Przegląd lipozenu - czy działa na utratę wagi i czy jest bezpieczny w użyciu?

Lipozene jest jednym z tych suplementów odchudzających, które twierdzą, że spalają tłuszcz poprzez tłumienie apetytu. Czy to jest dokładne, czy zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe? Dowiedzmy się w tej recenzji!
Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Co to jest lipozen?

Lipozene to naturalny suplement diety zawierający rozpuszczalny w wodzie błonnik.

Został zaprojektowany, aby wspierać zdrowe procesy, takie jak odchudzanie, funkcjonowanie układu pokarmowego, ogólne samopoczucie i nie tylko.

Lipozene sugeruje również, że może działać samodzielnie bez użycia jakichkolwiek dodatkowych produktów.

Lipozen
Maksymalna siła lipozenu

Głównym składnikiem Lipozene jest glukomannan. Glukomannan pochodzi z korzenia konjac, który jest uważany za rodzaj błonnika.

To błonnik pokarmowy, zawarty w lipozenie może poprawić ogólne samopoczucie i pomóc w regulacji funkcjonowania układu pokarmowego.[1]

Suplement może prowokować zmiany w Twoim organizmie, przede wszystkim poprzez zdolność do zwiększania wchłaniania wody.

Może to spowodować rozszerzenie żołądka i uczucie pełności, które może się zmniejszyć przejadanie się.

Nasz zespół badawczy odkrył, że twierdzenia naukowe dotyczące jego skuteczności nie zawierają żadnych powiązań z rzeczywistymi badaniami - więc czego jeszcze brakuje w lipozenie?

W tym artykule omówiono skuteczność Lipozene i czy jest on bezpieczny w użyciu. Przeczytaj nasze podsumowanie i dowiedz się.

Kto jest producentem lipozenu?

Firma stojąca za tym produktem odchudzającym nazywa się Instytutem Badań nad Otyłością.

Jest to mała kalifornijska firma zajmująca się zdrowiem i zdrowiem, która prowadzi badania i rozwój produkty odchudzające.

Producent twierdzi, że dba o ogólne samopoczucie swoich klientów, produkując tabletki zwalczające otyłość i przybieranie na wadze.

Jak działa lipozene?

Wśród wszystkich obietnic wielkości, pytanie brzmi: czy Lipozene działa na utratę wagi?

Po pierwsze, ma mało kalorii. Więc nie dodaje żadnych dodatkowych kalorii. Po drugie, Lipozene może zoptymalizować sposób działania systemów metabolicznych poprzez promowanie zdrowe jelita. Ponieważ glukomannan jest prebiotykiem, pomaga odżywiać zdrowe bakterie w układzie pokarmowym. W Badanie 2006 glukomannan pomaga promować kwas mlekowy w kale. Oznacza to, że zdrowe mikroby nadal przepływają przez przewód pokarmowy.

Ponadto, a badanie długoterminowe stwierdzili, że środek zmniejszający apetyt jest skuteczny, gdy powiększa żołądek i wywołuje uczucie sytości. Działa hamująco na apetyt[2] i pomaga w przejadaniu się. To samo długoterminowe badanie wykazało, że kiedy ludzie pozostają na jakimkolwiek tłumiące apetyt że stają się nieskuteczne.

LUDZIE SZUKAJĄ RÓWNIEŻ: PhenQ to nowa, potężna formuła odchudzania łącząca wiele korzyści związanych z odchudzaniem, które pomogą Ci uzyskać szczupłe, seksowne ciało, o którym zawsze marzyłaś.

Składniki lipozenu - czy są bezpieczne i skuteczne?

 • Żelatyna - Używany jako wypełniacz i stabilizator tabletki. Ten składnik nie wpływa na utratę wagi.
 • Krzemian magnezu - Ten składnik pomaga uformować kapsułkę i jest także stabilizatorem tabletki. Nie wpływa na utratę wagi.
 • Kwas stearynowy - Składnik, który zapobiega zbrylaniu się produktu i zwiększa jego objętość, aby pomóc ustabilizować składniki. Nie wpływa na utratę wagi.
 • Glukomannan - Głównym składnikiem lipozenu i jest rozpuszczalnym w wodzie, ulegającym fermentacji błonnikiem pokarmowym. Artykuł opublikowany w Journal of Otyłość porównali glukomannan z placebo w dwóch różnych grupach. Po 8 tygodniach naukowcy nie zauważyli znaczących różnic między obiema grupami pod względem utraty wagi.

Inne składniki: Korzeń konjac, witamina B6, witamina B12, ekstrakt z liści zielonej herbaty, ekstrakt z nasion guarany, liść herbaty Oolong

Specyfikacje::
Wysokość: cale 5.33
Szerokość: cale 3.8
Głębokość: 1.95 cali
Waga produktu: 8 oz
Dawkowanie: 2 kapsułki
Cena jednostkowa: 44.98 USD za 100 kapsułek (w zwykłej sprzedaży detalicznej)
Nazwa: Suplement na utratę tłuszczu o maksymalnej sile lipozenu, 8 uncji, 60 kapsułek
Dostępny online
Liczba paczek: 60
Rodzaj pojemnika: butelka
Forma: kapsułka
Dawkowanie: 2
Dawkowanie JM: kapsułka (i)
Wskazania: zmniejszenie masy ciała
Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Porcja: 2
Preferencje dotyczące składników: wyprodukowano w USA

Jakie są zalety lipozenu?

 • Może pomóc Ci poczuć się pełny, więc rzadziej odczuwasz głód.
 • Może zmniejszyć ogólne spożycie kalorii.
 • Może promować zdrowie jelit.[3]
 • Dla większości ludzi jest zwykle dobrze tolerowany, z niewielkimi skutkami ubocznymi.

Jakie są wady lipozenu?

 • Istnieją ograniczone dowody naukowe dotyczące działania produktu.
 • W produkcie brakuje wielu niezbędnych kluczowych substancji aktywnych.
 • Nie nadaje się do użytku przez dzieci w wieku poniżej 18 lat
 • Historia firmy nie jest dobrze ugruntowana.
 • Cena może być wysoka.
 • Istnieje wiele negatywnych opinii klientów.
ZOBACZ TEŻ - Bio X4 i Thermofight X

Pytania i odpowiedzi dotyczące lipozenu

P: Jak wziąć Lipozene?

Odp.: Aby uzyskać maksymalne wyniki, zalecana dawka to dwie kapsułki trzy razy dziennie. Zaleca się przyjmować produkt 30 minut przed posiłkiem. W przypadku jakiegokolwiek suplementu, jeśli wystąpią jakiekolwiek działania niepożądane, należy przerwać stosowanie i natychmiast skonsultować się z lekarzem.

P: Jakie środki ostrożności należy podjąć podczas korzystania z tego suplementu?

Odp .: Nie jest odpowiedni dla osób poniżej 18 roku życia, przyjmujących leki lub cierpiących na schorzenia.

P: Czy ten produkt będzie miał jakieś skutki uboczne, czy spowoduje u mnie udar lub cokolwiek?

Odp.: Skutki uboczne Lipozene obejmują wzdęcia, gazy i / lub wodnisty stolec. Według Wikipedia, zdarzenia niepożądane obejmują dyskomfort w jamie brzusznej, biegunkę i zaparcie. Jeśli przyjmujesz jakiekolwiek leki, przed zażyciem Lipozene skonsultuj się z lekarzem. WebMD donosi: „Osoby, które przyjmują niektóre popularne marki pigułek odchudzających dostępnych bez recepty, są bardziej narażone na udar w porównaniu z osobami, które ich nie stosują”.

P: Jakie są składniki lipozenu?

O: Aktywnym składnikiem Lipozene jest glukomannan. Pochodzi z rośliny konjac. Istnieją inne składniki, które są stabilizatorami i wypełniaczami.

P: Czy Lipozene naprawdę działa?

Odp.: Istnieją mieszane recenzje tego produktu. Lipozen może pomóc Ci poczuć się pełniejszym i może promować zdrowie jelit. Jedno sprawozdanie z badań że Glukomannan poprawia również całkowity cholesterol.

P: Jak długo, zanim zobaczysz jakieś ulepszenia?

Odp .: Chociaż jest to coś stosunkowo indywidualnego i zależy od ogólnego stylu życia i schematu ćwiczeń, możesz spodziewać się pewnej poprawy w ciągu pierwszych kilku tygodni aktywnego użytkowania.

CZYTAJ CZYTAJ - Slimvance i LumaSlim

P: Czy współdziała z innymi lekami?

Odp .: Lipozene nie wchodzi w interakcje z innymi lekami, ponieważ składniki są dość łagodne i naturalne. Jeśli przyjmujesz jakiekolwiek leki, zwłaszcza cukrzycę, takie jak pochodne sulfonylomocznika, przed zażyciem Lipozene skonsultuj się z lekarzem.

P: Jaki jest koszt jednej butelki Lipozene?

Odp .: Koszt lipozenu, zakupionego bezpośrednio na stronie producenta, zaczyna się od 29.95 USD, co obejmuje bezpłatną wysyłkę i obsługę. 1 butelka (60 kapsułek) + 1 butelka GRATIS + butelka MetaboUP GRATIS: 29.95 $ (+ 1.35 $ za wysyłkę)

P: Gdzie kupić Lipozene?

O: Lipozene można zamówić bezpośrednio z oficjalnej strony internetowej. Produkt można również kupić w sklepach autoryzowanych do dystrybucji produktu za dużo bardziej przystępną cenę.

P: Czy Lipozene jest bezpieczny?

Odp .: Zgodnie z etykietą ostrzegawczą Lipozene może puchnąć w gardle i powodować zadławienie. Można to zmniejszyć, pijąc wodę z lipozenem.

P: Czy jest sprawa sądowa przeciwko Lipozene?

Odp .: Tak, wytoczono pozew zbiorowy przeciwko producentom suplementów odchudzających Lipozene. Zgodnie z dokumentami sądowymi firma przedstawiła fałszywe twierdzenia dotyczące skuteczności glukomannanu, pochodnej korzenia konjac.

P: Czy Lipozene działa na odchudzanie?

Odp .: Lipozene twierdzi, że stwarza uczucie sytości, ponieważ głównym składnikiem aktywnym jest błonnik. Błonnik może pomóc zmniejszyć ilość spożywanego pokarmu, co może pomóc w utracie wagi.

P: Czy istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy?

Odp .: Firma twierdzi: „Jesteśmy tak pewni, że będziesz zadowolony z suplementów Lipozene, to wszystko utrata masy ciała pigułki wysłane przez Lipozene są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. ”

PODOBNY PRODUKT: Green Coffee Plus zawiera przeciwutleniacz zielonej kawy (GCA, znany również jako kwas chlorogenowy), który ma wiele zalet zdrowotnych.

ostrzeżenia

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Jak ze wszystkimi Suplementy odżywcze, trzymać poza zasięgiem dzieci.

UWAGA: Nie używaj tego produktu, jeśli brakuje uszczelek lub są one uszkodzone. Skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek programu odchudzania.

Przyjmowanie tego produktu bez odpowiedniej ilości płynu może spowodować jego obrzęk i zablokowanie gardła lub przełyku oraz może spowodować zadławienie.

Nie należy przyjmować tego produktu, jeśli masz trudności z połykaniem.

Jeśli po zażyciu tego produktu wystąpi ból w klatce piersiowej, wymioty lub trudności w połykaniu lub oddychaniu, należy natychmiast zgłosić się do lekarza.

Nie przeprowadzono badań dotyczących bezpieczeństwa Lipozene dla kobiet w ciąży lub karmiących.

Lipozene Recenzje klientów

Na lipozene stronie internetowej sklepu producenta., mają setki cztero- i pięciogwiazdkowych recenzji. Ponadto są niskie oceny.

Na zewnętrznej stronie Amazon ocena Lipozene to tylko 2.5 / 5.

Większość (49 procent) recenzji Lipozene to recenzje jednogwiazdkowe, a 19 procent recenzji przyznało jej pięć gwiazdek i niewielką ilość ocen pośrednich.

Inne strony internetowe sprzedawców detalicznych mają mieszankę pozytywnych i negatywnych opinii na temat Lipozene.

Czy powinieneś brać lipozen?

Brakuje badań wykazujących, że lipozen działa na odchudzanie. Plik pigułki dietetyczne może pomóc w początkowej utracie wagi, ale badania pokazują, że Lipozene nie pomaga w długotrwałej utracie wagi.

Lepsze alternatywy dla lipozenu

Mogą istnieć inne dodatkowe elementy, które możesz dodać do swojej diety i stylu życia, które mają lepsze badania i wyniki. Przedstawiliśmy recenzję Dieta Keto, Plexus Slim, Modere Trim i więcej.

Czy ma inne korzyści zdrowotne?

Nie zapewnia korzyści, których nie można uzyskać dzięki jedzeniu pełnowartościowej żywności lub przyjmowaniu multiwitamina.

Recenzje Lipozene - ostateczny werdykt

Podobnie jak wiele produktów w swojej klasie, ma wiele mieszanych recenzji online. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że był skuteczny po kilku tygodniach, podczas gdy inni nie zauważyli żadnych zmian.

Mając to na uwadze, wskazane jest, aby nie spieszyć się i przeprowadzić dokładne badania i zbadać dostępne opcje.

Na rynku istnieją inne alternatywy dla tego suplementu diety i być może uda Ci się znaleźć coś bardziej odpowiedniego dla siebie.

Tak jak Leptigen, Thrive Patch, Aktywny PK, Hydroxycut Black, to nie jest magiczny sposób na odchudzanie.

Nie ma magicznych tabletek na odchudzanie, w tym Lipozene. Kupisz Lipozene? Skomentuj poniżej i powiedz nam, co myślisz!

Ocena
Nasze najlepsze zalecane diety

Jeśli chodzi o suplementy diety, jeden produkt zdecydowanie nie pasuje do wszystkich. Przeprowadziliśmy ankietę wśród ekspertów, aby wybrać ich najlepsze produkty - dzięki czemu wiesz, że te produkty naprawdę spełniają ich oczekiwania. Przekonany jeszcze? Dobrze. Poniżej znajdziesz jedne z najskuteczniejszych suplementów odchudzających, tabletek odchudzających, suplementów ketonowych i planów dietetycznych w swoich kategoriach, które naszym zdaniem są obecnie oceniane jako nr 1 na rynku.

# 1 Oceniony W utracie wagi - Najlepsze ogólnie: całkowicie naturalna pigułka dietetyczna
PhenQ Seal
Stłumić apetyt *
Spalaj zgromadzony tłuszcz *
Zatrzymaj produkcję tłuszczu *
Popraw nastrój i poziom energii *
Formuła wysokiej jakości *
Nasze inne produkty odchudzające, które musisz poznać!
# 1 Oceniony W suplemencie diety - Najlepsza (tańsza) formuła szybko działająca
ZIELONA KAWA PLUS
Wsparcie utraty wagi *
Bogate w przeciwutleniacze *
Zwiększyć metabolizm organizmu *
Spalaj niechciany tłuszcz *
Zmniejsza niezdrowe zachcianki *
# 1 Oceniony W dodatku keto - Najlepsza wartość w ketogenicznym sojuszniku
WYKOŃCZENIE KETO
Obsługuje poziomy ketonów krwi *
Obsługuje przejście na dietę keto *
Funkcje goBHB *
Wysoka zawartość elektrolitów zapewnia nawilżenie *
Zapewnia natychmiastową energię *
# 1 Oceniony W Garcinia Cambogia - Najlepszy w wysokiej jakości, naturalnym ekstrakcie
Garcinia cambogia
Utrzymuje zdrowy metabolizm *
Utrzymuje zdrowy poziom energii *
Zapobiegaj zamianie cukru w ​​tłuszcz *
Wspomaga zdrową utratę wagi *
Wysokiej jakości naturalne składniki *
# 1 Oceniony W diecie i ćwiczeniach - Najlepsza wartość: program utraty wagi
Slendarol
Zwiększanie poziomów codziennych ćwiczeń fizycznych *
Wspieraj swój metabolizm *
Przyjazny dla wegan *
Zwiększ swoją energię *
Obsługuje dietę i ćwiczenia *

* Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego użytkownika i nie są gwarantowane. Ćwiczenia i odpowiednia dieta są niezbędne do osiągnięcia i utrzymania utraty wagi i definicji mięśni.

75
Recenzje klientów dotyczące Lipozene

Przegląd lipozenu - czy działa na utratę wagi i czy jest bezpieczny w użyciu?

Średnia ocena klientów

2.6
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Terry Fowler
  To nie działa!
  Biorę go już od czterech miesięcy i nie straciłem ani jednego funta. W rzeczywistości zyskałem kilka funtów! Nie trać pieniędzy ani czasu na zakup tego. Odsyłam ostatnią butelkę z powrotem i anuluję moje miesięczne zamówienia.
 2. Paweł
  Lipozene to kłamstwo.
  Lipozene nie działa. Brałem to przez 60 dni i nie straciłem ani funta. Nikt nie powinien kupować tego produktu. Opiera się na wprowadzającej w błąd propagandzie marketingowej, kłamstwach klinicznych i ludziach z przodu, którzy swobodnie okłamują opinię publiczną, aby prosperować finansowo.
 3. Payne
  LIPOZENE 1500mg recenzja
  Niestety ta maksymalna siła Lipozene 1500mg nie zadziałała dla mnie. Brałem nawet 4 tabletki dziennie (Am x2 / PMx2), po pierwszym tygodniu BEZ wyników. Jestem osobą aktywną i nie przejadam się. Chciałem tylko stracić 10 funtów z dodatkową pomocą. Moim zdaniem to bardziej placebo (lub obojętna pigułka). Nie trać czasu ani pieniędzy na ten produkt.
 4. Glenn Lego
  Lipozen jest bezwartościowy
  Wziąłem kilka butelek lipozenu i nie straciłem ani funta. Wziąłem to zgodnie ze wskazówkami. Ale za każdym razem, gdy wchodzę na wagę, pokazuje 202 funty. Bezwartościowy!
 5. Mark Lawrence Harris
  Obaj mój kardiolog powiedział mi, żebym przestał brać Lipozene, ponieważ zatrzymałby to mój rozrusznik serca i defibrylator, a ja w wieku 74 lat umrę.
  Rozmawiałem z obojgiem moim kardiologiem i powiedzieli mi, żebym NIE Brał więcej LIPOZENU, bo moje serce zatrzyma się i umrę. Mam 74 lata i NIE POTRZEBUJĘ JUŻ LIPOZENU I ZWRÓCIŁEM OSTATNIE ZAMÓWIENIE, KTÓRE DO MNIE WYSŁAŁEŚ. NIE WYSYŁAJ MNIE WIĘCEJ LIPOZENU I OTRZYMAJ MNIE TWOJE LISTY E-MAILOWE I E-MAILOWE.

  Mark Lawrence Harris

Pokaż 10 więcej recenzji

Rozpocznij recenzję lipozenu - jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.