Przegląd diety Noom - czy ten program utraty wagi jest bezpieczny w użyciu?

Noom, wielokrotnie nagradzany program odchudzania, szybko stał się jedną z najczęściej wyszukiwanych diet. Przeczytaj recenzję i dowiedz się więcej o Noom od naszego specjalisty ds. Żywienia.
Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

W tym artykule

Co to jest Noom?

Noom to firma działająca w obszarze technologii i zdrowia, której misją jest „pomaganie ludziom na całym świecie w prowadzeniu zdrowszego życia poprzez zmianę zachowań”. W oparciu o interakcję użytkownika z aplikacją Noom, użytkownik uczy się o zmianie zachowania i o tym, jak wprowadzać metody w życie, czytając codziennie oryginalne artykuły. Użytkownicy rejestrują swoje jedzenie za pomocą systemu kolorów, aby poznać ich kaloryczność i rejestrować swoje ćwiczenia.

Noom

Użytkownicy Noom mają również dostęp do Specjalisty ds. Celów, który pomaga im w wyznaczaniu osobistych celów SMART. Po zakończeniu okresu próbnego użytkownik uzyska dostęp do własnego zespołu wsparcia, składającego się z trenera grupowego i innych użytkowników Noom, którzy są w tej samej podróży w kierunku rozwijania zdrowego stylu życia.

Ostatecznie celem programu jest nie tylko pomoc użytkownikom w odchudzaniu. Firma Noom stara się pomóc użytkownikom zmienić nawyki związane z jedzeniem i stylem życia, które rozwinęli, aby stworzyć trwałe, zdrowe nawyki, które pomogą utrzymać zmiany, które wprowadzili w programie przez wiele lat.

Kliknij tutaj jeśli jesteś gotowy, aby dać Noom i wsparcie eksperckie, spróbuj już dziś.

Jak działa Noom?

Program Noom wykorzystuje kombinację wyznaczania celów SMART, coachingu, rejestrowania żywności, aktywnych grup wsparcia i odpowiednich artykułów popartych badaniami dostosowanych do potrzeb użytkowników, aby zapewnić wszechstronny program, który najlepiej wspiera użytkowników w ich pracy na rzecz zdrowia osobistego celów i podtrzymywać ich postęp.

Poniżej znajdują się funkcje tego programu:

 • Ustalanie celów - Pracuj jeden na jeden ze swoim osobistym specjalistą ds. Celów. Ten trener pomoże Ci opracować dla siebie cele, które są INTELIGENTNE: konkretne, mierzalne, osiągalne, realistyczne i aktualne. Twój specjalista ds. Celów nie powie Ci, jakie cele wyznaczyć, ale pomoże Ci ustalić, które cele są dla Ciebie najważniejsze.
 • Learning - Każdego dnia będziesz otrzymywać zabawne, łatwe do przeczytania, poparte badaniami artykuły, które dotyczą wyzwań, przed którymi stoisz na swojej drodze do zdrowia, i nauczysz rozwijać zdrowe nawyki, które pomogą utrzymać postęp w miarę postępów.
 • Rejestrowanie żywności - System kolorów Noom pomaga poznać gęstość kaloryczną spożywanych pokarmów, pomagając zrównoważyć posiłki i pozwala dopasować KAŻDĄ żywność do dziennego budżetu kalorycznego!
 • Grupa wsparcia - Po zakończeniu okresu próbnego użytkownicy zostaną umieszczeni w grupie wsparcia z innymi użytkownikami Noom i trenerem grupy. Ta grupa jest przestrzenią do inspiracji, dodatkowej nauki i daje możliwość zasięgnięcia porady i wsparcia osób, które są w równoległej i podobnej podróży zdrowotnej. Twój trener grupowy będzie publikował artykuły, tematy do dyskusji, a nawet weekendowe wyzwania, które możesz wykonać razem jako grupa. Wielu Noomers uważa, że ​​ich grupa jest jedną z najcenniejszych części ich doświadczenia z Noom.

Recenzja Noom - czy to naprawdę działa?

Według badania przeprowadzonego w 2016 roku z udziałem ponad 35,000 78 uczestników, 9% użytkowników Noom doznało utraty wagi przez XNUMX miesięcy[2].

W badaniu opublikowanym w British Medical Journal w 2016 roku 64% użytkowników Noom straciło ponad 5 procent całkowitej masy ciała[3].

Osoby, które uczestniczą w programie Noom i prowadzą zdrowy tryb życia, mogą bezpiecznie oczekiwać, że stracą średnio 1-2 funty tygodniowo. To powiedziawszy, wyniki różnią się w zależności od celów, które użytkownik wyznaczył na początku programu, a także wysiłku i udziału użytkownika w programie.

Zalety Noom

 • Naucz się rozwijać trwałe nawyki, które zapewnią Ci zdrowy styl życia na długo po zakończeniu programu.
 • Uzyskaj indywidualną pomoc w wyznaczaniu celów od osobistego specjalisty ds. Celów.
 • Szukaj wsparcia u swojego trenera grupowego i osobistej grupy wsparcia, składającej się z innych użytkowników Noom z całego świata, którzy są w tej samej drodze w kierunku zdrowszego stylu życia.
 • Pyszne, zdrowe przepisy dostępne w aplikacji Noom i na blogu Noom.
 • Możliwość synchronizacji urządzeń do śledzenia kroków z aplikacją Noom.

Wady Noom

 • Obecnie nie jest dostępna wersja Noom na komputery stacjonarne. Jest dostępny tylko do użytku na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android.
 • Użytkownicy muszą mieć ukończone 18 lat.
 • Użytkownicy są przypisywani do grupy wsparcia dopiero po dwutygodniowym okresie próbnym.

Noom oddaje

Program NooMoms: Osoby, które urodziły dziecko w ciągu ostatnich 24 miesięcy, mogą otrzymać bezpłatne członkostwo 12-miesięczne. Aby nominować siebie lub inną nową matkę, odwiedź to połączyć.

FAQ

P: Jak zarejestrować się w Noom?

O: Rejestracja jest dostępna na stronie internetowej Noom lub w aplikacji Noom.

P: Jak mogę anulować / wypisać się z programu Noom?

O: Aby anulować okres próbny lub aktywną subskrypcję Noom, musisz mieć zainstalowaną aplikację Noom.

Oto kroki, które użytkownicy systemu Android i iOS muszą wykonać, aby anulować Noom:

 • Otwórz aplikację na swoim urządzeniu.
 • Kliknij niebieski dymek czatu w prawym górnym rogu ekranu głównego.
 • Wyślij wiadomość do specjalisty ds. Celów, informując go, że chcesz zrezygnować z subskrypcji.
 • Otrzymasz link umożliwiający anulowanie.

Uwagi: Szczegóły dotyczące Twojej subskrypcji programu Noom, w tym karta kredytowa użyta do zakupu, kwota, z jaką zostałeś / zostaniesz obciążony, data, w której zostałeś / zostaniesz obciążony i inne informacje można znaleźć na naszym portalu subskrypcji użytkowników pod adresem account.noom .com.

CZYTAJ CZYTAJ: Jak mogę wyświetlić i anulować subskrypcję lub okres próbny Noom? (iOS)

Aby wyświetlić szczegóły subskrypcji, zaloguj się przy użyciu tych samych danych logowania, które zostały użyte do utworzenia konta Noom. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź ich oficjalna strona internetowa.

P: Ile czasu potrzeba, zanim zacznę widzieć wyniki?

Odp .: Wyniki są różne, ale użytkownicy zazwyczaj widzą średnią utratę wagi o 1-2 funty tygodniowo. Wyniki różnią się w zależności od celów, które użytkownik wyznaczył na początku programu, a także wysiłku i udziału użytkownika w programie.

P: Ile kosztuje Noom?

Odp .: Ceny różnią się w zależności od długości programu, do którego użytkownik zdecyduje się zaangażować.

Może Ci się spodobać - Przegląd diety NJ

Ostateczny werdykt w sprawie Noom

Ostatecznie program Noom ma na celu nie tylko pomóc użytkownikom schudnąć. Firma Noom stara się pomóc użytkownikom zmienić nawyki związane z jedzeniem i stylem życia, które rozwinęli, aby stworzyć trwałe, zdrowe nawyki, które pomogą utrzymać zmiany, które wprowadzili w programie przez wiele lat.

Osoby, które uczestniczą w programie Noom i prowadzą zdrowy tryb życia, mogą bezpiecznie oczekiwać, że stracą średnio 1-2 funty tygodniowo.

To powiedziawszy, wyniki różnią się w zależności od celów, które użytkownik wyznaczył na początku programu, a także wysiłku i udziału użytkownika w programie.

Gdzie to znaleźć?

Możesz go KUPIĆ bezpośrednio w Oficjalna strona internetowa

1
Recenzje klientów dotyczące Noom

Przegląd diety Noom - czy ten program utraty wagi jest bezpieczny w użyciu?

Średnia ocena klientów

5.0
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. James
  Postanowiłam spróbować diety Noom
  Mam cukrzycę i fibromialgię. Mam też migreny i klasterowe bóle głowy. Te cztery problemy utrudniają mi robienie tego, co muszę robić cały czas, aby być zdrowym. Zdecydowałam się na dietę Noom, ponieważ wydawało się, że ma wiele korzyści zdrowotnych. Byłem trochę sceptyczny, kiedy zacząłem go przyjmować, ale ku mojemu zdziwieniu naprawdę czuję się lepiej. Nie mam prawie tak wielu bólów, jak przedtem, a bóle głowy prawie zniknęły. Nie jestem pewien, który składnik lub korzyść z diety Noom robi to wszystko, ale jestem wierzący i będę go nadal używać.

Rozpocznij recenzję Noom - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.