Trim 14 Recenzje - Czy Trim 14 pomaga schudnąć?

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.

Co to jest Trim 14?

Trim 14 to suplement diety, który pomaga schudnąć. Produkt przyspiesza metabolizm, prowadząc do utraty tkanki tłuszczowej i wagi.

Może również stłumić głód, więc jesz mniej. Producent twierdzi również, że suplement ten może zrównoważyć hormony spalania tłuszczu w Twoim organizmie.

Przycinanie 14
Przycinanie 14

Kto jest producentem Trim 14?

Trim 14 jest produkowany przez firmę Zenith Labs z siedzibą w New Jersey w USA. Jest to firma zajmująca się zdrowiem i dobrym samopoczuciem, która od 1988 roku produkuje rozwiązania zdrowotne. W swoich produktach używają wyłącznie organicznych składników.

Jak działa Trim 14?

Działają 2 główne procesy. Przede wszystkim używki, takie jak kofeina, przyspieszają metabolizm. To powoduje, że organizm przechodzi w stan termogenezy, w którym szybko spala tłuszcz. Może to prowadzić do szybkiej utraty wagi.

Badania opublikowane w Journal of Basic and Clinic Physiology and Pharmacology odkrył, że kofeina ma właściwości termogeniczne.

Ten produkt zawiera również ketony malinowe, które są najbardziej pomocne dla kogoś, kto już przestrzega diety ograniczającej węglowodany. W takiej sytuacji organizm jest w zasadzie głodny dla glukozy.

Następnie wątroba uwalnia ketony, które wprowadzają organizm w stan ketozy. Oznacza to, że spala tłuszcz jako paliwo w miejsce brakującej glukozy.

Artykuł w Cell Metabolism sugeruje, że ketony mogą przyspieszyć metabolizm.

Możesz go pobrać bezpośrednio z Oficjalna strona internetowa

Trim 14 Składniki - Czy są bezpieczne i skuteczne?

Jest w tym wiele substancji czynnych suplement odchudzający. Niektóre z głównych składników aktywnych obejmują:

 • Garcinia cambogia - Skórka tego owocu zawiera substancję, która pomaga wywołać utratę wagi. Zawiera kwas hydroksycytrynowy, który może najwyraźniej ograniczać apetyt, przyspieszać metabolizm i zapobiegać rozwojowi komórek tłuszczowych. Journal of Otyłość pokazuje, że ten owoc może prowadzić do utraty wagi.
 • Ketony Malinowe - Są one zwykle uwalniane przez wątrobę, gdy jesteś na diecie z ograniczeniem węglowodanów. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi brakuje glukozy, którą normalnie wykorzystuje jako energię. Ketony wprowadzają organizm w stan ketozy, w którym zamiast glukozy spala zgromadzony tłuszcz. Prowadzi to do szybkiej utraty wagi Kardiologia eksperymentalna i kliniczna odkryli związek między ketozą a utratą wagi u otyłych uczestników.
 • Ekstrakt z zielonej herbaty - Zawiera katechiny, z których najważniejszą jest EGCG. Substancja ta prowadzi do spalania tłuszczu i utraty wagi. Ponadto kofeina zawarta w zielonej herbacie przyspiesza metabolizm i wprowadza w stan spalania tłuszczu. Badanie w International Journal of Obesity wskazuje, że spożywanie zielonej herbaty prowadzi tylko do umiarkowanej utraty wagi.

Jakie są zalety Trim 14?

 • Trim 14 może pomóc Ci schudnąć.
 • Równoważy hormony spalania tłuszczu w organizmie.
 • Ten produkt może pomóc stłumić apetyt.
 • Przyspiesza metabolizm.

Jakie są wady Trim 14?

 • Musisz codziennie przyjmować 3 duże kapsułki.
 • Zawiera kofeinę, która może powodować roztrzęsienie i nerwowość.

Najczęściej zadawane pytania

P: Jak należy przyjmować Trim 14?

A: Zalecane dawkowanie to 3 kapsułki dziennie popijając pełną szklanką wody.

UWAGA: Pod żadnym pozorem nie należy przekraczać zalecanej dawki, gdyż może to być szkodliwe.

P: Ile kosztuje Trim 14?

A: Ten produkt jest dostępny do kupienia na oficjalna strona internetowa. Każda opcja zakupu pozwala na dodatkową bezpłatną butelkę.

Ceny są następujące:

 • 1 butelka - 49 $ + 19.95 $ za przesyłkę
 • 3 butelki - 117 $ + 19.95 $ za wysyłkę
 • 6 butelki - 198 $ + 19.95 $ za wysyłkę

P: Jakie są zasady zwrotów Trim 14?

A: Mają 6-miesięczną gwarancję zwrotu pieniędzy.

Jeśli jesteś niezadowolony z produktu, skontaktuj się z działem obsługi klienta w ciągu pierwszych 6 miesięcy od zakupu. Wyślą Ci pełny zwrot pieniędzy, nawet jeśli nie zwrócisz butelek.

P: Czy Trim 14 oferuje bezpłatną wersję próbną?

A: Nie, nie ma bezpłatnej wersji próbnej związanej z tym produktem, jeśli chcesz go wypróbować, możesz go kupić na oficjalna strona producenta.

Trim 14 Review - Wniosek

Trim 14 to organiczny suplement, który pomoże Ci schudnąć. W Internecie nie było zbyt wielu recenzji tego produktu.

Jednak te, które istniały, były w większości pozytywne. Klienci stwierdzili, że szybko stracili na wadze dzięki Trim 14.

Niewielu użytkowników wspomniało w recenzjach o niektórych skutkach ubocznych, takich jak nudności. Jeśli wystąpią jakiekolwiek nieprzyjemne objawy, należy przerwać stosowanie produktu.

Niezwykle ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem jakiegokolwiek suplementu, jeśli masz jakiekolwiek schorzenie.

Powinieneś także uzyskać zgodę na kontynuowanie keto dieta, ponieważ nie jest dla każdego.

Gdzie to znaleźć?

Trim 14 można kupić za pośrednictwem Oficjalna strona internetowa.

9
Recenzje klientów dotyczące wyposażenia 14

Trim 14 Recenzje - Czy Trim 14 pomaga schudnąć?

Średnia ocena klientów

4.9
z 5

Opinie klientów

Jak myślisz, co nam brakuje? Zostaw recenzję i podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zadaj nam pytanieZadaj nam pytanie
x

Mam pytanie? Powiedz nam, czego tu brakuje!

Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Wyślij Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
Napisać recenzję

 1. Sofia
  spróbuj Trim 14
  Jako młoda matka nie miałam pojęcia, jak schudnąć. Mam 5'5 ”i ważyłem wtedy 240 funtów. Zmęczyło mnie to, że wszystkie moje ubrania były okropnie dopasowane i wstydziłem się wychodzić publicznie. Ciągle myślałam, że ludzie muszą się zastanawiać, dlaczego mój mąż jest ze mną! Nadszedł czas, aby wypróbować Trim 14. Naprawdę nie sądziłem, że to zadziała. Tak wiele rzeczy zawiodło mnie wcześniej. Może po prostu zawiodłem się, nie używając odpowiednich narzędzi. Dzięki Trim 14 tracę na wadze. To naprawdę ratuje życie.
 2. Jackson
  Trim 14 pomógł mi rzucić napoje gazowane
  Zwykle przez większość czasu mogę jeść zdrowo. Potrafię nawet zebrać energię, aby dość często ćwiczyć, ale rezygnacja z napojów gazowanych była bardzo trudna. Nic, czego próbowałem, nie smakuje jak soda. Po prostu to uwielbiam. Bez względu na to, ile straciłem na wadze i jak długo się bez tego chodziłem, nie mogłem pozbyć się pragnień. Pomyślałem, że spróbuję Trim 14, ponieważ powiedział, że może w tym pomóc. Po około dwóch tygodniach moje pragnienie i zainteresowanie sodą całkowicie zniknęło! W końcu znalazłem spokój po sodzie!
 3. Charlee
  Nie ma żadnych skutków ubocznych
  Trim 14 działa dla mnie świetnie. Moim problemem było zawsze przejadanie się i podjadanie między posiłkami. To pierwsza pigułka odchudzająca, która działa. Właściwie to zabija apetyt na jedzenie, a teraz mogę jeść posiłki i czuję się całkowicie usatysfakcjonowany. I nie ma żadnych skutków ubocznych!
 4. eden
  Bardzo mi to pomogło
  Spędziłem sporą część mojego nastoletniego i dorosłego życia w domu, nie mogąc się zbytnio cieszyć. Byłem jak ludzie, którzy w telewizji ważą ponad 600 funtów. Zdecydowanie czułem się z nimi związany i obserwowałem z religijnością, szukając inspiracji. Naprawdę myślałem, że umrę w wieku 40 lat i wiem, że tak bardzo tęskniłem. Dwa lata temu zdecydowałem, że nadszedł czas, aby dokonać tej zmiany. Po kilku miesiącach zacząłem stosować Trim 14 w celu uzupełnienia utraty wagi. Bardzo mi to pomogło. Z radością informuję, że dzisiaj po raz pierwszy pobiegałem. Pierwszy bieg w całym moim życiu. Naprawdę czuję, że mam za to podziękować Trim 14.
 5. Adrianna
  Trim 14 był świetny, gdy nie mogłem wyjść i ćwiczyć
  Wiosną, latem i jesienią udało mi się schudnąć, ale kiedy nadeszła zima, nie chciałem wychodzić na zewnątrz w zimną, śliską i śnieżną pogodę, próbując ćwiczyć. Wiedziałem, że mogę wydać pieniądze na karnet na siłownię lub znaleźć sposoby na większą aktywność w domu i mogę wydać pieniądze na suplement odchudzający. Przyznam, że na początku byłem trochę leniwy. Nie spodziewałem się, że to zadziała, ale Trim 14 naprawdę mnie zaskoczył. Od razu zacząłem tracić na wadze. Teraz nie mogę się doczekać lata, bo czuję, że będę w formie!
 6. Reese J.
  Nie żałuję zakupu Trim 14
  Byłem całkowicie zdumiony tym, jak dobrze działał dla mnie Trim 14. To pierwsza rzecz, którą biorę rano, a następnie przez resztę dnia jem zdrową dietę. Zawsze miałem ochotę na coś między posiłkami i uciekałem się do nadziewania się ciasteczkami i frytkami. Cóż, te dni się skończyły i nigdy już nie mam w domu tego niezdrowego jedzenia. Trim 14 naprawdę zmienił moje życie. Bez żalu!
 7. Alaina
  Moje zachcianki są pod kontrolą
  Bardzo mnie cieszy, że mogę odmówić jedzenia. Trim 14 pomaga mi poczuć się pełnym i sprawia, że ​​nadmierne jedzenie jest dla mnie znacznie mniej atrakcyjne. To zawsze była moja pięta achillesowa. Uwielbiam jedzenie i tak trudno było mi odrzucić coś dobrego, nawet gdybym zjadł tylko pełny posiłek. Oczywiście powodowało to, że systematycznie przybierałem na wadze. Trim 14 działa, aby kontrolować te zachcianki. Z pewną siłą woli i pomocą tego wspaniałego produktu jestem na dobrej drodze do kontrolowania apetytu i wagi.
 8. Reagan
  Trim 14 przekonał tego sceptyka
  Nigdy nie stosowałam suplementu diety, pigułki ani koktajlu w celu utraty wagi. Zawsze wierzyłem, że jeśli chcesz schudnąć, jedynym sposobem na to jest staromodny sposób: poprzez pot, wysiłek i dyscyplinę. Chociaż nadal wierzę w te ważne zasady, Trim 14 udowodnił mi, że niektóre suplementy mogą być dla mnie dobre. Kiedyś miałem problemy z energią i motywacją, zanim zacząłem stosować Trim 14, a teraz moja utrata wagi została przyspieszona w porównaniu z tym, co mogłem zrobić samodzielnie.
 9. Jeremiasz
  Trim 14 przekonał tego sceptyka
  Nigdy nie stosowałam suplementu diety, pigułki ani koktajlu w celu utraty wagi. Zawsze wierzyłem, że jeśli chcesz schudnąć, jedynym sposobem na to jest staromodny sposób: poprzez pot, wysiłek i dyscyplinę. Chociaż nadal wierzę w te ważne zasady, Trim 14 udowodnił mi, że niektóre suplementy mogą być dla mnie dobre. Kiedyś miałem problemy z energią i motywacją, zanim zacząłem stosować Trim 14, a teraz moja utrata wagi została przyspieszona w porównaniu z tym, co mogłem zrobić samodzielnie.

Rozpocznij recenzję Trim 14 - Jak ogólnie oceniasz ten produkt

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5000 pozostało znaków.

Wyjaśnienie ?

Polityka prywatności

Wysłanie tej recenzji oznacza, że ​​zgadzasz się na nasze Przejrzyj wskazówki, potwierdzające, że jesteś zweryfikowanym klientem, który kupił produkt i mógł korzystać z towaru lub doświadczył usługi, a także zapewnia tylko rzeczywistą interakcję i doświadczenie bez ukrytych motywów lub ma powiązania lub interesy z firmą w jakikolwiek sposób. Zaznaczając to pole i przesyłając tę ​​recenzję, akceptujesz również, że przesyłanie fałszywych recenzji jest naruszeniem zasad Lci.org.pl Warunki korzystania a takie postępowanie nie będzie tolerowane.

X

Jak przesłać dowód zakupu:

Wykonaj poniższe instrukcje, aby przesłać elektroniczny dowód zakupu.

 • Aby przesłać fizyczny paragon papierowy, po prostu zrób jego zdjęcie aparatem lub telefonem. Możesz także spróbować zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej komputera.
 • Po zrobieniu zdjęcia zapisz je jako plik JPG, TIF lub PDF.
 • Pamiętaj, że nie możesz przesłać pliku większego niż 2 MB.
 • Następnie wystarczy kliknąć przycisk Przeglądaj i wyszukać plik ze zdjęciem rachunku. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik w odpowiednim polu.

Jeśli nadal nie możesz przesłać dowodu zakupu, prosimy Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszej pomocy (poświęć chwilę, aby spojrzeć na przykładowy rachunek poniżej).

proofimg

Referencje

** Jest to subiektywna ocena oparta na sile dostępnych informacji i naszej ocenie skuteczności.

* Wynik może się różnić. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz poważne schorzenia lub choroby serca w wywiadzie, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie należy traktować go jako porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakichkolwiek suplementów.

Ujawnienie powiązania materiału: Niektóre z linków w powyższym poście to „powiązane linki sprzedażowe”. Oznacza to, że jeśli możesz kliknąć link i kupić przedmiot, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego zalecamy tylko produkty lub usługi, z których osobiście korzystamy i / lub uważamy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom. Ujawniamy to zgodnie z 16 CFR Federalnej Komisji Handlu, część 255: „Wytyczne dotyczące stosowania rekomendacji i świadectw”.

x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie!
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł zmienił moje życie! zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak pomocne było to?

ikona Ten artykuł miał charakter informacyjny. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł zawiera nieprawidłowe informacje. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. ikona Mam pytanie medyczne.
x

Jak możemy to poprawić?

ikona Ten artykuł nie zawiera informacji, których szukam. zmiana
Twoja ocena
Uwaga: Lci.org.pl nie jest świadczeniodawcą opieki zdrowotnej. Nie możemy odpowiadać na pytania zdrowotne ani udzielać porad medycznych.
Twój Polityka prywatności jest dla nas ważne.
x
ikona Mam pytanie medyczne. zmiana

Nie jesteśmy w stanie zaoferować osobistych porad zdrowotnych, ale nawiązaliśmy współpracę z JustAnswer, który oferuje lekarzom na żądanie odpowiedzi na Twoje pytania medyczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Porozmawiaj teraz online z lekarzem i uzyskaj szybkie odpowiedzi 1 na 1, siedząc na wygodnej kanapie.

wystarczy odpowiedzieć na logo
ZAPYTAJ TERAZ LEKARZA

Jeśli grozi Ci nagły wypadek medyczny, natychmiast zadzwoń do lokalnych służb ratunkowych lub odwiedź najbliższą izbę przyjęć lub ośrodek pilnej pomocy.

Uwaga: Wyniki mogą się różnić w zależności od skuteczności produktu. Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie do ogólnych celów informacyjnych. Treść ta nie zawiera żadnych roszczeń medycznych, a informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie są przeznaczone do autodiagnozy lub samodzielnego leczenia jakichkolwiek schorzeń.

Jakiekolwiek użycie tej witryny oznacza zgodę na Warunki korzystania i Polityka prywatności wspomniane tutaj.

Klauzula: Informacje podane na tej stronie mają na celu wyłącznie Twoją wiedzę ogólną i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej ani leczenia określonych schorzeń. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stanu zdrowia należy skonsultować się z lekarzem. Korzystanie z tej witryny jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowane warunki korzystania z tej witryny oraz wszystkie zasady dotyczące witryny. Zobacz nasze Zastrzeżenie medyczne po więcej informacji.

X

Ujawnienie reklamy

Treść, która pojawia się na tej stronie, jest prezentowana jako przegląd w porównaniu z marketingiem porównawczym. Dostarczane informacje obejmują informacje o produktach, przeglądy, przewodniki zakupowe i specyfikacje produktów. Wszystkie znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe wymienione w tej witrynie są własnością ich odpowiednich właścicieli. Jeśli coś jest nieścisłe, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Dostarczanie faktów dotyczących produktów pomaga lepiej służyć naszym czytelnikom i dokładności treści.

Poniższa tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich produktów dostępnych na rynku, z wyjątkiem tych, które promujemy jako ich podmioty stowarzyszone. W pełni przestrzegając wytycznych FTC, należy założyć, że wszystkie linki w tabeli są linkami partnerskimi i możemy otrzymać rekompensatę, jeśli klikniesz jeden z nich i dokonasz zakupu. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Cała zawartość redakcyjna jest napisana bez uprzedzeń i uprzedzeń, niezależnie od sponsorów lub stowarzyszeń stowarzyszonych.
X

Ta zawartość Lci.org.pl została sprawdzona, a także sprawdzona pod kątem faktów, aby zagwarantować możliwie najlepszą dokładność.

Przestrzegamy ścisłej polityki redakcyjnej, szczególnie w odniesieniu do źródeł, z których korzystamy. Nasze artykuły pochodzą z renomowanych stron internetowych, a badania pochodzą z instytucji akademickich i są recenzowane. Możesz kliknąć liczby w nawiasach (1, 2 itd.) I sprawdzić te odniesienia.

Formularz opinii na tej stronie może służyć do zgłaszania treści, które nie są dokładne, aktualne lub w jakikolwiek sposób budzą wątpliwości.

Nie zamierzamy, aby informacje przedstawione w naszych artykułach zastępowały relację medyczną z wykwalifikowanym lekarzem, ani nie stanowią one specjalistycznej porady.