki Keto Trim - czy są bezpieczne i skuteczne?

Keto Trim działa przede wszystkim poprzez wzmacnianie i podtrzymywanie procesu ketozy u klientów, którzy są już na diecie Keto.

Użytkownicy, którzy unikają węglowodanów, są już w stanie ketozy. Ich wątroba uwolniła ketony do organizmu, dzięki czemu organizm spala tłuszcz jako energię.

Dodatkowe ketony, które ten suplement zapewnia, pomagają utrzymać użytkowników w ketozie.

Niektóre z głównych składników aktywnych to:

 • B-hydroksymaślan wapniaB-hydroksymaślan wapnia: BHB ma ketony, które przyłączają się do minerałów, takich jak wapń. Ten keton pomaga organizmowi pozostać w ketozie, gdzie spala tłuszcz zamiast cukru w ​​celu uzyskania energii.
 • B-hydroksymaślan magnezuB-hydroksymaślan magnezu: Ketony w BHB są związane z minerałem magnezu. Te ketony zapewniają spalanie tłuszczu zamiast glukozy. Pomaga to spalić tłuszcz i szybko schudnąć.
 • B-hydroksymaślan soduB-hydroksymaślan sodu: Składa się z ketonów, które wiążą się z sodem (solą). Te ketony zapewniają, że organizm pozostaje w stanie ketozy.
 • Mąka ryżowaMąka ryżowa: To ważny pokarm na całej planecie; prawdopodobnie najważniejsze. Często jest zawarty w lekach i suplementach jako składnik wypełniający. Wiele osób jest na to uczulonych, więc nie jest to dobry wybór.
 • stearynian magnezustearynian magnezu: Jest to nieaktywny składnik wypełniacza zawarty w wielu lekach.

Jakie są zalety wykończenia Keto?

 • Może prowadzić do ogromnej utraty wagi, jeśli zostanie przyjęty podczas stosowania diety ketonowej.
 • Keto Trim może dać ci dużo dodatkowej energii.
 • Suplement jest bardzo bogaty w elektrolity, zapewniając dobre nawilżenie.

Jakie są wady Keto Trim?

 • Produkt zawiera mąkę ryżową, która jest częstym alergenem.
 • U niektórych osób pojawiają się objawy związane z „grypą ketonową”, takie jak letarg.
 • Trudno jest utrzymać dietę przez dłuższy czas, a same tabletki nie wystarczą.

Najczęściej zadawane pytania

P: Jak należy wziąć Keto Trim?

Odp .: Powinieneś przyjmować 2 takie kapsułki od 1 do 3 razy dziennie. Każdą dawkę należy popijać pełną szklanką wody, najlepiej przed posiłkiem lub przekąską. Oprócz tego powinieneś przestrzegać diety keto i regularnie ćwiczyć.

P: Ile kosztuje Keto Trim?

Odp.: Istnieje kilka opcji oficjalna witryna produktu:

 • 1 butelka kosztuje 40.26 USD w porównaniu z normalną ceną 161.04 USD, co daje oszczędność 54.90 USD.
 • Dwie butelki kosztują 2 USD w porównaniu z normalną ceną 71.19 USD, co daje oszczędność 80.52 USD.
 • 3 butelki kosztują 106.14 USD i zawierają dodatkową bezpłatną butelkę.

P: Jaka jest polityka zwrotów Keto Trim?

Odp .: Polityka zwrotów w przypadku zepsutych lub w inny sposób uszkodzonych produktów wynosi 30 dni. Skontaktuj się z firmą, aby ją powiadomić i zwrócić produkt w ciągu 30 dni od pierwotnej daty zakupu. Jeśli po prostu zmieniłeś zdanie na temat zakupu produktu, masz 7 dni na zwrot go nadal zapieczętowanego, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

P: Czy Keto Trim oferuje bezpłatną wersję próbną?

Odp .: Nie. Możesz kupić Keto Trim w różnych pakietach, ale nie ma bezpłatnej wersji próbnej oferowanej dla tego produktu. Ta firma nie oferuje bezpłatnych wersji próbnych ani próbek produktów.

Keto Trim Review - Wniosek

Keto Trim to suplement przeznaczony do odchudzania. Jest specjalnie skierowany do osób przestrzegających diety ketogenicznej, w której unikają węglowodanów.

To uzupełnienie utrata masy ciała pomaga utrzymać organizm w stanie spalania tłuszczu, który inicjuje dieta ketonowa. Podstawowymi składnikami są sole ketonowe.

Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy byli bardzo zadowoleni z tego produktu. Okazało się, że w większości przypadków przyspieszyło to utratę wagi ketonowej.

Wielu klientów zgłosiło utratę imponującej wagi na suplemencie. Byli również pod wrażeniem ilości dodatkowej energii, jaką im to zapewniło.

Dieta Keto jest ogólnie bardzo trudna do utrzymania przez długi czas, więc ostatecznie, gdy użytkownicy przestali jeść w ten sposób, suplement nie mógł im wystarczająco pomóc w utrzymaniu ketozy.

Inni użytkownicy rozwinęli objawy grypopodobne, które często towarzyszą ketozie i niektórzy zdecydowali się z tego powodu przestać.

Ogólnie wydaje się, że jest to przydatny produkt dla zwolenników diety Keto i może prowadzić do znacznej utraty wagi. Podobnie jak w przypadku każdego nowego suplementu, bardzo ważne jest, aby odwiedzić lekarza, zanim zaczniesz go przyjmować, aby upewnić się, że jest dla Ciebie odpowiedni z medycznego punktu widzenia.

Gdzie to znaleźć?

Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do Oficjalna strona internetowa

14
Recenzje klientów dotyczące Keto Trim

Recenzje Keto Trim

Średnia ocena klientów

4.9
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Ryan L.
  Świetny produkt w świetnej cenie
  Na początku byłem sceptyczny, że coś w tak przystępnej cenie może pomóc mi schudnąć. Ale ten sceptycyzm nie trwał zbyt długo. Mocno potrząsnąłem Keto Trim. Używałem go przez 2 miesiące, zanim rozważałem zaprzestanie jego stosowania. Myślę, że minęło około 5 tygodni, kiedy wszedłem na wagę i zobaczyłem, że po cichu schudłem 8 funtów. Nie mogę uwierzyć, że więcej ludzi nie wie o tym produkcie. Działa i ma lepszą cenę niż bardziej popularne marki. To świetny produkt, który zasługuje na większą uwagę.
 2. Charlie L.
  Bez zawrotów głowy
  Ostatnia pigułka odchudzająca, którą brałem, w najlepszym przypadku sprawiła, że ​​poczułam się oszołomiona i oszołomiona. W najgorszym przypadku mdłości. Już po tygodniu stosowania musiało to być za dużo. Pomyślałem, że to może być tylko początkowa rzecz, jak może moje ciało musiało po prostu przyzwyczaić się do efektów, ale zostało. Więc przeszedłem na Keto Trim i nie tylko zaczynam już schudnąć, ale nie ma zawrotów głowy ani zawrotów głowy. W rzeczywistości nie miałem żadnych złych skutków ubocznych.
 3. J Smith
  Bardzo dobre wyniki z tego produktu
  Zajęło mi trochę czasu, zanim miałem odwagę użyć Keto Trim. To dlatego, że zawsze martwiłem się, czy to może powodować skutki uboczne. Chociaż bardzo chciałem schudnąć, nie chciałem zacząć radzić sobie z nieracjonalnymi skutkami ubocznymi. Wreszcie miałem odwagę go użyć. Dzisiaj mija 7 tygodni, odkąd podjąłem tę decyzję i nie ma ani jednego efektu ubocznego, który się do tej pory nie pojawił.
 4. Amanda K.
  Uwielbiam ten produkt!
  Użyłem Keto Trim zgodnie z zaleceniami i jak dotąd wyniki były niesamowite. Jeśli zastanawiasz się, czy ten produkt działa, zapewniam Cię, że jest to najlepsza opcja na odchudzanie. Kiedy zacząłem go używać, miałem pewne trudności ze snem, ale efekty te szybko ustąpiły w ciągu tygodnia. Jeśli chcesz go wypróbować, radzę konsekwentnie postępować zgodnie z podanymi instrukcjami. Pomagają uzyskać lepsze wyniki znacznie szybciej.
Pokaż 10 więcej recenzji

Rozpocznij swoją recenzję Keto Trim - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.